Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 268683 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.175.*



+250 Profil

icon The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima05.01.2009. u 17:00 - pre 186 meseci
Pozdrav svima,

Evo sta ljudi u ovoj organizaciji kazu o sebi.

" The Disclosure Project is a nonprofit research project working to fully disclose the facts about UFOs, extraterrestrial intelligence, and classified advanced energy and propulsion systems. We have over 400 government, military, and intelligence community witnesses testifying to their direct, personal, first hand experience with UFOs, ETs, ET technology, and the cover-up that keeps this information secret.

On Wednesday, May 9th, 2001, over twenty military, intelligence, government, corporate and scientific witnesses came forward at the National Press Club in Washington, DC to establish the reality of UFOs or extraterrestrial vehicles, extraterrestrial life forms, and resulting advanced energy and propulsion technologies. The weight of this first-hand testimony, along with supporting government documentation and other evidence, will establish without any doubt the reality of these phenomena. "

A ovo je link na google video's , snimak cele konferencije :
http://video.google.com/videos...&um=1&sa=N&tab=wv#

Link sa you tube-a , snimak cele konferencije, jedan od povlascenih vide sa duzinom od 1 sat, 55 minuta u jednom fajlu.
http://www.youtube.com/watch?v=7vyVe-6YdUk

Ako kojim slucajem prestanu da rade linkovi kljucne reci su "disclosure project"

Na snimku se dakle mogu videti svedocenja nekoliko od vise od 400 svedoka koji su radili pri vojsci , obavestajnim sluzbama, vladama i ostalim sluzbama raznih zemalja. Oni pricaju o svojim licnim iskustvima koja nedvosmisleno pokazuju da nismo sami u svemiru, stavise nismo sami ni ovde na Zemlji. Bilo bi nerazumno olako odbaciti svedocenja toliko visokoprofilnih ljudi koji svoju reputaciju i karijere stavljaju na kocku istupajuci.

Oni koje ova tema ozbiljno interesuje nadam se da ce izdvojiti 2 sata svog vremena da je celu pogledaju. Voleo bih da cujem vase komentare posle odgledane cele konferencije.

Sto se tice onih koji ne zele da pogledaju snimak ali zato imaju neodoljivu potrebu da napisu par redova podrugljivih komentara molim da jednostavno odu na neku drugu temu i suzdrze se od upropascavanja ove nekonstruktivnim komentarima.

Tema vanzemaljaca i ufo fenomena je kontroverzna skoro koliko i rasprava o religiji ili politici a mozda jos i vise siroka. Zato bi bilo najbolje zadrzati se oko informacija o konferenciji i tu iznesenim informacijama.

Eto , kad pogledate snimak javite se. Moje misljenje je da zdravim razumom ,logickim razmisljanjem, nalazenjem nezavisnih izvora koji potvrdjuju jedan drugog mozemo dosta dobro iako ne skroz shvatiti sta je istina.



[Ovu poruku je menjao Ankalagon the Black dana 06.01.2009. u 14:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.136.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima08.01.2009. u 21:36 - pre 185 meseci
Linkovi vezani za Disclosure Project: (bice dopunjavano)

Sajt Disclosure Projecta

http://www.disclosureproject.org

Wiki stranica , interesantan spisak svedoka

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Disclosure_Project

Steven Greer, osnivac

http://en.wikipedia.org/wiki/Steven_M._Greer

Torrenti na btjunkie-u, snimak konferencije, svedocenja

http://btjunkie.org/search?q=disclosure+project

Pocetak konferencije , objasnjenje u dva minuta o cemu se radi, video

http://www.metacafe.com/watch/..._greer_the_disclosure_project/


Xcon 2004 - Steven Greer, M.D. - The Untold Story of the Disclosure Project , 48 min

http://video.google.com/videop...A&q=steven+greer&hl=en


[Ovu poruku je menjao Ankalagon the Black dana 08.01.2009. u 23:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

majstorjoe
كوسوفو هي قلب صربيا
Bagdad

majstorjoe
Član broj: 177076
Poruke: 8
91.143.219.*

ICQ: 7
Sajt: www.google.com


+140 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima09.01.2009. u 18:57 - pre 185 meseci
Jako interesantan dokumentarac!!! Ali jos je interesntnije to sto niko ne ostavlja ovde komentare tipa "Poseti psihologa" ili nemoj da smaras znamo da je foto montaza ili nesto slicno !!!!!
Svi svedoci u filmu su visoko rangirani oficiri u US army,Kontroliri lete ili obavestajci odnosno ljudi cija kompetentnost i strucnost se jako tesko moze dovesti u pitanje !!!!!!
Vredi pogledati!!!!
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima09.01.2009. u 19:06 - pre 185 meseci
Na zalost limitiran mi je net trenutno, ali cu pogledati cim dodjem kuci. Nije nemoguce da nismo sami.. Nemoguce je da jesmo sami... Samo logicki gledano.. E, sad oblici i forme postojanja su diskutabilni.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.98.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima09.01.2009. u 20:24 - pre 185 meseci
Citat:
majstorjoe: Jako interesantan dokumentarac!!! Ali jos je interesntnije to sto niko ne ostavlja ovde komentare tipa "Poseti psihologa" ili nemoj da smaras znamo da je foto montaza ili nesto slicno !!!!!
Svi svedoci u filmu su visoko rangirani oficiri u US army,Kontroliri lete ili obavestajci odnosno ljudi cija kompetentnost i strucnost se jako tesko moze dovesti u pitanje !!!!!!
Vredi pogledati!!!!


Samo hocu da pokazem ono sto sam video pa neka svako za sebe donese zakljucak, pa onda mozemo ovde dalje da razmenjujemo misljenje kada imamo referentni materijal o kojem pricamo. Steven Greer i negova ekipa namerno ne stavljaju akcenat na materijalne dokaze, iako ih imaju poprilicno, bas upravo iz razloga sto ih ljudi najlakse otpisu kao neku prevaru , bez detaljnijeg pregleda. I upravo zbog toga su pred javnost izveli visokoprofilne ljude, iako naravno postoji hiljade obicnih ljudi koji bi mogli da ubedljivo svedoce. Ali kredibilitet "obicnih" ljudi je lako potkopati tako sto ce da se javi neki "strucnjak" i kaze da oni ne znaju o cemu pricaju, nisu "trenirani posmatraci" i tako u tom stilu. Prakticno ista prica kao i sa materijalnim dokazima. Svedocenje ljudi je takodje dokaz, ali takav koji se ne moze olako otpisati. Ne mogu svi oni biti ludi ili egoisti koji traze paznju ili ne znam sta. Ono sto je kljucno je da je potrebno da samo jedan od njih bude u pravu!


 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.rs.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima09.01.2009. u 23:04 - pre 185 meseci
Citat:

Steven Greer i negova ekipa namerno ne stavljaju akcenat na materijalne dokaze, iako ih imaju poprilicno, bas upravo iz razloga sto ih ljudi najlakse otpisu kao neku prevaru , bez detaljnijeg pregleda. I


Nije tacno, na materijalne dokaze se ne stavlja akcenat samo zato sto ne postoje ili su klimavi.
Svi ti dokazi se detaljno pregledaju od odredjene grupe ljudi, ove sto ih odmah otpisuju ne racunam u ozbiljne.
U svakom slucaju ne postoji jedan jedini validan materijalni dokaz o takvim stvarima....ni o stvarno nepoznatom objektu, a kamoli o kontaktu.

Citat:

Svedocenje ljudi je takodje dokaz, ali takav koji se ne moze olako otpisati.


U stvari, ovakav dokaz se najlakse moze otpisati, a materijalni se ne moze olako otpisati.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima09.01.2009. u 23:39 - pre 185 meseci
Kod razumnih ljudi dokaz je pojam koji oznacava neki entitet kojim se nesto nedvosmisleno dokazuje tako da se iskljucuje bilo kakva mogucnost nagadjanja, spekulisanja, vjerovanja, nevjerovanja itd...
Svjedocenja izvjesnih ljudi se nikako ne mogu smatrati dokazom. Tokom citave ljudske istorije svjedocili su mnogi svasta (od vidjanja vjestica kako lete, susreta sa djavolima i sl.), a mnogi su i gubili glave zbog toga.
Ako imate stremljenja da se i dalje neko ne javi sa predlogom "posjetite psihologa", onda se potrudite da stvari nazivate pravim imenom i da terminologiju koju koristite koristite na ispravan nacin. "Materijalni dokazi", "nematerijalni dokazi".... to ne znaci nista.

 
Odgovor na temu

majstorjoe
كوسوفو هي قلب صربيا
Bagdad

majstorjoe
Član broj: 177076
Poruke: 8
91.143.219.*

ICQ: 7
Sajt: www.google.com


+140 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima09.01.2009. u 23:53 - pre 185 meseci
Po tome cela sudska praksa treba da iskljuci pojam svedoka!!!! jer svedoci nemaju materijalne dokaze!!!!
Vec samo usmene u koje se veruje!!!!Kao tacne ili netacne!!!!!
Inace je jako interesantno to sto vecina njih su visoki cinovnici US army inace u penziji!!!!
I vecina od njih spominje pored svojih svedocenja i materijalne dokaze !!!


http://www.youtube.com/watch?v...z7XpY&feature=channel_page
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.rs.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 00:46 - pre 185 meseci
@majstor
Zato se i ne uzima u obzir svedocenje JEDNOG svedoka...nego vise njih....a ako je tu jedan, onda se njegovo svedocenje filtrira kroz ostale dokaze.

Sem toga, to sto su "visoki cinovnici" videli nesto ne znaci nista......Isto su tako meksicki visoki cinovnici istripovali nesto, pa se ispostavilo da su to naftne busotine :)

Ja uopste ne sumnjam da ti visoki cinovnici govore istinu. Samo, pitanje je, kakva je to istina, kako TACNO glase njihovi izvestaji i ko je uopste tumacio te izvestaje.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 00:55 - pre 185 meseci
Takodje vrlo zanimljiv dokumentarac:

UFO-The Greatest Story Ever Denied
http://video.google.com/videoplay?docid=-5980990221766439646
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 04:07 - pre 185 meseci
Od politicara ne ocekujem ovakvu vrstu refleksivne lirike, koju je izrecitovao
Ronald Reagan u Ujedinjenim Nacijama:

http://www.youtube.com/watch?v=Ag44dRO8LEA&feature=related

ili je imao na umu neke malo konkretnije informacije ?

[Ovu poruku je menjao milanche dana 10.01.2009. u 07:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.189.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 10:20 - pre 185 meseci
@ zaraza , imam utisak da nisi pogledao snimak konferencije. Takodje sam dao linkove sa btjunkie-a gde mozes da skines i snimak cele konferencije i svedocenja svedoka. Ako ti se nesto ucini kao ocigledna laz ili slicno, postuj ovde to zapazanje pa cemo svi zajedno da nadjemo informacije koje to potvrdjuju ili opovrgavaju. Video sam mnogo rasprava o UFO fenomenu koje brzo postanu kanonada "misljenja" i pretpostavki bez navodjenja izvora informacija koji bi mogli da se provere. Ono sto je odlicno je sto si skeptik. Ljudi koji veruju u nesto samo zato sto im to zvuci ezotericno i veoma interesantno cesto doprinose dezinformacijama i stete istini jer se ne trude da prodru u sustinu stvari vec svojim spekulacijama popunjavaju rupe u znanju, cesto sa jos neverovatnijim tvrdnjama. Takodje, ne treba biti ni iracionalan u svom skepticizmu. Pogledaj linkove, donesi svoje misljenje. Ako je sve laz i "hoax" onda ja hocu da znam da je tako, van razumne sumnje. I hocu da znam zbog cega su ljudi sve to isfabrikovali. Takodje ako je istina da nas posecuju i kontaktiraju vanzemaljci, onda to vise ne predstavlja akademsko pitanje za uzak krug zainteresovanih filozofa vec "gorucu stvar" o kojoj imamo pravo da znamo, sa dubokim posledicama po celo drustvo.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
77.46.232.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 11:45 - pre 185 meseci




Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 12:05 - pre 185 meseci
Citat:
majstorjoe: Po tome cela sudska praksa treba da iskljuci pojam svedoka!!!! jer svedoci nemaju materijalne dokaze!!!!
Vec samo usmene u koje se veruje!!!!Kao tacne ili netacne!!!!!
Inace je jako interesantno to sto vecina njih su visoki cinovnici US army inace u penziji!!!!
I vecina od njih spominje pored svojih svedocenja i materijalne dokaze !!!


Svjedoci na sudu svjedoce, a ne dokazuju. Sudski vjestak u odredjenim situacijama kad postoji dovoljan broj materijalnih dokaza (pri tom u njih ne spadaju iskazi svjedoka) moze da izvede neki dokaz.

Prema tvom shvatanju dokaza ja bih mogao da dovedem dva svjedoka na sud koji ce da posvjedoce da je 2+2=5 i to bi znaci bio dokaz.

Izjave nekih ljudi ne znace nista i nisu nikakav dokaz bez obzira o kakvoj se skupini ljudi radi i bez obzira u kojem broju se okupljali i na kojim medijima se emitovali. Uzmimo komunisticku propagandu u vreme J.B. Tita gdje su hiljade najvisih drzavnih zvanicnika lagali (isto kao i danas), uzmite propagandu CCN-a i BBC-a na kojima milioni ljudi i visokih zvanicnika lazu (nuklearno i biolosko oruzje u Iraku), prosli rat na Balkanu i bombardovanje Srbije, kao i hiljade drugih primjera iz svakodnevnog zivota.

A kad neko hoce u nesto da vjeruje ne postoji nista sto ce ga spreciti da nadje "dokaz" za to, niti ima smisla od toga ga odvracati.
 
Odgovor na temu

majstorjoe
كوسوفو هي قلب صربيا
Bagdad

majstorjoe
Član broj: 177076
Poruke: 8
91.143.219.*

ICQ: 7
Sajt: www.google.com


+140 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 13:33 - pre 185 meseci
Prema tvom shvatanju dokaza ja bih mogao da dovedem dva svjedoka na sud koji ce da posvjedoce da je 2+2=5 i to bi znaci bio dokaz.

Ja sam ti lepo napisao "u koje moze da se veruje ili ne" znaci da su tacni ili ne!!!!!
Inace laznih svedocenja ima svugde a ne samo na sudu!!!!!
Ako nisi primetio u filmu da je svako od svedoka na kraju svog izlaganja rekao da je spreman da svedoci pred kongresom i pod zakletvom!!!!!
NPR. Kongres bih trebao da formira komisiju jedno telo koje bih ispitalo ceo slucaj!!!!
Inace do toga nije doslo!!!!
razmisli zasto!!!!
Zaraza to sto su visoki cinovnici videli i svedoce a takodje govore da postoje materijalni dokazi ali odredjenom krugu ljudi nije u interesu da to izadje u javnost tebi ne znaci nista.Ispade po tebi da je americka vojska NASA NOAA puna Forest Gampova!!!!!

 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.rs.



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 13:43 - pre 185 meseci
Citat:
majstorjoe:
Zaraza to sto su visoki cinovnici videli i svedoce a takodje govore da postoje materijalni dokazi .....


Pozivanje na autoritet nije uvek dobro - postoji dosta slucajeva gde su piloti vidjali kojesta, a onda se ispostavilo da je to nesto sasvim ovozemaljsko.
Da bi njihov iskaz bio validan, moramo uzeti u obzir materijalne dokaze kojih NEMA. Da li su oni sakriveni ili ne, nije bitno, bitno je da ih nema i da ne moze da se tvrdi da se desilo to i to, zato sto je neko namerno sakrio dokaze....nema logike.
Kada se pokazu pravi dokazi , a ne izjave, mutne fotografije, tumacenja "strucnjaka" e onda moze da se razgovara.
Inace, veliki deo strucnjaka, fizicara, hemicara, pilota, ovih ili onih, koji tvrde takve stvari (bez cinjenica) su uglavnom isterani iz svojih maticnih ustanova...pitam se zasto.....
I ne, to nije zato sto su otkrili nesto sto ne sme da se zna, nego zato sto sramote svoju profesiju....setimo se samo roberta gentryja i njegovih prstenova ili miroljuba petrovica.

Citat:

Ako nisi primetio u filmu da je svako od svedoka na kraju svog izlaganja rekao da je spreman da svedoci pred kongresom i pod zakletvom!!!!!


I ja bih smeo da svedocim pred kongresom pod zakletvom da sam video patuljke koji kradu bakar iz telefonskih zica. Ako bih bio ubedjen u to, ne bi mi bio problem da svedocim i da kazem da je to 100% istina, i da ne lazem.
Samo.....ostaje ono....materijalni dokaz :)
Bez toga, sve je prazna prica.....
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 14:09 - pre 185 meseci
Smejurija od teme.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

majstorjoe
كوسوفو هي قلب صربيا
Bagdad

majstorjoe
Član broj: 177076
Poruke: 8
91.143.219.*

ICQ: 7
Sajt: www.google.com


+140 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 14:18 - pre 185 meseci
http://www.youtube.com/watch?v...401&playnext=1&index=5
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 15:57 - pre 185 meseci
Citat:
majstorjoe
Ja sam ti lepo napisao "u koje moze da se veruje ili ne" znaci da su tacni ili ne!!!!!


A ja ti lepo pokusavam objasniti da to da li je nesto tacno ili ne uopste ne zavisi od toga da li neko u to vjeruje ili ne, vjerovao ti to ili ne.

I ne znam sta su se ti vanzemaljci navrzli na americke zvanicnike ko muve na g****. Kako nikakvi Klingonci ne gnjave nase oficire, ili Korejske, Bosansko-Hercegovacke, Brazilske...? Kako nikakvi tanjiri ne padaju nigdje drugo nego bas po Americi? Ili su mozda vlade svih tih drugih drzava zemalja sposobnije od Amerikanaca kad je u pitanju cuvanje tajnih informacija. Po meni je jedino logicno objasnjenje tog fenomena da Amerikanci rukovode sami sobom, a svim ostalim zemljama u svijetu Vatikan, koji je majstor br.1 u zataskavanju, te nigdje drugo ne moze ni da procuri nego u Americi.
I sad, posto smo utvrdili ko stoji iza svega, svi kuke i motike u ruke i pravac Vatikan, jer dok se on ne srusi daljni pomak u ovoj stvari je nemoguc.


 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.189.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.01.2009. u 17:01 - pre 185 meseci
Dobro gospodo, jedno jednostavno pitanje za Odin D. i zaraza. Da li ste pogledali snimak konferencije ili niste pogledali ?

Generalne diskusije tipa svedoci lazu, nema dokaza zato sto ja nisam video nikakav dokaz niti cuo za njega nemaju smisla. Dao sam vam likove ka snimku konferencije. Tema je : Da li Steven Greer i ljudi koji su tamo rekli nesto lazu ili ne. Pricamo sada o konkretnim ljudima. Kada budete pogledali snimak videcete da je fenomen svetski zastupljen a ne samo u Americi.

Ako donosite sud o necemu pre nego sto ste ga i pogledali, to se zove predrasuda. Hocete da vidite dokaze ? Pogledajte snimak. Pa da krenemo odatle.

[Ovu poruku je menjao Ankalagon the Black dana 10.01.2009. u 19:07 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 268683 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.