Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković - legenda!

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 397390 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
109.121.52.*



+312 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!28.02.2015. u 20:41 - pre 111 meseci
Na dva Federer, na tri Djokovic . ...
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!28.02.2015. u 21:09 - pre 111 meseci
Sam sebi sam se smejao sto sam u postu najavio mec za sutra a pre sat procitao da je dobio po pi*ci.Opet ima fore za kladionicu.

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!28.02.2015. u 23:54 - pre 111 meseci
Citat:
branko tod:


Nole napušta Beograd i kreće za Dubai da opet pobedi !


Djabe isao...


 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!28.02.2015. u 23:56 - pre 111 meseci
Citat:
branko tod:
Legendu izlupala zla legenda...


???????????
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!28.02.2015. u 23:57 - pre 111 meseci
Citat:
test1234:
Na dva Federer, na tri Djokovic . ...


?????????
 
0

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 11:41 - pre 111 meseci
Što se toliko nervirate i prepirete oko njega...
Đoković je iz Jasenovog polja kod Nikšića, tu mu je đed sahranjen, tu je napravio crkvu, čak i to što se vjenčao u Crnoj Gori dosta govori šta mu je u srcu... pa ga niko od nas ne svojata i ne gleda na taj način...On cijeli region posmatra u normalnom jugoslovenskom kontekstu i tenisere iz bivših republika naziva "zemljaci"...

Đoković je svjetska faca, nema niko na svijetu da ne zna ko je on, a pozitivan imidž koji on daje Srbiji je nemjerljiv novcem kojim se plaća porez...
Njegova žena je isto fenomenalna osoba, nije opterećena slavom, kad je boravila u Crnoj Gori normalno se šetala bez ikakve pompe kao da je mještanka... ona je organizovala tu humanitarnu fondaciju...

 
+1

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 13:33 - pre 111 meseci
pa da, posto je srbin onda je odmah neki jugoslavko. Nesto ne mogu da se setim da je neki teniser iz CRO pricao da je iz regiona, hehe... zaludjivanje jugoslavijom je izgleda rezervisano za srbe jel tako ?

Ne znam gde mu je "djed" zidao crkvu, ali znam da igra za Srbiju. Tatata-tira !
 
+1

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 13:52 - pre 111 meseci
Citat:
Nocni:
Što se toliko nervirate i prepirete oko njega...
Đoković je iz Jasenovog polja kod Nikšića, tu mu je đed sahranjen, tu je napravio crkvu, čak i to što se vjenčao u Crnoj Gori dosta govori šta mu je u srcu... pa ga niko od nas ne svojata i ne gleda na taj način...

Kakva kontradikcija u jednoj recenici....znas tacno sta mu je u srcu, iz kog je sela ali eto kao niko od vas ga ne svojata, niti ide za tim :)
Citat:
On cijeli region posmatra u normalnom jugoslovenskom kontekstu i tenisere iz bivših republika naziva "zemljaci"...

To jeste tacno, jer je normalan i ne zanima se previse za balkanske razmirice....samo njegovi fanovi to bas ne shvataju tako.....vec gledaju gde mu je đed sahranjen i gde se ozenio i tacno znaju sta mu je "u srcu". A nisam znao da se tako gleda odakle je ko. Ako mi je đed sahranjen u Italiji, ja sam Italijan?

 
+1

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 13:57 - pre 111 meseci
samo jos jedna stvar.

Djokovic je poreklom tj starinom iz CG, ali je SRBIN. Nije crnogorcenje Srba u CG proslo tako glatko kao sto neki misle.

fakt: Srbi u Crnoj Gori su druga po brojnosti etnička grupa u Crnoj Gori. Prema popisu stanovništva 2011. godine ima ih 182.473 i čine 29,00 % stanovništva.
 
+1

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 14:46 - pre 111 meseci
@DaliborP, nisi pročitao šta sam napisao... napisao sam da ga niko NE svojata i da je u tome što se tako ponaša prema ostalima iz bivše juge njegova veličina...
Njegovo selo sam pomenuo zbog toga što mi je na 10 km od kuće... tu su mu sahranjeni svi pretci na jednom istom groblju, tu je Novak (a ne njegov djed) napravio crkvu, tu dolazi s vremena na vrijeme etc...

Citat:
Braksi: samo jos jedna stvar.

Djokovic je poreklom tj starinom iz CG, ali je SRBIN. Nije crnogorcenje Srba u CG proslo tako glatko kao sto neki misle.

@Braksi, nisam ja nigdje napisao da on nije Srbin... pročitaj pažljivije...
BTW, Crnogorčenje Srba u Crnoj Gori nije postojalo nikada... postojalo je okupirnje Crne Gore od strane Srbije 1918 godine ali tu pravu istoriju ti nisi učio...

Evo prelistaj ovdje npr. interesantan je intervju Kralja Nikole koji je dat za New York times 1919 godine...

OVDJE KLIK

Istorijska pitanja - samo ako imaš vremena...

hronologija - brzi pregled

[Ovu poruku je menjao Nocni dana 04.03.2015. u 16:22 GMT+1]
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 14:55 - pre 111 meseci
hvala na linkovima neke sam vec i procitao.

Da ne duzimo i ne rastezemo, Kralj Nikola se pobunio jer je izvisio za presto a to ni jedna krunisana glava ne moze da preboli.

Ne kazem da je lepo to sto je uradio Karadjordjevic, ali to je bilo neophodno jer je u igri bilo ujedinjeje dve srpske drzave u jednu, a to je vazna narodna stvar, puno vaznija nego da li ce kralj biti Nikola, Petar, Aleksandar ili Janos !
 
+1

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9457 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 15:21 - pre 111 meseci
Nocni:
Nemoj da uvodiš ovde nacionalizam, molim te.
Ako ćemo pošteno Novak rođen u Bgd. Otac na KiM. Majka mu je rođena u Bgd,
mada su joj roditelji Hrvati. Pre bi mogao da bude Hrvat. A crkvu su podizali pod
pokroviteljstvom SPC meštani sela uz pomoć Đokovića. A u tom selu Srba ima 25%.
Što onda nije Srbin ?
Nemoj molim te da kvariš temu kao što pokušavaju neki magarci.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 15:40 - pre 111 meseci
Citat:
Nocni:
@DaliborP, nisi pročitao šta sam napisao... napisao sam da ga niko NE svojata i da je u tome što se tako ponaša prema ostalima iz bivše juge njegova veličina...
Njegovo selo sam pomenuo zbog toga što mi je na 10 km od kuće... tu su mu sahranjeni svi pretci na jednom istom groblju, tu je Novak (a ne njegov djed) napravio crkvu, tu dolazi s vremena na vrijeme etc...

Procitao sam, hoces da kazes da je Djokovic crnogorac, da mu je srce tamo ali da eto vi crnogorci ga ne svojatate kao drugi.... A cemu onda ta tvoja prica? Sta je to ako nije svojatanje?

A pusti ti kako se Djokovic ponasa, on je decko na mestu, modernih shvatanja. Meni je smesno da ti dodjes ovde da kazes odakle je tacno Djokovic i kome pripada a onda jos kazes kako ga ne svojatate :) Jok, nikako.
 
0

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.51.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 16:08 - pre 111 meseci
Tebi je to možda smiješno i niko ti ne može zabraniti da se smiješ ali ipak bi mogao da primjetiš da ga niko nije svojatao u tom nacionalnom smislu nikada!
Čak su i Teslu svojatali Hrvati iako mu je otac bio Srpski pop, ali Đokovića baš niko nikada baš zbog tog njegovog pametnog držanja... on je daleko iznad tih podjela
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 16:28 - pre 111 meseci
Citat:
Nocni: Tebi je to možda smiješno i niko ti ne može zabraniti da se smiješ ali ipak bi mogao da primjetiš da ga niko nije svojatao u tom nacionalnom smislu nikada!

Niko, osim tebe koji znas "sta mu je u srcu". Pateticna prica iskreno. Pravis se da si iznad ostalih, kao sta se prepirete ciji je, a onda nam objasnjavas odakle je tacno Djokovic.
 
+1

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 17:02 - pre 111 meseci
Vidi, niti sam ja "iznad ostalih" u ovoj diskusiji, niti sam nastupio tako... Nisam napisao da sam bio Novaku na svadbi ili nešto slično jer to nema veze sa temom...
Ja sam na ovoj istoj temi učestvovao prije 2 godine na 12 strani i tada sam ga branio skoro identično kao i danas... Dobro znaš da se u Srbiji sve može oprostiti osim uspjeh i zarađeni milioni eura kao da je nešto loše biti bogat... Zato, kad se ne može reći ništa drugo onda se nalazi pitanje gdje plaća porez...
To što je čovjek 20 dana godišnje u Srbiji i što novac, kao i ostali teniseri, nije zaradio u Srbiji, nema nikakve veze... bitno je da su njemu navijači skandirali da ne plaća porez...

Iako Vučićevo nadmeno ponašanje ne podnosim i zabavlja me kako ostali ministri trpe kad im Vučić kaže "tišina tamo" kao da im je učiteljica... moram priznati da je u pravu što je našao za shodno da stane u zaštitu Novakovu i što se jedini obratio navijačima...
 
0

7.scena

Član broj: 324066
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.kupacikostimi..


+355 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 18:00 - pre 111 meseci
Meni bi bilo zabavno da pratim dokumentovanje o crnogorskoj naciji vs nema-crnogorske nacije, to je klasična balkanska dokumentaciona sprdnja.

Ali pošto sam preko devojke, ne jedne, upoznao mračnu stranu te priče, to viče nije zabavno, konkretno da dva rođena brata ne pričaju jer je jedan Srbin, a drugi Crnogorac, da se ne može organizovati venčanje jer je frka da rođaci ne pripucaju jedni na druge ako neko istakne nacionalne simbole, ne daj bože da se našališ na temu crnogorstva/srpstva. Čista šizofrenija.
Sada kada bi ja Noćnom rekao da u doba Knjaza, Kralja Nikole, po zvaničnim dokumentima samo Srbi živeše na teritoriji Crne Gore, krenuo bi flame. Kaže knjaz Bosna je crnogorska, šta bi na to danas rekli bošnjaci, hrvati, srbi iz te bosne... Ali sve to je prazna priča, nek svako bude šta hoće samo bez rokanja.

Kada kažete navijači preformulišite to u delikventska bagra koja je plaćena iz budžeta da zastpupa političke stavove nezvaničnih vlasnika klubova, kao što su u konkretnom slučaju vujošević i danilović.

Sve te klubove treba demontirati, jer funkcionišu po samo jednom principu, svi troškovi i gubici klubova su državni, a svaki profit je privatni.
 
+1

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 18:05 - pre 111 meseci
A kakve veze Jasenovo Polje ima sa tim gde placa porez? Sta je uopste bila poenta tvog posta gde si objasnjavao "ciji je"?

Ja nemam nikakav problem sa tim gde on placa ili ne placa porez, njegova licna stvar gde ce da zivi i sta da radi. Ali smesno mi je da ti pricas o tome kako ga vi eto ne svojatate a u prvoj recenici upravo to radis. Mislim koga briga za Jasenovim Poljem i crkvom u njemu. Ima i stan u Monte Karlu, mozda mu je tamo srce?
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 18:18 - pre 111 meseci
Citat:
Nocni: bitno je da su njemu navijači skandirali da ne plaća porez...


Normalno da je bitno sto su navijaci skandirali. Time pokazuju:

- nisu vise svi zaslepljeni Djokovicem
- sve veci je broj onih koji uvidjaju suplju pricu i pokazuju javno nezadovoljstvo

sve to daje nagovestaj da mozda ima sanse da se izadje iz mraka u kojem se nacija kolektivno nalazi

Citat:
moram priznati da je u pravu što je našao za shodno da stane u zaštitu Novakovu i što se jedini obratio navijačima...


Mora da ga cuva, treba mu za "uzajamno lizanje", prvo ga malo branio od "naroda", posle ga tom istom "narodu" pokazao kao veliki uspeh Srbije, a time i svoj "veliki" uspeh.

Polako, vremenom ce doci na moje.

U prvoj analizi pokazalo se da je moja teza tacna. mrak je veoma prisutan, a "slepoca" veoma ucestala.
 
0

7.scena

Član broj: 324066
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.kupacikostimi..


+355 Profil

icon Re: Novak Đoković - legenda!04.03.2015. u 18:20 - pre 111 meseci
Citat:
Nocni:
Tebi je to možda smiješno i niko ti ne može zabraniti da se smiješ ali ipak bi mogao da primjetiš da ga niko nije svojatao u tom nacionalnom smislu nikada!
Čak su i Teslu svojatali Hrvati iako mu je otac bio Srpski pop, ali Đokovića baš niko nikada baš zbog tog njegovog pametnog držanja...


Hahahaha izvini kako ga bre niko ne svojata, kliknuh na linkove koje si ti okačio kad tamo klasičo brojenje krvnih zrnaca:
https://crnogorskapitanja.word...c-je-polu-crnogorac-polu-hrvat

Nemoj ovo da shvatiš kao lično ili nacionalno, tako ti je to uvek kod nas. Ako Ljajic da gol onda je Srbin, ako neće da peva himnu onda je Bosnjak.
Ako Mevlid puca na američku ambasadu on je Srbin iz Srbije za bošnjacke medije, ako ne puca već donosi arapske pare onda je Bosnjak iz Sandžaka. Tako to ide.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković - legenda!
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 397390 | Odgovora: 1526 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.