Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

letovanje - krf- dasia!

elitemadzone.org :: MadZone :: letovanje - krf- dasia!

[ Pregleda: 11361 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

coolvibes
nikola miljkovic
Beograd

Član broj: 148888
Poruke: 79
*.eunet.yu.



+1 Profil

icon letovanje - krf- dasia!15.06.2007. u 13:29 - pre 204 meseci
zdravo drugari posto mi je milion puta pomogao ovaj forum da isplivam sa nedoumicama vratih se opet sa sledecim pitanjem:
uplatio sam letovanje za dvoje (oboje 25g) na krfu u dasiji i zelim da znam kako je tamo i sta da ocekujem o tog mesta. molio bih vas da mi ispricate sve sto znate o tom mestu i ako neko ima kakvu autenticnu slicicu bio bi mu jako zahvalan.
hvala unapred!
pozdrav
NM
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16334



+2920 Profil

icon Re: letovanje - krf- dasia!15.06.2007. u 13:37 - pre 204 meseci
samo se nadam da ne ides autobusom...
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

mlakilud

mlakilud
Član broj: 40421
Poruke: 41
77.46.248.*



Profil

icon Re: letovanje - krf- dasia!16.06.2007. u 06:46 - pre 204 meseci
Ja bio prosle godine i Guviji, koja ti je nekih 5-6km od Dasie.

Situacija je sledeca: Dasia je slikovito turisticko mestasce sa finim restoranima i solidnim plazama. Ako stvarno zelis da dozivis Krf, moja preporuka ti je rent-a-car. Nama je on skroz povadio situaciju. Mozes lepo da obidjes celo ostrvo koje ima par fantasticnih plaza. Najveca plaza im je Glifada, pescana plaza sa terenom za odbojku i kristalno tirkiznim morem :) Najzanimljivija je Sunset beach na severu, blizu Sidarija koja ima fin restoran na litici.

Za vecernju kombinaciju obavezno posetite grad Krf koji je super za setnju, ako zelite provod ide se skroz na jug ostrva gde se nalazi grad Kavos u kome imas gomilu velikih diskoteka ali i sve vrvi od pijanih Britanaca i Iraca :)

Jedan dan odvojite i za Aqua Park, on uvek dobro dodje :)

To bi ti bilo to u kratkim crtama.

Ja sam bio razocaran prvim utiskom, ali kada sam obisao celo ostrvo onaj konacan je bio i vise nego zadovoljavajuci.

Lepo se provedite :P
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
77.46.198.*



+3 Profil

icon Re: letovanje - krf- dasia!17.06.2007. u 02:54 - pre 204 meseci
Krf je vrh, ali samo ako si kolima. Poseti glavni grad obavezno i Paleokastricu i Glifadu.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

SHNICEL

Član broj: 131621
Poruke: 16
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: letovanje - krf- dasia!18.06.2007. u 10:10 - pre 203 meseci
to je moj pozdrav "zdravo drugari". maznuo si mi ga. zašto? zar si i ti lud?



 
Odgovor na temu

johnnie
somewhere in Serbia

Član broj: 40975
Poruke: 299
212.200.27.*



+4 Profil

icon Re: letovanje - krf- dasia!21.06.2007. u 13:38 - pre 203 meseci
Ako ides autobusom - saucesce!

Katastrofa je ici busom, putuje se oko 22-24 sata, ukljucujuci trajekt.

Dasssia ti je super za "bazu". Nalazi se 13 km od grada Krfa, ima mnogo lepu i kultivisanu plazu ispred Dassia Chandris hotela. Suncobrani se ne placaju, lezaljke su tri evra... More je cisto i najtoplije na Krfu je bas u Dasiji. Obavezno uzmi rent-a-car da obidjes ostrvo. Grad Krf je prelep. Idi u Aqualand. Sidari je lep ali jos uvek pomalo sirov, neizgradjen. Glifada je lepa plaza, kao da si na kontinentu u Grckoj, fini pesak, cisto more. Mirtiotitsa ti je kao neka "ultra breathless" plaza a ustvariu je samo jedna malo udaljena plaza, nista posebno; jedino mozda sto su tamo ugalvnom nudisti...
Ipsos je bezveze za kupanje, mada nocu nije lose... Obavezno, kazem rentakar ili skuter pa obidji ostrvo... Lepe plaze su Kasiopi, Barbati, Almiros, Glifada, Palaeokastritsa (tu imas i La Grota Bar, obavezno videti!). Zanimljiv je i Agios Georgios zaliv, on je iznad Glifade ka severu.
Najbolja klopa i najjeftinija u dasiji je 'Leonidas', nalazi se s desne strane puta ka Ipsosu, odmah posle supermarketa; mali restoran na terasi, prekrivena vinovom lozom, neugledno, dolaze uglavnom Grci i u poslednje vreme i Srbi...obavezno idi tamo.
Ja sam dosao pre 4 dana sa Krfa, mogu da ti pisem kolko hoces. Imas dosta toga na forumu krstarice.
Still going strong...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: letovanje - krf- dasia!

[ Pregleda: 11361 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.