Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kineski skuter 125cc skidanje blokade

elitemadzone.org :: MotoZone :: Kineski skuter 125cc skidanje blokade

[ Pregleda: 13214 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

francuz69
Admin, HSS

Član broj: 169700
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Kineski skuter 125cc skidanje blokade17.01.2008. u 15:25 - pre 197 meseci
Pozdrav narode,
Chitam ja ovih dana forume ovde na eliteu i mogu vam reci da sam dosta dobrih saveta i tehnichkih podataka prochitao. Medjutim sve vreme chitam o skuterima od 50cc pogotovu free ili kinezi, a ponekad natrchim i na neki info o libertyju 125. Niko ne pricha o kineskim skuterima od 125cc i vishe.
O chemu se radi..... Ja sam proshlo prolece uzeo Huatian HT125T-23 (posle sam tek provalio da ta se marka huatian ni po chemu ne razlikuje od recimo baotiana i slichnih). Vrlo dobar motor verujte mi na rech (vozio sam gomile drugih skutera 50 i 125cc shto kineskih to i italijana tako da sam kompetentan ). Velik je , vrlo udoban chak i za dvoje, ima 13 felne sa krupnim gumama tako da guta ove rupchage po nashim putevima, disk kochnice na oba tochka i vrlo je lep. Ljudi me stalno startuju da pitaju koji je to skuter. I shto se voznje po ravnom tiche ide solidno, nije sad neki speedster, ali za moped solidno. Bez problema i ravnomerno ubrzava do 80km chak i sa dve osobe a kad ga malo razvuchem dodje i do 100, chak i malo preko. Udobnost mu je STVARNO na tolikom nivou da kad ga uporedim, liberty mi se chini ko ponika(mada jeste malo brzi). E sad.... problem kod ovog mopeda na ushtrb sve te komocije je tezina. on ima oko 150 kila shto je nekih 30ak kila vishe od libertyja, a kao rezultat toga imam problem na jachim uzbrdicama. Tu mi je dosta trom pogotovu ako je josh neko sa mnom.
Mene sad zanima ima li iko iskustva sa ovim skuterom ili bar sa slichim skuterima i da li neko zna malo vishe o eventualnim blokadama na istim. Da li ih ima , gde su, kako se skidaju. Stvarno bih hteo da poboljsham startnost na ovom mojem.
Da li je ono shto sam chitao na forumu "skidanje blokade sa kineskih skutera" od 50 cc primenjivo i na moju makinu?
Ajde ljudi javite se , pomozite, josh koji mesec pochinje scoot sezona a ja bih da je dochekam spreman...

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Kineski skuter 125cc skidanje blokade20.07.2010. u 17:33 - pre 167 meseci
Nije isto ,na 125 cc nema drugih blokada samo na variatoru moraju da se menjaju rolnice ! Jedino ako nema na izduvu al na prenosu ima sigurno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: Kineski skuter 125cc skidanje blokade

[ Pregleda: 13214 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.