Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ljudi pomozite ko Boga vas molim!!!

[es] :: E-mail :: Ljudi pomozite ko Boga vas molim!!!
(Zaključana tema (lock), by aleksandaraleksandar)

[ Pregleda: 2800 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoran75
zoran stankovic
radnik

Član broj: 162542
Poruke: 1
*.9.15.vie.surfer.at.



Profil

icon Ljudi pomozite ko Boga vas molim!!!11.11.2007. u 10:59 - pre 200 meseci
Ovako stoje stvari.Imam verenicu i cujemo se stalno preko msn-a,e sad provalio sam da me vara sa tamo nekim i to sasvim slucajno jer mi je jednom prilikom poslala porukicu na msn da taj neko dodje kod nje kada njeni roditelji odu na vikend u Bgd.E sad mene zanima da li je ikako moguce uci u njen msn pokusao sam sve sifre koje su mi pale na pamet i nista.Siguran sam da me vara ali ne mogu nista dokazati bez da udjem u njen msn.

Hvala svima na iskrenoj pomoci.
 
0

dzoni8
nezaposlen
beograd

Član broj: 159447
Poruke: 34
89.216.44.*



Profil

icon Re: Ljudi pomozite ko Boga vas molim!!!11.11.2007. u 11:33 - pre 200 meseci
Kako nemas dokaz,pa stigla ti je poruka ,koju je ona verovatno greskom poslala tom tipu, i sve ti je jasno!Umesto da juris njene sifre,raskini tu veridbu i pocni da juris druge zenske.Bas bih voleo da cujem njeno objasnjenje kada je budes pitao za poruku.NE DAJ SE!
 
0

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.vlayko.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Ljudi pomozite ko Boga vas molim!!!11.11.2007. u 11:54 - pre 200 meseci
posto istinitost namera ne moze da se utvrdi, a i ne treba, a i postojuci svaciju privatnost, a i postoji mogucnost da tema uvek ode na isti put "hakovanja" - lock.
 
0

[es] :: E-mail :: Ljudi pomozite ko Boga vas molim!!!
(Zaključana tema (lock), by aleksandaraleksandar)

[ Pregleda: 2800 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.