Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ciscenje klima uredjaja u zimskom periodu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Ciscenje klima uredjaja u zimskom periodu

[ Pregleda: 8227 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

komplikovan
Belgrade

Član broj: 108093
Poruke: 30
*.eunet.yu.



Profil

icon Ciscenje klima uredjaja u zimskom periodu18.02.2007. u 00:21 - pre 209 meseci
Pazljivo sam citao teme i postove o ciscenju i odrzavanju klima uredjaja... Jasno je da je lako naprskati sace unutrasnje jedinice kada je letnji period i kada klima radi u rezimu hladjenja. Kondenz odvlaci necistocu i problem se resava.
Moje pitanje je kako cistiti sace unutrasnje jedinice kada klima radi u rezimu grejanja i kada nema kondenzacije u unutarnjoj jedinici??? A pretpostavimo da je pritom ciscenje neophodno i da se u prostoriji dosta pusi...
 
Odgovor na temu

Rubiroza
Beograd

Član broj: 38834
Poruke: 245
*.cpe.vektor.net.



+1 Profil

icon Re: Ciscenje klima uredjaja u zimskom periodu28.08.2007. u 18:04 - pre 202 meseci
Da ne bi otvarao novu temu, da li neko ovde moze da mi kaze kako, tj. sa cim se u opste prska sace? Vidim da reklamiraju XBak, ali je on samo za filtere. Cuo sam da sace moze da se naprska sredstvom za pranje prozora na bazi alkohola. Da li je to tacno ili treba koristiti neki drugi proizvod?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Klimatizacija :: Ciscenje klima uredjaja u zimskom periodu

[ Pregleda: 8227 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.