Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...

elitemadzone.org :: MadZone :: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46470 | Odgovora: 114 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...21.10.2006. u 17:11 - pre 212 meseci
Malo sam ispao iz stosa, ove godine sam imao bas bas puno obaveza i malo sam izlazio.
Interesuju me kako ih neki zovu fancy mesta, a ja bi ipak rekao trendi mesta, posto to fancy kod nas zvuci malo izopaceno.
Sta je popularno u Silikonskoj dolini, recimo za popodnevnu kafu ili pice uvece, ja sam pre par godina izlazio u Espace i u Banbar caffe al ne znam da li idalje rade, koji su splavovi popularni za izlazak, da li su idalje Amsterdam i Bibis najbolji kod hotela Jugoslavija, odnosno Cruise i Aligator na savi?

Koje su diskoteke u trendu, da li je idalje trendi mesto Stefan Braun?
Koji su jos trendi kafici u gradu?

Moram da se vratim u fazon od pre godinu-dve kada sam non-stop izlazio ipak nisam jos uvek omatoreo
 
Odgovor na temu

milke
Dragan Milić

Član broj: 52025
Poruke: 237
*.adsl.wanadoo.nl.



+3 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...21.10.2006. u 18:05 - pre 212 meseci
Citat:
Stefano: Interesuju me kako ih neki zovu fancy mesta, a ja bi ipak rekao trendi mesta, posto to fancy kod nas zvuci malo izopaceno.
A trendi baš zvuči onako, normalno, kao da je izašlo iz usta J. Dakić.
Citat:
Stefano: Moram da se vratim u fazon od pre godinu-dve kada sam non-stop izlazio ipak nisam jos uvek omatoreo :)
Pare u džep, pa put pod noge (ili u neki "trendi" auto), teško da ćeš se vratiti u fazon ako se po forumima budeš raspitivao šta je "trendi".
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.6.*



+6455 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...21.10.2006. u 18:27 - pre 212 meseci
Citat:
Stefano:koji su splavovi popularni za izlazak, da li su idalje Amsterdam i Bibis najbolji kod hotela Jugoslavija, odnosno Cruise i Aligator na savi?


Hmm.. Ja ne znam kad su ta mesta ikad bila popularna :)

Generalno su najbolji Akapulko, Vanila i F6 ... I sad se neki novi klub pravi, trebalo bi da bude otvoren uskoro...
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...21.10.2006. u 22:02 - pre 212 meseci
Najgore mesto za izlazak može da bude SPLAV...ogadilo mi se koliko indije tamo dolazi, klinci u dolĆe i gabana majicama (sa bazara) sa bižuterijom oko vrata i seku vene jer u svakoj pesmi nalaze smisao života (sa 16 godina...), zatim tu se neizbežne "ribe" iz etiopije, koje su toliko bolesno mršave da da mogu kroz ključaonicu da udju na splav..

Kafana Riki i kafana mića fašista... prase na sto, gajba ispod stola, tranzistor sa šes' stanica i udri do zore sa najboljim prijateljima... to je provod, a ne da se cickam i pickam svakih 12 ipo sekundi nameštan majicu, frizuru, raširim ruke izbacim ramena, nakačim djozluke iako ni sijalice nema i glumim ludilo...

Smrt splavovima i seljani...



P.S. Da razjasnimo, volim da odem na splav u ranim poslepodnevnim satima (izmedju 13-16h) i popijem piće u letnjoj bašti ili unutra ako je zima, ali noću u provod...ni u ludilu!
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...21.10.2006. u 22:36 - pre 212 meseci
Da, ti si sa 19 godina nasao smisao zivota... :)

St. Braun i F6 i bices "trendi" i dalje, pozdrav
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.6.*



+6455 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...21.10.2006. u 22:47 - pre 212 meseci
Citat:
Deda_Mraz
Kafana Riki i kafana mića fašista... prase na sto, gajba ispod stola, tranzistor sa šes' stanica i udri do zore sa najboljim prijateljima... to je provod, a ne da se cickam i pickam svakih 12 ipo sekundi nameštan majicu, frizuru, raširim ruke izbacim ramena, nakačim djozluke iako ni sijalice nema i glumim ludilo...

Smrt splavovima i seljani...


Još si ti mlad i zelen da bi ukapirao...

 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
212.200.221.*



+5 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...21.10.2006. u 23:57 - pre 212 meseci
A sta je popularno u Silikonskoj dolini? Cuo sam da je Escape zatvoren (bio je bas u space fazonu).
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.6.*



+6455 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 00:08 - pre 212 meseci
Escape?

Pa tamo su ti sad glavni Duomo i Insomnija... Imaš i OPolo, Veprov Dah, Kontra Bar, Stelina....
 
Odgovor na temu

Boki4u
Bogdan Djukic
Zemun

Član broj: 61571
Poruke: 696
*.ADSL.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 01:45 - pre 212 meseci
U silikoniji je Insomnija super za kaficu, mada nisam bio davno tamo. Tolike su guzve ovog leta bile da nisam imao zelju da se zadrzavam. Ne znam koja je fora sa onim stajanjem ISPRED kafica i ispijanjem pica.

Na obilicevom vencu mi je najomiljeniji IRON, pogotovo u predstojecem zimskom periodu.
Hotel Juga...Amsterdam je oduvek imao prelepu bastu. Fashion je dobar takodje u popodnevnim satima, ali sam cuo da je puko skroz, i Bibis je ok.

To su u principu mesta gde najcesce odem na kafu, ne racunajuci "Bali".

Sto se tice nocnog provoda, nemam ni ja pojma gde i sta. Pocinje zimska sezona, tako da cemo videti.
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
62.108.116.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 02:35 - pre 212 meseci
Citat:

prase na sto, gajba ispod stola, tranzistor sa šes' stanica i udri do zore sa najboljim prijateljima..

Pa to se ceni :) Sve ima svoju draz al nista ne moze da se poredi sa navedenom situacijom.
Sve je ok izaci i sa curom na "fensi" mesto kao ja sinoc tj sad sam dosao ali opet nije to to
kao kad se oletvas u birtiji

Citat:

Još si ti mlad i zelen da bi ukapirao...


Ovaj nemoj slusati venturu on je elita i krem ove drzave.
On izlazi samo u Monako provoza se ferarijem :)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Trikki

Član broj: 75366
Poruke: 94
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+1 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 09:22 - pre 212 meseci
Beogradu fali jedan klub u koji bi upad kostao najmanje 2000 dinara. E to bi bio krem, a ne basibozuk od frajera i wanabee sponzoruse.
Tu verras, tu te reconnaitras !
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.5.*



+6455 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 10:20 - pre 212 meseci
Citat:
Trikki: Beogradu fali jedan klub u koji bi upad kostao najmanje 2000 dinara. E to bi bio krem, a ne basibozuk od frajera i wanabee sponzoruse.


A 2000 dinara je problem u tri lepe... Ko još recimo izlazi na mesta poput Ambisa, Vanile i sl. bez bar 50 evra u džepu? I to ako ide sa 50 evra mora da se štekari i gleda šta će da pije kako ne bi došao veći račun...
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 10:43 - pre 212 meseci
Citat:
DrJekyll: Da, ti si sa 19 godina nasao smisao zivota...

St. Braun i F6 i bices "trendi" i dalje, pozdrav


Tek tu nebi izašao...
Ja nisam našao smisao života, a neverujem da si i ti...prema tome

Citat:
ventura: Još si ti mlad i zelen da bi ukapirao...


Čekaj... šta sam mlad i zelen da bih ukapirao? Da prepoznam seljaka i nafurane klince? Za to ne treba zrelost nego mozak!
Ako si se ti našao prozvanim jer si prvi odgovorio na temu, to je tvoj problem, ja bih napisao ovo isto da sam prvi JA odgovorio...u stvari uvek sam ovo i mislio a ponegde i pisao.
Ja sa isto u početku provodio na splavivima veći deo noćnog života i jutra dočekivao na istim, ali vremenom kako se situacija menjala sve sam više i više imao odbojnost prema splavovima, prvo prema ljudima koji dolaze tamo, kasnije zbog cena.

I sam kažeš, i kad imaš 50€ pa opet moraš da se štekaš šta ćeš da uzmeš popiješ i ostalo... Mislim ja nemam frku oko para, hvala bogu imam dovoljno uvek za izlazak, ali kada mi onaj majmun na splavu dodje i traži za Tubrog 260 din. pa stvarno da ne psujem...bezobrazan je. Za ta dva bedna tuborga ja kupim 20 jelen piva
Mislim da DERU kožu s'ledja za piće, i to je razlog što ne idem, imam da platim ali neću iz principa... pa ni u jednom klubu nije tuborg 260 dinara... ni red bull nije toliko a ne glupavo pivo...


P.S. Ja mislio ti si stariji jedno 10-ak godina od mene pa mi pričaš to... kad ono ti '82
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.5.*



+6455 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 10:55 - pre 212 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Čekaj... šta sam mlad i zelen da bih ukapirao? Da prepoznam seljaka i nafurane klince? Za to ne treba zrelost nego mozak!


Mlad si i zelen da bi ukapiao da ti splavovi, taj 'fensera', sređivanje, 'seljanizam' i sl. kako ti nazivaš ne proizilaze iz istih pobuda kod tinejdžera i odraslih... Ti si još uvek tinejdžer, imaš potrebu da se identifikuješ sa nekim, i smatraš da je cool ako sediš prljav na gajbi pivai jedeš pečenje.. Tvoja stvar...

Međutim svi ti izlasci i 'fancy' mesta se svode na to da nađeš neku dobru sisatu plavušu i da je kresneš. Ništa drugo. Ne postoji nikakvo dublje značenje i tumačenje. Zbog toga si mlad i zelen i ne shvataš to.

Misliš da nekoga zabole paja za neka dublja tumačenja te muzike? Pa ljude zabole paja da li im na splavu peva Stoja ili neki minimal techno sve dok je pičetina na vidiku... A to je i praktično voleo da pokazuje jedan od gazda nekadašnjeg najačeg kluba u gradu Sargon, tako što uveče krene sa housom, pa negde oko 3-4 krene da pušta Karleušu i hardcore narodnjake, a onda nastavi sa minimal tehnom, i svima do jaja... Niko ni ne obraća pažnju na muziku, i svi se do jaja provedu... I to je voleo jako često da radi iz zajebancije... A klub je inače bio poznat po dobroj house muzici...


Citat:
Deda_Mraz:
I sam kažeš, i kad imaš 50€ pa opet moraš da se štekaš šta ćeš da uzmeš popiješ i ostalo... Mislim ja nemam frku oko para, hvala bogu imam dovoljno uvek za izlazak, ali kada mi onaj majmun na splavu dodje i traži za Tubrog 260 din. pa stvarno da ne psujem...bezobrazan je. Za ta dva bedna tuborga ja kupim 20 jelen piva :)
Mislim da DERU kožu s'ledja za piće, i to je razlog što ne idem, imam da platim ali neću iz principa... pa ni u jednom klubu nije tuborg 260 dinara... ni red bull nije toliko a ne glupavo pivo...


Jebiga, ako ćemo tako, što onda plaćaš Jelen pivo 13 dinara? Pa tek su te onda odrali.. Šta misliš da pivaru to tvoje pivo košta više od 1 dinara, a tebi ga prodaju po 13!!

U cenu pića u klubu ulazi:
- Piće
- Investicija u klub
- Tekući troškovi
- Atmosfera
- Zarada vlasnika

To što se ti ne slažeš sa cenom tuborga na splavu (mada debelo preteruješ sa tih 260din, ali ajde), to je tvoja stvar... Ambis u Beogradu naplaćuje Hajniken 200 dinara, a Jimmyz iz Monte Karla taj isti hajniken naplaćuje 40 evra... Niko te ne tera ni da piješ pivo na Ambisu ni u Jimmyz-u, ali definitvno je sigurno da ćeš u Jimmyz naći mnogo više extremne pičetine nego na Ambisu... U tome i jeste poenta...

Citat:
Deda_Mraz:
P.S. Ja mislio ti si stariji jedno 10-ak godina od mene pa mi pričaš to... kad ono ti '82 :)


Godište u mnogo slučajeva stvarno nije bitno... Imaš ti dosta ljudi koji u 30-toj imaju adolescentske stavove...
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 11:55 - pre 212 meseci
Pazi ako već na splav ideš, ne da se provedeš nego da kresneš nekog rahitičnog bez grama mozga...

Ideš na splav, taxi te izadje 200-600 din, od galve do pete 100€ za odeću i obuću, 30-60€ za piće + 50€ za rezervaciju separea, sati i sati traženje sisate plavuše po tvom ukusu da bi je kresnuo...

20€ pola sata ispod mosta... ekonomičnije brate...mnooogooo
To ti dajem primer, pošto si napisao da samo se iz tog razloga ide na splav...

Inače zašto ja moram da budem prljav i smrdljiv ako idem u kafanu i da sedim na gajbi... reci mi jel u skadarliji izlaze klošari i prljavi alkoholičari koji nemaju dinar kod sebe?

Opet kažem veća mi je gotiva da izadjem u neku kafanu u skadarliju sa društvom i da svi zajedno potrošimo 150€ na piće i hranu i muziku...celo veče. Ali dobro kada budem zagoreo toliko i kada ne budem imao devojku...idemo ja i ti na splav da kresnemo nešto
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 11:59 - pre 212 meseci
Hehehe btw sta ti znaci to "extremna" picetina?! :)
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 12:07 - pre 212 meseci
50 kila žive vage, metar i želja za visinom, plavo-žuta (izgorena i uporpašćena kosa od blajhanja), sise šestica, laka "riba"!
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 12:39 - pre 212 meseci
Deda, u pravu si potpuno... svaka ti se dala!

Mada, ne žesti se, nije drukče bilo ni pre 25 godina! Tako da ne daj da te smaraju "novokompovani fenseri" sa svojim izborom vina, klope i riba!!!

Stojim ti garant za ovo! Ribe su samo bile drukčije obučene, ali isto "obučene"!!! Ako kapiraš?

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.5.*



+6455 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 12:50 - pre 212 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Pazi ako već na splav ideš, ne da se provedeš nego da kresneš nekog rahitičnog bez grama mozga...

Ideš na splav, taxi te izadje 200-600 din, od galve do pete 100€ za odeću i obuću, 30-60€ za piće + 50€ za rezervaciju separea, sati i sati traženje sisate plavuše po tvom ukusu da bi je kresnuo...

20€ pola sata ispod mosta... ekonomičnije brate...mnooogooo ;)
To ti dajem primer, pošto si napisao da samo se iz tog razloga ide na splav...


Svet nije baš crno beo kao što pričaš.. To se uči vremenom :)

A uostalom, ispod mosta za te pare dobiješ neku krezavu i smrdljivu.. Na splavu možeš da odvojiš extra ribu, em je možeš karati više puta, em će ti svi zavideti, em ćeš biti baja...

Voleo bih da ti napišeš ovde šta tebi znači izlazak na splav recimo? Šta znači to 'da se provedeš'?



Citat:
Deda_Mraz: 50 kila žive vage, metar i želja za visinom, plavo-žuta (izgorena i uporpašćena kosa od blajhanja), sise šestica, laka "riba"! :)


Ukusi su različiti... Kompleksi takođe... Obično neko ko nije u stanju da smuva dobru ribu pljuje po dobrim ribama kako su sve sponzoruše, kurve, odvratne, plastične, itd itd.. Ista fora kao i sa uspešnim ljudima.. Svi su oni mafijaši, al eto, ja sam pošten pa sam zato siroma čoek...
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...22.10.2006. u 13:34 - pre 212 meseci
Citat:

ton_majstor

Deda, u pravu si potpuno... svaka ti se dala!

Mada, ne žesti se, nije drukče bilo ni pre 25 godina! Tako da ne daj da te smaraju "novokompovani fenseri" sa svojim izborom vina, klope i riba!!!


Stefano covek lepo pitao gde da izadje, i onda ste se ubacili vi sa pricom kako su ta mesta s*anje za izlazak, tako da ne znam bas ko je poceo ovde prvi da smara..

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 46470 | Odgovora: 114 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.