Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 51200 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rade-49

Član broj: 92944
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak30.04.2007. u 19:48 - pre 206 meseci
Lepo ovo analizira Lesli Eldridz i u mnogo cemu je u pravu. Ima nas svakakvih i ne treba suduti prema izgledu nego prema delima. Ali ima i ona narodna "odelo cini coveka". To je tako i bice vekovima. I eto zbog toga se slazem da ne treba izlaziti iz anonimnosti pa kako god nam bilo. Ali zato upozoravajmo "gresne", neka moderatori nemilosrdno seku neprimerene diskusije, to im je duznost. Ja sam na ovom forumu, i samo na ovom, jer sam zakljucio da upravo na ES-u ima najmanje losih diskutanata, vode se kvalitetne diskusije, obradjuju veoma interesentne teme i cak sam vec zapamtio nekoliko istaknutih forumasa na nekoliko foruma koji svojim ucescem stvarno pomazu ucesnicima u resavanju mnogih dilema.
Mark Tven kaze: "Medju svim zivim bicima jedino covek poseduje izopaceni um".
 
0

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak30.04.2007. u 20:45 - pre 206 meseci
Citat:
...a meni je uvek iznova zanimljivo (bez ljutnje molim) to sto su te fotografije u velikom broju slucajeva neka určenja i uslikavanja pored raznoraznih poznatih gradjevina.

Ahahahaha, ziva istina!!! Genijalno!!!!
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak01.05.2007. u 02:37 - pre 206 meseci
Tema je odsluzila svoje, a i otisla je u offtopic...
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta odneti kao poklon u kucu u koju prvi put dolazite, a treba da ostavite pozitivan utisak
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 51200 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.