Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Oduzimanje vatrenog oruzja

elitemadzone.org :: MadZone :: Oduzimanje vatrenog oruzja

Strane: 1 2

[ Pregleda: 25217 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlada.bgw
BGD

Član broj: 47056
Poruke: 71
89.216.84.*



+1 Profil

icon Oduzimanje vatrenog oruzja19.03.2008. u 22:23 - pre 196 meseci
Posedujem 4 puske , inace sam lovac , dve lovacke , dve sportske ...

Napravio sam prekrsaj pre 4 meseca , koji spada u narusavanje javnog reda i mira , i danas posle 4 meseca ??? stize policajac sa papirom,
da mi dok traje postupak oduzmu sve 4 puske ...

Moje pitanje glasi : u koliko slucajeva se vraca oduzeto ( za vreme trajanja postupka ) oruzje , tj u koliko slucajeva ga trajno oduzimaju (po zavrsetku postupka ) uz varijantu prodaje u roku od dva meseca i slicno ?

S'obzirom da sam strastveni lovac sa uplacenom clanarinom za ovu godinu ( a postupak moze da traje i par godina ) , molim sve koji imaju veze sa ovom materijom
sa pravima , ili su imali slicne situacije , culi za slicne situacije da napisu svoje vidjenje stvari ili bar misljenje .


Unapred zahvalan

Vlada
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-197-82.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja19.03.2008. u 22:50 - pre 196 meseci
sad jos reci da si sa oruzjem narusavao javni red i [ne]mir :)
 
Odgovor na temu

vlada.bgw
BGD

Član broj: 47056
Poruke: 71
89.216.84.*



+1 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja19.03.2008. u 23:11 - pre 196 meseci
Taman posla !!! Oruzje cuvam kako i dolikuje zakljucano , nikad nisam koristio za senlucenje i slicno ...

Prekrsaj koji sam napravio je remecenje javnog reda i mira (lom - stakla na autobusu )... verovatno cu biti kriv , pa me interesuje ima li sanse da mi se oruzje vrati posle toga ili ne , nikad nisam imao ama bas nikakvih izgreda kao sto je ovaj prokleti ... Ako mi se oruzje ne vrati , po okoncanju postupka , imam pravo da za dva meseca ??? prodam svo oruzje ( a ono i dalje stoji kod njih ) , sto je vrlo malo vremena jer treba brdo dokumentacije da se spremi za dobijanje oruzja (sto se kupca tice ) a posle ta dva meseca ide na licitaciju , na kojoj licitiraju uglavnom policajci koji veoma "tesko " dobijaju dozvole za oruzje i kupuju ga za po 10e komad ...


Oruzje jos nisam predao , prekosutra ujutru trba da ga predam , hitno mi treba neko ko moze da pomogne na ovaj ili onaj nacin

[Ovu poruku je menjao vlada.bgw dana 21.03.2008. u 00:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 00:29 - pre 196 meseci
Oruzje ce ti verovatno biti oduzeto ako budes bio osudjen za krivicno delo (bitno je koje, ali mizlim da ce za ovo da ti uzmu). Ali rok za prodaju nije dva meseca nego godinu dana.
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

buljko
Član broj: 77384
Poruke: 4624
*.kladovonet.com.



+5 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 00:48 - pre 196 meseci
Meni je oruzje bilo oduzeto (3 puske, rezervne cevi i dva pistolja) zbog nosenja i upotrebe pistolja, osudjen sam (zbirno, zbog nanosenja telesnih povreda i nosenja pistolja) 10 meseci, uslovno na dve godine ali mi je oruzje vraceno! Oduzet mi je trajno samo pistolj koji sam nosio tj. predmet krivicnog dela. Posto ti krivicno delo nisi ucinio tim oruzjem, nema ni razloga da ti se ne vrati. Pitanje je, samo, sta ce biti sa tvojim dozvolama za upotrebu ali, mislim da i tu nemas razloga za strah. U krajnjem slucaju, ostace ti kao trofejno sa slomljenim iglama ili zapunjenim cevima! Ipak, preporucio bih ti da sto pre uzmes advokata ako ti je stalo do tog oruzja.

PS. Ovo je bilo pre desetak godina, mozda se nesto i promenilo u zakonu, mada, sumnjam.
 
Odgovor na temu

vlada.bgw
BGD

Član broj: 47056
Poruke: 71
89.216.84.*



+1 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 00:51 - pre 196 meseci
Ja koliko sam prelistao zakon pominju se dva meseca , ako je godinu dana , i nece biti strasno ako mi oduzmu , nacicu kupca , nece otici "njima" u bescenje .

Sto se tice dela , tu cu biti kriv 100 % , sto sam i priznao , stim da je totalno nebitno sta je prethodilo tome za njih , prethodilo je mnogo toga , ali je cinjenica da sam ja taj koji je razio prozor na autobusu i tu nema sta da se prica ... Olaksavajuca okolnost moze da mi bude sto nikad nisam imao nikakvih slicnih radnji nikada.

Koliko sam se raspitao mogu da dobijem novcanu kaznu , i mozda nesto uslovno ... Jel to znaci da sam "osudjen" ?


4 buljko :

pisasmo u isto vreme , pa ne stigoh da odgovorim iz prve .

Upravo se tome i nadam , meni je manja muka clanarina za ovu godinu , to mogu da prezalim , samo da mi ne oduzmu trajno oruzje ...
Ostaje mi jedino da se nadam da je zakon isti kao i pre 10 godina .

[Ovu poruku je menjao vlada.bgw dana 20.03.2008. u 02:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.188.*



+5251 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 01:13 - pre 196 meseci
Moguce je da ti vrate oruzje nakon okoncanja postupka. Drugacija je procedura za dobijanje lovackog oruzja i recimo zastitnog oruzja, pistolja..
Za pistolj se trazi misljenje okoline, komsiluka, krivicni status, a to je sve naruseno remecenjem reda i mira. I za to je gotovo sigurno oduzimanje.
Sacekaj odluku nakon sudjenja, pa ces videti, imaces dovoljno vremena za prodaju, svakako.
Samo mi nije jasno, zasto si tako zdusno priznavao..:D

Poz.
 
Odgovor na temu

vlada.bgw
BGD

Član broj: 47056
Poruke: 71
89.216.84.*



+1 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 01:30 - pre 196 meseci
Pa morao sam da priznam :) , videli me ljudi , i taj pomahnitali vozac lastinog praznog autobusa , i to nije jedan vec dva autobusa ubice prazna na ibarskoj magistrali ! Prvo mi covek skine retrovizor sa kamiona jureci se sa kolegom i preticuci me na duploj punoj kod rusnja, pa kad sam ga pretekao i pokusao da zaustavim laganim kocenjem , pretekao on mene na duploj punoj kod orlovace , malo je falilo da pokupi 2 vozila iz kontra smera itd itd ... Najgore je sto je covek pokusao da me ubije posle tog preticanja jer je naglo nabo kocnicu tako da sam se sa kamionom klizao jedno 20 m do njega i ni sam ne znam kako zaustavio na metar od autobusa ... Tu je vec bio kraj zdravom razumu ... Uspeo sam da ga stignem u zarkovu tek , preprecim kamion u nameri da ga pitam jel ima mozga u glavi ... U tom je prisao jos jedan covek ( verovatno sto je naleteo na autobus koji pretice preko duple pune kod orlovace, okrenuo se i krenuo za njim ) , pa smo zajedno krenuli da naucimo pameti ovu verovatno pijanu budalu ( vozaca laste ) , medjutim lik se pravi da nas ne vidi uopste , gleda u prazno u fazonu ma ko vas je*e ne mozete mi nista , nece ni prozor da otvori ... I onda moja najveca greska , pokusaj otvaranja prozora drskom od dizalice iz kamiona :) , posle toga jos jedna , sto nisam sacekao policiju i trazio vadjenje krvi vozacu koji je verovali ili ne '49 godiste ...

Sve u svemu nezamapcen dogadjaj na ibarskoj magistrali 6. decemba oko 18:25 ... Posle slucajno sretnem drugara koji je isao iz kontra smera kod rusnja , kaze prica sa devojcicom i pogleda napred ( inace ima dve trake u njegovom smeru ) kaze dva autobusa 4m visine idu ka njemu jedan pored drugog , sreca pa je uspeo da se pomeri u krajnju desnu traku koja je na srecu bila prazna , njega cu mozda pozvati ako bude bilo potrebe na sudjenju .

Tako je to , od zrtve i ostecenog postanes okrivljeni cas posla , to mi je nauk za ubuduce , telefon u sake pa 92 kad god neko pravi haos po saobracaju ( posebno promatram autobuse i njihove brzine ) . Naidje sad neki dan autobus preticuci me na ibarskoj , ja vozim 110 a on me pretice !!! , odma 92 , saobracajna i tako resavam probleme , a dizalice vise ne nosim sa sobom :)))
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
79.101.141.*



+363 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 08:41 - pre 195 meseci
Citat:
buljko: Meni je oruzje bilo oduzeto (3 puske, rezervne cevi i dva pistolja) zbog nosenja i upotrebe pistolja, osudjen sam (zbirno, zbog nanosenja telesnih povreda i nosenja pistolja) 10 meseci, uslovno na dve godine ali mi je oruzje vraceno!


Zbog takvih kao ti se i desavaju sva ona ubistva medju klincima po gradu. Naloze se na Rane i misle da mogu sve. Oruzje se ne nosi na ulicu ne znam kakav problem da imas. Postoji policija. Da svako svoje probleme resava oruzjem brzo bi se vratili u kameno doba...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.229.*



+5251 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 10:53 - pre 195 meseci
Uf ala su te administrativno nasankali.
Podnesi krivicnu prijavu protiv lika, u kojoj ces navesti da si bio zabrinut za svoj zivot i zivot ostalih ucesnika u saobracaju. Da si razbio prozor, da idiot ne bi vise ucestvovao u saobracaju. Obavezno, ne dozvoli da te mrzi da to uradis.
Daj oglas da sakupljas svedoke njegove voznje. Imas i tog coveka sto ti je "pomagao".
Napravi drustvenu opasnost (sto i jeste) od idiota.
Podnesi prijavu protiv sluzbenog lica koje je formiralo prijavu za narusavanje javnog reda i mira. Tvrdi da si kao gradjanin pokusao da sprecis manijaka da ucestvuje u saobracaju, a da je on u dogovoru sa policajcem koji ga stiti, pisuci prijavu protiv tebe.
Na sudu tvrrdi da je u pitanju zloupotreba polozaja i zastita opasog lica, formalnim aktivnostima. Zahtevaj da se odbaci neosnovana prijava, da su svedoci u zabludi, nisu videli ceo dogadjaj i genezu zbivanja, vec samo epilog.
I doobrog advokata...moraju da te puste..skoro pa si vrsio gradjansku duznost :)

Prihvati da platis stetu na autobusu, ali obavezno u svojoj tuzbi trazi matrijalnu i nematerijalnu naknadu stete u iznosu 186000 dinara. Reci da si vozio porcelan, plus smrtni strah..

Poz.
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

buljko
Član broj: 77384
Poruke: 4624
*.kladovonet.com.



+5 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 11:12 - pre 195 meseci
Citat:
fanfon: Zbog takvih kao ti se i desavaju sva ona ubistva medju klincima po gradu.


Ne lupaj kad' ne znas o cemu se radi! Da nije bilo takve moje reakcije mozda bi se i desilo neko ubistvo, a DA SAM HTEO da ubijem nekog veruj mi da bih to i uradio. Cinjenice su malo kompleksnije nego sto ti mozes ovim nacinom razmisljanja da shvatis. Zato sam i dobio toliko i uslovno a ne neku vecu kaznu koja bi, na prvi pogled, bila primerena ucinjenom delu.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
79.101.141.*



+363 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 14:26 - pre 195 meseci
Nisam ni posumnjao da bi ubio nekog da si se nasao u prilici. Psihicki nestabilnih licnosti koji su posledica svega sto nam se desavalo Srbija je puna. U kaficu vikendom nekog slucajno gurnes i razbice ti flasu o glavu, a da ga udaris prvi ispalice sarzer u tebe bez razmisljanja...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

buljko
Član broj: 77384
Poruke: 4624
195.252.87.*



+5 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 15:31 - pre 195 meseci
Vidis... shvatio si. O tim "psihicki nestabilnim licnostima" sam i pricao, od njih sam stitio sebe I SVOJU DECU! Ili, mozda nisi shvatio?

PS. Nisam ni ratni veteran, ni problematicna licnost, ni kriminalac, naprotiv, ali, nisam ni onaj koji ce cekati da se nesto desi da bi milicija napravila zapisnik o "incidentnom slucaju sa smrtnim ishodom". Ne bih voleo da se nadjes u mojoj situaciji jer bi se, sa tvojim nacinom razmisljanja, zbog toga kajao citav zivot. To sam uradio prvi, jedini i, nadam se, poslednji put. No, to ne zavisi od mene.

PPS. Ovo nije tema o kojoj smo poceli da diskutujemo i mislim da bi bilo dobro da prekinemo.
 
Odgovor na temu

legija
Nezaposlen
Banja Luka

Član broj: 3570
Poruke: 1479
*.teol.net.



+42 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 21:12 - pre 195 meseci
Ja sam osudjivani kriminalac i mrzim oruzje !
Iako imam trofejni P38 . . .
 
Odgovor na temu

vlada.bgw
BGD

Član broj: 47056
Poruke: 71
89.216.84.*



+1 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 21:32 - pre 195 meseci
Prosetah danas do supa da vidim taj papir kojim mi masu pise prekrsajna prijava clan 12 stav 1 zakona o JRM

Onda resih da pojurim malo zakon :


Član 12.
Ko prosjačenjem ili skitničanjem, ili nepristojnim, drskim i bezobraznim ponašanjem ugrožava spokojstvo građana ili remeti javni red i mir - kazniće se novčanom kaznom do 700 novih dinara ili kaznom zatvora do 30 dana.


Pa onda dalje trazih oko oduzimanja predmeta :

Zakon o JRM :


Član 22.
Ovlašćena službena lica Ministarstva unutrašnjih poslova mogu privremeno oduzeti predmete koji su upotrebljeni za izvršenje prekršaja ili su pribavljeni prekršajem ili koji su nastali izvršenjem prekršaja.

Sipku kojom sam razbio prozor sam predao odmah ...

Zakon o prekrsajima :

Privremeno oduzimanje predmeta

Član 223

Predmeti koji mogu biti oduzeti po ovom zakonu, mogu se privremeno oduzeti i pre donošenja rešenja o prekršaju.

Privremeno oduzimanje predmeta pismenom naredbom određuje SUDIJA koji vodi prekršajni postupak.

Zakonom se mogu ovlastiti i službena lica inspekcijskih organa i organa unutrašnjih poslova da mogu privremeno oduzeti predmete iz stava 1 ovog člana kad u vršenju službene dužnosti saznaju za prekršaj. Ovi organi su dužni da prvostepeni organ nadležan za vođenje prekršajnog postupka neodložno izveste o privremenom oduzimanju predmeta i da se pobrinu za čuvanje tih predmeta, ukoliko zakonom nije drukčije određeno.

Licu od koga se oduzimaju predmeti izdaje se potvrda sa tačnim označenjem oduzetih predmeta.

Ako se radi o predmetima koji su podložni kvaru ili ako njihovo čuvanje iziskuje nesrazmerne troškove, sudija koji vodi prekršajni postupak će odrediti da se takvi predmeti prodaju, a dobijeni novac preda na čuvanje banci ili drugoj finansijskoj organizaciji.


Shodno ovome , na papiru kojim bi da mi oduzmu oruzje se ne pominje sudija niti da je pokrenut ikakav postupak protiv mene !




I jos iz zakona o oruzju i municiji :

Član 24.
Oružni list, odnosno odobrenje za držanje oružja, oružje i municiju nadležni organ oduzeće ako nastupi
koji od razloga iz člana 8. st. 1. i 2. ovog zakona.

Rešenje kojim se oduzima oružni list, odnosno odobrenje za držanje oružja, oružje i municija, sadrži
razloge iz stava 1. ovog člana.
Protiv rešenja iz stava 2. ovog člana može se izjaviti žalba ministru unutrašnjih poslova u roku od 15
dana od dana uručenja rešenja.
Protiv rešenja donetog po žalbi ne može se voditi upravni spor


Član 8.
Odobrenje za nabavljanje vatrenog oružja neće se izdati:
1) maloletnom licu i licu lišenom poslovne sposobnosti;
2) licu osuđivanom za krivična dela napada na ustavno uređenje, ugrožavanja teritorijalne celine,
podrivanja vojne i odbrambene moći, nasilja prema predstavniku najvišeg državnog organa,
oružane pobune, terorizma, diverzije, povrede teritorijalnog suvereniteta, otmice vazduhoplova,
ugrožavanja bezbednosti leta vazduhoplova, ubistva, teške telesne povrede, lake telesne povrede,
učestvovanja u tuči, ugrožavanja sigurnosti, ugrožavanja opasnim oruđem pri tuči ili svađi,
otmice, silovanja, protivprirodnog bluda, teške krađe, razbojničke krađe, razbojništva, teški
slučajevi razbojničke krađe i razbojništva, iznude, izazivanja opšte opasnosti, nezakonitog lova,
sprečavanja službenog lica u vršenju službene dužnosti, ometanja ovlašćenog službenog lica u
obavljanju poslova bezbednosti ili održavanja javnog reda i mira, sprečavanja ovlašćenog
službenog lica u obavljanju poslova bezbednosti ili održavanja javnog reda i mira, nasilničko
ponašanje, izrađivanje i nabavljanje oružja i sredstava n
njenih za izvršenje krivičnog dela, učestvovanje u skupini koja izvrši nasilje i za krivično delo
utvrđeno ovim zakonom.
3) licu protiv koga se vodi krivični postupak za krivična dela koja se gone po službenoj dužnosti, za vreme dok traje postupak; ( ovaj stav se ne pominje u clanu 24 koji se bavi oduzimanjem oruzja , pominje se stav 1 i 2 clana 8 , a clan 8 se odnosi na dobijanje dozvole za vatreno oruzje, shodno tome dok te ne osude a dok se vodi i krivicni postupak ne mogu nikome da oduzmu oruzje , ako nije tim oruzjem pocinio prekrsaj !!! )
5) licu protiv koga se vodi prekršajni postupak za prekršaj javnog reda i mira za koje je propisana kazna zatvora ili prekršaj utvrđen ovim zakonom, za vreme dok traje postupak. ( ni ove tacke nema u oduzimanju oruzja tj clanu 24 , i ovo se odnosi na dobijanje dozvole za nabavku oruzja )


Shodno ovome ja nisam OSUDJIVAN :)

Obrni okreni , ne nadjoh ni jedan clan zakona po kome mogu da mi oduzmu ni privremeno oruzje ...

Molim nekog pravnika , ako cita ovo da protumaci ili da se seti necega po cemu mogu da me terete , i time mi pomogne ( ako tako nesto postoji )


Eh zemljo srbendijo ...





[Ovu poruku je menjao vlada.bgw dana 21.03.2008. u 00:07 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao vlada.bgw dana 21.03.2008. u 00:09 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
193.34.64.*



+3 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 22:20 - pre 195 meseci
Citat:
vlada.bgw: Prosetah danas do supa da vidim taj papir kojim mi masu pise prekrsajna prijava clan 12 stav 1 zakona o JRM

Onda resih da pojurim malo zakon :
Član 12.
Ko prosjačenjem ili skitničanjem, ili nepristojnim, drskim i bezobraznim ponašanjem ugrožava spokojstvo građana ili remeti javni red i mir - kazniće se novčanom kaznom do 700 novih dinara ili kaznom zatvora do 30 dana.

neki ljudi prosjace da prezive i onda im dodje drot i naplati 700dinara.....volim ovu zemlju...
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.xdsl.xnet.co.nz.



+3 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja20.03.2008. u 23:16 - pre 195 meseci
Citat:
bugsu: neki ljudi prosjace da prezive i onda im dodje drot i naplati 700dinara.....volim ovu zemlju...

Toliko ima prosjaka na ulici tako da ne verujem da ovaj zakon sprovode kako treba kao sto ne sprovode ni zakon o zabrani pusenja na javnim mestima ili bacanju djubreta po ulici. Imas gomilu prosjaka kojima nista ne fali i mogu da rade ali im je lakse da dzabalebare i dobijaju pare ili jos gore, da maltretiraju svoju decu da idu da prose umesto u tom uzrastu da se igraju i uzivaju dok mogu. Ja bih ovaj zakon striktno sprovodio prema deci koja prose (da ih roditelji ne bi vise terali da to rade) i prema ljudima koji nisu invalidi i mogu nesto da rade, ciste sneg, spremaju po kucama i sl.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja21.03.2008. u 00:59 - pre 195 meseci
Slažem se sa ^ovim^.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.128.*



+5251 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja21.03.2008. u 01:03 - pre 195 meseci
Citat:
vlada.bgw

Molim nekog pravnika , ako cita ovo da protumaci ili da se seti necega po cemu mogu da me terete , i time mi pomogne ( ako tako nesto postoji )



Ovo bi bio mozda najbolji put, ali ako ne docekas pravnika..

Elem popricao sa sa pravnikom(nije bas ekspert za nerede:)), i on smatra da nisu trebali da oduzimaju oruzje, osim ako ne postoji neka direktiva ili dopuna propisa. Cak i intarnog tipa, sud ili policija.

U svakom slucaju, dobio si revers, oruzje sportsko i lovacko nije korisceno za prekrsaj, i sigurno ce biti vraceno.

Jedino sudija, ako se zainati, moze da te proglasi potencijalno opasnim za zajednicu, pa da pokrenu preispitivanje dozvola za oruzje.

U tom slucaju samo dobar advokat, i naknadni postupak mogu da isprave situaciju.

Poz.

 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
77.28.212.*



+6455 Profil

icon Re: Oduzimanje vatrenog oruzja21.03.2008. u 01:16 - pre 195 meseci
Citat:
bugsu: neki ljudi prosjace da prezive i onda im dodje drot i naplati 700dinara.....volim ovu zemlju...


Deci koja prose i tih 700 dinara da naplaćuju svako malo nije problem jer ona isprosjače sigurno bar za jednu kaznu dnevno... Da nije tako, ne bi ni prosjačili...

A ovi stariji, zdravi pravi što prosjače... Ili prosjaci poput one što skuplja priloge za slepu sestru već 10 godina... Pa naprosto mi se srce cepa kad ih vidim...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Oduzimanje vatrenog oruzja

Strane: 1 2

[ Pregleda: 25217 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.