Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 28806 | Odgovora: 105 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
91.150.109.*



+4 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje31.07.2007. u 15:05 - pre 202 meseci
Citat:
Attina: Nisam nikada bila u Americi, ali osecam gnev i gadjenje pri samoj pomisli.
Pod "Amerika" tada mislim na njihovu administraciju i americke Jevreje koji su po mom misljenju
zlo broj jedan na kugli zemaljskoj. Dakle ne Jevreji, vec americki Jevreji.

Sa Kostom se u velikoj meri slazem i razumem sta hoce da kaze, iako sam u isto vreme i svesna da verovatno imam neka pogresna ubedjenja u startu.

Volela bih da turisticki odem u Njujork,
sve ostalo mi cak i na filmovima i fotografijama deluje isuvise izvestaceno.



Bravo, svaka čast, ona je jedina dosad koja me ovde razume. Ameriku treba mrzeti jer stvara nepravdu u svetu, interveniše kad kako hoće i gde hoće, ima svoje tajne zatvore za koje donedavno čak ni EU nije znala.

I posle mi neko kaže, kao npr. Ivan (on kao da je raso na kruški a ne u realnom svetu), da je Amerika dobra.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
193.47.77.*



+7169 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje31.07.2007. u 15:09 - pre 202 meseci
Citat:

A sta da mislim o drzavi koju su formirali od ljudi izbacenih iz svake tadasnje pristojnije drzave starog kontinenta...otpadnici, ubice, adventure seeker-i,
megalomani, socijala... pa onda uvezena radna snaga bez ikakvog moderno-civilizacijskog iskustva...sve u svemu UZAS ( UZA Srbija)...


Cek cek... da vidimo mi neke fakte ;-)

- Zemlja sa najvecim procentom visoko-obrazovanih imigranata? Amerika.
- Zemlja sa 18 od 20 najboljih univerziteta po svim nezavisnim merilima (cak i u Sangaju se slazu sa tim)? Amerika.
- Zemlja sa najvecim brojem patenata i naucnih dostignuca? Amerika.
- Zemlja sa najvecim brojem Nobelovaca? Amerika.
- Centar IT industrije? Amerika.
- Dva najveca srpska naucnika, Nikola Tesla i Mihailo Pupin su bili drzavljani USA - te najgore i najnemoralnije zemlje, zamisli :)

Pa taj mikroprocesor koji vam je u racunaru je nastao u USA, memoriju su izmislili u USA, softver koji vam pokrece racunar je najverovatnije nastao u USA - ako nije ceo (Windows) onda dobar deo (Unix specifikacija, POSIX standard)...

Opako bato, mnogo bre dobri ti robijasi i ubice i bez ikakvog modernog civilizacijskog dostignuca kad sve to napravise kad su se doselilli, recimo od gole pustinje napravise oblast koja bi bila 5-ta najrazvijenija drzava na svetu (Kalifornija) i centar danasnje IT industrije? Daj bre malo da mi uvezemo tih "robijasa" malo, izgleda se bas isplate :-)

Ne znam ko se doseljavao u USA pre 200 godina, ali danas se u USA doseljava visoko obrazovani sloj drustva iz celog sveta.

Bice zato sto je to mnogo losa i nemoralna zemlja - no, kako vec ide, sta sve te budale sa tim fakultetima, doktoratima i znanjem... sto jurcaju tamo znaju, slusajte vi lepo Kostu - on je pametniji od svih njih zajedno :-)

Eh... sto rece neko, kiselo to grozdje puno, puuuno :)

Citat:

I posle mi neko kaže, kao npr. Ivan (on kao da je raso na kruški a ne u realnom svetu), da je Amerika dobra.


Ne znam ja ko zivi u realnom svetu a ko u kruskovaci, cini mi se da ipak nisam ja taj koji mirise na krusku :-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.informatika.com.



+105 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje31.07.2007. u 15:12 - pre 202 meseci
@Marko_L

Pretpostavljam da nikada nisi boravio na "zapadu" duze vreme.
Daleko od toga da je u Srbiji super ali ni na "zapadu" nije tako kako ti pricas.

Jako je veliki broj onih na soc. care i slicno, ovde ne ubrajam zemlje koje nisu socijalno orijentisane (USA).
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje31.07.2007. u 15:18 - pre 202 meseci
Citat:
Kosta ******um Rex Persia: Bravo, svaka čast, ona je jedina dosad koja me ovde razume. Ameriku treba mrzeti jer stvara nepravdu u svetu, interveniše kad kako hoće i gde hoće, ima svoje tajne zatvore za koje donedavno čak ni EU nije znala.

I posle mi neko kaže, kao npr. Ivan (on kao da je raso na kruški a ne u realnom svetu), da je Amerika dobra.


Super se razumete. Očekivao sam neki ozbiljniji argument da budem iskren, ovo ti je na nivou osnovne škole.
 
0

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
89.216.213.*

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje31.07.2007. u 15:27 - pre 202 meseci
@Slobodan Miskovic
Skoncentrisao sam se najviše na USA, zato što je to ovde tema. Ali ako pogledamo i ostatak "zapada", videćemo da, bez obzira na to kakva je socijalna politika, najveći deo omladine ipak razmišlja o tome da se osamostali, izgradi neku karijeru, pa sad dokle ko dogura. Naravno, kako nisam neki svetski putnik (a i ono malo što sam imao prilike da posetim je nedovoljno), ne mogu ništa stopostotno da tvrdim, ali opet, i iz ove zabiti zahvaljujući internetu, imao sam prilike da sarađujem sa ljudima iz USA, Švedske, Čilea, Češke... i nijednom nisam naleteo na nekoga ko je spucao 25 godina u zadnjicu, živi sa roditeljima, ne plaća račune, pa ga zabole koliko zarađuje i smatra da živi super životom, što je u Srbiji skoro pa normalno, pogotovo u manjim gradovima.
Interesantno je da sam naletao na ljude koji mrze Ameriku (tačnije njenu spoljašnju politiku), možda i više nego bilo koji Srbin, ali nijedan od njih ne smatra da su mu Ameri krivi za sve što mu ne ide u životu i vrlo rado bi otišao da živi i radi u Americi.
Eto, to su neke sitne razlike koje sam uspeo da uočim. Of course, možda ja i grešim negde i spreman sam da promenim mišljenje, ako mi neko dokaže suprotno.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje31.07.2007. u 15:40 - pre 202 meseci
Procitaj pravilnik.
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li je Amerika najgora i najnemoralnija država u svetu??? Molim vaše iskreno mišljenje
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 28806 | Odgovora: 105 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.