Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...

elitemadzone.org :: MadZone :: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 46814 | Odgovora: 114 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SZDZ

Član broj: 118769
Poruke: 18
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 01:06 - pre 213 meseci
Procitao sam celu diskusiju,vrlo zanimljivo i mislim da se svi susrecemo sa ovim pitanjima u svakodnevnom zivotu.

Svi ste u pravo u po necemu,ali Ventura je jednom recenicom potpuno pogodio u centar>@JEDINI PRAVI RAZLOG ZA IZLAZAK NA FENSI MESTA JE DA KRESNES NESTO (I OBRNUTO KOD RIBA...)@

Vidi se da je covek smeker,odma je reko sta je vazno...Da budemo iskreni,kad covek izadje sa drustvom,ili ide da se otkine,ili da smuva nesto(po mogucstvu da kara sto pre)...E sad,ako ces da se otkines,onda ides u ZUTU GREDU hehe i taj fazon,jer svako voli da ustedi,ALI SVAKO,i najveci dileri koju glume smekere pune kesa vise vole da potrose manje nego vise....Sto je i normalno

A ako ces da smuvas nesto,onda ides na fensy mesto,osim ako neces da jebes 57godisnju kelnericu u nekoj birtiji...

Sad postoji i treca vrsta izlazaka,a to je kad ides da bi se pokurcio malo,a to mi najvise ide na k****,jer svako drugo vece de izadjem ili se pobijem ili se neko pobije ko da smo crnci,a mislim da bi najbolje bilo da se napravi FIGHT CLUB i onda da se najveci mangupi to sibaju,imam utisak da se od najvecih manugpa u Bgdu ne bi tamo pojavilo ni 10 posto,jer uvek je lakse pobiti se na nekom fensy mestu,jer em sto privuces paznju,pa ce sutra ceo grad da prica o tebi,em sto uvek mozes da racunas da ce obezbedjenje da prekine tucu ako gubis hehe...



I da cetvrti tip je ovo sto je Deda reko na pocetku,a to je izlazak u kafic tokom dana u opustenoj varijanti,ali i to se deli na lokalne kafice i fensy mesta...




e da i oko oblacnja sam hteo da kazem nesto>ako idete kod sanera nemojte da budete sigurni da je i to original,zato sto i oni uvaljuju g****,mislim saneri su najveci prevaranti na svetu,tako da bolje da kupis 10 kineskih majica,nego jednu Armani koja mozda i nije original....AKO OCES SIGURAN ORIGINAL,a JEFTINO,TU JE SAMO JEDAN IZBOR>pravac Milano....samo kad zaglavis onda i nije bas tako jeftino hehe
 
Odgovor na temu

SZDZ

Član broj: 118769
Poruke: 18
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 01:34 - pre 213 meseci
I jos dve stvari>

1. Slazem se sa Dedom da je Djevojka potpaljivac,prvo sto namerno koristi ijekavicu,a onda prica o Bgdu...Ili sam ja pogresno skapirao,mozda ona prica o Podgorickim splavovima,posto sam cuo da su splavovi na Moraci opasni...:)).A drugo sto s*** ko foka da njena sestra nosi stvari koje kostaju vise od 10.000. EVRA!!!!! Znaci jedini cilj joj je bio da huska...

2.A drugo,lake droge su vrlo jeftine kod nas,vutra je dostupna na svakom cosku i mnogoooo je jeftina,a i efektivnije ja je za nekog ko nema kesa da se naduva od jenog keta,a tesko da moze sam da popusi ket,ali kad razmislis mnogo je jeftinije nego da pijes na nekom splavu....A belo je jeftinije nego bilo de u Evropi,ali za razliku od Evrope kvalitet je mnogo nizi,zato tolko ljudi i umire od mesavina....A ekseri su najdostupniji,a ne verujem da se bilo gde u evropi toliko koriste,bar de sam ja bio,nema ni deseti deo koliko ima kod nas.....Mislim da bi bilo lepo kad bi murija prestala da pomaze dilovanje,a ako im se bas toliko omililo,onda nek legalizuju sve ko u Holandiji ili u Meksiku,jer iovako je sve to dostupno skoro ko da je legalno,ali bar kad bi s legalizovalo ne bi se toliko dece navlacilo,a i bio bi zent da neko ode na trafiku i kaze @Dajte mi gram belog,3 eksera,jedne maramice i novine :) @ a sad i nema zenta,jer je satro ilegalno,a opet svi mogu da kupe sta oce...
 
Odgovor na temu

tosa
上海, 中国

Član broj: 1811
Poruke: 1342
*.ubisoft.com.cn.

ICQ: 14293955
Sajt: https://github.com/milost..


+48 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 06:11 - pre 213 meseci
Da, Djevojka je neviđeni troll... a temu je pokrenuo pandorin "istomišljenik".
Zanimljivo je kako priče o izlascima uvek završe cenovnikom narkotika/opijata i
paletom frustracija koje samo pršte.
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
212.200.222.*



+5 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 13:58 - pre 213 meseci
Posto vidim da me uporedjujes sa pandorom, mislis li da sam ja peder?
Najbolje da odes u moj profil i da procitas sta je pisem po ES-u pa tek onda da sudis o meni.
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 16:15 - pre 213 meseci
ventura,
Citat:
Ja totalno nisam iz te priče... Povlačim sve što sam rekao...

Nemres su nami, nemres brez nas...

@Ivan Dimkovic,
Citat:
Primera radi - jedan Lacoste (brand nize cene) dzemper moze da se pere u ves masini i da ne izgubi formu i boju, a uz to jako lepo izgleda - probaj to sa jeftinim "noname" dzemperima pa ces da vidis na sta to na kraju lici - jedan dzemper od 50 evra sam oprao u hladnoj vodi - bez masine, i na kraju sam dobio mastilo (voda) i sarenis (dzemper), dok lacoste dzemper kosta 3.5 puta vise al traje malkice duze od 3 puta ;-)

Postoje i kvalitetni dzemperi, isto ‘no name’. Zasto nisi izabrao te? Ne obracas paznju na sastav, ne citas deklaraciju, nedostatak vremena za to ili te ne zanima, a mozda si bio u zurbi jer nisi stigao da spakujes kofer, i morao nesto da nadjes na brzinu – pa, eto, ispadne da je problem sto je dzemper ‘no name’, a ne da je osoba napravila los izbor. Naravno, nekim ljudima je lakse pustiti mozak na pashu, pa cisto misle da ce manja vjerovatnoca biti da ubodu corak ako plate trocifren broj ili cetvorocifren, a ne jednocifren ili dvocifren. A corak je corak, ma koliko kostao. Evo i ja sam kupila jos jeftiniji dzemper, okruglo hiljadarka. Sastav svila / pamuk, 60% / 40%, i poslije tri godine izgleda isto kao kad sam ga kupila. Znaci, nikakva promjena u kvalitetu, nigdje nije izderan, nikad ga nisam morala krpiti, nije se okesao, nije izblijedio. Sve na svom mjestu. Koliko puta sam ga obukla, eto da bude i dvadeset dinara po nosenju, sasvim isplativo. Nije kupljen na buvljaku.:) I da, ne koristim ves masinu mahinalno za sve i jednu stvar.

Citat:
Jedan moj poznanik iz Finske je finansijski prilicno u s*anju zbog estonske sponzoruse, iste su kao domace iz silikonske doline – verovatno ga je ona smuvala kao sto si ti naveo - sada otplacuje dugove sa jedne kreditne kartice drugom i u dubokom je problemu... ali vidis, jbg, ako si osoba koja ce da smuva svaku devojku koja lepo izgleda i pridje mu + nemas dovoljno self-respecta da se oslobodis osobe koja ti uzima vise novca nego sto mozes da zaradis -> onda si klipan, i zasluzujes tako nesto u zivotu - neodgovoran si i nisi u stanju da donosis emotivno teske odluke u zivotu, pa ti to dodje kao vrlo dobar trening - elem, to sam mu i rekao, samo ne pali ;-)


Sta ga je ona smuvala? Takes two to tango. On se kao nije pitao? Sjedio i blenuo u nju, misleci – ‘evo muva me’. Come on. Svjesno je napravio odluku. Bas kao i sa ostalim investmentom – nekom se isplati, neko snosi gubitak. Te duboke finansijske probleme koje snosi su rezultat sopstvene odluke, a njegova stvar sto nije uradio cost-benefit analizu. Kakvo oslobadjanje? Ona ga drzala vezanog? Puhlease. Slobodan je da donosi odluke koje se njega ticu, pa bio za neke ljude klipan ili ne – njemu je to ocigledno odgovaralo, bar u pocetku. Bice da njegov problem nije (bio) samo finansijske prirode.

Nego, kakva je to ‘estonska sponzorusa’? Neki posebna podvrsta sponzoruse, univerzalnog stereotipa? Kakve veze ima sto je on Finac? Evo, i Finkinje i Norvezanke masovno postaju lujke samom promjenom geografije, premjestanjem iz jednog coska kugle na drugi. Spremne uraditi iste stvari kao i ta iz Estonije, samo za koju voznju jahtom. S’ druge strane, poznajem dvije Estonke koje drze sasvim uspjesne biznise – samofinansirajuce su u svakom pogledu. Geografija nema veze sa vezom.

@tosa,
Citat:
Idi malo na "partije" po BG-u i šire, pa ćeš videti decu od 12+ raširenih očiju ali ne od ushićenja već od ekstazija!

Kakav je to party za dvanestogodisnju djecu? Ili su prepusteni sami sebi, ili nemaju petlje da organizuju nesto konstruktivno. Nikakav party nego tuga.
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 16:30 - pre 213 meseci
@hecky,
Citat:
Poenta je da su deci u Srbiji mnogo manje dostupne ilegalne droge nego klincima u EU (sto je Ivan rekao).

Klincima u Srbiji mozda i jesu. Klincima (a i drugima) u Bosni (pogotovo tokom rata), ili pogranicnim mjestima, ili pogotovo na Kosovu – nisu.

@ton_majstor,
Citat:
Bgd je BEZOBRAZNO skup!

Nego sta nego je skup, ali uvijek ce se naci ko da placa. Svaki kupac svoju robu. :) Mozda nije ‘skup’ (tj. da bas svaka stvar toliko vrijedi) - koliko je cijena vjestacki namjestena. Obozavam kad neko kaze – ovo sam kupio u Beogradu (a ono dodje Made in Tunguzija). Geografski pomjereno. Kakve veze gdje – valjda bitnije sta – tj. kvalitet.

@Andreja Dulovic,
Citat:
pre par meseci sam platio 140 din limunadu pored puta (motel/restoran/kafic) nekoliko km od granicnog prelaza ka segedinu.

Pa moze im se. Granicni prelaz pogotovo. Jos ako te strefi neka duza kontrola, nije bas da ces ponijeti piknik u pripremi za predstojece. :) Ista stvar kod Slatine, ili (ranije, ne znam za sad) kod Loncara.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 16:42 - pre 213 meseci
Citat:

Postoje i kvalitetni dzemperi, isto ‘no name’. Zasto nisi izabrao te?


Mozes i da procitas ostatak moje poruke (hint: Turska, preporuke, konstatacija da ima i no-name kvalitetnih stvari i tako to) - Da, procitao sam deklaraciju - nisam znao da dzemper ne moze da se opere rukama u jedva mlakoj vodi. Ako to ne moze, pitam se sta onda moze :-)

Citat:

Sta ga je ona smuvala? Takes two to tango. On se kao nije pitao? Sjedio i blenuo u nju, misleci – ‘evo muva me’. Come on. Svjesno je napravio odluku. Bas kao i sa ostalim investmentom – nekom se isplati, neko snosi gubitak.


Ukljuci bar osnovnu kontekstualnu analizu poruka koje citas, please - ne znam zasto imas takvu zelju da se raspravljas oko stvari koje su jasne, ili koje se podrazumevaju ;)

Citat:

Nego, kakva je to ‘estonska sponzorusa’? Neki posebna podvrsta sponzoruse, univerzalnog stereotipa? Kakve veze ima sto je on Finac? Evo, i Finkinje i Norvezanke masovno postaju lujke samom promjenom geografije, premjestanjem iz jednog coska kugle na drugi. Spremne uraditi iste stvari kao i ta iz Estonije, samo za koju voznju jahtom. S’ druge strane, poznajem dvije Estonke koje drze sasvim uspjesne biznise – samofinansirajuce su u svakom pogledu. Geografija nema veze sa vezom.


Esonska sponzorusa je sponzorusa iz Estonije, a funkcija reci "estonski" je cisto geografska odrednica, pridev. Ako ti smeta, ignorisi ga - hvala.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 17:03 - pre 213 meseci
@SDSZ,
Citat:
1. Slazem se sa Dedom da je Djevojka potpaljivac,prvo sto namerno koristi ijekavicu,a onda prica o Bgdu...

Svasta. Hajde mi objasni kako to ‘namerno’ koristim ijekavicu, kad nikad nisam ni koristila ekavicu? Pa ne shaltam jezik ‘po potrebi’. Zar tema nije o fancy mjestima u Beogradu? Nadji temu na kojoj sam ucestvovala, a da sam pisala ekavicom.

Citat:
Ili sam ja pogresno skapirao,mozda ona prica o Podgorickim splavovima,posto sam cuo da su splavovi na Moraci opasni...:)).

Nikad bila u Podgorici, a ni na Moraci, iako sam cula da je kanjon predivan. U stvari, slike kazu dovoljno za sebe. Prirodna ljepota anytime. :)
http://www.strugar.co.yu/html2/0111.html
http://www.barakatravel.com/images/upload/118_big.gif
http://www.televizia.com/portal/4images/categories.php

Citat:
A drugo sto s*** ko foka da njena sestra nosi stvari koje kostaju vise od 10.000. EVRA!!!!! Znaci jedini cilj joj je bio da huska...

‘mashio si poentu moje poruke. Postavljac teme vrti pricu o vaznosti odjece, sta je koliko platio, gdje je sta kupio, gdje ce biti vidjen u toj odjeci, i sta on misli o tome sta drugi oblace. Kakve veze ima sta ce drugi obuci, kad on ne zivi u njihovoj kozi, vec u sopstvenoj; a kakve veze ima i sto neko drugi nece prepoznati da on u stvari nosi originalne stvari, jer po prici siroti mali hrcki (generalizacija) izgleda ni ne znaju kako izgleda taj original (a po njemu, puno i propustaju). Poenta price je da je su i farmerke kupljene na buvljaku, i Sergio Tacchini majca u BeGe-u, i Armani suit u Milanu – KRPE. Znaci, PROLAZNE STVARI. Niti ce se ko sjetiti sta je nosio prosle sedmice, niti ce se ko sjetiti sta je nosio juce – nego samo on i eventualno ljudi sa kojima provodi vrijeme 24/7.

Sto se tice broja nula, nikad nisam ni razmisljala koliko jedna foka moze da ukaki, ali vjerujem da je proporcionalno velicini/kilazi. Po prirodi posla, sestra je nosila takve stvari, a i obezbjedjenje se shlepalo za njom po potrebi (cini mi se vise zbog stvari, nego zbog nje?), ali nikad se nije opterecivala brojem nula zakacenim za ono sto nosi. Zasto? Zasto su to samo STVARI, i da su stavise – prolazne/trenutne. I dan danas tako misli, i uvijek je tako mislila i big deal oko toga. Pridajes vaznost tome isto kao sto neko pridaje vaznost sto neko drugi nosi gace ‘made in Srbac’ ili La Perla komad. KRPE K’O KRPE. Onda se upitas, da li postavljaca teme zanima da se oblaci na odredjen nacin zbog sebe, ili je vise izlozen spoljasnim uticajima, a iskreno receno nikad nisam procitala da neki muskarac pridaje toliko vaznosti tome sta ce neko drugi obuci – i da uspije da bude opterecen time sto neko drugi nece prepoznati njegov ‘original’. Mislim, what the... Ima previse slobodnog vremena.
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 17:16 - pre 213 meseci
@Ivan Dimkovic,

Citat:
Citat:
Postoje i kvalitetni dzemperi, isto ‘no name’. Zasto nisi izabrao te?

Citat:
Mozes i da procitas ostatak moje poruke (hint: Turska, preporuke, konstatacija da ima i no-name kvalitetnih stvari i tako to) - Da, procitao sam deklaraciju - nisam znao da dzemper ne moze da se opere rukama u jedva mlakoj vodi. Ako to ne moze, pitam se sta onda moze :-)

Dzaba hint, ako sam ne pratis sopstvene preporuke. Bezze bacene pare dok ne dodjes do tog saznanja o dzemperu.

Citat:
Citat:
Sta ga je ona smuvala? Takes two to tango. On se kao nije pitao? Sjedio i blenuo u nju, misleci – ‘evo muva me’. Come on. Svjesno je napravio odluku. Bas kao i sa ostalim investmentom – nekom se isplati, neko snosi gubitak.

Citat:
Ukljuci bar osnovnu kontekstualnu analizu poruka koje citas, please - ne znam zasto imas takvu zelju da se raspravljas oko stvari koje su jasne, ili koje se podrazumevaju ;)

Kakva rasprava? Oko toga sto si u pocetku paragrafa predstavio poznanika kao ugrozeno zivo bice, jer ga je ona smuvala (jadan on?), a onda ispada da je krelac sto je postupio onako kako je odlucio. Ne, tu nema rasprave, samo cudjenje.
 
Odgovor na temu

SZDZ

Član broj: 118769
Poruke: 18
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 18:54 - pre 213 meseci
1.Znaci samo si dokazala da smo bili u pravu...Opet nista konkretno nisi rekla,nego otprilike @Po prirodi posla nosi stvari skuplje od 10.000. evra@(!?!?!).........Izvini,koji je to posao za koji su potrebne i neophodne stvari od 10.000. evra.....Da nije manekenka? Ako jeste,onda nam molim te reci koje to stvari kostaju 10.000....daj samo jedan primer stvari koju je tvoja seka nosila,a da kosta toliko......Samo nemoj to neodredjeno,kao po prirodi posla,imam utisak da i sama moras da smislis sta ces da kazes,jer si tamo lupila bez veze...


2.I jos nesto,nemoj molim te da mi pricas o Bgu,jer je ocigledno da ti nisi odavde,vrlo verovatno da si bila dva,tri puta ovde,pa si tad i izasla malo da se proveselis,jer nikad nisam cuo da neko ko je rodjen ili ko zivi ovde prica(ili pise) ijekavicu....Znaci,ili je provokacija(kao sto su i ostali primetili),ili si jednostavno neka crnogorka(ili bosanka,sasvim svej jedno)....Ako je ovo drugo slucaj,ne znam sta ces onda koji k**** ti u ovoj temi....Ali,verovatnije je da si ipak odavde,ali da je ta ijekavica cisto provokacija...


Sto se ostatka stvari tice,uglavnom se slazemo,ali ove neke stvari nema smisla da pises.....najbolje da iskreno priznas da si lagala za seku i da si samo htela da na podbadas,i veruj mi,niko se nece ljutiti,ipak je ovo net
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.plus.com.



+5 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 19:51 - pre 213 meseci
Sto si tako nepoverljiv?

Mozda devojka radi za Securicor...

Ovi ovde obicno sa sobom nose one ketridze za bankomate od po £50,000...




 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 19:54 - pre 213 meseci
E sad već preterujete, ali svi kolektivno!!!

Sudeći po IP adresi, korisnik "_djevojka_" postuje iz Australije!

Dalje, njena sestra je muzičar, internacionalna umetnica, pa joj možda i uspeva ili je "primorana" da se skupo oblači. Znam to jer sam upoznat sa tim odavno, igrom slučaja. Ovo sam morao da napišem!

Nemojte se svađati kao da ste u kafani ili na pijaci! To važi i za "_djevojka_"! Zaista ne moraš svaki citat da iscitiraš, svaku rečenicu koja ti zasmeta da iskomentarišeš!

Molim Vas, odrasli ste ljudi! Uzdržite se!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.plus.com.



+5 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 20:00 - pre 213 meseci
Ja sam bio malo ironican, cisto da skrenem paznju... da je tema otisla daleko u off... samo cekam kad ce neko da kaze gde se jeftino koka moze nabaviti...

Nego mene tema stvarno zanima... jel moze nego da sumira dobra mesta za izlaske po Beogradu?

Bila je vec jedna tema o restoranima u BGD, koja mi svidela.

Nadam se da ce ova da se nastavi u tom smeru (ne ka restoranima ).
 
Odgovor na temu

Jelena Tasic
Jelena Tasic
Vranje - Beograd

Član broj: 8417
Poruke: 20
*.kalik.info.

ICQ: 349


Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 22:53 - pre 213 meseci
Uh, ne znam sta sam ovde propustila ali mi nije jasno zasto vise vas kaze da je _djevojka_ provokator?! I nemojte mi reci samo da pazljivo citate etikete i razumete se perfektno u sastav materijala te da na bazi toga donosite strogo racionalnu odluku da li treba kupiti kosulju od 500 ili 1000 evra... Kod nekih vrsta proizvoda, pa i kod odece cena nije direktan pokazatelj kvaliteta. Po klasicnom zakonu traznje cena i kolicina trazenih proizvoda su obrnuto proporcionalne (cena raste - traznja pada) izuzev u nekoliko slucajeva, a jedno odstupanje se u mikroekonomiji zove Veblenov efekat: situacija na trzistu kada sa rastom cene RASTE traznja. Dakle postoje odredjene kategorije potrosaca koje ce kupiti nesto SAMO zbog toga sto je skupo. Prici o perfektnoj racionalnosti tu prosto nema mesta, tako da nemojte sami sebi traziti opravdanja :P Recimo da tu psiholoski faktori igraju mnogo vecu ulogu... i cinjenica da neko novcem pokusava da nadomesti neke stvari koje mu sustinski nedostaju... Iz ugla trzisne ekonomije to je ok, ali iz mog licnog ugla - hm, pa recimo da ne preferiram da budem okruzena takvim ljudima ;)

@Deda Mraz - ... a bio si fin decko dok nisi krenuo da redjas te marke :P

E da, shampita u Vranje kosta 30 dinara 8-)
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...26.10.2006. u 23:17 - pre 213 meseci
Citat:
Jelena Tasic: Uh, ne znam sta sam ovde propustila ali mi nije jasno zasto vise vas kaze da je _djevojka_ provokator?!


Valjda zato sto je vec dobro znaju


Zakljucavajte vise ovo...nema vise smisla!
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

SZDZ

Član broj: 118769
Poruke: 18
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...27.10.2006. u 00:01 - pre 213 meseci
Citat:
bakara: Valjda zato sto je vec dobro znaju :)


Zakljucavajte vise ovo...nema vise smisla!


Eto jos jedan dokaz,ja je uopste nisam znam,tek sam se registrovao juce,ali sam samo citajuci ovu temu odma provalio da je provokator....Pise na ijekavici,o Beogradu,a zivi u Australiji :)
 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.3dnet.co.yu.



+43 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...27.10.2006. u 00:17 - pre 213 meseci
Svaki forum trolluje, isteruje neku pravdu, jer verovatno nema pametnija posla pa svoju histeriju nad okorelim svetom istresa na forumu, jednostavno JA NE ZELIM da citam necije frustracije, posebno ne frustracije neke osobe koja iz Australije komentarise stanje ovde, to je isto kao moja baba, koja nije izasla iz kuhinje, znala sve sta se desava po svetu.

Nisi ovde, ne znas kako je ovde, nemoj da zamaras ljude svojim frustracijama, e da GDE JE IGNORE dugme?
 
Odgovor na temu

SZDZ

Član broj: 118769
Poruke: 18
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...27.10.2006. u 00:57 - pre 213 meseci
Citat:
staticInt: Svaki forum trolluje, isteruje neku pravdu, jer verovatno nema pametnija posla pa svoju histeriju nad okorelim svetom istresa na forumu, jednostavno JA NE ZELIM da citam necije frustracije, posebno ne frustracije neke osobe koja iz Australije komentarise stanje ovde, to je isto kao moja baba, koja nije izasla iz kuhinje, znala sve sta se desava po svetu.

Nisi ovde, ne znas kako je ovde, nemoj da zamaras ljude svojim frustracijama, e da GDE JE IGNORE dugme?


Bravo,ja posle ovoga stvarno nemam sta da dodam,a znam da bi ona to volela,jer joj je to sve vreme bio i cilj,to provokatori i radi.

Jednostavno>ONA IMA VISAK SLOBODNOG VREMENA(valjda nije jos savladala taj Australijski jezik :))
 
Odgovor na temu

JagodaV

Član broj: 86247
Poruke: 26
*.tcsn.qwest.net.

Jabber: jagoda@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...27.10.2006. u 03:41 - pre 213 meseci
Heh staticni, znala sam sta ces da kazes..nisam morala ni da citam :)

Sto se teme tice...odnosno jedno 20ak tema kojih ste se dodirnuli..sta reci :) jedno veliko LOL?
Za mesta u BGu ne znam, nisam od tamo.. i sada se pitam sto uopste odgovaram:)
Sto se odece tice, jednostavno nosite ono sta vam odgovara, sta vam je najudobnije, da je donekle kvalitetno da se ne desi nista kao Ivanovom dzemperu. :-) Nema potrebe pricati ruzno o ljudima koji ne misle kao vi, koji ne nose ono sto vi volite da nosite ili koji ne mogu da priuste majicu od 300e?

_djevojka_:
Nema potrebe da uzimas svaku recenicu iz odgovara i da ih analiziras na svoj poprilicno cudan nacin - obrnes, izvrnes, zavrnes itd.
Time ne samo sto trosis svoje vreme, vec zamaras, u vecini slucajeva ne kazes nista, ili ako si rekla vec nesto, moglo je mnogo krace?
Ja bas i nemam nista protiv toga, procitam obicno, ali ovi se nesto bune... jelte :)


My $0.02
FBzP

 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...27.10.2006. u 08:06 - pre 213 meseci
Ja bih samo da pitam jel se u i o Beogradu ne smije pricati ijekavicom? Da znam da mjenjam kako ne bi bilo problema.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Trendi mesta za izlazak na kafu, piće: "Silikonska dolina", splavovi, diskoteke ...

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 46814 | Odgovora: 114 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.