Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sta mislite o umrlicama na pljugama

elitemadzone.org :: MadZone :: sta mislite o umrlicama na pljugama

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 43986 | Odgovora: 157 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 10:51 - pre 210 meseci
Pa zato postoji zabrana pusenja u javnim ustanovama i na radnom mestu sem eventualno u za to predvidjenom prostoru. U kafanu u kojoj se pusi te niko ne tera da ides, a ako mislis da te neko truje ako hoda po ulici i pusi, onda si mnogo paranoicniji nego sto sam mislio.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 10:55 - pre 210 meseci
Citat:

Da im se ukine besplatno lecenje, da im se ukine bilo kakvo osiguranje da mogu da placaju...


"da im se ukine" - lecenje nije besplatno, vec se placa od osiguranja - a osiguravajuce kuce svkakako mogu da modifikuju cenu osiguranja u odnosu na profil rizika odredjenog klijenta - ne u Srbiji, ali bice i toga :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 10:58 - pre 210 meseci
zagadjuje vazduh. Cigare su jako veliki zagadjivac. Verovao ili ne. Nije problem u jednoj cigari. Problem je (npr u Srbiji, kad smo vec tu), da pusi negde oko 40% nacije, a to je oko 3-3.5 miliona ljudi. Dnevno se popusi (min) i do 10 miliona cigareta. To je veoma veliki uticaj na zivotnu sredinu.
I da si malo bolje pratio moje postove, shvatio bi da nisam ja samo protiv cigara, nego protiv bilo cega sto zagadjuje. Pogotovo, ako je to totalno nepotrebno i nekorisno za ljude (kao sto su cigare)
 
Odgovor na temu

sergio2matrox
tv montazer i graficar
Smederevo

sergio2matrox
Član broj: 102896
Poruke: 196
*.donet.co.yu.

Jabber: sergio2matrox@yahoo.com


Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 11:12 - pre 210 meseci
Hvala na iscrpnim komentarima, ali ja se nadam da ce tako nesto da stave i na
pivo,
rakiju,
slaninu,
beli hleb,
beli secer ,
beli pirinac...
"There are only 10 types of people in the world:
Those who understand binary, and those who don't"
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 11:15 - pre 210 meseci
Znaci sad je ekoloski problem u pitanju :) Daj Fly...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.adsl.beocity.net.



+67 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 11:35 - pre 210 meseci
die fly!!!

dve banane? xexexe....

ali problem je u tome sto cigare donose ogroman profit, i zbog toga drzava ne preduzima velike korake protiv toga, nego radi ovakve gluposti kao sto su umrlice... pa kao eto vidite borimo se protiv toga.... oni da hoce mogli bi da ilegalizuju cigare ali bi onda bilo puno nezadovoljnih glasacha...

slicno tako ameri ako bi hteli bi mogli da izbombarduju sve vece plantaze koke i MJ ali tu ima suvise kesha da bi se tako neshto uradilo....
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 12:04 - pre 210 meseci
a ne ne, ne mozes da ih prebacis u ilegalu. Ilegala ne moze da se kontrolise. Tako da ce samo da naprave problem. Plus ce da ljudi puse samo zbog toga jer je ilegalno :) .

btw, i ja se slazem da su umrlice glupost.
Ne treba ljudima braniti da rade nesto, nego ih sankcionisati ako to rade, ali im ipak ostavis mogucnost za izbor. Npr, znam dosta firmi u nisu koje strogo zabranjuju radnicima da puse u prostorijama firme. I onda usred zime, po vetru, kisi, oni moraju napolje ako zele da zapale cigaru.

Mada, za pocetak, bi bilo sasvim dovoljno da drzava pocne da postuje zakon koji su uveli. I da ga primenjuje
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 12:32 - pre 210 meseci
Tu se slazemo. Zanimljivo je npr. da veliki broj privatnih firmi postuje zabranu pusenja na radnom mestu dok recimo udjes u Poresko, a tamo u kancelariji obnevidis od dima. Izgleda da drzavne institucije najmanje postuju zabranu.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

ako Bog da

Član broj: 123676
Poruke: 37
*.yu1.net.



Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 13:17 - pre 210 meseci
Moj dobar prijatelj radi u firmi koja se bavi prodajom cigareta i na poslednjem sastanku je bilo reci o tome da je od stavljanja umrlice na paklicu prodaja opala za citavih 6%.
Prosto neverovatno ako se uzme u obzir nivo svesti naseg naroda...
 
Odgovor na temu

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
*.dynamic.sbb.co.yu.



+7 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 13:56 - pre 210 meseci
Ja sam takodje za to da se zabrani na javnim mestima. Oni mogu da puse i da im se j..., a ja odem u restoran i imam utisak da zvacem pikavac neki dok jedem od onog ogromnom oblaka dima, ali ko me j... Treba cigarama podici nenormalno cenu, takodje bih lepio prave umrlice.

Ako se njima j... za mene, b*li i mene za njih onda.
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.vdial.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 15:02 - pre 210 meseci
Citat:
ako Bog da: Moj dobar prijatelj radi u firmi koja se bavi prodajom cigareta i na poslednjem sastanku je bilo reci o tome da je od stavljanja umrlice na paklicu prodaja opala za citavih 6%.
Prosto neverovatno ako se uzme u obzir nivo svesti naseg naroda...


Meni je to prilično teško da povjerujem.
Ali me raduje.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 15:49 - pre 210 meseci
Ko vidi onu sliku crnih pluca zamrljanih katranom i nastavi da pusi treba da se leci, ali ne zbog pusenja, nego zbog mnogo ozbiljnijih stvari vezanih za poremecaj licnosti. Kad pomislim da u sebi nosim onu odvratnu prljavu katransku krpu kojoj treba jos 10 - 15 godina da pocne da kako - tako izgleda normalno, i to zbog svoje gluposti i zbog toga sto je u moje vreme to zlo bilo drustveno prihvaceno i cak pozeljno, kao neki znak odrastanja, povraca mi se od toga.
Citat:
Ivan Dimkovic: "da im se ukine" - lecenje nije besplatno, vec se placa od osiguranja - a osiguravajuce kuce svakako mogu da modifikuju cenu osiguranja u odnosu na profil rizika odredjenog klijenta - ne u Srbiji, ali bice i toga :)

Ma nece.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 16:33 - pre 210 meseci
Citat:
Fuzz: Zato sto ga i tu udisu nepusaci (verovao mi ili ne).

 
Odgovor na temu

ajdeBre
Niš

Član broj: 92438
Poruke: 254
..AT.HighSpeedADSL.beotel.net.



+9 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 21:48 - pre 210 meseci
Jos samo cekam da alkoholicare pocnete da vesate na bandere, a da narkomane giljotinirate...


@ bivsi pusaci, a sadasnji nepusaci:

Kaludjerica uvek govori sve najgore o manastiru iz koga je pobegla
- italijanska poslovica
The only place you can find Success before Work is in the dictionary.
-------
If you want to shoot, then - shoot; don't talk!
-------
One shot - one hit...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 22:05 - pre 210 meseci
Znaci ti volis da ti pluca budu onakva odvratna katranom umazana krpa i da to nosis u svom telu? Pa dobro.
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 22:36 - pre 210 meseci

Pa to sto ja volim ili ne volim je iskljucivo moja stvar, a inace novi zakon u nemackoj o tome delimicno nije prosao jer je ustavni sud oborio zakon sa obrazlozenjem da je to ugrozavanje licnih sloboda i prava ..te stoga mante se pusaca ako vam smeta idite tamo de se ne pusi a nas ostavite da se unistavamo .....ovo polako prelazi u nacizam rasizam tj kako god se to kaze za ovaj slucaj....

Kass
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

SashaM
Veliki Bečkerek

Član broj: 28482
Poruke: 213
*.zrlocal.net.



+1 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 22:45 - pre 210 meseci
A gusenje dimom u zadimljenim prostorijama nije ugrozavanje licnih prava i sloboda?
Life happens but shit goes on
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 22:47 - pre 210 meseci

Ajde nek otvore kafane za pusace i za nepusace ..da se kladimo da ce svi da sede u onima za pusace?

Kass
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 22:47 - pre 210 meseci
Citat:
kasaad: ...ovo polako prelazi u nacizam rasizam tj kako god se to kaze za ovaj slucaj....

Ako, ako, tako i treba. Lekari imaju pravo da lece pacijente i bez njihove dozvole, na primer ako pacijent nije svestan svoje bolesti ili nece da prihvati cinjenicu da je bolestan.
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: sta mislite o umrlicama na pljugama19.01.2007. u 22:49 - pre 210 meseci

Pa upravo nemaju ..ako ja potpisem da ne treba da me lece onda ce me pustiti da umrem ..e isto tako manite se vi nas da se ubijamo....

P.s uopste nisam agresivan pusac uvek pitam dal nekome smeta da zapalim cigaru itd itd...al vi ste bas nastrojeni za linc ..ma beste bre ...

Kass
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: sta mislite o umrlicama na pljugama

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 43986 | Odgovora: 157 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.