Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektricni brijaci

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni brijaci

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 123402 | Odgovora: 180 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Igorn
(BG)-YUGOSLAVIJA FOREVER

Član broj: 40144
Poruke: 273
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.google.rs


+4 Profil

icon Re: Elektricni brijaci27.08.2007. u 19:54 - pre 201 meseci
Ja odustajem(najverovatnije) od Philipsa jer na svu srecu pozovem servis da pitam koliko su glave HQ9 za model koji sam hteo uzeti,reko kasnije da vidim koliko ce me kostati zamena,kad ono JEDNA glava HQ9 kosta 2800 din,pa kad sam video da je to vise od polovine cene samog uredjaja kad se sve zamene,skoro isto kao uredjaj,polako odustajem od toga.
Inace zaovem i Braunov servis da vidim koliko kosta mrezica sa nozem za cruZer 3 (komplet glava uredjaja) onaj mi kaze 1600 din(a mrezica sama je 1200 din)pa vi vidite.
Inace HQ9 glava u Nemackoj u oem pakovanju kosta 12 evra(960 din) a lepo zapakovana 16 evra(1280 din)(4 evra kutija :-)).

Sada razmisljam o cruZer-u ali vidim da ovde neko ima bas negativne komentare o njemu,da ne brije dobro.Ili cu da ostanem na ziletu samo cu preci na veci broj ostrica od jedne:-),mozda bude manje klanja,mach 3 turbo ima on je dobar samo nemam patrone za njega pa se koljem kao i do sad sa obicnim ziletom koji se stavlja u neku staaaaaru ali odlicnu drsku(razumece me oni koji imaju to).

Toliko od mene ja sam jos u dilemi dati 7000 din za masinu ili uzeti za te pare 46 patrona za mach 3 turbo(koje bi mogle da mi traju 3 do 4 godine,a po recima nekih nekima jedna patrona traje i 3 meseca) i guliti se sa tim(ali mi je koza osetljiva na zilet,nemogu se sa njim svaki dan).

Inace telefon za Philipsov servis je ,za one sto traze glave za njihove brijace 011/2440841
"Remember to keep yourself alive,there is nothing more important than that"
*Afeni Shakur*

"Ko nema u gaćama ima u kućištu"
*Igorn*
 
Odgovor na temu

ivke76

Član broj: 66145
Poruke: 8
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Elektricni brijaci05.09.2007. u 12:40 - pre 201 meseci
kratko i jasno: jel'moze taj kruZer3 da obrije malo jacu i duzu bradu?to jest da se kasnije recimo koristi za oblikovanje malo duze brade ili da jurim dobru masinicu za sisanje lol (kojom sam bio zadovoljan jer volim kako mi izgleda brada osisana "nulom" masinice za sisanje) a kapiram da su i delovi za klasicne masinice za sisanje (nozici) jeftiniji od ovih cuda
 
Odgovor na temu

BAVARAC

Član broj: 27451
Poruke: 193
91.191.29.*



Profil

icon Re: Elektricni brijaci26.09.2007. u 23:47 - pre 200 meseci
Ljudi pomozite ...

neki dan odem do mercatora ... uzmem Braun Cruzer2 i malo je falilo da ga kupim ali sam vidio da nesto fali pa sam vratio.

A sta fali? Treba mi aparat sa kojim cu se nekad moci obrijat do kraja ali i da mogu nekad skratit bradu na pola ili cijeli milimetar i sl, znate na sta mislim :) Na ono od 2 dana ...

sta mi preporucujete? kako se to zove? pa da trazim po netu koji to aparati imaju ...
 
Odgovor na temu

jesus alejandro
jesus alejandro

Član broj: 11084
Poruke: 310



+9 Profil

icon Re: Elektricni brijaci01.01.2008. u 19:52 - pre 197 meseci
@BAVARAC

To se zove trimer.

Dugo se nije pisalo na ovoj temi a posto ja sutra idem da kupim masinicu koji je generalni zakljucak, da li je bolja klasicna Braun masinica ili Philips sa rotirajucim glavama, inace me interesuju iskljucivo masinice na struju (odnosno sa kablom) a ne na baterije.
Prvo hopni pa reci skoč.
 
Odgovor na temu

Igorn
(BG)-YUGOSLAVIJA FOREVER

Član broj: 40144
Poruke: 273
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.google.rs


+4 Profil

icon Re: Elektricni brijaci01.01.2008. u 20:13 - pre 197 meseci
Citat:
jesus alejandro: @BAVARAC

To se zove trimer.

Dugo se nije pisalo na ovoj temi a posto ja sutra idem da kupim masinicu koji je generalni zakljucak, da li je bolja klasicna Braun masinica ili Philips sa rotirajucim glavama, inace me interesuju iskljucivo masinice na struju (odnosno sa kablom) a ne na baterije.


Evo ovako sad mogu i iz iskustva da pricam,jer od skora imam braun cruzer 2 i mogu reci da sam ja zadovoljan,ne brije kao zilet,niti i jedan elektricni to moze jer skracuje dlaku iznad koze ali zato nema UOPSTE iritacija i mogu svakodnevno da se "brijem"(meljem dlake).
Svaka preporuka!
Inace posto radim u jednoj radnji da se ne reklamiram ,koja prodaje medju ostalim i cruzere 2,3,4 mogu reci da idu kao ludi i da iz price kupaca kupuju braun(aparate sa mrezicim) zato sto im philips sa kruzicima iritira bradu a pritom i urastaju dlake,cega kod brauna nema.
Inace braun daje 5 god garanciju(jos 3 meseca,posle 2 god kao i ranije) a philips 2 god.
Moja preporuka za one koji nemaju jaku bradu da uzmu braun kruzer(mada i meni sa jacom super radi,a brinuo sam se da li ce biti OK),ako ne onda neki isto braun ali sa dve mrezice i integrisanim blokom u sredini.
Inace mrezice za brauna sa nozicima kostaju 1/3 cene aparata ili manje dok kod philipsa oni kruzici(jeste da traju koji mesec duze ali im je cena skoro ili ista kao i sam aparat!
Inace bolje je uzeti aparat sa kombinacijom baterija struja nego samo jedno!



[Ovu poruku je menjao Igorn dana 01.01.2008. u 21:31 GMT+1]
"Remember to keep yourself alive,there is nothing more important than that"
*Afeni Shakur*

"Ko nema u gaćama ima u kućištu"
*Igorn*
 
Odgovor na temu

jesus alejandro
jesus alejandro

Član broj: 11084
Poruke: 310



+9 Profil

icon Re: Elektricni brijaci02.01.2008. u 00:46 - pre 197 meseci
@Igorn

Posto uglavnom svi Braun modeli imaju brojne oznake, da li serija koja pocinje sa 2xxx je ustvari Cruzer2 a serija 3xxx Cruzer3 i sta mislis o ova dva modela http://www.tehnomanija.co.yu/k...n_aparat_za_brijanje_3775.html i http://www.tehnomanija.co.yu/k...n-aparat-za-brijanje-2776.html (koji od ova dva bi ti uzeo) kao i koja je razlika izmedju cruzer2 i cruzer3 serije. Hvala unapred.


Prvo hopni pa reci skoč.
 
Odgovor na temu

Igorn
(BG)-YUGOSLAVIJA FOREVER

Član broj: 40144
Poruke: 273
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.google.rs


+4 Profil

icon Re: Elektricni brijaci02.01.2008. u 13:36 - pre 197 meseci
Citat:
jesus alejandro: @Igorn

Posto uglavnom svi Braun modeli imaju brojne oznake, da li serija koja pocinje sa 2xxx je ustvari Cruzer2 a serija 3xxx Cruzer3 i sta mislis o ova dva modela http://www.tehnomanija.co.yu/k...n_aparat_za_brijanje_3775.html i http://www.tehnomanija.co.yu/k...n-aparat-za-brijanje-2776.html (koji od ova dva bi ti uzeo) kao i koja je razlika izmedju cruzer2 i cruzer3 serije. Hvala unapred.


Jeste braun ima brojne oznake samo pazi imaju 2 serije cruzera sa 2xxx i sa 5xxx ja sam uzeo braun cruzer 2 (type 5734 ili Z40) i zadovoljan sam.Imas da ga kupis (i 2 i 3 i 4)u Bulevaru Kralja Aleksandra 34 po ceni od 4550 din za cruzer 2 (sto je jeftinije od ovog starijeg modela koji si ti nasao),do su 3 i 4 5500 din ako se ne varam koji din gore dole.
Inace o razlikama izmedju cruzera vidi sajt http://www.braun.com/global/cruzer/cruzer.html
izmedju 2 i 3 je razlika samo u tome sto 3 ima i nastavak(cesalj) za trimovanje.

Topla preporuka za cruzer 2 cena kvalitet,a mrezica i nozic(zamenski) kostaju 1600din(koliko kosta onaj jedan tockic za novije modele philipsa,koji ih inace imaju po 2 ili vecina 3).
"Remember to keep yourself alive,there is nothing more important than that"
*Afeni Shakur*

"Ko nema u gaćama ima u kućištu"
*Igorn*
 
Odgovor na temu

demaksi

Član broj: 5359
Poruke: 54
*.opera-mini.net.



+1 Profil

icon Re: Elektricni brijaci23.01.2008. u 08:36 - pre 197 meseci
procitao sam sve komentare ovde i dosta istrazivao na netu na ovu temu i dosao do odluke da uzmem braun cruzer z60. nikada nisam koristio el. brijace, a brijem se jednom u 5 dana, jer mi se koza inace lako iritira, narocito od cesceg brijanja. jedini razlog zasto jos uvek odlazem kupovinu su remingtonovi brijaci sa dvostrukim titanijumskim folijama ili kako se vec zovu... ima li neko iskustva sa njima i je li upoznat sa cenom zamene sekaca?
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
77.46.176.*



+1 Profil

icon Re: Elektricni brijaci23.01.2008. u 15:01 - pre 197 meseci
Ja sam pre jedno 2 nedelje uzeo Braun Cruzer2 Z40, i mogu reci da je zesce njesra... Ajde za po licu i nekako, uspeva jadnik i da obrije 99% ali po vratu nije ni za qrac... Uvek posle njega mora da radi Mach3. Ne znam sta da radim, da ga vracam ili sta, jbg, nije ovo Evropa ili USA pa da mogu da vratim i kazem da mi ne odgovara, kod nas na reklamaciju tesko primaju i kad se pokvari. Ode 55€ bezveze...jedino onaj trimer na njemu radi za sve pare
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
*.dip0.t-ipconnect.de.



+10246 Profil

icon Re: Elektricni brijaci23.01.2008. u 15:24 - pre 197 meseci
Ja sam imao 2 Brauna i evo sad Philipsa. Glavna mna sistema sa mrežicom (Braun) je slabo do nikako odsecanje iole dužih dlaka. Kad sam imao Braun, isto sam kao i Čelindžer uvek morao brijačem da skinem nešta dlaka po vratu. Sa Philips sistemom - rotirajući nožići - toga nema. Jednako dobro se odsecaju i duže i kratke dlake.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Elektricni brijaci23.01.2008. u 19:57 - pre 196 meseci
Kupio sam Remington brijac na rasprodaji i mogu da kazem da je gotivniji i od Philipsa i od Brauna!

Ovaj fazon:


Prilicno dobro i kratko sece dlaku zato sto ima dva dobra cuttera i iznad njih treci koji se izduzuje da skine sve direktno ispod nosa ili oko zulufa. Baterija traje sat vremena i displej prikazuje tacno koliko je ostalo, a postoji i taster koji aktivira dodatnih 5 minuta brijanja kad je frka.
 
Odgovor na temu

demaksi

Član broj: 5359
Poruke: 54
*.opera-mini.net.



+1 Profil

icon Re: Elektricni brijaci24.01.2008. u 19:12 - pre 196 meseci
Ja ipak uzeh remington F420 i toplo ga preporucujem. razmisljao sam i o jeftinijem ms2390, ali ipak na nekim stvarima ne treba stedeti, a i F420 je lepsi ;) ... Vise o njima i na srpskom: www.yu.remington-europe.com
 
Odgovor na temu

Milan307

Član broj: 175296
Poruke: 9
79.101.130.*



Profil

icon Re: Elektricni brijaci12.03.2008. u 15:46 - pre 195 meseci
Citao sam komentare na ovom forumu pre nego sto sam kupio el. brijac, pa rek'o da napisem i ja koju, mozda ce pomoci nekome da se odluci oko kupovine. Pre svega da kazem da imam JAKU bradu, tako da sam testirao brijac u najgorim uslovima :)
Kupio sam Braun Cruzer 4 za 6700din.
E sada sta znaci Cruzer 4:
1) Brijanje (totalno)
2) Brijanje na visinu od 2-3 dana
3) Trimovanje brade na visinu od 1.5-6mm
4) Mogucnost koriscenja pod mlazom vode za vreme brijanja (npr. pod tusem)
evo i jednog linka gde je sve detaljno opisano: http://www.braun.com/global/cruzer/flash/cruzer.html

Da sada sam se brijao klasicnim brijecem, ali posto mi brada brzo raste posle 5-6 dana nebrijanja morao sam da skratim bradu masinicom za sisanje da ne bih se "mucio" sa mach 3 Turbo brijacem.
E sad, Braun Cruzer 4 se odlicno pokazao za trimovanje (skracivanje brade), to radi fenomenalno, pogotovo sto imate izbor od 2 sirine i par visina za bradu.
Ali brijanje me je pomalo razocaralo, ali iskren da budem nisam ni ocekivao da ce raditi kao Mach. Jednostavno, na licu obrije jos nekako i tu se cim krenem da se brijam drasticno promeni zvuk rada brijaca, MUCI SE, a na vratu sam uspeo delimicno da se obrijem ali posle toga sam da ne bih izgledao kao neko ko ne zna da se brija (pola dlaka je ostalo neobrijano) morao da se pomognem sa Mach-om i sve klasika.
Naravno, dan posle mi se pojavila IRITACIJA na vratu koja je trajala 3 dana, ipak je to prvo brijanje el. brijacem. Negde sam citao da lice, i dlake treba da se naviknu na el. brijanje i da posle 5-6 brijanja bi trebalo sve da bude ok, videcomo, al' ja cisto sumnjam da ce biti bez iole iricatija.
Philips nisam probao, ali mislim da bi se on jos vise mucio. Moj drug ima 6695 kaze da je prezadovoljan ali on ima bradu kao dete od 10 god :) (inace i od ponekad ima malo iritacija na vratu!)
Da rezimiram, Braun Cruzer 4 je odlican brijac za one koji imaju slabiju bradu, koristice ga za trimovanje brade, ili ce koristiti dodatak za brijanje brade da izgleda kao 2-3 dana stara (dodatak br 2.), ali za one koji imaju jaku bradu po meni klasican brijac je najbolji. Meni bi savrseno odgovarao jos samo kada se ne bi javljale te iritacije, al vadlja ce se navici koza na vratu...
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Nothingman

Član broj: 31375
Poruke: 308
*.static.ikomline.net.



+112 Profil

icon Re: Elektricni brijaci25.03.2008. u 20:40 - pre 194 meseci
Gde mogu kod nas da se nadju ti brijaci Philips HQ 9 serije? Jel ima neka Philips specijalizovana prodavnica koja ima vecinu modela?
Hvala unapred.
Q: Are there really any systems where
void main() doesn't work?
A: It has been reported that programs using void main() can crash.
Q: The book I've been using, _C Programing for the Compleat Idiot_,
always uses void main().
A: Perhaps its author counts himself among the target audience.
 
Odgovor na temu

ratkob
Ratko Božović
Bg

Član broj: 47750
Poruke: 17
*.adsl.beotel.net.

Sajt: www.ratko.biz


Profil

icon Re: Elektricni brijaci26.03.2008. u 22:14 - pre 194 meseci
Imas Philips radnju na Obilicevom vencu.
 
Odgovor na temu

Janmix

Član broj: 44328
Poruke: 633
*.static.ikomline.net.

Sajt: carbenchmark.blogspot.com


+3 Profil

icon Re: Elektricni brijaci31.03.2008. u 11:05 - pre 194 meseci
Pozdrav,

Hteo bih da kupim jedan elektricni brijac, ali mi je najbitnije da moze lako da obrije dlacice na vratu... Ima li neko preporuku??? Cena do 50e
 
Odgovor na temu

kuntalo

Član broj: 101218
Poruke: 382
212.200.151.*



+2 Profil

icon Re: Elektricni brijaci01.04.2008. u 07:56 - pre 194 meseci
Što bre ljudi ne čitate, kad sam lepo ostavio link?

Zapamtite da je za vas bitno koristiti novi električni brijač kontinuirano u periodu od 2 tjedna. U tom će se razdoblju vaša koža i brada adaptirati promjenama u načinu brijanja. Ako ste koristili klasične britvice, dajte licu barem 2 – 3 tjedna da se privikne na brijaći aparat. Svaki put kad se brijete klasičnim aparatom skidate s lica vrlo tanki sloj kože. S električnim aparatom brijete na površini ili ispod kože.

Potrebna su vam 2-3 tjedna kako bi nestao sloj kože kojim tijelo nadomješta sloj koji mu se skine običnim brijačem, a koji su u stvari ožiljci. Brijanje električnim aparatom ne stvara takve ožiljke. Vrlo je bitno da ne fluktuirate između klasičnog i električnog brijača ako želite zaista dostići prednosti brijačeg aparata.


http://www.beautymag.net/lice/njega_lica/brijanje_2
Save the Panda!
 
Odgovor na temu

.qwerty.

Član broj: 125936
Poruke: 140
*.mediaworksit.net.



+1 Profil

icon Re: Elektricni brijaci14.06.2008. u 11:54 - pre 192 meseci
Kleen Kut Wet N Dry Shaver... hoce devojka da mi kupi za rodj... da li se isplati ili ?!
Da li ga je neko koristio ?
011100010111011101100101011100100111010001111001
 
Odgovor na temu

zenith

Član broj: 7066
Poruke: 110
91.150.102.*



+1 Profil

icon Re: Elektricni brijaci15.06.2008. u 10:25 - pre 192 meseci
Nemam jaku bradu, a interesantan mi je fazon "brada stara 2-3 dana". Kupio sam cruZer4 (body&face) i mogu reci da je dosta dobar. Koristim ga uglavnom za skracivanje brade, i za totalno uklanjanje ispod pazuha...Interesantna spravica. Preporucujem!
 
Odgovor na temu

Bastard

Član broj: 33164
Poruke: 293
93.86.37.*

Jabber: Bastard@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Elektricni brijaci16.06.2008. u 02:53 - pre 192 meseci
Braun Cruzer3 nije za ništa.Ima da pazarim match3 opet.I onako se brijem par puta godišnje.
Ja reko kevi da uzme neki philips a žena pogrešila pa uzela skuplji braun.Sad se brijem sat vremena i ostanu mi dlake na vratu i td.Kad počne da raste brada .... dlake ko čekinje. Stttraššno.... 8)

[Ovu poruku je menjao Bastard dana 16.06.2008. u 04:06 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni brijaci

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 123402 | Odgovora: 180 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.