Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc pri izboru akusticne ozvucene gitare...!!!

[es] :: Muzička produkcija :: Pomoc pri izboru akusticne ozvucene gitare...!!!

[ Pregleda: 4547 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rockr79
VMA
BGD

Član broj: 163805
Poruke: 1
*.adsl-4.sezampro.yu.



Profil

icon Pomoc pri izboru akusticne ozvucene gitare...!!!22.11.2007. u 17:40 - pre 200 meseci

Aj sad i ja da se pravim pametan...

LJUDI....STA KUPITI DO 300E sa izrezom (ili kako se vec kaze...)??? Tipujem na neku WASHBURN D10 SCE oko 23.000 din.-skoro 99% sam odluchio...
Ako neko ima iskustva,ili neshto zanimljivo da preporuchi za te,ili slicne pare...slusam....
H V A L AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
Odgovor na temu

kristi1

Član broj: 151211
Poruke: 2012
*.ptt.yu.

Sajt: www.mycity.rs/Ambulanta


+88 Profil

icon Re: Pomoc pri izboru akusticne ozvucene gitare...!!!22.11.2007. u 19:01 - pre 199 meseci
Moj ti je predlog da pogledas malo po oglasima mozes da nadjes odlicnu originalnu gitaru za te pare. Nemoj da se zaleces da uzimas ove kineske gitare bez obzira koja je marka, jer su u principu sve isto s*****.Ja sam imao Yamaha akusticnu izvanredna gitara, sad ne znam koje su im cene nisam u toku odavno.
 
Odgovor na temu

sinabl
Siniša Stjepanović
Akademija Umjetnosti
Banja Luka

Član broj: 153678
Poruke: 338
80.242.121.*



Profil

icon Re: Pomoc pri izboru akusticne ozvucene gitare...!!!22.11.2007. u 21:12 - pre 199 meseci
Citat:
kristi1: Moj ti je predlog da pogledas malo po oglasima mozes da nadjes odlicnu originalnu gitaru za te pare. Nemoj da se zaleces da uzimas ove kineske gitare bez obzira koja je marka, jer su u principu sve isto s*****.Ja sam imao Yamaha akusticnu izvanredna gitara, sad ne znam koje su im cene nisam u toku odavno.


Slazem se s tobom. Ja sam nasao polovnog Americkog ( znaci originialnog ) Washburna za nekih 650 maraka, znaci oko 330 evra. Gitara je stvarno odlicna i ja sam prezadovoljan.
I naravno jos bih ti preporucio neki solidan procesor za akusticnu gitaru i napravio si pravi posao.

E ovo je taj Washburn EA18/TS ( inace nisam ovakovg nasao na netu, svi su neki sareni i imaju drugaciju elektroniku i a ovaj moj je izrada )

Sa srecom!!!
Pozz
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Pomoc pri izboru akusticne ozvucene gitare...!!!

[ Pregleda: 4547 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.