Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )

elitemadzone.org :: MadZone :: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 75661 | Odgovora: 317 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
79.101.86.*



+35 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )04.11.2008. u 22:50 - pre 188 meseci
Da zivimo u skladu sa prirodom, kako bi trebalo, ne bi bilo zardjalog gvozdja, niti pasa lutalica u gradu.
Ne bi bilo ni gradova, kad malo bolje razmislim. ;)
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )04.11.2008. u 22:57 - pre 188 meseci
Citat:
gleb: ....... Nacin ishrane nam je los kao i ta navlakusa sa solju.....


kada covek prestane sa unosenjem industrijske, rafinisane, otrovne kuhinnjske soli, ona se nakon toga jos i po 6 meseci izlucuje iz organizma.

cudo je koliko ljudi ne mogu da shvate koliko je ishrana bitna za zdravlje,
i sta su sve spremni da trpe tokom citavog zivota, zarad malo zadovoljstva za nepce,
a neverovatno je kakve se sve objektivne fizicke promene pocnu desavati posle samo sedmicu dana hranjenja prirodnom hranom.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 06:06 - pre 188 meseci
Secam se nastavnice hemije u osnovnoj skoli koja je jednom rekla : "Svaka supstanca u prirodi moze biti otrov, samo je pitanje o kojoj kolicini se radi" . Dakle kuhinjska so je neophodna za nas zivot, a problem se javlja kada se pretera u kolicini. E sad sto se tice industrijske obrade soli u koju spada i jodiranje, trebao bi da znas da je kod nas postojao pre pocetka dodavanja joda soli, pedesetih godina proslog veka veliki problem sa bolestima stitaste zlezde takozvana gusavost. Ovo zbog toga sto je jod neophodan za njeno normalno funkcionisanje a nema ga u dovoljnim kolicinama u tlu da bi se unosio preko hrane ili vode. Pravilan rad stitaste zlezde je povezan sa pravilnim razvojem i funkcionisanjem mozga i njegovim funkcijama. Tako da ...
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
93.86.135.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 08:30 - pre 188 meseci
Ummm... kakve veze so ima sa temom?
U debelom ste offtopicu
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
212.200.68.*



+10255 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 08:33 - pre 188 meseci
@ mrle & company

A kad sam ja imao zapaljenje slepog creva i kad je ono 'telo da pukne šta je trebalo da radim ? Da proklinjem hirurga koji se latio skalpera i da ga izgrdim kako ni malo ne misli o "jedinstvu duha i tela" ? Da čuvam "svaki deo tela svog" onako kakvog nam ga Bog dao ? Da odem do prvog travara ? Ili da se podvrgnem tradiconalnoj kineskoj medicini, ne bi li me akupunkturom izlečli ? Da kažem ISTORIJSKO NE anesteticima koji su proizvod skandalozne farmaceutske industrije ? Alo, bre ljudi, gde vi živite ?

A eto, zahvaljujući toj savremenoj medicini, to je bio sam jedan period od 7 dana u bolnici, čak nisam ni mnogo od predavanja izgubio, bilo pa prošlo, ostalo samo 5 cm jedva vidljivog ožiljka. A da nije tako, odavno bih umro u teškim bolovima.

ALO, ALO, ovde planeta Zemlja ! 21. Vek ! Ko je zaboravio vreme i prostor neka se podseti još jednom ! PLANETA ZEMLJA, 21.VEK !

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 08:47 - pre 188 meseci
jok promasio si, trebao si na tretman kod mrletovog licnog vraca, skalper video ne bi
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 09:13 - pre 188 meseci
Citat:
stil: ........ Dakle kuhinjska so je neophodna za nas zivot, a problem se javlja kada se pretera u kolicini. E sad sto se tice industrijske obrade soli u koju spada i jodiranje, trebao bi da znas da je kod nas postojao pre pocetka dodavanja joda soli, pedesetih godina proslog veka veliki problem sa bolestima stitaste zlezde takozvana gusavost.......


nismo bre mi covece stvoreni da budemo bolesni, vec zdravi.

kako ja na dobijem gusavost, a ne jedem so?
imas bre, vise nego dovoljno, soli u povrcu, ali prave soli.

trovanje zemljista radi hemijska industrija, opet zbog profita.
procitaj knjigu "revolucija jedne slamke" - masanobu fukuoka.

kako moj burazer, niti iko iz njegove porodice, vec 11 godina nisu dobili gusavost?
kako njegovo dete, koje od rodjenja - evo vec 9 godina, nije jelo so, nije dobilo gusavost?
kako nije dobila TBC, a od svojih mesec ipo pa do prve godine je hranjena nekuvanim kravljim mlekom sa pijace i iz okolnih sela?
kako nikada nije bolesna, cak i kada je citav razred bolestan, a nikada posle prve godine nije vise jela mleko niti ikakve mlecne preradjevine, niti je ikada jela meso?
popije jedno zivo jaje u mesec dana mozda.

kako je to dete tako neverovatno zdravo, a nije primala vakcine ko sva ostala deca u razredu?
kako je tako neverovatno inteligentna, upisana je u skolu dve godine ranije, a nakon zavrsenog prvog razreda, psiholog, direktor, uciteljica .... sta ja znam, su predlozili roditeljima da je upisu odmah u treci?
pored skole ide jos na sve zivo, klavir, balet, engleski, ovo, ono ... ne znam ni ja vise .
kako je tako bistra, da se meni najeze sve dlake na telu kada mi dete od 6 godina pocne iznositi neke svoje stavove, misli, osecanja .......
kako je tako sva vretenasta, nasmejana, puna duha ....... a nije bolesna?

kako to objasnjavate?

da li vi stvarno verujete da se vitamini, minerali, enzimi itd. mogu savatati i upakovati u pilulu i onda prodavati u apoteci?
pa ja bih bre prvi bio najsrecniji covek na svetu, da je to moguce.

kako tako potcenjujete prirodu, a verujete farmaceutskim industrijama?
a dimkovic kaze da se ja sam izvrgavam ruglu i smejanju.


kako ne razumete poentu?
nije poenta u odlucivanju dal' ces se leciti kod travara ili lekara, travama ili pilulama.
poenta je u tome da se uopste ne razbolis, pa da ne moras ni da razmisljas o ovome iz prethodne recenice.
poenta je da budes zdrav, jer ti je to priroda namenila.
kada se u zivotu dovoljno otrujes industrujskom hranom i ostalim otrovima i unistis svoj imunitet, posle toga ti je bre svejedno dal' ce ti se zapatiti u telu rak ili virus, ili ova ili ona bolest.

pa sve te male zivotinjke koje vi smatrate najvecim neprijateljima i plasite ih se ko azdaje, vec zive u nasim telima.
one pocnu da se nekontrolisano razmnozavaju onda kada vi otrujete i oslabite svoj organizam.
ali to tako i treba da bude, one nisu neprijatelji, vec prijatelji koji obavljaju mnoge pozitivne procese dok je vase telo zdravo.
njihova prirodna uloga i jeste da na kraju uklanjaju trulez.

kako tako potcenjujete moc jedne glavice luka, zrna psenice, travke?
kako tako potcenjujete ZIVOT?

koji su odgovori vase medicine na ova sva moja postavljena pitanja?
da je sve relativno, da su sve bolesti razlicite?
da smo mi svi razliciti i da sve moze da se manifestuje i ovako i onako?
da sve zavisi, a ne mora da znaci?
jel' tako?
jedino su njihove sinteticke pilule apsolutne?


Citat:
priroda ne prihvata salu i uvek je istinita, uvek ozbiljna, uvek stroga, uvek je u pravu, a greske su uvek od coveka ....

Gete




[Ovu poruku je menjao mrle 011 dana 05.11.2008. u 12:26 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
212.200.68.*



+10255 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 09:25 - pre 188 meseci
1. Kuinjska so je Natrijum Hlorid NaCl. Ništa više ništa manje. Ne postoji "rafinisana" i "nerafinisana" kuhinjska so.
2. Gušavost je endemska bolest koja se javlja u onim predelima gde u zemlji nema dovoljno joda, pa je tako nema ni u biljkama koje služe sa ljudsku ishranu. Javljala se u prošlim vekovima, kada nije postojao transport ljudi i roba onakav kakav sad postoji, već su ljudi jeli isključivo ono što je rodilo u njihovoj avliji. Danas mogu da ručam pile koje je odgajeno u americi, grašak iz Holandije i banane iz Kostarike.
3. Da bi se iskorenila gušavost pedestih godina prošlog veka, praksa u svim zemljama je bila da se kuhinjskoj soli doda veoma malo joda ali sasvim dovoljno da se podmire potrebe ljudi i u onim krajevima gde joda nema u zemljištu. Količina je takva da nikako ne može da smeta ljudima iz drugih krajeva.


Dakle, mrle011 gušavost nije bolest koja se dobija nekorišćenjem "industrijske rafinisane (!?) soli" već nešto sasvim drugo. Ne postoji nijedan razlog da neko ko ne koristi so dobije gušavost, ako dovoljne količine Joda dobija iz redovne ishrane.

I još nešto, pre nego što se definitino isključim sa ove teme: živeti u skaldu sa prirodom nikako ne znači da treba nipodoštavati dostignuća savremene medicine.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 12:10 - pre 188 meseci
mrle imam jedno pitanje za tebe ovaj put ozbiljno

do pre koju godinu sam imao rodjenu babu, preminula je u svojoj 92 godini, pri svemu tome ja ne pamtim trenutak u zivotu da sam je video da je jela nesto narocito zdravo, krkala je masno, slano, ljuto, dimljeno meso, svinjsku mast, przenu hranu (na industrijskom ulju) manje vise cist otrov od koga ja sam bar 80% u usta stavio ne bih, bila je prilicno gojazna, stalno imala povisen secer u krvi itd itd ... pa eto pozive 92 godine a pri svemu tome se lecila kao i vecina drugih ljudi koristeci usluge drzavnog zdravstvenog sistema koji se jel bavi konvencionalnom medicinom, i da stalno je uzimala gomilu kojekakvih lekova da je cak morala da cita podsetnik (iskren da budem i ja bih morao koliko ih je bilo iako drasticno mladji)

elem kako je to moguce?
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 12:49 - pre 188 meseci
pa objasnio sam ti vec milion puta.
samo sto ti to ne mozes da shvatis, ko sto ni ovaj laki ne moze da shvati da poviseni krvni prtisak nije sam po sebi bolest, vec simptom bolesti.

ceo zivot je jela otrovnu hranu, gutala otrovne pilule i kao posledicu toga imas rezultat da je citav zivot imala nekakve tegobe i bila bolesna.
prosto ko pasulj.

to, dal' je zivela 92 ili 62 godine, ne menja nista na sustini.
mogao je i u 62. da joj se npr. otkaci neki tromb i da je dokrajci.

kao sto vec rekoh, za medicinu, farmaciju, industriju hrane isl. takvi ko tvoja baba su vrlo pozeljni.
zapravo, oni nas takvima prave, jer to donosi najveci profit.
dug zivot i bolest tokom njega se njima najvise isplate.

na kraju krajeva, otkud znas da tvoja baba ne bi zivela 120 godina, da je vodila drugaciji zivot?
zasto mislis da covek ne moze da zivi npr. 150 godina?
ziveli su ljudi i duze od toga.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 12:55 - pre 188 meseci
Vakcina širila virus HIV-a ......

Citat:
Vakcina širila virus HIV-a
5. novembar 2008. | 10:34 | Izvor: Tanjug
Vašington -- Eksperimentalna vakcina protiv side američke farmaceutske kompanije "Merk", umesto da pomogne, omogućila je dodatno širenje virusa HIV.

Kliničko ispitivanje te vakcine iznenada je obustavljeno krajem 2007, jer je za rezultat imala slabljenje imunoške reakcije organizma na HIV virus, čime je bilo olakšano njegovo prenošenje, pokazali su rezultati istraživanja grupe francuskih naučnika objavljeni u SAD.

Istraživanje, koje je sproveo Institut za molekularnu genetiku u Monpeljeu, pokazalo je da ta vakcina, u koju su polagane velike nade, nije samo bila nedelotvorna u sprečavanju zaraze virusom side, već je i olakšavala njegovo širenje, prenele su svetske agencije.

Vakcina HIV-1, koju je "Merk" koristio u kliničkim ispitivanjima faze jedan i dva - STEP, bila je zasnovana na "adenovirusu 5" oslabljenog dejstva, koji je često prisutan kod nazeba i trebalo je da deluje kao vektor za unos određenih količina virusa HIV u organizam, kako bi se izazvala reakcija imunološkog sistema, u slučaju eventualne zaraze HIV virusom.

Francuski naučnici su, međutim, ustanovili da je trajno prisustvo antitela koje organizam proizvodi kao reakciju na adenoviruse oslabilo imunošku reakciju organizma na virus HIV, olakšavši njegovo prenošenje.


http://www.b92.net/info/vesti/..._category=15&nav_id=327198

kljucni deo clanka je "trebalo je da deluje" ....
.... ali hebiga, probacemo sa nekom novom.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 13:04 - pre 188 meseci
Nisi rekao šta bi radio da te nesrećnim slučajem ujede neki pas lutalica na ulici, da li išao kod rašljara ili po zlu inekciju? Ili bi čekao da počneš da se bojiš vode?
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 13:42 - pre 188 meseci
Citat:
mrle 011: pa objasnio sam ti vec milion puta.
samo sto ti to ne mozes da shvatis, ko sto ni ovaj laki ne moze da shvati da poviseni krvni prtisak nije sam po sebi bolest, vec simptom bolesti.

ceo zivot je jela otrovnu hranu, gutala otrovne pilule i kao posledicu toga imas rezultat da je citav zivot imala nekakve tegobe i bila bolesna.
prosto ko pasulj.

to, dal' je zivela 92 ili 62 godine, ne menja nista na sustini.
mogao je i u 62. da joj se npr. otkaci neki tromb i da je dokrajci.

kao sto vec rekoh, za medicinu, farmaciju, industriju hrane isl. takvi ko tvoja baba su vrlo pozeljni.
zapravo, oni nas takvima prave, jer to donosi najveci profit.
dug zivot i bolest tokom njega se njima najvise isplate.

na kraju krajeva, otkud znas da tvoja baba ne bi zivela 120 godina, da je vodila drugaciji zivot?
zasto mislis da covek ne moze da zivi npr. 150 godina?
ziveli su ljudi i duze od toga.


a kada smo vec kod toga imao sam i drugu (obe "rodjene" jedna po ocu ova dugovecna, a druga po majci) koja je zivela bas po tvom uzoru a nije docekala 80tu (a umrla je vrlo jezivo ) jbg zivot je mio ma kakav bio, i realno ona dugovecna se nesto i nije bas naplacala lekara
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 13:45 - pre 188 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Nisi rekao šta bi radio da te nesrećnim slučajem ujede neki pas lutalica na ulici, da li išao kod rašljara ili po zlu inekciju? Ili bi čekao da počneš da se bojiš vode? :)


postavio sam ja gore 50 pitanja, pa mi niko nije odgovorio ni na jedno.
... al' nema veze, mozda ti odgovorim, al' pod jednim uslovom.
da ti prvo meni odgovoris:

zasto bi pas ujedao coveka?
jel' smo mu mi na jelovniku?

ko ga tome uci, dresira?
jel' mislis da samo mi ludimo u ovoj nasoj "civilizaciji"?
.... da te zivotinje medju nama nisu tome sklone?


...... i kao drugo,
ja nikad, ni u jednoj recenici, nisam rekao da medicinu treba "ukinuti", kao sto mi se ovde pripisuje.
ja samo tvrdim da se savremena medicina ne bavi lecenjem bolesti, vec se bavi simptomima bolesti.

naravno da ces da odes kod lekara, ako motornom testerom preseces ruku.

naravno da ces, cak i ako se odlucis za alternativno lecenje recimo raka, otici da ti oni urade kompletnu dijagnostiku, sve zivo sto moze da se uradi.

naravno da ces, ako si vec dozvolio da ti se aorta zapusi 95% i da ti pritisak skoci na 250/180, otici na dedinje na operaciju jer ti je ostalo jos 5 dana zivota.
.... mislim sta drugo tada i da uradis?
da si 'teo nesto drugo, trebao si to raditi u prethodnih 10 godina pre toga.

naravno da ces otici kod ocnog da ti utvrdi dioptriju, kada u starosti pocnes da gubis vid.

naravno da ces otici kod njih da ti urade analizu krvi, ako nekad zelis da se prekontrolises.
gde bi drugde is'o.

.............

ali to je sve, manje-vise, dijagnostika.
ja ovde celo vreme pricam o lecenju bolesti.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 13:51 - pre 188 meseci
Citat:
pri3rak: ... imao sam i drugu ...... koja je zivela bas po tvom uzoru ......


ako se ta tvoja baba hranila zivom, prirodnom hranom, onda je ona bila jedan od pionira na planeti.
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 13:56 - pre 188 meseci
pa znas kako nisam mislio doslovce naravno, vec da budem precizniji blize tvom uzoru
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 14:08 - pre 188 meseci
Citat:
mrle 011: postavio sam ja gore 50 pitanja, pa mi niko nije odgovorio ni na jedno.
... al' nema veze, mozda ti odgovorim, al' pod jednim uslovom.
da ti prvo meni odgovoris:

zasto bi pas ujedao coveka?
jel' smo mu mi na jelovniku?

ko ga tome uci, dresira?
jel' mislis da samo mi ludimo u ovoj nasoj "civilizaciji"?
.... da te zivotinje medju nama nisu tome sklone?


...... i kao drugo,
ja nikad, ni u jednoj recenici, nisam rekao da medicinu treba "ukinuti", kao sto mi se ovde pripisuje.
ja samo tvrdim da se savremena medicina ne bavi lecenjem bolesti, vec se bavi simptomima bolesti.


Niko ga ne uči, ko još dresira lutalice? Može da te ujede zato što si mu upao na teritoriju, zato što se uplašio, zato što su mu kučići možda u blizini, zbog nečeg trećeg i na kraju, zašto je uopšte bitno? Bitno je da može još kako da se desi i šta ćeš onda? Da legneš i da umreš zato što je to prirodno i zato što u prirodi slabi i bolesni ne treba da opstanu, već treba da budu hrana lešinarima i da nađubre tlo? Čisto sumnjam.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
85.222.177.*



+7 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 17:03 - pre 188 meseci
Citat:
mrle 011:
zasto bi pas ujedao coveka?
jel' smo mu mi na jelovniku?

ko ga tome uci, dresira?

http://www.b92.net/info/vesti/...11&dd=05&nav_id=327213
Citat:
Loznica -- U dvorištu Osnovne škole "Anta Bogićević" u Loznici tokom poslednjih nedelju dana psi lutalice su tri puta napali decu.
Zato su su roditelji najavili da neće slati decu u školu ako se ovaj problem hitno ne reši. Osmogodišnjeg Igora Petkovića, učenika drugog razreda te škole, 29. oktobra u školskom dvorištu napala je grupa pasa lutalica, a jedan pas ga je ujeo.

"Deca nisu bezbedna jer se svakodnevno veliki čopor pasa lutalica okuplja kod škole", kazao je njegov otac Branimir Petković Beti.

Ko ih dresira da napadaju djecu? Uzeli pa poludeli....

E, mrle, mrle legendo..............
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
79.101.86.*



+35 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 17:38 - pre 188 meseci
Ko ih dresira?
Pa prosto ko pasulj - zle farmaceutske korporacije, to valjda svi znamo.
Ubacuju lutalicama cipeve u glavu, za ludenje i sizenje. I onda kerovi vijaju djecu.
Ko ima oci neka vidi, ko ima usi neka cuje...
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )05.11.2008. u 17:50 - pre 188 meseci
Ne pada mi na pamet da osporavam realna dostignuca moderne medicine, jer su ocita.

Ipak, licno sam imao jedan slucaj koji prilicno potvrdjuje ovo sto mrle011 tvrdi (da moderna
medicina pokusava da leci simptome, a da manjka u sposobnosti da istrazuje uzroke).
Na stranu neko moje iskustvo sa vecinom medicinara za koje sam primetio da (narocito u
poredjenju sa tehnicki orjentisanim licima) imaju disproporcionalno razvijenu sposobnost
gutanja informacija na racun analiticke sposobnosti. Oni koji su izuzetak na sigurnom su
putu da postanu mnogo bogati.

Elem, u povratku iz posete rodbini vrelog majskog dana sam se vozio u zagusljivom medjugradskom
autobusu, i da bi malo napravio promaje sam malo otvorio onaj gornji pomicni (suber) prozor u redu
sedista ispred sebe. Normalno sam dosao kuci, okupao se i otisao na spavanje.

Sledeceg jutra me je cekalo neprijatno iznenadjenje - vidno polje levog oka mi je imalo u
sredini bledo sivu mrlju nepravilnog oblika. Uobicajeni pokusaji (pomicanje trepavica, umivanje, cak i
kapi za oci) nisu imali nikakvog efekta. Bledo siva mrlja mi je pratila pogled na koju god stranu bih
pogledao. Kad bih gledao uvis, malo je bledela ali je bila prilicno neprijatna i iritirajuca.

Preduzeo sam apsolutno sve moguce da izlecim to oko. Prvo sam prosao kroz regularnu proceduru
(lekarski pregled, uputi za specijaliste), i prosao kroz kompletnu seriju razlicitih testova. Kako sam
kasnije ustanovio, testovi kroz koje sam prolazio su bili apsolutno na svetskom nivou, i tu uslugu
bih dobio bilo gde u svetu. Prvo sam sedeo ispred ogromnog belog platna i stiskao dugme na joystick-u
kad god bi iskrsla mala svetleca tacka (taj test je mapirao osetljivost oka i tacno iscrtao osetljivost
levog oka), zatim sam bio podvrgnut metodi evociranih potencijala (mrezica sa kvadratnim sundjerima
u kojima su senzori mi je bila stavljena preko glave, i merena je aktivnost mozga.

Svih detalja se dalje ne secam - uglavnom - potvrdjeno je ono nasta sam se zalio.

Izlecenje - za zvanicnu medicinu je ostalo tajna sta je u pitanju, i nije mi receno prakticno nista o
tome sta mogu da uradim dalje. Prepisane su mi kapi za oci (malo specijalnije od onih koje sam vec
koristio) i to je bilo sve.

Problem nije nestajao, niti se ista poboljsavalo u toku 3-4 meseca.

Pomoc sam potrazio na planu alternativne medicine. U to vreme je nedge u Belim Vodama (Zarkovo)
ordinirala zena bioenergeticar (ime nije bitno), i otisao sam da vidim sta ona moze da uradi.
Posle par sati cekanja, konacno sam dosao na red. Lepo je samnom porazgovarala, objasnio sam joj
simptome. Stala je iza mojih ledja, stavila obadve sake na obadva moja oka, i iz mesta napravila
sledecu dijagnozu - nerv koji sprovodi impulse od oka prema mozgu izgleda energetski oslabljen. Ne mrtav,
nego oslabljen. Pitala me je da li sam izlozen jakoj promaji. Nisam u tom trenutku nikako povezivao promaju
u autobusu u povratku kuci sa ovim (toga sam se setio tek mnogo kasnije).

Uglavnom, posle dijagnoze je pokusala da mi bioenergijom (sake preko ociju, sake preko slepoocnica, sake
iznad usiju) ojaca mesto, i vec posle prvih desetak minuta je rekla da oseca da se problem moze sanirati.
Posle prvog dolaska, krajevi sive mrlje su nestali. Posle druge posete, bilo je ocito da ce se problem sanirati,
i samo mi je dala savet (koji je ukljucivao toplu vodu i sodu bikarbonu) kako da sprecim naglo odlivanje
telesne energije pri izlaganju promaji ili vetru.

Iskustva sa testovima su mi dragoceno dosli samo godinu dana posle toga, na biomedicinskom predmetu na
postdiplomskim studijama, tokom diskusije sta raditi pri dijagnozi problema sa ocnim nervom. Na bazi onoga
kroz sta sam prosao sam na casu predlagao sta moze da se uradi, da bi me na kraju profesor (legenda departmana
i svetskog bioinzenjeringa) pitao odakle su mi pale na pamet neke od metoda, pa sam mu lepo i posteno
ispricao celu pricu ("Oh, that's reeee..ally interesting, must say").

Daleko od toga da se rugam zvanicnoj medicini, samo ovo je klasican slucaj koji pokazuje jednu kljucnu manjkavost,
nedovoljnu sposobnost zvanicne medicine da integrise apsolutno sva saznanja u potencijalno daleko mocniju bazu
znanja.

O akupunkturi smo vec imali ovu pricu: http://www.elitesecurity.org/t286035-0
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 75661 | Odgovora: 317 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.