Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Skuterom od 50 kubika na more !!??

elitemadzone.org :: MadZone :: Skuterom od 50 kubika na more !!??

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 52069 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

slobodan81
slobodan mihajlo
negotin

Član broj: 79346
Poruke: 78
*.kalik.info.



Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??07.12.2006. u 19:16 - pre 211 meseci
i moj matori je pre dvasetak godina i vise isao svojim tomosom 15-icom par puta ljubljana- negotin- ljublana. taj motor ne znam koliko je imao kubika ali neverujem da je imala vise od 50 a mozda i jeste. nisam dugo mogao da verujem u to ali su mi neki njegovi ortaci to i dokazali. povodom toga mi je rekao da je to uzivane i da ce mu sve to ostati u secanju kao veoma lep dozivljaj. posle toga je kupio neki motor takozvani norton i kasnije neki bmw i znaci uvek je na toj relaciji isao sa tim motorima i nikad nije imao vecih problema osim guma i jednog udesa iz kog se jedva izvukao. i dan danas voli i vozi motore i nista drugo ga od prevoznih vozila ne interesuje . u vozackoj dozvoli ima samo A kategoriju i nista drugo ne vozi bio sneg led kisa sunce on swvoj motor vozi.
slobodan81
 
Odgovor na temu

nntom
Beograd

Član broj: 89312
Poruke: 103
*.vdial.verat.net.

Sajt: ndeco-lampe.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??07.12.2006. u 20:14 - pre 211 meseci
Slobodane uci od matorog kako se zivi. Ali ovo ti je vreme maminih i tatinih sincica koji nista ne kapiraju , sve im je bezveze i naravno cool im je da kazu ono cuveno ZNACHI 5x u recenici od 6 rechi. Kenjatori. Ziv bio i nastavi caletovim stopama.
 
Odgovor na temu

sloper
GSM Hacking and Service
White Church City

Član broj: 22631
Poruke: 67
80.93.248.*

ICQ: 197249692


Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??17.12.2006. u 22:34 - pre 211 meseci
Jedna od lespih tema na forumu. Citajuci, uzivao sam o tvojoj avanturu sa skuterom i stvarao slike jer sam i sam ove godine sa burazom isao motorom na more. Ko nije okusio voznju motorom nema pojma kakvo je to uzivanje. Mi smo isli preko Cacka pa preko bosne Sarajeva, Mostara, Trebinja i na kraju Bijela na moru. Celo putesestvije je trajalo 2 dana, jer smo nocili u Cacku zbog Moto skupa, i Mostaru. Obisli smo bas carsiju u Sarajevu, muvali se ceo dan po Mostaru (stari most, cevabdzinice itd).

Inace hteo sam da kazem da je za svaku pohvalu tvoja hrabrost, sto si se uputio na takav put, sa takvim motorom.

To se zove pravi bajker - avanturista.

P.S. nesto sad razmisljam, mi smo prosli pored nekih motorista koji su pravili pauzu blizu Zlatibora. Cini mi se, koliko se secam, da je pored par vecih motora pored puta bio parkiran i jedan manji motor, nesto kao skuter. Kazi mi kad ja to tacno bilo, kojeg datuma?



 
Odgovor na temu

nntom
Beograd

Član broj: 89312
Poruke: 103
213.244.209.*

Sajt: ndeco-lampe.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??19.12.2006. u 21:12 - pre 211 meseci
Sloperu majstore , hvala ti na lepim komentarima i mogu ti reci da , kad sam se vracao s mora mislio da idem bas tim putem preko Mostara , Trebinja, Sarajeva , ali bi mi to bilo previse daleko i nemam vishe tamo nikoga gde bi mogao da se smestim i odmorim ili ako nesto podje po zlu da mi pomogne. Ne , nije moj motorcic bio pored tih velikih jer , prvo , ko bi jos "vukao" za sobom neki skuter , a drugo ja sam isao bas sam.
Znas , ne znam da li se ponavljam, ali, ebi ga u zivotu nikako ne ide bash onako kako covek planira...neko je emotivan , a neko manje...ja sam pozeleo sebi za rodjendan motor , a nisam imao prebijene pare.Krpio kraj sa krajem i jedva da sam imao za rachune.Sve sto sam imao lepo u zivotu i lep zivot, lepe planove ,lepu i divnu devojku pored sebe koju sam cekao 7 godina da zavrshi ta svoja 2 faksa i - otishla je. Sve se rasprishilo u nekoliko momenata. Kad eto ti chuda, moj vajni prijatelj mi vratio neki novac koji mi je dugovao dosta godina, obezvredjen naravno. Radio sam u nekoj sektaskoj firmi 3 meseca , otero ih u kuvac, nesto ustedeo od plate, dodao na onaj dug i sebe za rodjendan castio jednim , za mene , od lepshih skutera koje sam video u zivotu.Svi se verovatno pitaju zasto skuter od 1650 eura kad sam mogao za to da kupim jezivu mashinu. E zato , sto mi se smucilo nesto polovno , krpljenje kola i motora i charapa i majci i svega. I hteo sam da kupim nesto novo i to sam i uradio i za svoj 42. rodjendan kupio sebi nesto sto zelim ceo zivot.Za te pare ne mogu da kupim nista novo sto mi se svidja.Sad je , naravno taj skuter presao vec 10000 km i pala mu je znacajno cena, ali neka.Vredelo ga je onako lepog , sjajnog , bljestavog videti u mojoj sobi. xexexe Ali da se vratim na temu, Treba mi jaci motor, jeste.Ne znam kada cu uspeti da dodjem do njega , zbog para naravno, ali jednog dana...Mashtam da ovih nekoliko godina sto mi je ostalo kvalitetnog zivota , dok sam jos u snazi, prodjem ovu nashu zemlju i njene lepote uzduz i popreko. Videcemo. Za sada cekam da vidim da li cu da nadjem korektan posao i nesto ustedim, da naravno nadjem saputnicu. I moram ti reci da za sledecu godinu opet planiram da idem na more i to bas tom marshrutom kojom si isao ti ali ovog puta cu moratio da organizujem drustvo. Bedak je bez drustva.Samo ima jedan problem a to je , ko ce da krene na voznju sa matorcem od 42 god. zar ne. Bez obzira kako se nosio , kako izgledao i sta slusao. Uh , raspricao sam se...Ako vidish crveni metalik kymco Vitality u gradu i ako vidish crni retro shlem na glavudzi vozacha , mahni , svirni... Ajd ziv ti ja i ziveo ti meni 100 godina !!!

PS Idi na www.bjbikers.com ako hoces da ucestvujes u forumu i iskustvima motorista.Ima dosta lepog i pametnog da se cuje i vidi. I , onaj baner u flashu na vrhu je moj poklon tom sajtu, pa malo i da se pohvalim. I takodje tek sad videh da si iz White church hahaha. Bio ja letos prvi put , naravno skuterom i pitaju me gde si bio , a ja im kazem bio u White church xaxaxaxa Ajd sad...

[Ovu poruku je menjao nntom dana 19.12.2006. u 22:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??19.12.2006. u 23:46 - pre 211 meseci
Moze jedno Strucno pitanje .... koliko bi bilo udobno da se krene nekim KTM-om od 200-250 ccm (misli se na Enduro iliti Cross Motor) ?
"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

sloper
GSM Hacking and Service
White Church City

Član broj: 22631
Poruke: 67
*.donet.co.yu.

ICQ: 197249692


Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??24.12.2006. u 17:13 - pre 210 meseci
Fenomenalno. Mi smo se posle te voznje jos vise napalili i odmah isplanirali da sledece godine idemo ponovo tim istim putem (na moje insistiranje, pojeo sam cevape u neogranicenim kolicinama, i u Sarajevu i u Mostaru) ali ovog puta ,da odemo do Pule na moto skup. Mislim da je tamo fenomenalno, pricaju ljudi koji su bili tamo, kazu da je Italija u malom. Pogotovo me plivlaci taj put jer nisam tamo nikad bio, a u povratku da svratimo do plitvickih jezera, a mozda i preko Zagreba da se vratimo, mada je posle onaj put od Zagreba prema Beogradu malo dosadan, dosadno je auto putem voziti, sve jedno te isto, ali videcemo.

Ja imam trenutno "problem" jer sam se nalozio na Varadero 1000, i paralelno sa tim prodajem svoju Hondu, Africu Twin 750, jer je to uslov da kupim Varadera. Voleo bih da Varaderom idem na taj put ali to je trenutno jako daleko od mene.

Mogu da ti zahvalim jer sam iz tvog posta video adresu www.bjbikers.com i odmah otisao tamo i uclanio se.Svidja mi se sajt, pravi sajt za ljubitelje bajkerizma

Za kolegu koji hoce da ide Crosericom od 200 ccm na more, pa sta reci posle price o odlasku na more skuterom , samo montiraj gume za asfalt i cepaj, i ako jos uvek oklevas dali da krenes, samo se seti tipa koji je startovao ovu temu, procitaj je i krenuces sigurno

Pozdrav
Boba - sloper
 
Odgovor na temu

nntom
Beograd

Član broj: 89312
Poruke: 103
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: ndeco-lampe.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??24.12.2006. u 21:39 - pre 210 meseci
RAMBRAKER !!!!!!!! Evo kako cu da ti odgovorim... EH , da ja imam 250 kubika......

SLOPERU majstore, strava ti je taj plan !!!!!! Lepa ta Hrvatska majku im...Spicis magistralom... uh , Samo ne znam koliko je sigurno sa nasim tablama.Sigurno ce biti dobro, a sto se tice vracanja auto putem , mislim da ti to i nije neophodno jer toliko toga ima da vidish sporednim putevima i po onim malim malim mestima. Jedino ako si bash umoran...A ja se zablenuo opet u skuter, ali malo zesci onaj Aprilia Sportcity 200.Video si na BJB kako je momak istestirao u Grckoj sa ribom pozadi , a navikao na veliki motor.E vidish , taj skuter mi se svidja jer ipak sam urbani tip i smatram da mi je bolje za ovu guzvu imati skuter. Ali na zalost , ta Aprilija mi je samo san jer sam bez posla i bez velike sanse da je kupim. Borba brate... Ajd...
 
Odgovor na temu

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

vujo032
Član broj: 61918
Poruke: 154
212.200.181.*



+101 Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??24.12.2006. u 21:57 - pre 210 meseci
Za mene nije nikakvo čudo,otići sa skuterom na more.To je možda podvig za današnju generaciju koja ne izlazi napolje,
i ne vidi belog dana sedeći za kompijuterom.
Da li verujete da je jedan Slovenac iz ex Yu išao sa pony expresom (takođe 50 ccm),na moto skup u Švajcarsku?
Putovao je više od mesec dana,ne znam tačno,poznavao je taj motor u prste,i bio je to neki "čičica" sa
kačketom,na kome je bila značka koja je predstavljala klip od motora.Ovo je nebitno,ali čisto da dočaram sliku.
Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...
 
Odgovor na temu

nntom
Beograd

Član broj: 89312
Poruke: 103
*.internet.krstarica.net.

Sajt: ndeco-lampe.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??25.12.2006. u 21:04 - pre 210 meseci
Vujo , brate , ni meni nije jasno sto su se svi oni koji se cude toliko iznenadili. Ko nije procitao ja sam stigao sa 3 odmora do Rudnika(zbog hladnoce) , na Rudniku pola sata, sa odmorom od sat i po u Uzicu kod prijatelja,jedno 5 sipanja goriva od po 10 minuta i sa odmorom od sat i nesto na Morachi za 12 sati u Budvu i to od Podgorice isao onim brdima i krivinama do Petrovca , a ne tunelom ili lepim putem preko Cetinja. Pa to je sasvim podnosljivo i kako ja volim da kazem , stigoh za jedno malo jache radno vreme. Pa mislim da mi se vishe motor izmaltretira u gradu stani kreni, a ako mu se nesto i desi usput pa jebiga zaustavim neki kamion , zamolim , bem li ga , preziveo bi a sta sve kao nisam. Vidis taj slovenac recimo...Pony expres je kao bicikl maltene ali bre resio covek i bole ga kita.Vole ljudi razne stvari. Ajd ziveo..
 
Odgovor na temu

skora
Bijeljina

Član broj: 32397
Poruke: 112
212.200.139.*



Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??25.12.2006. u 22:39 - pre 210 meseci
Nije cudno ni da se biciklom ide na takva putovanja. Poznajem lika, koji je zajedno sa jos par prijatelja, isao biciklom do Turske(vratili su se kombijem kuci). Presli su 1600 km za 10 dana....
 
Odgovor na temu

nntom
Beograd

Član broj: 89312
Poruke: 103
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: ndeco-lampe.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??26.12.2006. u 22:52 - pre 210 meseci
Kakvi majstori.!!!!!!!Ja sam prosle godine vozio bajs ko blesav i na kraju odem za Zrenjanin i kad su me videli na kapiji hteli da me proglase za ludaka i odma napravili roshtilj da dodjem sebi. heheheehe
 
Odgovor na temu

StefaN_TomoS_BGD
Stefan Stajic
Ucenik
Beograd

StefaN_TomoS_BGD
Član broj: 160722
Poruke: 9
89.216.221.*



Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??24.10.2007. u 18:55 - pre 200 meseci
Pozdrav

Interesuje me dali neko zna kako da mi bude sto tisi zvuk auspuha,imam tomos bt50s i na njemu rezonantni auspuh *laser* i vrlo je bucan..ako neko ima neku ideju bio bih mu zahvalan..

<<<STEFAN_TOMOS>>>
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Bane Stajic

Član broj: 87600
Poruke: 32
89.216.217.*

Sajt: www.obucar.rs


+2 Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??17.11.2007. u 20:15 - pre 199 meseci
Ako mislite da je preci 1000km nesto pogledajte ovo (18.600km) http://mopedtrip.com/
 
Odgovor na temu

nosidam
Belgrade

Član broj: 88205
Poruke: 58
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Skuterom od 50 kubika na more !!??30.04.2009. u 19:38 - pre 182 meseci
Da ne otvaram novu temu i mislim da moze da bude dodatak ovde.


Da li je dozvoljeno voziti skuter od 49 kubika u crnoj gori i hrvatskoj s obzirom da je to u pitanju trajna registracija i ako jeste sta je potrebno za to i da li je vreme limitirano?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Skuterom od 50 kubika na more !!??

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 52069 | Odgovora: 73 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.