Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kradokom,pardon Telekom i fino laganje

[es] :: ISP :: ADSL :: Kradokom,pardon Telekom i fino laganje

[ Pregleda: 1456 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markomix

Član broj: 62809
Poruke: 264
*.smin.itsisp.net.



+24 Profil

icon Kradokom,pardon Telekom i fino laganje14.09.2007. u 17:26 - pre 202 meseci
Vezano za ugovore koji se potpisuju od 1.09.2007

Koliko me moje secanje sluzi u Telekomu rekose da ukidaju setup od 5900, da da kako da ne, ne da nisu ukinuli jos su i povecali,raskidanje ugovora moze da vas izadje i 5900+2360+1.18=8261.18 dinara:

Znaci ugovori na osnovnim paketima traju 12 meseci, i ako se zeli da se raskine pre toga mora da se plati 5900(sto je koliko se secam trebalo da bude ukinuto), ali tu nije kraj modem vise nije u vasem vlasnistvu i ako necete da ga vratite ili vratite pokvaren opet placate sada jos 2360 i naravno na kraju(pocetku) vrh bezobraznosti jer mora a se plati set up od 1.18 dinara, koji je trebao da bude umesto onog od 5900, ali ocigledno ni onaj nije ukinut

Takoreci ovo je isto kao ona akcija na pocetku,tj kad su krenuli sa radom, samo sto sad modem nije u vasem vlasnistvu i placate onaj bezobrazluk od 1.18, sto znaci da vas je onda raskid kostao 5900, a sada od 5901.18 do "tricavih" 8261.18 dinara


Dok kod vecine drugih provajdera ne placate nista(Beotel,Eunet.PTT...), dok npr. kod Sezama iako ima setup, nikad ga ne platite jer oni uvek imaju neke akcije i naravno najvaznije od svega je sto ni kod jednog provajdera osim Telekoma nema obavezivanja od godinu dana

Moram da napomenem da neki nemaju izbora drugog provjdera, jer samo ako se prijave kod Telekoma mogu ocekivati osposobljavanje centrale
Jel nekom pala na pamet rec monopol

[Ovu poruku je menjao markomix dana 14.09.2007. u 21:59 GMT+1]
A sta je to ADSL???????????????????
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
77.46.240.*



+294 Profil

icon Re: Kradokom,pardon Telekom i fino laganje14.09.2007. u 19:27 - pre 202 meseci
A zašto dupliraš postove? I kolko sam shvatio, lepo su rekli kolko košta da raskineš ugovor. Tako da ne vidim gde je tu prevara? Uostalom, imaš dvadesetak drugih provajdera u Srbiji, fala bogu. Izvoli pa biraj, niko te ne tera da budeš kod telekoma.

sad tek vidim...
Citat:
neki nemaju izbora drugog provjdera, jer samo ako se prijave kod Telekoma mogu ocekivati osposobljavanje centrale

Znam dosta ljudi koji su se čak i prijavili na onoj anketi za zainteresovanost za adsl, pa su na kraju čak prešli kod drugog provajdera. To da su nekom onemogućili adsl zato što nije 'teo kod telekoma, ne verujem. Mislim da je u pitanju rekla-kazala
 
Odgovor na temu

markomix

Član broj: 62809
Poruke: 264
*.smin.itsisp.net.



+24 Profil

icon Re: Kradokom,pardon Telekom i fino laganje14.09.2007. u 20:21 - pre 202 meseci
@Emil Ranc To je bio setup 5900, pa ako raskines morao si da ga platis, tj kad je bila ona akcija, ali kad se zavrsilata akcija setup je bio 5900 i morao je da se plati i nije bilo ugovora na 12 meseci, a sada je receno da setup vise nije 5900 nego 1.18 dinara i odjednom je vraceno tih 12 meseci i 5900(koji su kako je receno ukinuti i naravno na sajtu se nigde ne spominje tih 5900 kao nekad vec je na tom mestu sada 1.18)... Nadam se da si shvatio poentu!!! Usput evo malog citata sa njihovog sajta:"ADSL priključna taksa od sada samo 1din!", sto logicno znaci da je smanjena u odnosu na prvobitnu cenu, za koju svi znaju da je bila 5900 iza koju je odluceno da se ukine, na istom sastanku na kom je odluceno i dupliranje brzina...

A postove nisam duplirao namerno vec sam odlucio da otvorim temu, jer se u onoj pise sve isvasta

Ja ne mogu da predjem ni na jednog drugog jer mi nije osposobljena centrala, a adsl cekam sad vec vise od 2 godine

Napominjem ovo je vezano za ugovore koji se potpisuju od 01.09.2007., jer mozda ti mislis na to kako je bilo pre


[Ovu poruku je menjao markomix dana 14.09.2007. u 22:01 GMT+1]
A sta je to ADSL???????????????????
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Kradokom,pardon Telekom i fino laganje

[ Pregleda: 1456 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.