Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Magnetna guma za frizider - ko, gde, kako, koliko...

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Magnetna guma za frizider - ko, gde, kako, koliko...

[ Pregleda: 17769 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

LowRadiation
Bgd

Član broj: 60181
Poruke: 54
*.eunet.yu.



Profil

icon Magnetna guma za frizider - ko, gde, kako, koliko...12.10.2007. u 20:31 - pre 200 meseci
pozdrav!

imam koncarov fridz koji koristim, medjutim, otisla mu je magnetna dihtung guma pa frizider cesto pali motor, friz se dosta brzo zamrzne, a temperatura u hladnjaku je previsoka i hrana dosta brzo pocne da propada.

frizider je rade koncar, jednodelni (tj sa jednim vratima), visok metar i trideset i nije u cvetu mladosti ali sasvim lepo radi sudeci po kolicini leda u frizu. koliko bi kostalo da se ta guma zameni i gde uopste da je trazim? da li te gume sto se prodaju na metar uopste valjaju jer sam svasta lose cuo o sam-svoj-majstor varijantama prilikom njihovog menjanja? takodje, ako postoji neki dobar majstor na forumu koji bi odlicno odradio ovaj posao (u sta ne sumnjam ), neka mi se javi na pm, pa sklopimo posao

hvala
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Član broj: 57200
Poruke: 2706
87.250.122.*



+122 Profil

icon Re: Magnetna guma za frizider - ko, gde, kako, koliko...13.10.2007. u 10:22 - pre 200 meseci
pozdrav

imao sam prilike par puta da radim sa tim "domacim" gumama za frizidere i nisam bas bio odusevljen.
prvo sto su nekako premekane pa se uvijaju na sve strane a drugo kvalitet dosta zavisi i od lica koje je pravilo tu gumu odnosno sastavljalo.
cena je bilo cini mi se oko 1 euro=1 metar,znaci kazes dimenzije duzina x sirina i dodjes malo kasnije i ceka te originalna guma za tvoj frizider. .
po meni je najbolje kad bi mogao da nadjes negde u nekom servisu polovnu (a dobru) originalnu gumu za taj frizider.

pozdrav
 
Odgovor na temu

LowRadiation
Bgd

Član broj: 60181
Poruke: 54
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Magnetna guma za frizider - ko, gde, kako, koliko...16.10.2007. u 22:18 - pre 200 meseci
hvala tox master :)

da li neko mozda zna gde se moze nabaviti kvalitetna magnetna guma?
 
Odgovor na temu

LowRadiation
Bgd

Član broj: 60181
Poruke: 54
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Magnetna guma za frizider - ko, gde, kako, koliko...18.10.2007. u 15:29 - pre 200 meseci
auh, pa zar niko nema bas nikakvu preporuku?
 
Odgovor na temu

Pajapatak
Srbija,Bgd

Član broj: 26601
Poruke: 791
79.101.208.*

Sajt: www.frigoservis.rs


+10 Profil

icon Re: Magnetna guma za frizider - ko, gde, kako, koliko...12.12.2008. u 21:20 - pre 186 meseci
Naravno da ima, imas pm.
Serviser rashladne tehnike
 
Odgovor na temu

Kicpet
Novi Sad

Član broj: 218022
Poruke: 39
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Magnetna guma za frizider - ko, gde, kako, koliko...22.08.2012. u 09:35 - pre 141 meseci


Da li neko zna gde u Novom Sadu mogu da kupim gumu za frizider?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Magnetna guma za frizider - ko, gde, kako, koliko...

[ Pregleda: 17769 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.