Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković - legenda!

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 397486 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 16:20 - pre 108 meseci
Citat:
branko tod:
Citat:
2012:
Citat:
branko tod: Boli ga Nole.


Jel mslis onaj dole.

Onaj dole mu se zove 2012


Mile, ne rimuje se.

Uzaludno pokusavas da zvucis pametno. Naleteo si na "minu" i sad mozes da se pusis.



 
0

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 16:44 - pre 108 meseci
Citat:
Sceka: Ma naaajozbiljnije je mislio. I ja danas u čaršiji cuo isto, prica se i da mu je dobacivao na urucenju malo malo pa "ks, ks, pederu...ks, ks, ks pi*ko placljiva, ks, ks..." a Smrdi neprijatnooo, pocrveneo mu špan ne reketu od srama i stida...

:)

Pozdrav!


Što je najgore ja vam verujem :)
Ako je istina, pretpostavljam da je to možda neka taktika "iznervirati protivnika".
Mada uopšte ne pratim taj sport
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 17:58 - pre 108 meseci
Citat:
CoyoteKG

Mada uopšte ne pratim taj sport


Ne pratis legendu????? AUUUU, bruka! Izdao si narod i drzavu i srpstvo i pretke i sve ostalo cega se sada ne mogu setiti. Da ne prtis Noleta legendu, narodnog heroja?
Pa kako mislis da zivis bez pracenja tenisa?

Ti mora da si od onih sto su Kraljevu vikali protiv legende.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 18:28 - pre 108 meseci
Smaras a i zvanicno si se odjavio sa ove teme, samostalno i svojevoljno i svima ucinio uslugu. Pa bar drzi svoje slovo kao dokaz karaktera mada i ako pokleknes (nesumljivo ce tako biti) mogao bi da izbegnes krajnje primitivizme tipa "Jel mslis onaj dole." jer ne moras da pokazujes/dokazujes vec dokazano.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+3

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 18:32 - pre 108 meseci
Citat:
2012:
Citat:
CoyoteKG

Mada uopšte ne pratim taj sport


Ne pratis legendu????? AUUUU, bruka! Izdao si narod i drzavu i srpstvo i pretke i sve ostalo cega se sada ne mogu setiti. Da ne prtis Noleta legendu, narodnog heroja?
Pa kako mislis da zivis bez pracenja tenisa?

Ti mora da si od onih sto su Kraljevu vikali protiv legende.

Barem nije iz Makedonije... i ne smara nas sve ovde glupostima.
E Konislave, Konislave...
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 19:11 - pre 108 meseci
Citat:
mogao bi da izbegnes krajnje primitivizme tipa "Jel mslis onaj dole."


Rimuje se. Ti si muzicar, znas kako je kad se namesti. Slusaj Boru Corbu i videces kako se lepo rimuje i kad se spominje onaj dole.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 19:22 - pre 108 meseci
Citat:
Otto23: Barem nije iz Makedonije... i ne smara nas sve ovde glupostima.
E Konislave, Konislave...


Nisam utvrdjivao poreklo, niti nameravam to da radim, ja procitam ko je sta napisao i odgovorim. Ko je odakle mene ne zanima. Ti ako vodis evidenciju o tome mozda znas odakle se diskutant javlja i gde je rodjen.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 19:49 - pre 108 meseci
Citat:
Sceka:
Citat:
2012:
Trebas malo prouciti "psihologiju masa", mozda pocnes da shvatas o cemu ti govorim/pisem.

Da si ti ziv i zdrav - ja sam to proucavao jos kad sam imao 25 (dvadeset pet) godina. Svatam ja vrlo dobro sta ti pises ali to nikakve veze nema sa "Psihologijom masa". :)
Citat:
Na sto mesta ce neko procitati pitanje "sta ja imam o uspeha nekog sportiste", u jednom momentu ce sebi postaviti isto pitanje.
Vrsio sam u Iraku jedan eksperiment na jednoj grupi lokalaca, za nekoliko meseci sam im promenio stavove po nekoliko veoma vaznih pitanja.

U nerazvijenom okruzenju, ali bas na niskom stepenu razvoja, to jos i moze da prodje. Ne mora i jako tesko se postize ali moze da bude, prilicno retko ali moze da se desi. U razvijenom okruzenju kao sto je nase danas (da ne idem dalje jer je rec o ovome ovde) to moze da prodje samo i iskljucivo individuama koje su nisko na stepenu razvoja (ne glupi ili nesto slicno!) svoje licnosti - ali to je sporadicno i prilicno individualno i nema mogucnosti da se od toga napravi "pojava" u pravom smislu te reci reci. Ne treba da to razradjujem jer i samo ovo desavanje u temi je pokazalo da veoma gresis u varijanti "sto puta napisano...". I to ti licno, "milion puta" si napisao nesto ali svaki put si bio opovrgnut i to na razne nacine i od razlicitih ucesnika. Na kraju - kao da nikada nista nisi ni napisao.
Citat:
... nemam vise potrebe da se zadrzavam na ovom forumu inace bi ti dokazao da veoma lako moze da se neutralise tvoj glas na ovoj diskusiji i da se stvori kriticna masa ljudi kojima ce Djokovic postati "sasvim nebitna pojava".
Mozda si primetio sta se desilo"malim Rusima", svaki glas je nestao, svaka tema gde se forsira ili favorizuje pro-ruski stav je nestala, to se moze uraditi i sa ovom temom, samo imam od sutra novi projekat i ovo je nasa poslednja konverzacija, tako da nemam vremena da se vise zadrzavam.

LOL - Pa opet varijanta koja samo moze da se okarakterise klinackom, kako mali Perica zamislja sled dogadjaja. :) Mislim, ono kao "nemam sad vremena inace bih ti pokazao"?!?! LOL, mnogo... Em nemas spoznaju sta je forum kao pojam em sve vise pribegavas nevestim pokusajima pravdanja svog angazovanja, diskusije. Pocinje da biva sve manje smesno. :)

Citat:
Da ti pojasnim, namam ja nista protiv tebe, nemam ni protiv Djokovica, jednostavno sve je bilo eksperiment. Treba samo forsirati pricu, treba napraviti jos profila i poceti sa napadima, izvuces nesto sto bi mogla biti mrlja (ako se napada) ili nesto pozitivno(ako se velica) i udaras, tako je i sa Djokovicem, boli mene kita gde on placa porez i kome placa, ali ponavljanjem price o porezu o ovome ili onome, stvorice se nemir, stvorice se odredjena doza ravnodusnosti ili cak i odbojnosti prema njemu, samo treba dovoljno dobar pritisak.

Pa ti izgleda stvarno mislis da ce ti neko poverovati? :) Da malo pojasnim ja tebi - jos puno godina treba da prodje i da nakupis mnogo vise zivotnog iskustva da bi mogao da uradis nesto sto bi imalo smisla da nakon citanja covek razmisli (kad kazem "uradis" mislim na pisanje, napises...). Sve sto si do sada napisao, bukvalno, najbukvalnije moguce - ne zahteva ni jedan jedini sekund razmisljanja. Kako se procita zadnje slovo istog trenutka se pise odgovor. Da li si u stanju da razumes sta sam napisao sad, u ove zdnje dve recenice (i ovo, naravno, pisem u ril tajmu - bez razmisljanja)? :) Kakva klinacka fora - "ja se samo zez'o i experimentisao..."! :) I mislis da je to... ma bolje da ne zavrsim recenicu. :)

Citat:
Da vise ne duzim, budi pozdravljen. Ostaje vam Djokovic da ga obozavate.

P.S. samo da ne zaboravim da ti odgovorim u vezi linka za tekst koji sam iskoristio. Ne secam se linka, ni mesta gde sam to pokupio i mrzime da trazim. Mogao sam slobodno da ga potpisem kao svoj tekst jer se u potpunosti slazem sa napisanim, ali ne bi bilo korektno prema autoru, moze se desiti da slucajno naleti na svoj tekst koji bi ja lazno pripisao sebi.

Ma LOL ali stvarno mnogo, bre... :)

Pa nisam se odavno tako slatko nasmejao. Hvala. :)

Pazi, ne samo da nisi mogao da izdrzis pa si posle odjavljivanja morao da se ipak "opravdas" za citat za koji si pitan nego i jos po neki post nakon toga (u nastavku stranice a nakon ovog posta koga citiram i odgovaram). :) :) :) Stvarno ti dobar experiment! LOL + ROLF ... :)

Pa sta reci a da nisi sam sve rekao? Kakav blam... :)


Pozdrav!


@Sceka

Kad si se vec javio za rec.

Sta sam ti ja napisao u komentaru na koji si ti odgovorio gore citiranim odgovorom.

Da li sam ja tebi lepo rekao da ce se stvoriti kriticna masa ljudi kojima ce ta prica sa Djokovicem biti preko ku*ca? Da li sam ti rekao da ce se postaviti pitanje "sta ja ima od Djokovica", da li sam ti rekao da ce ljudi postaviti pitanje "patriotizma" i placanja poreza. Koliko vremena je proslo od momenta kad sam ti ja to napisao do teniskih meceva u Kraljevu kad je "legenda" izvizdana na svom terenu, u Srbiji, ne negde na nekom neprijateljskom terenu.

Ti si mi objasnjavao da je to nemoguce. Da li sam ti objasnjavao za ponasanje ljudi na forumu, ti si mi pricao i iznosio neke svoje teorije koje polako ali sigurno padaju u vodu.

Ta prica kako sam se odjavio, pa opet prijavio, to je obicno zamlacivanje i jeftin pokusaj. Analiza je pokazala da prisustvo na ovom forumu nije nimalo lose, kvalitet diskutanata je opao u odnosu na podatke od pre nekoliko godina. Ali forum kao forum vrsi posao.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 20:07 - pre 108 meseci
@2012

Stvarno, zašto posećuješ ovu temu ? Zar ne vidiš da ovde ne pripadaš ? Šta ćeš ovde ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 20:14 - pre 108 meseci
2012
Ke*as za medalju,ali zaobidji ovu temu.I da,naravvno necu ti odgovarati i hraniti tvoje hejtovanje ka svemu sto vredi a tice se diskusija.

 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!18.05.2015. u 20:34 - pre 108 meseci
@Java Beograd & @Lavlja_Jazvina - objasnili.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

ivaninapruga
Menadzer
Pruge
Beograd

Član broj: 327649
Poruke: 7
87.116.146.*

Sajt: www.domzastare-starapruga..


+2 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!19.05.2015. u 00:03 - pre 108 meseci
Bravo Nole!
 
0

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!19.05.2015. u 00:16 - pre 108 meseci
Citat:
CoyoteKG:
Citat:
gilopile:
Citat:
Sceka:
A sto ovaj cika place?


Pozdrav!


Navodno mu je Djokovic posle meca dosapnuo da nema pojma. Kao, igras 100 godina a veze nemas i vuces se po terenu ko neka baba. I covek se rasplakao :( Nije morao bas tako ostro...
No, sta je, tu je. Manje ce da piski.


zahebavaš, odnosno ti si sad to izmislio? Ili...?


@Coyote, ma bre, info sam dobio iz prve ruke... Sto je najcrnje, i Nole je pustio par suza, ali u svlacionici. Fora je da se sklonio daleko od oka kamere...
Prava deca...Ko je vidio plakati, a ima 30 i kusur godina. Mozda koju dole, ali ja mu dam toliko...

Ma salim se ja malo :D

(c) 1982 sinclair research ltd
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!19.05.2015. u 03:59 - pre 108 meseci
Citat:
Java Beograd:
@2012

Stvarno, zašto posećuješ ovu temu ? Zar ne vidiš da ovde ne pripadaš ? Šta ćeš ovde ?


Ja bih to nazvao humanitarni rad. Volonterski radim na dekontaminaciji.
 
+1

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9516
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!19.05.2015. u 07:40 - pre 108 meseci
Prestani da postuješ na ovoj temi. Ako i dalje nastaviš, biće ti obrisani svi postovi.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
+5

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!19.05.2015. u 11:39 - pre 108 meseci
Citat:
Java Beograd:biće ti obrisani svi postovi.


Ja nemam ingerencija u vezi brisanja postova, ako neko ima mogucnost brisanja i ima volju ili potrebu da to uradi obrisace postove i bez moje volje. Ne mogu uticati na nikoga, ostavljam na volju administraciji da odluci sta treba obrisati.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!19.05.2015. u 14:22 - pre 108 meseci
I da imas ingerenciju - odakle ti?

@Java Beograd - imas moju podrsku, iskazanu sa "palac gore" a i inace. Bravo. Mada se moze primeniti na jos po nekoj temi. bilo bi svima lakse/lepse.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!19.05.2015. u 14:33 - pre 108 meseci
Citat:
Sceka: I da imas ingerenciju - odakle ti?

@Java Beograd - imas moju podrsku, iskazanu sa "palac gore" a i inace. Bravo. Mada se moze primeniti na jos po nekoj temi. bilo bi svima lakse/lepse.


Pozdrav!


Znas li sta je ingerencija?

Ja mislim da ne znas, inace ne bi postavljao ovakvo pitanje.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!19.05.2015. u 14:46 - pre 108 meseci
Znas li ti sta je "modifikovano koriscenje humoristicno, zabavno, ironicno zajedljive... fraze iz beogradskog slenga"?

Ocigledno da ne znas, inace se ne bi cudio i pitao da li ja nesto znam.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+3

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!19.05.2015. u 21:32 - pre 108 meseci
a i sto da vas ne zahebava kad se primate? umesto da ne odgovarate na njegov flamebat, vi se pecate ko musice na go*na... meni je stvarno zanimljivo da pratim kako vas kara... cak ste i za bisere...
 
+3

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 397486 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.