Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zamena fabričkog radia na renault clio 2

elitemadzone.org :: AutoZone :: zamena fabričkog radia na renault clio 2

[ Pregleda: 10717 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

elektros
Bač

Član broj: 84580
Poruke: 428
*.sunoko.co.yu.



+4 Profil

icon zamena fabričkog radia na renault clio 221.05.2008. u 14:19 - pre 193 meseci
od skora posedujem renault clia 2 2001 godište sa ugradjenim fabričkim autoradiom ( čita obične audio CD ) koji ima i na volanu kompletnu komandu , displej mu je odvojen od samog radia . promenio bih radio sa novim koji čita i mp3 stim da prilikom skidanja starog originalnog radia sam zatekao još jednu dzeksnu koja napaja komandu na volanu i displej na tabli koji u novi mp3 radio nemam gde da spojim ?
Da li postoji neko rešenje da i zamenom snovim radiom imam mogućnost upravljanja sa volana i da mi displej radi ?
Nije važno učestvovati, važno je pobediti !!!
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: zamena fabričkog radia na renault clio 221.05.2008. u 14:25 - pre 193 meseci
najbolje resenje za tebe je kupovina FM MP3 transmitera tj. mp3 playera sa mogucnoscu odasiljanja FM signala koji tvoj standardni auto - radio pokupi i tako slusas mp3, koji pustas sa mp3 playera, na nekoj radio FM frekvenciji.
Odlicna stvar i ne moras nista da budzis a kosta reda velicine 50-60Eura, a mozda i mnogo manje zavisi gde kupujes (i koji naravno)
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Zeljko07
Nikolic Zeljko Z E X O N
FULLSECURITY AUTOALARMI
Beograd- Rakovica

Član broj: 131395
Poruke: 291
*.vdial.verat.net.



+12 Profil

icon Re: zamena fabričkog radia na renault clio 221.05.2008. u 22:00 - pre 193 meseci


Da nije malo mnogo za fm trasmiter??? Ja video u halooglasima rubrika 287 za 1900 dinara, da biras
 
Odgovor na temu

elektros
Bač

Član broj: 84580
Poruke: 428
*.sunoko.co.yu.



+4 Profil

icon Re: zamena fabričkog radia na renault clio 222.05.2008. u 09:08 - pre 193 meseci
hvala na obavestenju , na googlu sam našao u Tehnomaniji X Wave MP3 adapter FM-19 za 1800 din !
samo da ga još nadjem u Novom Sadu pošto mi je Beograd malo dalek !
Nije važno učestvovati, važno je pobediti !!!
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: zamena fabričkog radia na renault clio 223.05.2008. u 22:30 - pre 193 meseci
Nema na cemu. Smatram da je to stvarno najbolje resenje.
Jedino ne znam kakve su karakteristike doticnog X Wave-a, mozda bi trebalo dati koji dinar vise da bi sigurno bio zadovoljan... Ali, kao sto vec rekoh, ne pratim koje su cene, tako da raspitaj se u svakom slucaju na vise strana...

Pozdrav!

Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+90 Profil

icon Re: zamena fabričkog radia na renault clio 225.05.2008. u 18:51 - pre 193 meseci
@elektros
Tvoj sugradjanin sa srpskog Reno foruma, je kod novosadskog ovlascenog Renault servisera narucio i dobio Sony GTX-30RN, koji je pravljen bas za Reno, tako da imas i funkciju na volanu i display-u. Druga strana medalje - 250 evrica!
 
Odgovor na temu

elektros
Bač

Član broj: 84580
Poruke: 428
*.sunoko.co.yu.



+4 Profil

icon Re: zamena fabričkog radia na renault clio 227.05.2008. u 08:21 - pre 193 meseci
Nisam iz N.S već iz Bača , što se tiče tog radia za 250 € to je preskupo ! Interesuje da li negde u N.S ima na prodaju tih FM MP3 adaptera tj transmitera !
Nije važno učestvovati, važno je pobediti !!!
 
Odgovor na temu

savonik

Član broj: 245102
Poruke: 2
*.rcub.bg.ac.rs.



Profil

icon Re: zamena fabričkog radia na renault clio 226.12.2009. u 10:02 - pre 174 meseci
Ja sam kupio na buvljaku za 800 dinara. Dobro radi van Beograda, a u BG-u se ponekad mesa sa jednom stanicom posto su na istoj frekvenciji. Sad, da li bi taj problem bio resen kod nesto skuplje varijante, to ne znam.
 
Odgovor na temu

coyote.kv

Član broj: 242352
Poruke: 2
93.86.212.*



Profil

icon Re: zamena fabričkog radia na renault clio 227.12.2009. u 00:47 - pre 174 meseci
Za sve vas koji ste mrsavo upuceni u vezi tog kako ga vi nazivate adapterom FM/MP3, jedna informacija nemogu da kazem da to nece da peva ali ako se iole razumete u muziku i volite kvalitetan zvuk pomocu njega necete moci da ga imate jer je to mono a ne stereo predajnik i na svaki zvucnik ce isto sa vam svira bez ikiave razlike, naravno ako slusate sinana, sabana itd necete moci ni da je primetite ali ako slusate savremeniju muziku poput TECHNO, TRANCE i ostele primeticete katastrofalnu razliku. Nemam ni ja konkretno resenje za ovaj problem ali mpze da se prepravi bilo koi kvalitetnije SONYjev mp3 player i da se poveze na komande sa volanom a sto se displeja tice sta ce ti kad ga imas na MP3 player-u !!! ZNAM DA TI NISAM BIO OD NEKE KORISTI ali ako volis kvalitetan zvuk FM/MP3 adapter ce ti biti samo bacanje para
 
Odgovor na temu

ProElektro1
Vladimir Petrovic
ProElektro
GM

Član broj: 120134
Poruke: 57
*.takovo.rs.



Profil

icon Re: zamena fabričkog radia na renault clio 228.12.2009. u 08:00 - pre 174 meseci
I ja imam lose iskustvo sto se tice fm transmitera, i ovaj sto sam ja kupio a nije bio jedan od najeftinih ima katastrofalan kvalitet zvuka koji prenosi na fm radio stanicu tako da i ja sam u istoj situaciji tj u malo goroj jer ja imam obican kas takodje sa komandom na volanu i odvojenim displejom tako da ako budes resio da prodajes taj cd javi se meni. Pozz!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: zamena fabričkog radia na renault clio 2

[ Pregleda: 10717 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.