Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

POTKROVLJE - direktna pitanja.. pa pomozite...

elitemadzone.org :: TechZone :: POTKROVLJE - direktna pitanja.. pa pomozite...

[ Pregleda: 2961 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dafne

Član broj: 143483
Poruke: 2
*.kalik.info.



Profil

icon POTKROVLJE - direktna pitanja.. pa pomozite...30.04.2007. u 13:58 - pre 206 meseci
E 'vako...

Imam nameru da adaptiram jedno potkrovlje u okolini Bg. Da li postoji mogucnost da mi preporucite dobrog zidara za grube radove ovde na ovom mestu.. Vidim da su ljudi ovde ozbiljni kad se prica o ozbiljnim temama.

U adaptaciju ulazi i izrada betonskih stepenica koje bi vodile do ulaza (visina na koju treba da se vode je oko 5m, s tim sto bi stepeniste podrazumevalo jedno odmoriste od 1m.

Sa fronta kuce (7.3m) gde bi bio ulaz, zamisljena je lodja 2m x 1m.

Potkrovlje ima oko 40tak (7.3 x 7.4 od nule) kvadrata i sve sto bih ja zelela je da napravim badzu koja bi se sastojala iz prozora koji bi bio oko 3,5m (Ytong).
Kuca je pod kosom plocom, tako da moram da zidam obodni zid na visinu 40cm.
Potreban je i jedan pregradni zid koji bi delio kuhinju i kupatilo (Ytong).
Svi ostali zidovi (spavaca soba... deo kuhinje, deo kupatila, zid ostave) bili bi od rigips ploca debljine 12.5 m.

Znaci, sad postoji samo celokupna krovna konstrukcija sa osnovnom izolacijom pokrivena daskama. Konkretno me interesuju grubi radovi. Za unutrasnje fine radove i izolaciju imam obezbedjene majstore.


Vec postoji i nacrt svega toga, naravno crtan rukom laika, mojom rukom, ali jasno zamisljen. Mogu ga poslati ko bude zainteresovan za nesto ozbiljnije.
Eto, u kratkim crtama. Pa interesuje me koliko bi okvirno to kostalo,



P.S. Interesuje me koliko /m2 kosta celokupna rigips ploca zajedno sa svim propratnim delovima (ALU kostur + dodaci).

AKO IMATE BILO KAKVU SUGESTIJU ILI SAVET, volela bih da mi kazete.
Sve ponude i sugestije saljite na [email protected].

Hvala

Dafne
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: POTKROVLJE - direktna pitanja.. pa pomozite...30.04.2007. u 14:14 - pre 206 meseci
Pozdrav,

dakle, u temi na javnom delu iskljucivo tehnicki aspekti, saveti, predlozi itd. Sve drugo samo privatnim putem.
 
Odgovor na temu

dafne

Član broj: 143483
Poruke: 2
*.kalik.info.



Profil

icon Re: POTKROVLJE - direktna pitanja.. pa pomozite...30.04.2007. u 19:09 - pre 206 meseci
Ok, izvinjavam se...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: POTKROVLJE - direktna pitanja.. pa pomozite...

[ Pregleda: 2961 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.