Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković - legenda!

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 397429 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!10.02.2015. u 23:59 - pre 112 meseci
Citat:
Trick Fix: @2012

Tvoj totalno beskoristan ↑↑↑, prazan i bezvredan post.

Jadna ti majka, što sa takvim glupostima puniš Hard Disc ES-a,

-čudno je da te Gojko još i dalje TRPI u tom tvom trolovanju i remetilačkom ponašanju,

Ni tebi nije lako sam sa sobom u istoj sobi .....


Ti se bolje zapitaj kako tebe neko trpi.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 00:11 - pre 112 meseci
Citat:
Citat:
2012:
...


Sceka:

Pa se, kao fol, u drugoj recenici naizgled samokorigujes nebi li pomislili da se dozivas pameti

Sve što ti pišeš o tudjoj pameti je projekcija tvoje pameti i dometa tvoje pameti.
I u tome je sav "fol".
 
0

Trick Fix
Behind a soldering iron

Član broj: 314532
Poruke: 1251
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1909 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 00:21 - pre 112 meseci
Citat:
2012: Ti se bolje zapitaj kako tebe neko trpi.


Moja olkolina nema taj problem, niti postavlja ikakve dijagnoze.

Ja mojoj okolini nedostajem za razliku od tebe.

I odkud tebi sloboda da procenjuješ " Da li me neko Trpi" ???

Nit me poznaješ, nemaš pojma sa kojom i kakvom porodicom živim, ništa o meni NE znaš

-a uzimaš mikrofon u ruke
da se u njega dereš i da Ti sam (iz duhhpeta) procenjuješ _____Šta-i-Kako je ??

Imaš li ti neki kredit u "Švajcarcima" pa da si tako neurotičan ?
 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 08:26 - pre 112 meseci
Citat:
Trick Fix: Moja olkolina nema taj problem, niti postavlja ikakve dijagnoze.

Ja mojoj okolini nedostajem za razliku od tebe.

I odkud tebi sloboda da procenjuješ " Da li me neko Trpi" ???

Nit me poznaješ, nemaš pojma sa kojom i kakvom porodicom živim, ništa o meni NE znaš

-a uzimaš mikrofon u ruke
da se u njega dereš i da Ti sam (iz duhhpeta) procenjuješ _____Šta-i-Kako je ??

Imaš li ti neki kredit u "Švajcarcima" pa da si tako neurotičan ?


Uzimas li ti neke halucinogene supstance?

Procitaj svoj tekst jos jednom, kasneje cu napraviti jednu detaljnu analizu citiranog teksta.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 14:09 - pre 112 meseci
Citat:
Moja olkolina nema taj problem, niti postavlja ikakve dijagnoze.


Ko je postavljao dijagnoze?

Code:
Ja mojoj okolini nedostajem za razliku od tebe.


Kako ja znam da li ti svojoj okolini nedostajes i kako ti znas da ja svojoj okolini ne nedostajem?

Citat:
I odkud tebi sloboda da procenjuješ " Da li me neko Trpi" ???


Ti si prvi postavljao to pitanje

Citat:
čudno je da te Gojko još i dalje TRPI


Niti ja znam ko je Gojko, pretpostavljam da je neki administrator na forumu, a odakli ti znas da li se covek slaze sa onim sto sam napisao.

Citat:
Nit me poznaješ, nemaš pojma sa kojom i kakvom porodicom živim, ništa o meni NE znaš


od kakvog je to znacaja, ko je pominjao tvoju porodicu? Ti si jedini koji pominje porodicu i okolinu.

Citat:
a uzimaš mikrofon u ruke
da se u njega dereš i da Ti sam (iz duhhpeta) procenjuješ _____Šta-i-Kako je ??


Ovo je apsolutno nerazumljivo. verujem da ni sam ne znas sta si hteo reci.

Citat:
Imaš li ti neki kredit u "Švajcarcima" pa da si tako neurotičan ?


Niti sam neurotican, a jos manje imam nekakav kredit u "svajcarima". Nema potrebe da svoje neuroze reflektujes na druge. Ja prihode ostvarujem u US$, a onda ih po potrebi konvertujem u evra ili britansku funtu. "Svajcarac" nema bas nikakav znacaj ili bilo kakvu ulogu u mom zivotu.

Ostaje da mi odgovoris jos samo: Da li ti uzimas neke halucinogene supstance? ovo sto si gore napisao ne moze napisati covek u normalnom/zdravom stanju svesti.

 
0

gmijic
Goran Mijić
Beograd

Član broj: 132763
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.rs.



+12 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 16:36 - pre 112 meseci
Citat:
2012:
Ja ne znam sta on zna ili ne zna, ali znam da se slika sa politicarima i znam da izjavljuje kako Vucic radi pravu stvar za Srbiju i kako je dobar kao premijer. Pretpostavljam da to stvarno i misli. Ne znam kako tebi to izgleda, sta ti mislis?


"Hiljadu puta ponovljena laž postaje istina" - Joseph Goebbels

Već sam te pitao , pa ću da ponovim: Gde su te slike Novaka sa političarima?
Ili one postoje samo u tvojoj mašti ;-)
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 17:17 - pre 112 meseci
Kako izgleda kad mečka igra za Serbistanluk?
Citat:
Đoković: Potpuno sam apolitičan
23:57, 18.05.2012.

Ne želim da budem povezivan sa bilo kojom strankom ili nekim političkim pojedincem. Celog života igrao sam za Srbiju, svoju zemlju, i tako će biti dok sam profesionalni sportista", poručio je Đoković

Ali, šta se dešava kad srce Vuče?
Citat:
Đoković: Vučić sposoban, Vučić: Trudiću se da ne razočaram
05. septembar 2013. 10:37

Najbolji svetski teniser prvi put iskazao simpatije prema nekom političaru. Vicepremijer kaže da je ponosan što „jedan izuzetni sportista i čovek iznosi takve ocene“

NAJBOLJI svetski teniser Novak Đoković, pozdravio je dolazak vaterpolo asa Vanje Udovičića na mesto ministra omladine i sporta, ali je istovremeno istakao i da je Aleksandar Vučić, prema dosadašnjem učinku, „pokazao da je veoma sposoban“.

A možda više nije profesionalni sportista?
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 19:07 - pre 112 meseci
Citat:
gmijic:
Citat:
2012:
Ja ne znam sta on zna ili ne zna, ali znam da se slika sa politicarima i znam da izjavljuje kako Vucic radi pravu stvar za Srbiju i kako je dobar kao premijer. Pretpostavljam da to stvarno i misli. Ne znam kako tebi to izgleda, sta ti mislis?


"Hiljadu puta ponovljena laž postaje istina" - Joseph Goebbels

Već sam te pitao , pa ću da ponovim: Gde su te slike Novaka sa političarima?
Ili one postoje samo u tvojoj mašti ;-)



Da li te mrzi da potrazis ili mislis da ja takvo nesto nisam video i da pricam na pamet?

Evo ti jedna , onako za pocetak.

http://www.b92.net/eng/news/so...=11&dd=30&nav_id=77570
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 19:23 - pre 112 meseci
@hotchimney - Pa kad nesto prenosis, nemoj da prenosis samo ono sto izvadjeno iz kontexta tebi odgovara. Sa istog linka koji si postavio i u nastavku koji si citirao:

Citat:
Sa druge strane, naš as je uvek poštovao predsednika Srbije, i sve institucije države, što je prema Tadiću pokazao u više navrata na brojnim zvaničnim susretima, kao i prema Tomislavu Nikoliću na Vimbldonu ove godine. Sa prvim čovekom Republike, naime, rukovao se uoči samog izlaska na teren u finalu koje je igrao protiv Endija Mareja, što je bilo van uobičajenog protokola.

Sto je potpuno normalno, i logicno, i prirodno i sve ostalo. I tako ce se ponasati i kad neko drugi bude umesto Tome Destilovanog i Vucka Vrele Usne Kao Zar. Kao sto primecujes - ja mogu da se sprdam sa imenima politicara koji su na celu zemlje (iako to nije kulturno a ni moj obicaj, ali zarad primera) a Djokovic to ne da ne moze nego ne sme sebi da dopusti. Svako vidjanje sa politicarima je protokolarnog tipa, isplanirano, zabelezeno i verifikovano zvanicno a u vecini slucajeva se i mediji unapred obavestavaju. Pa i ti, ma koliko ovde bio anoniman, kao privatna licnost i u stvarnom, realnom zivotu, ne mozes da kontaktiras (da im pridjes, susretnes se sa njima...) bez odobrenja, zabelezenosti, verifikacije na mnogo nivoa i ostalih radnji koje se izvrsavaju po sluzbenom osnovu (sve da hoces, ne moze drugacije).

A izjave? Pa i to je logicno da nije spontano i ono sto bi ti ili ja u svojoj kuci sa drustvom razmenjivao. I opet kazem - nesvatljivo je nekome ko nikada nije bio medijska licnost kakav je to zivot i kakve teskoce donosi. A donosi vise teskoca nego onih dobrih strana.

I mogu da se opkladim u sta god hoces da kada bi se nasao u situaciji da se sretnes sa Vucicem javno i da to beleze i mozda cak i direktno prenose mediji ni trunke od tvoje "smelosti, hrabrosti i ostalog sto te krasi na forumu" ne bi bilo!

Lako je na forumu "biti pametan", "hrabar", "drcan", "sveznajuci"... kad se sedi sakriven i za tastaturom kuckajuci. Pa, bre, ne smes ni svojim imenom da se predstavis a ne sta drugo. I onda ocekujes da se ono sto napises (ti i svi tebi slicni a kojih je najvise!) bude prihvaceno sa nekim znacajem vecim od "lajte kere Jakobsfelda" varijante!


Pozdrav!

EDIT
Obzirom da je u medjuvremenu, dok sam kuckao, jos jedan post postavljen - isto vazi i za @2012

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 19:40 - pre 112 meseci
scekicu, kako to da niko od sportista ne uzima da glumi tu ulogu osim Djokovica?
ispasce po tvome da drugih sportista nema, u nijednom sportu. Takodje je tenis jedini popularan sport i ima bas dugu tradiciju na nasim prostorima.

Sto o Divcu neko nesto lose ne kaze? Nemanja Vidic, ima vise obozavaoca u Engleskoj od Djokovica, ne pada mu na pamet da glumi nesto. Jelena i Ana, igraju tenis odlicno, nema ih u nijednoj "patriotskoj" pretstavi. Tipsarevic i Zimonjic, nema ni njih u nijednoj predstavi.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 19:54 - pre 112 meseci
To je neko tvoje misljenje i projekcija varijante koja se tebi svidja a potaknuta necim sto je Djokovic uradio lose po tebe licno.

Pazi, trenutno je (nije samo trenutno ali 'ajde) Djokovic najbolje kotiran sportista sa nasih prostora. Potpuno je logicno da se o njemu bukvalno neuporedivo vise pise nego o Ani Ivanovic a da ne pricam o Tipsarevicu a narocito o Zimonjicu koji po "nesreci" nema uspeha u singlu nego u dublu koji je potpuno zanemaren inace a kod nas narocito.

I lepo si to rekao "...Jelena i Ana, igraju tenis odlicno..." - igraju odlicno ali nisu na prvom mestu na svetu! A narod ni dugog na svetu "ne brenuje" mnogo. Ana je bila, koliko se secam duzine..., skoro mesec dana na prvom mestu - i tada se o njoj pisalo kod nas vise nego o Djokovicu koji je tada bio skoro zanemaren. I to je razumljivo i logicno. Ana i Jelena su u jednom trenutku igrale finale (ne secam se koje tacno ali me mrzi da trazim!) i danima se to vrtelo po medijima sa ponosom naglasavajuci kako dve Srpkinje igraju finale. I to je razumljivo i logicno.

Divac, pa o njemu se pisalo i to mnogo kada je bio aktuelan, kada je to bilo aktuelno. A pise se lose o svima, samo ti selektivno trazis i vrrrlo selektivno izvodis primere, samo onako kako tebi odgovara. Sto nema veze sa objektivnoscu.

Mada, kad bi rekao sta je to Djokovic lose po tebe licno uradio bilo bi razumljivije to sto pises, odnosno razlog zasto pises to sto pises.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

gmijic
Goran Mijić
Beograd

Član broj: 132763
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.rs.



+12 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 19:56 - pre 112 meseci
Citat:
2012:
Citat:
gmijic:
Citat:
2012:
Ja ne znam sta on zna ili ne zna, ali znam da se slika sa politicarima i znam da izjavljuje kako Vucic radi pravu stvar za Srbiju i kako je dobar kao premijer. Pretpostavljam da to stvarno i misli. Ne znam kako tebi to izgleda, sta ti mislis?


"Hiljadu puta ponovljena laž postaje istina" - Joseph Goebbels

Već sam te pitao , pa ću da ponovim: Gde su te slike Novaka sa političarima?
Ili one postoje samo u tvojoj mašti ;-)



Da li te mrzi da potrazis ili mislis da ja takvo nesto nisam video i da pricam na pamet?

Evo ti jedna , onako za pocetak.

http://www.b92.net/eng/news/so...=11&dd=30&nav_id=77570


Putin se danas slikao sa Porošenkom. Najbolji drugari

Baš mi je drago što si našao ovo za primer. Ti pokušavaš da prikažeš kako se Novak slika sa političarima da bi imao neku korist od toga, a istina je upravo potpuno suprotna. On beži od susreta sa njima "kao đavo od krsta". Ovo je jedna situacija gde je jedini način da se ne pojavi u njihovom prisustvu bio da odbije da dođe da primi nagradu koju je dobio, ali ne od političara, već od građana BIH. Imaš li još neku? Ovo se upravo zove "izuzetak koji potvrđuje pravilo". Možda postoji nekoliko slika Novaka u društvu političara, ali sve su strogo protokolarne, nije on išao da se druži sa političarima, već nije mogao da ih izbegne. Sigurno je da je političarima DALEKO više stalo da se slikaju sa Novakom, nego obrnuto.
Novak pre neki dan nije došao na otvaranje vrtića u Obrenovcu, čiju je obnovu njegova Fondacija finansirala sa 700.000€, baš da ne bi sebe doveo u situaciju da treba da se slika sa nekakvim političarima. A vrlo rado bi došao, kad bi to mogao da izbegne.

"And the haters gonna hate, hate, hate, hate, hate
Baby, I'm just gonna shake, shake, shake, shake, shake
I shake it off, I shake it off"
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 20:29 - pre 112 meseci
2012...moze li se znati na kom tiketu si puko,naravno mislim na onakj koji je bio presudan za mrznju.

p.s.Mada kada se setim,mislim da su ti ovde obarali matematike dobrog kladionicara,mozda j to bio razlog a ne igra djokovica.Vec sam rekao,Marej moze samo njemu da zahvali sto su glupanderienglezi

toliko godina,pazi men egodina,decenija bili bez titule.

Toliko mrznje projektujes da i nestanak struje u beogradu ne bi se ni osetio.Ti si agregat..
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 21:05 - pre 112 meseci
Citat:
Sceka

Mada, kad bi rekao sta je to Djokovic lose po tebe licno uradio bilo bi razumljivije to sto pises, odnosno razlog zasto pises to sto pises.

Pozdrav!


Salis se, mora da se salis. Ako ti ne citas tudje komentare, to je tvoj problem. Vise od dvadeset puta mi repliciras na ono sto napisem i onda dvadeset prvi put pitas da ti napisem sta smatram da je Djokovic lose uradio.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 21:11 - pre 112 meseci
@gmijic

Trazio si sliku, dobio si sliku.
Posle mi objasnjavas nesto o motivims i namerama Djokovica, kao da sam te ja to pitao i kao da si mu ti lican sekretar.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 21:19 - pre 112 meseci
Citat:
2012:
Salis se, mora da se salis. Ako ti ne citas tudje komentare, to je tvoj problem. Vise od dvadeset puta mi repliciras na ono sto napisem i onda dvadeset prvi put pitas da ti napisem sta smatram da je Djokovic lose uradio.

Ne salim se ni malo. Tacno radim ono sto sam naveo da cu da radim. A sto ti uobicajeno, i dosadno do smora!, radis i to nebrojeno puta u temi. Ali, verovatno ne citas sta drugi pisu, sto nije problem, odnosno to je tvoj problem.

Znaci, sta je to sto je Djokovic tebi licno lose uradio? Sta te to identifikuje sa nekim Djokovicevim losim postupkom po tebe toliko da siris hejt o njemu?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 21:23 - pre 112 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
2012...moze li se znati na kom tiketu si puko,naravno mislim na onakj koji je bio presudan za mrznju.

p.s.Mada kada se setim,mislim da su ti ovde obarali matematike dobrog kladionicara,mozda j to bio razlog a ne igra djokovica.Vec sam rekao,Marej moze samo njemu da zahvali sto su glupanderienglezi

toliko godina,pazi men egodina,decenija bili bez titule.

Toliko mrznje projektujes da i nestanak struje u beogradu ne bi se ni osetio.Ti si agregat.:):).


Nema mrznje kod mene, postoje samo dokazi za ono sto tvrdim. Nema tu niceg licnog. Bila je tema o nekoj divogradnji Tomislava Nikolica koja je sklonjena, ja sam tamo branio Nikolica ne zbog toga sto ga volim ili zbog ljubavi prema njemu, jer takvo nesto ne postoji, vec zbog toga sto smatram da nije ispravno napadati nekoga ko ima divogradnju u zemlji u kojoj ima jos milion divogradnji.

Tako je i sa Djokovicem, nema mrznje, ako je nesto lazno i nestvarno, treba reci da je lazno. Da li ces ti to razumeti, to je druga tema.
 
0

gmijic
Goran Mijić
Beograd

Član broj: 132763
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.rs.



+12 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 21:31 - pre 112 meseci
Citat:
2012:
@gmijic

Trazio si sliku, dobio si sliku.
Posle mi objasnjavas nesto o motivims i namerama Djokovica, kao da sam te ja to pitao i kao da si mu ti lican sekretar.


Ne objašnjavam ja tebi, pretpostavljam da je to uzaludan posao samo ne mogu da dozvolim da se na ovom forumu koji cenim i na kom se okuplja dosta pametnih ljudi pišu takve neistine a da se na njih ne odgovori i da se ne objasni zašto su to neistine. I otkud znaš, možda jesam "lican sekretar"
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 21:45 - pre 112 meseci
Citat:
gmijic: samo ne mogu da dozvolim da se na ovom forumu koji cenim i na kom se okuplja dosta pametnih ljudi pišu takve neistine a da se na njih ne odgovori i da se ne objasni zašto su to neistine.


Vidis, ovo je interesantno. Ja imam identican motiv, ne mogu dozvoliti da se ne objasni ko je ko i sta je sta. Ne mogu zamisliti da ne dam svoj komentar u temi o jednoj tako marginalnoj pojavi kakva je trenutni uspeh jednog sportiste kome se pridaje nekakav veliki drustveni znacaj.

Da me sutra neko pita da li sam i ja obozavao Djokovica i da li sam verovao da je mnogo bitan za zivot gradjana Srbije, i sta da odgovorim? Ko ce mi verovati da nisam bio deo zabludele mase obozavalaca, ako nisam napisao sta mislim?
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!11.02.2015. u 21:51 - pre 112 meseci
Citat:
2012:
Nema mrznje kod mene, postoje samo dokazi za ono sto tvrdim.

Ma ima mrznje kod tebe, isijava iz svakog posta. A dokzi su samo tvoje izvedene projekcije onoga sto ide u prilog onome sto napises.

Citat:
Nema tu niceg licnog. Bila je tema o nekoj divogradnji Tomislava Nikolica koja je sklonjena, ...

Ma ima nesto licno. Potpuno isto kao sto ti spocitavas da neko dozivljava Djokoviceve pobede kao licne pobede - isto tako ti licno dozivljavas nesto Djokovicevo sto pretvaras u mrznju prema njemu. Zato i pitam, sta je to Djokovic licno tebi lose uradio. Kao sto ti pitas druge sta je to Djokovic licno njima dobro uradio.

Pusti sad Nikolica i neke druge teme. Ova tema je "Novak Đoković - legenda!", kao sto u naslovu stoji, i nije bitno sta se na drugim temama pise/dogadja. Svaka tema je "mikro svet" za sebe i nema projekcije iz drugih tema. Samo cinicni i zli ljudi nevesto "skupljaju poene" mesajuci teme i praveci buckuris. Ima tema gde pises normalno, odlicno, razborito... ali to je nebitno jer je to na tim temama i nije bitno za ovu temu i ono sto pises na ovoj temi. A narocito sto se krijes pa ni licno nesto ne moze da se uzme u obzir - i ne treba pa makar se predstavljao pravim imenom i sliku menjao svaki dan da buse sto svezija.

Citat:
Tako je i sa Djokovicem, nema mrznje, ako je nesto lazno i nestvarno, treba reci da je lazno. Da li ces ti to razumeti, to je druga tema.

Ima, ima... ima tvoje mrznje prema Djokovice ali se ne zna sta je Djokovic lose uradiop tebi licno da je ta mrznja tiloko izrazena.

A to tvoje "lazno i nestvarno" u vezi Djokovica, pa i to je tvoja prijekcija proizasla iz...


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 397429 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.