Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 51201 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rade-49

Član broj: 92944
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak27.04.2007. u 21:20 - pre 206 meseci
Citat:
vaske71: Ovo je med zone a moderator mora da pise u skladu sa temom a ako dobro vidis na slici je itekako iskusan moderator !!!


Da tu se slazemo, ali pogledaj citirani tekst, ja mislim da nije korektno napisan. Tako ne moze da pise neko ko smatra da se o svemu moze pisati ali na malo korektniji nacin. Ovo mo lici na kafansku pricu.
A pogotovo to ne bi trebao da pise i na takav nacin nas SUPERMODERATOR.
 
0

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
77.46.224.*



+109 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak27.04.2007. u 21:34 - pre 206 meseci
Ne shvatam pa ako je on supermoderator po tvome on nikada nesme da se nasali - pa i on je covek ne moze samo sedeti sa strane i biti ko masina za ispravljanje i moderisanje po forumu
Uostalom po meni on bas podrzava @Stefano@ normalno u skladu sa ovim forumom a ovo je Mz !!!
 
0

rade-49

Član broj: 92944
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak27.04.2007. u 21:46 - pre 206 meseci
Ma dobro Vaske, nisam ni ja neka babaroga. Volim korektnu i kulturnu konverzaciju. Necu vise o ovome.
 
0

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
77.46.224.*



+109 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak27.04.2007. u 22:10 - pre 206 meseci
Nego @ stefano @ - postujem to za tvoju privatnost - nego nedade ti nama nesto vise o onome super
1 . Jel bilo mnooooooooogo super
ili
2 . Super sto se tice prvog odlaska
No to i nije bitno , bitno je da je bilo super !!!

vecina ovde na forumu kao i ja ti zeli svaku srecu na dalje pa valjda ces nekada castiti pivom !!!
Pozdrav @Stefano@ i svako dobro !!!
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
89.216.196.*



+16 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak28.04.2007. u 08:24 - pre 206 meseci
Citat:
ton_majstor: I mene je razočarao, Deda... ja se ovde ubi' od jurnjave i objašnjavanja... a on "kupio Kjanti od 700 dindži"! Cvrc...

To bre Italijani koriste da peru prozore ili daju deci kad se prejedu, da se ispodriguju... (Znam, imam njihove krvi...)

Ja bre, pijem DOMAĆU dunjevaču ili kajsijevaču od 500-600 dinara litar, a to se smatra u "brlje" naspram tamo nekih aromatizovanih "Viljamovki" ili neoriginalnih Rubinovih "VinDžaka"!

Toliko.



Iskrivih se od smeha... hehehehehehehehe

Kad smo već kod njakvija, jel ste videli (samo sa ga u Maxiju i video verovatno ima i još negde) U MAXI-ju naš rubinov vinjak za inostrano tržište? Sve napisano na engleskom, oko 800 kinti flaša, fensi nekako iskrivljena flaša, crne boje sa crvenim slovima, piše made in Serbia ovo ono Kakv je ukus? Ja i dalje više verujem onom od 350 din, prva ljubav zaborava nema!

Dok sam išao na utkamice imali smo jednog matorog koji je prodavao litar neke domaće ludaje za oko 400-500 kinti (kako kad ) ja mislim da od te radže nema bolje, tako je kvalitetna, ukusna stvarno je vrh.

Uh sad mi se pije a tek je 09:22
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl-1.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak28.04.2007. u 13:54 - pre 206 meseci
Citat:
A pogotovo to ne bi trebao da pise i na takav nacin nas SUPERMODERATOR.


Ih bre, pa ne smem ni da se našalim ovde... odma' me "razapnete" na krst...

Hteo sam da kažem da je taj Kjanti "vojničko+narodno" vino u Italiji. Kao i naša "brlja+šljivka" ovde. A ko šta pije, tu mu se ne SME zamerati, da Vam ja kažem!

Đovani Di "STEFANO" je barem po nicku Italijan, pa me ČUDI da ne zna te "švalerske+latin-lover manire" .

Ja sam bre ovde u Srbiji "Italo-Srbenda" već četiri generacije, pa znam i umem da se PRAVILNO postavim!

"Onaj koji misli da je bezgrešan, nek' prvi baci kamen na mene" - da parafraziram Bibliju.

Rade, Rade...
 
0

rade-49

Član broj: 92944
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak28.04.2007. u 15:37 - pre 206 meseci
Ja rekoh, nisam babaroga, i rekoh necu vise. Ali postaje mi simpatican nas MAJSTOR. Ja sa "mlad" forumas i moze mi se oprostiti na neiskustvu. Ali, majstore, mnogo mi licis na mog poznanika iz Zarkova koji mi je strasno simpatican po nacinu govora. Ima tu necega sto imate izgleda samo vi iz Zarkova.
Sretno.
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl-2.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak28.04.2007. u 18:50 - pre 206 meseci
Seljačka posla, šta da ti kažem... šuškamo i ustima i mozgom.
 
0

drdrksa

Član broj: 1077
Poruke: 3650



+6 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak28.04.2007. u 22:19 - pre 206 meseci
Nemoj matorog da mi dirate bwe! Vidite kakvu je lepu slicicu nabacio u avatar, a vi napali na njega. Stidite se
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak29.04.2007. u 13:03 - pre 206 meseci
@rade-49,
re:
Citat:
Ja smatram da je Vasa uloga da korigujete a ne da dodajete.


Imas izbor da ucestvujes na ES-u (ili MZ, kako god) na onaj nacin koji tebi odgovara, bez obaveze da stavljas diskutante u kutije ili mentalni sklop koji vidis da je jedini ispravan. Vjerujem da bi diskusija bila sarenija kada bi se diskutanti ponasali onako kako drugi smatraju da bi trebali, ali u tom slucaju, diskusija ne bi imala svrhu. :)

 
0

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl.static.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak29.04.2007. u 14:35 - pre 206 meseci
Citat:
ton_majstor:Đovani Di "STEFANO" je barem po nicku Italijan, pa me ČUDI da ne zna te "švalerske+latin-lover manire" ;).

I poreklom

Hvala svima jos jednom.
 
0

rade-49

Član broj: 92944
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak29.04.2007. u 15:55 - pre 206 meseci
Citat:
_djevojka_: @rade-49,
re:

Imas izbor da ucestvujes na ES-u (ili MZ, kako god) na onaj nacin koji tebi odgovara, bez obaveze da stavljas diskutante u kutije ili mentalni sklop koji vidis da je jedini ispravan. Vjerujem da bi diskusija bila sarenija kada bi se diskutanti ponasali onako kako drugi smatraju da bi trebali, ali u tom slucaju, diskusija ne bi imala svrhu. :)




Da li bismo se svi isto ponasali kada bi potpisivali nasa dela punim imenom i prezimenom i pri tome prilozili pravu fotografiju, ne stariju od 6 meseci.
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..1-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak29.04.2007. u 17:01 - pre 206 meseci
Citat:
rade-49: Da li bismo se svi isto ponasali kada bi potpisivali nasa dela punim imenom i prezimenom i pri tome prilozili pravu fotografiju, ne stariju od 6 meseci.

Cak i da je retoricko pitanje, fali mu upitnik.
 
0

rade-49

Član broj: 92944
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak29.04.2007. u 17:50 - pre 206 meseci
Citat:
_djevojka_: Cak i da je retoricko pitanje, fali mu upitnik.



I ko je onda veci formalista(evo ga i upitnik)?
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
89.216.196.*



+16 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak29.04.2007. u 18:58 - pre 206 meseci
Citat:
rade-49: Da li bismo se svi isto ponasali kada bi potpisivali nasa dela punim imenom i prezimenom i pri tome prilozili pravu fotografiju, ne stariju od 6 meseci.


Ali čuj ga molim te: NE stariju od še's meseci


S'ovim predlogom, bi ti se jedno složio Ventura, jer on obožava da neko gleda njegove golišava fotkice kada je u belom lamburdžiniju, ili na "Al Ventura od Hamije" jahti....
 
0

rade-49

Član broj: 92944
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak29.04.2007. u 21:41 - pre 206 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Ali čuj ga molim te: NE stariju od še's meseci :D:D


S'ovim predlogom, bi ti se jedno složio Ventura, jer on obožava da neko gleda njegove golišava fotkice kada je u belom lamburdžiniju, ili na "Al Ventura od Hamije" jahti.... :)



Da, upravo tako, jer moj zemunac, ovu sto ti postavi takva je da te ni rodjena mati ne moze prepoznati. A ja bih ti se javio kada bih te negde u zemunu sreo.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.182.*



+558 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak30.04.2007. u 16:23 - pre 206 meseci
Ne znam, po meni se gubi smisao internet foruma stavljanjem fotografija i potpisivanjem pravim imenima. Poenta forumasenja je upravo sloboda koju coveku daje anonimnost. Neki od ovih sto posecuju forume vise vole da se druze uzivo, ne kazem ja, ali oni uvek mogu da se upoznaju pomocu maila, pa da se onda druze. Ima doduse na raznim forumima nekih pojedinaca koji vole da stavljaju svoje fotografije, a meni je uvek iznova zanimljivo (bez ljutnje molim) to sto su te fotografije u velikom broju slucajeva neka určenja i uslikavanja pored raznoraznih poznatih gradjevina. Smesno.
 
0

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.cpe.vektor.net.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak30.04.2007. u 16:44 - pre 206 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Ne znam, po meni se gubi smisao internet foruma stavljanjem fotografija i potpisivanjem pravim imenima. Poenta forumasenja je upravo sloboda koju coveku daje anonimnost.

Poenta forumasenja je da svako moze da diskutuje u ono vreme koje mu je prikladno, odnosno da diskusija izmedju n sagovornika nesmetano tece bez obzira na tekuce obaveze i slobodno vreme svakog pojedinacno. Takodje, ostaje pisani trag diskusije pa korisnici koji su propustili nesto pametno (?!) mogu 6 meseci kasnije da se prikljuce i "ozive" diskusiju nekim novim podacima. To je poenta forumasenja.

Pravo ime i prezime, naravno, nije neophodno ali je krajnje pozeljno radi kredibiliteta same osobe. Anonimnost (osim u slucaju zanemarljivo malog broja ljudi koji poznaju osnovna pravila Internet bon tona) obicno znaci preveliko kurcenje, razmahivanje, pretnje, lupetanje, trollovanje, flejmovanje... You name it. Ja zaista nemam razloga da krijem svoje pravo ime i ne vidim po cemu se to gubi smisao forumasnja ako uz moj nick stoji pravo ime i slika? Pa nije ovo forum Al-Kaide ili forum za psihoze, lecene od heroina, stagod...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
0

rade-49

Član broj: 92944
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak30.04.2007. u 17:07 - pre 206 meseci
Evo, boccio rece otprilike to sto se uklapa u moje razmisljanje. Poznato je da su pojedinci mnogo "hrabriji" kada su anonimni i pogotovo su "hrabri" kada su u vecoj grupi. I kada takvog izdvojis iz takve grupe on je manji od makovog zrna.
Medjutim, ja nisam potpuno protiv anonimnosti kada je nas forum u pitanju i to sve dotle dok diskusija ima korektan i smislen ton ali kada neko iskace iz uobicajenog nacina ophodjenja i pogotovo kada krene sa uvredama na bilo ciji racun tada neka se i potpise i sliku neka nam da, junacina.
Neko ce reci da sam i ja anoniman. Za sada jesam. Ime i prezime mogu da dam ali sliku ne bih jer se bojim da, posto verujem da je najveci broj forumasa mladji narastaj, to bi imalo po mene lose posledice jer mnogi samnom ne bi zeleli da diskutuju zbog toga sto bi videli da ja nisam njihova generacija. Mozda se varam.
Eto od jedne teme mi dodjosmo i do ovoga. Nadam se da moderator ne zamera. Svaki doprinos necem boljem zasluzuje svaki trud. A, konacno, i inicijalna tema imala je ta cilj da nas nauci lepom ponasanju. Zar ne?
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.182.*



+558 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak30.04.2007. u 18:44 - pre 206 meseci
Pa ja nisam ni mislio na te sto licno vredjaju i psuju, urche se i prete. To su sve jadnici, i zbog takvih i postoje moderatori, nego samo kazem da je po meni potpuno nebitno ko se kako zove, kao izgleda i odakle je, za forumasenje. Na primer, iz ovog razloga sto je naveo rade-49 i zbog jos nekih razloga, koji se svode na razne predrasude. Na primer, svaka cast pojedincima, ali ljudi kao ljudi, ja sam primetio da kad vecina vidi u informacijama da neko nije sta znam, iz BG, taj je automatski za njih coban, saban, ljakse, i nece ni da saslusaju sta taj ima da kaze. Ili, ne daj boze da se neko na forumima javno deklarise kao peder i objavi sliku i ime, pa taj ga je ugasio, ovde kod nas, posebno ako je iz manjeg mesta. Ili ako neko ima nosekanju, velike usi, smesno ime, sta znam, te stvari, pa mu onda to smeta, ili jednostavno, drugaciji je brate, sto se vecine tice. Mozemo mi sad da se lazemo to o nekakvim tolerancijama, ali svi znamo sta je praksa. Ovi japiji to i na kursevima uce, te prvi kontakt, te izgled, te nastup, te oblacenje, te govor tela, te trte, te mrte. Smaranje. Po meni u toj slobodi koju daje internet i jeste draz ovog novog vida komunikacije, sto na forumima i internetu uopste covek moze da bude to sto je, bez obzira na nacionalnost, boju koze, godine, izgled, materijalno stanje, drustveni status, religijsku, rasnu, seksualnu i druge orijentacije, i cak je pozitivna stvar, po meni, to sto kod ovog vida komunikacije nestaju neke opste prihvacene drustvene konvencije u komunikaciji. Na internetu su isti i kralj i sluga. I zasto da se onda ta sloboda kvari insistiranjem na nevaznim imenima, mestima stanovanja ili fotografijama. Mislim, ko hoce neka ih objavljuje, ko nece nece, i to je isto sloboda. To jest, pravi liberalizam u praksi ;) ne onaj lazni pomodni sa TV - a.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 51201 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.