Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 195071 | Odgovora: 233 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu04.05.2007. u 19:33 - pre 206 meseci
Nema na čemu. Sećam se jednog forda koji je stajao skoro 10 godina, možda je prešao svega par stotina kilometara za to vreme. Gume koje su bile stavljene nove samo što nisu počele da se raspadaju.
 
Odgovor na temu

ceta
dario cetojevic
banjaluka

Član broj: 65821
Poruke: 57
*.telekomsrpske.com.



Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu18.05.2007. u 13:33 - pre 206 meseci
Sta mislite o Tigrovim gumama Hitris, naime posto je vec vrijeme da zamijenim gume na svom pasatu gledajuci cijene ove gume su najpovoljnije. Trebaju mi u dimenzijama 205/55 R16.
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
*.static.sbb.co.yu.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu18.05.2007. u 13:52 - pre 206 meseci
Ja ih imam u varijanti 185/65/R14 i zadovoljan sam, korektna guma. Više volim da svake godine na prednjim točkovima imam par novih guma, pa je cena idealna (komad bio oko 50 evrića).
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

ceta
dario cetojevic
banjaluka

Član broj: 65821
Poruke: 57
*.teol.net.



Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu19.05.2007. u 10:20 - pre 205 meseci
nekako mi nije jasna cijena ovih guma, naime ti si napisao da je tvoja dimenzija 185/65/R14 oko 50 evrica a kod nas u BiH (Banjaluka)je u mojoj dimenziji 205/55/16 oko 45evra. Da li je moguce da ovi nasi distributeri dobijaju neke gume manjeg kvaliteta ili je nesto drugo u pitanju.
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
*.static.sbb.co.yu.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu21.05.2007. u 10:15 - pre 205 meseci
Hajde pogledaj koliko su ove moje. B) Koliki je PDV kod vas?
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

ceta
dario cetojevic
banjaluka

Član broj: 65821
Poruke: 57
*.telekomsrpske.com.



Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu21.05.2007. u 15:15 - pre 205 meseci
kod nas ti je PDV 17%, a cijenu cu ti sutra provjeriti.
 
Odgovor na temu

ceta
dario cetojevic
banjaluka

Član broj: 65821
Poruke: 57
*.telekomsrpske.com.



Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu22.05.2007. u 09:18 - pre 205 meseci
u tvojoj dimenziji trenutno nemaju ali im cijena nije preko 35evra
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
*.static.sbb.co.yu.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu11.06.2007. u 17:37 - pre 205 meseci
Hvala, onda kada budem sledeći put menjao gume da skoknem do Banja Luke. B)
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

ceta
dario cetojevic
banjaluka

Član broj: 65821
Poruke: 57
*.telekomsrpske.com.



Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu12.06.2007. u 06:15 - pre 205 meseci
samo dodji, ja sam nabacio 205/55 R16 tigar hitris i mogu ti reci da sam bas zadovoljan.
 
Odgovor na temu

mstevic
Milan Stevic

Član broj: 28701
Poruke: 226
194.106.166.*



+10 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu12.06.2007. u 07:50 - pre 205 meseci
Kupio TG635, posle 4000km, manje od 5 meseci, je na jednoj iskocio balon. Gumu sam reklamirao i nisu mi uvazili garanciju iz nekog razloga. Covek koji ih prodaje, mi je rekao da nikom i ne uvaze reklamaciju. Od kad sam ih stavio na auto, nisam upao ni u jednu rupu, a pritisak je uvek koliko treba. Kupio Tigar jednom i vise nikad!
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
77.46.251.*



+109 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu14.06.2007. u 01:49 - pre 205 meseci
Citat:
mstevic: Kupio Tigar jednom i vise nikad!

Nece biti bas tako kako si napisao u postu jer sada je na ispitnoj Mislenova masina za ispitivanje - ako su doticna gospoda ispitali gumu na ovoj masini a cisto sumnjam da nisu - gumu je ostetilo tvoje vozilo - Taj covek koji ti je rekao da Mislen nikome ne uvazava reklamacije se grdno zaj*bo ! Nemoras kupovati Tigar za tu cenu
kupi Trayal - mozda mislis da su one bolje .Cast svakome

Aman ljudi nisam ja ovo pisao da bih nekoga ubedio da kupuje Tigrove gume vec da kazem onu pravu istinu o Tigru iznutra ( onu koju necete nikada cuti od prodavaca i na reklamama te testovima .) Dakle sve ono sto sam napisao o dezenima ja sam iz prve ruke saznao od ljudi kojima je to posao i koji me sigurno ne lazu , Verujte da ima nesto lose ili neka mucka u Tigru odmah bi to napisao - pa kud koji mili moji !



Radi se o tome da je Mislen kupio -Auto gumu - dakle glavni ogranak Tigra ( ovde se pravi auto guma ) a to je ono najace u Tigru i ima najvise radnika - ostatak i ne mora da kupuje, svejedno isto je kao kad je kupio ceo Tigar u celini !

Nesto o istoriji Tigra
Ja sam istoriju Tigra sa pocetka teme prepricao onako, kako sam je saznao od starijih ljudi koji rade u Tigru - dakle godine nastanka firme su sigurno tacne - sad neki
deda vise manje mozda je i bio treci vlasnik koji je otiso u Bugarsku , Kao i to da je doticni Mita Gaga prvi nacrtao znak Tigra .Sve u svemu Tigar je danas firma svetskog renomea i glavni uvoznik vecine stranih guma koje kupujete i ni najmanje nije firma o kojoj se moze nesto reci u losem svetlu.
Zao mi je sto ne mogu ispraviti prvi post o istoriji Tigra zbog vremenskog perioda - te ispraviti neka imena osnivaca i zahvaljujem se gospodinu koji mi je poslao na PP neke podatke vezane za period osnivanja Tigra . Jedno je sigurno Tigar a sada Mislenov ogranak je firma sa jos malo pa vekovnim iskustvom !
Pozdrav

[Ovu poruku je menjao bakara dana 16.06.2007. u 21:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu14.06.2007. u 06:56 - pre 205 meseci
Pozdrav,

proveri dobro te podatke pa mi ih posalji na PP sa linkom na poruku da ih ja izmenim, odnosno dopisem dopunu sa ispravkama.
 
Odgovor na temu

mstevic
Milan Stevic

Član broj: 28701
Poruke: 226
194.106.166.*



+10 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu14.06.2007. u 10:14 - pre 205 meseci
"Nece biti bas tako kako si napisao u postu jer sada je na ispitnoj Mislenova masina za ispitivanje - ako su doticna gospoda ispitali gumu na ovoj masini a cisto sumnjam da nisu - gumu je ostetilo tvoje vozilo - Taj covek koji ti je rekao da Mislen nikome ne uvazava reklamacije se grdno zaj*bo ! Nemoras kupovati Tigar za tu cenu
kupi Trayal - mozda mislis da su one bolje .Cast svakome"

O tome koliko su dobre govori podatak da je pre neki dan lik zatvorio radnju, a prodavao je samo Tigar proizvode. Kad sam ja preuzimao svoju gumu, od trenutka predaje na garanciju, je proslo vise od dva meseca, a da se niko nije udostojio da ga obavesti sta je sa gumom. Na moje insistiranje da mi da novu gumu, jer je prosao svaki zakonski rok za resavanje reklamacije, posle dve nedelje su mi vratili gumu sa obrazlozenjem da ne podleze garanciji. Kako znam coveka, nisam hteo da posezem za trzisnom inspekcijom. Inace, NIKAD mu nisu uvazili ni jednu garanciju za gumu koju je poslao na reklamaciju. Toliko o Tigru.
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
91.150.119.*



+109 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu14.06.2007. u 17:01 - pre 205 meseci
Citat:
mstevic: "
O tome koliko su dobre govori podatak da je pre neki dan lik zatvorio radnju, a prodavao je samo Tigar proizvode. Kad sam ja preuzimao svoju gumu, od trenutka predaje na garanciju, je proslo vise od dva meseca, a da se niko nije udostojio da ga obavesti sta je sa gumom. Na moje insistiranje da mi da novu gumu, jer je prosao svaki zakonski rok za resavanje reklamacije, posle dve nedelje su mi vratili gumu sa obrazlozenjem da ne podleze garanciji. Kako znam coveka, nisam hteo da posezem za trzisnom inspekcijom. Inace, NIKAD mu nisu uvazili ni jednu garanciju za gumu koju je poslao na reklamaciju. Toliko o Tigru.


Mislim sta reci ? Ovde si sve rekao - moj savet ti je da mnogo dobro proveris svog prodavca kome toliko mnogo verujes !
Osoba koja ne ume da prodaje Mislen odnosno Tigar gume ( a svim radnjama je to san tj da zaraduju neku pre svega sigurnu lovu od giganta) i zbog toga zatvori radnju ( pod uslovom da zbog prljavih radnji nije njemu Tigar zatvotio prodavnicu) - apsolutno nema dve blage veze o prodaji !
Ono sto ti je reko prodavac te tvoje cekanje - nemoj coek svaka tebi cast ali to nije moguce - ti pricas o Mislenu broj 1 u svetu pod cijom komandom radi Tigar - da se Mislen blamira zbog 1 gume - grdno te zavrnuo prodavac
Mislim ovde je za mene tacka a ti pricaj sta god hoces i imaj u tog prodavca poverenje
Mislim to bi bilo slicno ko kad ja kazem Moderatorima da su oni krivi sto sam ja pogresio neko slovo u postu !
Stvarno nebuloza !
Pozdrav

[Ovu poruku je menjao vaske71 dana 14.06.2007. u 18:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu14.06.2007. u 21:10 - pre 205 meseci
reci nam nesto o synerisu. da li je to prima sport samo promenila ime ili je to sasvim nova guma? u kojim dimenzijama se pravi.......


 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
91.150.119.*



+109 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu14.06.2007. u 21:14 - pre 205 meseci
@jnk@
opet da te demantujem.....

taj deo o kome ti pricas se zove "tigar gume" doo i najveci vlasnik je upravo tigar ad sa oko 49,5%. sledeci po kapitalu je michlen sa oko 40%. ostali imaju oko 10%. naravno posto je drzava kontrolise pirot ad ona preko njega kontrolise i pirot gume doo.

Taj deo zove se Auto-guma ima oko 2500 radnika koji rade u tri smene neprekidno i vlasnik je Mislen a direktor Kristian Falkone ! Ako ti iz Beograda znas vise od mene koji sam u Pirotu i radim u auto-gumi onda dobro

Tema su Tigar gume a ne vlasnicka struktura i prestanite vise da tvrdite kako zemlja nije planeta na kojoj zivimo !


[Smanji upotrebu znakova interpunkcije!
Hvala
]




[Ovu poruku je menjao bakara dana 15.06.2007. u 00:14 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao vaske71 dana 15.06.2007. u 00:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
91.150.119.*



+109 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu14.06.2007. u 21:23 - pre 205 meseci
O dezenu Syneris cu pisati tek onda kada imam sve relevantne podatke dobijene od ljudi koji je ispituju i kad sakupim od radnika sve informacije o kvalitetu pocev od kaucuka pa do sisanja !
Pozdrav
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu16.06.2007. u 21:03 - pre 205 meseci

Tema je prociscena od off topic stvari.
Molim ucesnike da daljnju diskusiju nastave samo u pravcu komentarisanja tigar guma, njihovih tehnickih karakteristika uz potpuno uvazavanje misljenja zadovoljnih ili nezadovoljnih korisnika.
Sve drugo se smatra za off topic.

Ne zamerite ako vam je obrisan neki od poslednjih postova, jer je to ucinjeno u najboljoj nameri.

Hvala!


Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Shomy#1

Član broj: 66898
Poruke: 63
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu18.06.2007. u 12:12 - pre 204 meseci
Pozdrav svima i molim za savjet.
Gume 186/65 R14.
Trenutno na autu imam 4 zimske marke PIRELI s tim sa su dve kao nove a dve vec pri kraju.
Zao mi je da po ovoj vrucini derem ove nove i mislio sam da uzmem dve Rotex H 2000 i da ih montiram napred gde su sada ove dobre Pireli, kada dodje zima skinem sve 4, vratim ove dobre Pireli i uzmem dve Wintere i imam zimski komplet a kada dodje sledeće ljeto jos dve ROTEX i imam i ljetni komplet i za to mislim da je prava stvar. Ali, uvek ima ali, nisam bas pri parama za ove kombinacije pogotovo sto ce mi u par meseci trebati 2+2+2 gume.
Druga kombinacija je da ove teram do zime, kupim dve Wintere i uparim sa dobrim Pireli pa onda opet teraj dok moze.
Treca da ovo teram dok moze pa onda kupim 4*M+S.

Prelazim negdje od 1500-2000 km mesečno od cega je oko pola auto-put, gdje vozim od 130-150 km/h.

E sad pored ove trileme imam i 3 konkretna pitanja:
1. Rotex H 2000 ili Hitris?
2. Koje 4 m+s? Znam da ne postoje univerzalne gume ali iskustva govore da ljudi sa jednim kompletom guraju i po par godina!
3. Kako to da su u Republici Srpskoj Tigrove gume oko 35 Eura (Hitris, Rotex,Wintera) a u Srbiji te iste oko 60?

Procitao sam sve postove i Vasketove opise ali i dalje nisam siguran sta da radim, te Vas sve molim za pomoc!


 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu18.06.2007. u 13:38 - pre 204 meseci
1 Za letnju dilemu, hitris ili prima, dobra iskustva sa obe, mozda hitris sa blagom prednosti
2 Wintera, mada ne vidim bas razlog za sve cetiri, ali neka.
3 Politika osvajanja trzista, izvozno - uvozne kvote i obaveze, tu se negde kriju razlozi damping cene..

Poz.

P.S. U nasim predelima, sa tendencijama velikih karavan vozila i sto jeftinijih guma, malo se paznje obraca na nosivost gume, obicno se kupuje marka i dimenzija, malo redje se gleda datum proizvodnje. Tako da su i ti parametri bitni za trajnost gume, bar na njih mozemo da uticemo, na surovu klimu, sa temperaturnim razlikama preko 50C, lose puteve..ipak ne mozemo puno..
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Gume Tigar ! Sve o njima na jednom mestu

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 195071 | Odgovora: 233 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.