Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zvezde granda ili deca kukuruza

elitemadzone.org :: MadZone :: Zvezde granda ili deca kukuruza
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64156 | Odgovora: 297 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza27.09.2014. u 20:26 - pre 116 meseci
@RED ..Hoces da ti ja kazem sta je demokratija?Kada ispod ta 3+ budu nikovi i javno se vidi ko ih je dao,e to je demokratija.Sve dok s krisom

budu kliktali plusevi,iz mracnih budzaka isto kao i na N.Beogradu kada kese nebudu letele od skrivenih katapultera tada ce doci i demokratija.

Da neduzim,ni ka da.Jednostavno bi je pokvarili i ona bi izgubila smisao.
 
0

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza27.09.2014. u 21:19 - pre 116 meseci
Demokratija je samo rijec i nista vise,
demokratija se uvijek isto cita i pise
diktatura je vec nesto drugo
i sapat praznih rijeci
uz kapi kise...
 
+2

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza27.09.2014. u 22:17 - pre 116 meseci
@Lavlja_Jazbina
Evo ja sam dao plus piscu za nekoliko komentara u ovoj temi. Šta ti to govori? Da sam pedofil? Da podržavam pedofiliju?
Ili treba tebi ili bilo kome drugom da se pravdam koji deo piščeve poruke mi se dopada, koje stavove podržavam a koji delovi su mi posebno simpatični? Šta tebe ili bilo kog drugog stoli bojko ko je i zašto udario plus nekome? Je l' su neki plusevi primereni a drugi nisu? I ko si ti (ili bilo ko drugi) da proziva nas koji koristimo funkciju foruma koja je svakom dostupna? Šta, ti možeš da daš plus kome hoćeš, a neko treba da se pravda?

Ima jedan ovde, siva eminencija, koji isto tako ne miriše kad neko sa kim ne deli mišljenje dobije plus. E, takve najviše volim, tada lupam pluseve s posebnim zadovoljstvom. I kome se ne sviđa, može da mi... Lupi plus.
 
+10

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza27.09.2014. u 22:54 - pre 116 meseci
Lupio sam + i Piscu i Slobi.
 
+1

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
*.nyc.res.rr.com.



+694 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 02:07 - pre 116 meseci
Citat:
bin.sys: Lupio sam + i Piscu i Slobi.
sa sva tri naloga?

haha koji pacijenti xD
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 06:48 - pre 116 meseci
SlobaBgd....Jao,pogresno si razumeo post i zbog toga se javio efekat otkrivanja.Nastavak toga je da ces me ubuduce mrzeti

i konrtrirati ma sta god napisao,bio u pravu ili ne.To da se vide ko je dao plus bi po meni bila bolja slika clana od nekog kontriranja,zabune.

Mislis da ja Milanovicu nelupam + ako je nesto u pravu,ma koliko me iznervira,ne mali broj x.

Elem,
Citat:
Dakle, to je ta vaša TV demokratija,

Kome je ovo RED uputio?Meni,pa nisam ja za nijednog koji nas prca tamo za sta se zalazu ovi sa duginim bojama u spidu.

Slucajno prosao pored demonstranata,isfrustrirao se,a na dete od 15 godina mu se dize tuki.Takve izjave na ovakvom mestu meni

deskredituju osobu forever.Jos opasnije je to sto on nije budala i glup,nego svesna osoba koja daje takve izjave.

Da nije bio u toj temi kategorican o svom stavu,plusirao bi ga i ja,ovako,arivederci.

 
+1

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 08:17 - pre 116 meseci
Citat:
Andrej013:
sa sva tri naloga?


Da, a to su: Andrej013, DaliborP i bin.sys. Je l znaš možda za još neki?
 
0

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 10:00 - pre 116 meseci
Andrej013, pokaži devojci:


At least 100,000 children are used as prostitutes each year as part of the $9.8 billion U.S. sex trafficking industry, according to a new report from anti-trafficking group Shared Hope International.
http://thinkprogress.org/justi...d-into-prostitution-each-year/


In 2001, the University of Pennsylvania School of Social Work released a study on CSEC conducted in 17 cities across the United States. While they did not interview any of the adolescent subjects of the inquiry, they estimated through secondary response that as many as 300,000 American youth may be at risk of commercial sexual exploitation at any time.[17] However, the actual number of children involved in prostitution is likely to be much smaller: over 10 years only 827 cases a year have been reported to police departments.[18] Scholarly research funded by the National Institute of Justice and realized by the Social Networks Research Group at John Jay College of Criminal Justice [2] and the Center for Court Innovation in New York City used Respondent Driven Sampling (RDS), Social Network Analysis, capture/recapture, and Markov based probability estimates to generate a prevalence estimate for New York City that suggests far fewer commercially sexually exploited children than the 300,000 and far http://en.wikipedia.org/wiki/C...l_exploitation_of_childrenmore than the 827 suggested by these two most widely read sources.[19]
http://en.wikipedia.org/wiki/C...exual_exploitation_of_children



Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
+5

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.44-151.net24.it.



+435 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 10:13 - pre 116 meseci
Ja sam dao + piscu na nekoliko komentara, mada se uglavnom ne slazem sa njegovim stavovima. Kakvi god da su, bar ih obrazlaze na kulturan nacin, bez pene na ustima i vredjanja sagovornika. Sto se za njegove oponente u ovoj temi ne bi moglo reci.

Za nekog ko zivi u takvom okruzenju - veliki kosmopolitski grad, tolerantan za sve moguce razlicitosti ... mislim da treba da imas gadan problem u glavi pa da se javljas na svaku temu gde se pominju neke nebuloze iz zemlje u kojoj si rodjen i da odmah pocnes egzaltirano da delis lekcije levo i desno, uz vredjanje i omalovazavanje sagovornika u temi. Verovatno treba da prodje neko odredjeno vreme da bi usvojio obrazac ponasanja onih sa kojima toliko zelis da se poistovetis. A mozda ce to uspeti tek naredna generacija....to obicno tako bude.

Citat:
Lavlja_Jazbina: @RED ..Hoces da ti ja kazem sta je demokratija?Kada ispod ta 3+ budu nikovi i javno se vidi ko ih je dao,e to je demokratija.Sve dok s krisom

budu kliktali plusevi,iz mracnih budzaka isto kao i na N.Beogradu kada kese nebudu letele od skrivenih katapultera tada ce doci i demokratija.

Da neduzim,ni ka da.Jednostavno bi je pokvarili i ona bi izgubila smisao.


Pomesao si loncice skroz. Upravo u diktaturama se sprovodi javno glasanje, mislim da ne moram da objasnjavam razloge zasto bi diktator hteo da ima uvid u to ko je protiv njega. Pa je naravno i ishod glasanja u diktaturama nekompatibilan sa stvarnim misljenjem glasaca. U demokratijama je vazan glas, a ne razlozi onog ko je taj glas dao.
Ovako bi ti da vidis ko je dao taj glas piscu pa da ga proglasis pedofilom, kao sto si i njega proglasio.....naravno, bez ikakvog razumevanja bilo cega.

Neverovatno je koliko neki ljudi gube vremena u zivotu na mrznju....

Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
+11

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 21:03 - pre 116 meseci
Citat:
Neverovatno je koliko neki ljudi gube vremena u zivotu na mrznju....

Koja glupost,treba da prevalim u 4 dana 3,5kkm a nekog cu da mrzim.
Takvi kao ti i jos 8 njih volite da bockate i kontrirate.Izjasnio se da voli klinkice od 15 godina.Da li neko od ovih osmoro
ima dete od 15 godina,a.Da, taj se izjanio da voli kako on kaze "srednjoskolke",taj koga podrzavate kao i njegov stav.
A to za mrznju sam osetio kada mi je imputirano za Venturu,i sta jos,i ne secam se vise.
Citat:
Ovako bi ti da vidis ko je dao taj glas piscu pa da ga proglasis pedofilom, kao sto si i njega proglasio.....naravno, bez ikakvog razumevanja bilo cega.

Tebe i ostale ako se isto izjasnite,DA.Ali ti si vec usao u zutu zonu sa izjavom"bez ikakvog razumevanja".Za takve izjave nikad i necu imati.

Odgovori sta hoces.sutra moram rano da ustanem,a i odgovor si vec dobio pa navali.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
88.128.80.*



+7177 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 21:13 - pre 116 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina
a na dete od 15 godina mu se dize tuki.


Ako pricamo o zenskom polu, kavkaske rase i pricamo o seksualnoj zrelosti, osobe od 15 godina nisu deca.

Vecina devojaka kavkaske rase u ovom delu sveta sa 15 godina vec mogu da imaju decu (fizicki) i sa stanovista sekundarnih seksualnih karakteristika su odrasle osobe.

Dalje, za ljude koji olako koriste termin pedofil tamo gde mu nije mesto: pedofil je osoba sa psihickim poremecajem koji karakterise seksualno uzbudjenje na pre-pubertetsku decu (dakle, osobe koje jos nemaju razvijene sekundarne seksualne karakteristike). Osoba kojoj se dize na devojke kojima je gotov razvoj sekundarnih seksualnih karakteristika ne moze, po definiciji biti pedofil.

Za takvu osobu mozes naci neke druge nazive - osoba kojoj se dize na maloletnice, itd... ali pedofil nije.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
+4

gazda Živan

Član broj: 325065
Poruke: 16



+33 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 21:39 - pre 116 meseci
Ne znam kako te nije sramota.

"Osobe od 15 godina nisu deca"!???

Objasni ti to lokalnom sudiji u mestu u kom živiš pošto si imao seksualni odnos sa detetom od 15 godina, pa nam onda pričaj svoje impresije ovde.

Strahota.

Kao neko ko ima žensko dete bez problema bih ti razlupao bilo šta čvrsto o retardiranu lobanju da si mi nešto slično rekao uživo. Neviđeni rasizam ispoljavaš pritom, ako je moja supruga kavkaske rase, a ćerka je izvolela povući genetiku na majku, onda ti možeš da se, manijakalan i isfrustriran kakav jesi, seksualno ispoljavaš nad njom sa 15 godina, jer si mišljenja suprotnog od ustava i važećih zakona da je ona dete, a ne žena koja ima pravo da odluči sa kim će stupiti u seksualni odnos u ime "sekundarnih seksualnih karakteristika"?

Sačuvaj ti svoje impresije za sebe, bajo...

a bolje da ti i sud objasni šta je punoletstvo, nego ja da ti objašnjavam sekirom, napičio bih ti bolji razdeljak svakako.
 
0

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
*.nyc.res.rr.com.



+694 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 21:50 - pre 116 meseci
Citat:
bin.sys:
Citat:
Andrej013:
sa sva tri naloga?


Da, a to su: Andrej013, DaliborP i bin.sys. Je l znaš možda za još neki?

Da.

WinstonSmith84
Član broj: 325053

MustaphaMond
Član broj: 325055

bin.sys
Član broj: 325059






Prikačeni fajlovi
 
0

Andrej013

Član broj: 157053
Poruke: 321
*.nyc.res.rr.com.



+694 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 22:01 - pre 116 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Dalje, za ljude koji olako koriste termin pedofil tamo gde mu nije mesto: pedofil je osoba sa psihickim poremecajem koji karakterise seksualno uzbudjenje na pre-pubertetsku decu (dakle, osobe koje jos nemaju razvijene sekundarne seksualne karakteristike). Osoba kojoj se dize na devojke kojima je gotov razvoj sekundarnih seksualnih karakteristika ne moze, po definiciji biti pedofil.



Cak i po tvojoj vrlo konzervativnoj verziji, doticni se uklapa u definiciju pedofila i to po sopstvenom priznanju.

Pedofil kaze
Citat:
pisac/pedofil
Nemoral nije u onoj koja se tako oblači, nego u očima i mislima onoga koji je gleda tako obučenu!
...
nije problem u oblačenju nego je problem u mislima onih kojima takvo oblačenje smeta jer im u stvari smetaju njihove sopstvene misli.


znaci, onaj kome smeta neko oblacenje ima problem jer su mu misli pohotne i ne moze da ih obuzda jer mu je to previse seksi i sl.
Da bi u isto vreme rekao o deci iz vrtica:
Citat:
pisac/pedofil
Objasni ti njima lepo da se baš u njihovoj zemlji oranizuje izbor za mis devojčica iz vrtića u kome se one sređuju i šminkaju i oblače seksi haljine baš kao odrasle kurave, i da je to kod njih komercijalno kao što je i sve u njihovoj zemlji komercijalno. Pa im onda objasni da je zbog takvog raznoraznog komerijalno-bolesnog TV programa

Znaci, po njemu su deca iz vrtica koja se oblace neprikladno po njegovim standardima kao kurve i to mu smeta zato sto je to "bolesno" i nemoralno.

Znaci, po definiciji doticnog, sam je pedofil jer je licno rekao da mu smeta da gleda devojcice iz vrtica, a to je zato sto mu sopstvene misli smetaju jer mu se dize na decu iz vrtica.

To je po svakoj definiciji cista pedofilija. Po njegovoj licnoj definiciji takodje. Sam je javno priznao(mozda nenamerno) da je pedofil. Namerno je priznao da bi povalio klinke od 15 godina, sto je na granici nenormalnog, ali je nenamerno priznao i da je potpuno nenormalan. pedofil bolesnik.



 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7177 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 22:06 - pre 116 meseci
Citat:
gazda Živan:
Ne znam kako te nije sramota.

"Osobe od 15 godina nisu deca"!???


U seksualnom smislu, ne, nisu deca.

Zato je osobama od 15 godina dozvoljen seksualni odnos, sa ogranicenjima - ali je dozvoljen.

U Srbiji, od 14-te godine. Tako kaze zakon, ne moras meni da verujes na rec.

A zakon je upravo do te cifre dosao koristeci, izmedju ostalog, i argumente koje sam pomenuo.

Citat:

Objasni ti to lokalnom sudiji u mestu u kom živiš pošto si imao seksualni odnos sa detetom od 15 godina, pa nam onda pričaj svoje impresije ovde.

Strahota.


Err, u Srbiji je seksualni odnos dozvoljen od 14-te godine zivota.

Dete je zakonom u Srbiji definisano kao mladje od 14 godina.

Citat:

Kao neko ko ima žensko dete bez problema bih ti razlupao bilo šta čvrsto o retardiranu lobanju da si mi nešto slično rekao uživo. Neviđeni rasizam ispoljavaš pritom, ako je moja supruga kavkaske rase, a ćerka je izvolela povući genetiku na majku, onda ti možeš da se, manijakalan i isfrustriran kakav jesi, seksualno ispoljavaš nad njom sa 15 godina, jer si mišljenja suprotnog od ustava i važećih zakona da je ona dete, a ne žena koja ima pravo da odluči sa kim će stupiti u seksualni odnos u ime "sekundarnih seksualnih karakteristika"?


Kao prvo, mene ne privlace osobe od 15 godina, pobrkao si me sa nekim. Ja sam samo objasnio sta zakon i nauka kazu o tome sta su osobe od 15 godina i tu nema apsolutno nicega kontraverznog.

Kao drugo, ne pricam ni o kakvom rasizmu vec o medicinskim faktima koji se ticu sticanja seksualne zrelosti i koji, izmedju ostalog, variraju od rase do rase. To nema blage veze sa rasizmom vec sa naucno izmerenom statistikom sticanja sekundarnih polnih karakteristika i koja zavisi od faktora kao sto su rasa, geografski region itd. Konstatovati tu, izmerenu i naucno apsolutno nekontraverznu cinjenicu nije rasizam bas kao sto nije rasizam, recimo, naucna cinjenica da ljudi razlicitih rasa imaju razlike u, npr. alergijama ili metabolizmu. To su naucni fakti a ne rasizam. Rasizam je verovanje da odredjene rase imaju osobine koje ih cine superiornim ili inferiornim u odnosu na druge. To blage veze nema sa napisanim.

Kao trece, sto se zakona, ustava i sl. tice, videti predhodni paragraf, zakon Republike Srbije nije na tvojoj strani. Zakon Republike Srbije osobu od 15 godina smatra seksualno zrelom i daje joj zakonsko pravo da ima seksualne odnose potpuno legalno. To sto se ti ne slazes sa time je apsolutno irelevantno. Plus, ako to svoje misljenje pokusavas braniti silom, ti si jedini koji krsi zakon.

Konacno, tvoje zelje da meni razlupas glavu samo govori o tvojoj sklonosti za nasiljem - virtuelnim ili pravim, nebitno - zabrinjavajuce je. Probaj da razlupas glavu zakonodavcu u Srbiji koji je 14 godina propisao kao zakonsku granicu iznad koje osoba ima pravo da stupa u seksualne odnose. Ili da razlupas glave strucnjacima koji su dali svoje misljenje prilikom formiranja tog zakona.

Jedini rezultat toga je da ces samo ti otici iza resetaka ako bilo kome pokusas nesto da razlupas.

U svakom civilizovanom drustvu su ljudi kao ti problem, a ne osoba od 15 godina koja zeli da ima seksualan odnos na sta joj zakon daje pravo.

Citat:

Sačuvaj ti svoje impresije za sebe, bajo...


Nisu to moje impresije, vec stav zakona zemlje u kojoj zivis i nauke koja je iza tog zakona, proveri.

Citat:

a bolje da ti i sud objasni šta je punoletstvo, nego ja da ti objašnjavam sekirom, napičio bih ti bolji razdeljak svakako.


Meni je vrlo jasno sta je punoletstvo. Bojim se da tebi nije jasna razlika izmedju punoletstva i seksualne zrelosti.

Mislim da si ti jedini ovde ko je zbunjen. Sto se sekire tice, sta da ti kazem, imaces puno da "sekiras" uzevsi u obzir da zivis u zemlji koja maloletnim osobama dozvoljava da stupaju u seksualne odnose od 14-te godine.

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 28.09.2014. u 23:24 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
+5

gazda Živan

Član broj: 325065
Poruke: 16



+33 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 22:20 - pre 116 meseci
Ja bih tu glupost razumeo da je reč o 18 godina starom momku koji je "uhvaćen" u vezi sa 17 godina starom devojkom. Kao konjina od 30+ godina sa pričom da "15 godina nisu deca" izazivaš sasvim racionalnu reakciju kod svakog normalnog roditelja bez obzira u kojoj zemlji on živeo!

U tvojoj verziji ne vidim smisao. Jel imaš ti decu?

Može ona da je seksualno primarno i sekundarno i kako god hoćeš zrela i sa 9 godina, to ništa ne menja, jer nije punoletna.

Manijake odvraćaju sudovi, očevi, starija braća itd

I ništa se ti ne sekiraj za zemlju u kojoj ja živim, po svemu sudeći je ta zemlja mnogo bolje uređena od zemlje u kojoj ti živiš kada si u stanju da lupetaš takve gluposti.

Pre ću svoju ćerku pustiti sutra bilo gde ovde nego u neki smrdljivi ćumez sa takvima kao što si ti kojima "15 godina nisu deca", ovde 15 godina jesu deca.
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 22:23 - pre 116 meseci
Citat:
gazda Živan:
Neviđeni rasizam ispoljavaš pritom, ako je moja supruga kavkaske rase, a ćerka je izvolela povući genetiku na majku...

Znaš li ti šta je to kavkaska rasa?
 
+2

gazda Živan

Član broj: 325065
Poruke: 16



+33 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 22:24 - pre 116 meseci
Ajde ti se skloni molim te.

Tebe sam čekao da mi objašnjavaš kavkasku rasu, budalo.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7177 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 22:26 - pre 116 meseci
Citat:
gazda Živan:
Ja bih tu glupost razumeo da je reč o 18 godina starom momku koji je "uhvaćen" u vezi sa 17 godina starom devojkom. Kao konjina od 30+ godina sa pričom da "15 godina nisu deca" izazivaš sasvim racionalnu reakciju kod svakog normalnog roditelja bez obzira u kojoj zemlji on živeo!

U tvojoj verziji ne vidim smisao. Jel imaš ti decu?

Može ona da je seksualno primarno i sekundarno i kako god hoćeš zrela i sa 9 godina, to ništa ne menja, jer nije punoletna.

Manijake odvraćaju sudovi, očevi, starija braća itd

I ništa se ti ne sekiraj za zemlju u kojoj ja živim, po svemu sudeći je ta zemlja mnogo bolje uređena od zemlje u kojoj ti živiš kada si u stanju da lupetaš takve gluposti.

Pre ću svoju ćerku pustiti sutra bilo gde ovde nego u neki smrdljivi ćumez sa takvima kao što si ti kojima "15 godina nisu deca", ovde 15 godina jesu deca.


Cuj, to sta ti mislis, sta ti hoces ili neces ili koga ces nazvati manijakom je potpuno nebitno.

Zakon Republike Srbije je kristalno jasan: seksualna zrelost se stice sa 14-tom godinom zivota, i sa tim osoba stice pravo na stupanje u seksualne odnose slobodno i bez bojazni da zakon nije na njenoj strani.

Sve sto sam ja uradio je da konstatujem to sta je naucno i zakonski prihvacen termin seksualne zrelosti i pedofilije, te razloge zasto je to tako. Ti razlozi su, takodje, naucni i nemaju veze sa mojim misljenjem vec su rezultat merenja kada se stice seksualna zrelost u razlicitim populacijama.

Definicija dece je, takodje, zakonska. I u zemlji u kojoj zivis je ispod 14 godina. Fakat da ti o tome, ocigledno, pojma nemas samo demonstrira tvoje nepoznavanje osnovnih zakona zemlje u kojoj zivis. Jos je smesnije kada ti koristis isti taj zakon, o kome ocigledno pojma nemas, kao argument protiv posta koji samo konstatuje cinjenice.

Tvoje budalastine da sam ja nekakav manijak koji bi nesto da ima sa tvojom cerkom su samo tvoje fantazije. Niti me interesuje tvoja cerka, niti osobe od 15 godina ali zakon Srbije kaze da te osobe imaju sva prava na ovom svetu da imaju seksualni odnos.

A zakon za takve kao sto si ti koji bi drugima da silom to brane predvidja zatvor.

Mozes uvek da se zalazes da ga promenis, samo napred.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

gazda Živan

Član broj: 325065
Poruke: 16



+33 Profil

icon Re: Zvezde granda ili deca kukuruza28.09.2014. u 22:29 - pre 116 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:

Kao drugo, ne pricam ni o kakvom rasizmu vec o medicinskim faktima koji se ticu sticanja seksualne zrelosti i koji, izmedju ostalog, variraju od rase do rase. To nema blage veze sa rasizmom vec sa naucno izmerenom statistikom sticanja sekundarnih polnih karakteristika i koja zavisi od faktora kao sto su rasa, geografski region itd. Konstatovati tu, izmerenu i naucno apsolutno nekontraverznu cinjenicu nije rasizam bas kao sto nije rasizam, recimo, naucna cinjenica da ljudi razlicitih rasa imaju razlike u, npr. alergijama ili metabolizmu. To su naucni fakti a ne rasizam. Rasizam je verovanje da odredjene rase imaju osobine koje ih cine superiornim ili inferiornim u odnosu na druge. To blage veze nema sa napisanim.


Mnogo ti nešto menjaš i dopunjuješ prethodno napisane poruke.

Zašto u ustavu i zakonima zemlje u kojoj živiš ne piše izuzetak da ženske osobe kavkaske rase od 15 godina mogu sa tobom, konjinom, da imaju seksualne odnose kad se već gađaš naučnim dostignućima?

Tvoja naučna priča je super, samo je super da se iznese preko advokata sudiji na sudu, pa on da odluči.

Ovako je priča vrlo glupa.

Da li je osoba "seksualno zrela" sa 15, 9 ili 2 godine je apsolutno nebitno sve dok je to ispod 18, 19 ili 21 godine starosti kada ta osoba može da donosi odluke u svoje ime, dotle postoji mogućnost da manijaci donose odluku u njeno ime, što sud odlučuje.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Zvezde granda ili deca kukuruza
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 64156 | Odgovora: 297 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.