Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kviz trenutak istine

elitemadzone.org :: MadZone :: Kviz trenutak istine

Strane: 1 2

[ Pregleda: 21730 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zorg
Beograd

Član broj: 20796
Poruke: 759
*.opera-mini.net.



+109 Profil

icon Kviz trenutak istine04.02.2009. u 20:59 - pre 184 meseci
Gledam upravo ovaj kviz, koji ima potencijal da nahrani i najperverznije apetite naroda zeljnog tresha...
Interesuje me samo princip po kome se odredjuje da li ucesnik govori istinu? Navodno koriste Poligraf. Poligrafi koliko ja znam registruju vise fizioloskih parametara, puls, pritisak, disanje, el. provodljivost koze (znojenje), cak i kontrakcije analnog misica, za ispitanike koji na taj nacin pokusavaju da poligraf prevare.
To sve zahteva gomilu senzora i kablova, koje ja nigde ne vidim.
Ako koriste voice stress analizers, kao dosta nepouzdane uredjaje, onda ovaj kviz gubi poentu.
Najverovatnije meni se cini da se odgovori samo 'uporedjuju' sa odgovorima vec datim na iscrpnom preliminarnom intervjuu...
Ili je sve jedna velika laz :|
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine04.02.2009. u 21:11 - pre 184 meseci
u Hrvatskoj verziji kviza ima nezgodnijih pitanja...
http://www.youtube.com/watch?v=0-AVbY8xII8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=AZE2Y8uWOow&feature=related
i tip nakon kviza popio pedalu...
 
Odgovor na temu

Crveni011
ETF Beograd
Telekomunikacije i informacione
tehnologije
Beograd

Crveni011
Član broj: 197943
Poruke: 17
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine04.02.2009. u 21:26 - pre 184 meseci
Bilo mi je toliko neprijatnio da gledam da sam promeni kanal... I sta je na kraju bilo? Gledao sam do vanbracnog deteta...
Volimo te, otadzbino nasa. Ali sjasi malo, zivota ti!:)
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
77.46.243.*



+132 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine04.02.2009. u 21:32 - pre 184 meseci
Ma cista prevara,osecam da je namestaljaka. U pocetku pomalo zanimljivo,a posle sve vreme vrte ista pitanja u vezi ljubavnica. Bull shit emisija.
 
Odgovor na temu

milos308
Beograd

Član broj: 44043
Poruke: 59
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kviz trenutak istine05.02.2009. u 01:39 - pre 184 meseci
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Moment_of_Truth_(US_game_show)
Citat:
Prior to the show, a contestant is hooked up to a polygraph and asked more than 50 questions; there is no polygraph testing conducted during the actual show. Without knowing the results of the polygraph, he or she is asked 21 of those same questions again on the program
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine05.02.2009. u 02:44 - pre 184 meseci
Citat:
Ma cista prevara,osecam da je namestaljaka. U pocetku pomalo zanimljivo, a posle sve vreme vrte ista pitanja u vezi ljubavnica. Bull shit emisija.

Ne mora da znači da je nameštaljka. U pripremanju ovakvog kviza učestvuju i psiholozi koji na osnovu brojnih parametara određuju šta je određenoj osobi slaba tačka i na osnovu toga određuju koja će se pitanja naći u kvizu. Ovom tipu su očigledno pronašli da su mu ljubavnice slaba tačka, pa otud tolika pitanja o tome i eto ispostavilo se da su bili u pravu jer je isti otišao kući praznih šaka. Naravno, prvo su ga navukli sa lakim pitanjima na koja bi verovatno svako dao iskren odgovor, a onda su ga nokautirali pitanjima o privatnom seksualnom životu. Nekog poslovnog čoveka bi verovatno izrešetali pitanjima o tome da li je nekad zavrnuo poslovnog partnera ili klijenta, ili da li je nekada izveo neku prevaru, ili koristio veze u policiji... itd., vozača bi izrešetali pitanjima o tome da li je nekad prošao kroz crveno, ili izazvao saobraćajnu nesreću i pobegao, ili vozio u pijanom stanju... itd., kuvara da li je nekad pljunuo mušterijama u supu ili da li uvek pere ruke pre spremanja hrane... itd. itd.
Sve u svemu još jedna jeftina zabava za široke narodne mase koja želi da sazna pikanterije iz tuđeg privatnog života i da gleda njihove uspone i padove, pa makar tu osobu i ne poznavali. Meni je zanimljivo gledati sa psihološke strane, jer se privatno zanimam za psihologiju. U ovom kvizu je recimo interesantno to što postoje pitanja na koja da bi dao tačan odgovor moraš jako dobro da izanaliziraš sebe. Recimo, jedno od takvih pitanja je "Da li vam je stalo da ljudi misle da imate novca ?", jer šta ako biste recimo voleli da neka devojka iz komšiluka tako misli, ali ne i lokalni siledžija, a i jedno i drugo su ljudi :) Tako da je interesantno pratiti reakciju ljudi kod ovakvih pitanja.
E sad što se tiče neke moralne strane ovakvih kvizova i emisija... šta znam... sa jedne strane stoji da je prava navala emisija i šoua koji zalaze i napadaju ljudsku psihu, privatnost, intimu i pravi budale od ljudi (big brother, operacija trijumf, pa sad i ovo...), dok sa druge strane niko te ljude ne bije po ušima da učestvuju u svemu tome, nego se sami prijavljuju, da li zbog slave, para ili nečeg trećeg nebitno... ali se sami prijavljuju, tako da ne treba nikoga žaliti ili napadati... nego ako vidiš nešto interesantno u tome, uzmeš pa gledaš, ako ne vidiš, uvek je tu daljinski.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

WOW
Beograd

Član broj: 33478
Poruke: 172
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Kviz trenutak istine05.02.2009. u 05:07 - pre 184 meseci
Imate slicnu emisiju na MTV-u... mislim da se zove Exposed... Ja znam jednog decka iz SAD koji je ucestvovao u toj emisiji i on mi je rekao da je skroz namestena... Ljudi iz MTV-a im govore sta da kazu i rade u emisiji i za to ih plate... Kaze decko da je platio koledz od tog novca...
WOW je simetrija, nije nikakva igra...
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine05.02.2009. u 06:12 - pre 184 meseci
Jos jedno sr**e poput velikog brata i svih varijanti reality show-a, postedite svoj mozak ovoga radi mentalne higijene...
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
212.200.68.*



+10242 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine05.02.2009. u 08:43 - pre 184 meseci
Da je s***** - jeste.
Ali mene lično nervira jedna druga stvar: to su pitanja tipa: "Da li mislite da ste zgodniji od svog brata ?" Kako neko može da zna d ali je istina ili nije ono šta ja mislim o sebi.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3445

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine05.02.2009. u 09:20 - pre 184 meseci
Tako je i jedna ženska pala na američkoj verziji kviza. Priznala sve i svašta i na kraju je pala kada je na pitanje "Da li mislite da ste vi dobra osoba" rekla DA
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
91.150.98.*



+35 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine05.02.2009. u 10:14 - pre 184 meseci

Citat:
a onda su ga nokautirali pitanjima o privatnom seksualnom životu. Nekog poslovnog čoveka bi verovatno izrešetali pitanjima o tome da li je nekad zavrnuo poslovnog partnera ili klijenta, ili da li je nekada izveo neku prevaru, ili koristio veze u policiji... itd., vozača bi izrešetali pitanjima o tome da li je nekad prošao kroz crveno, ili izazvao saobraćajnu nesreću i pobegao, ili vozio u pijanom stanju... itd., kuvara da li je nekad pljunuo mušterijama u supu ili da li uvek pere ruke pre spremanja hrane... itd. itd.


Ne, na takva i mnogo gora pitanja, ljudi odgovore bez problema.

Citat:
djoka_l: Tako je i jedna ženska pala na američkoj verziji kviza. Priznala sve i svašta i na kraju je pala kada je na pitanje "Da li mislite da ste vi dobra osoba" rekla DA


E da, to su zapravo NAJTEZA pitanja, ona ponizavajuca su, paradoksalno, mnogo laksa. Ovde se i podsvest ukljucuje, i onda covek zapravo ne moze da zna ''sta misli''. Cilj je naravno da niko ne izvuce veliki cash, i to ocito uspeva. :)

Ako je namestaljka, a opasno smrdi na to, steta. Ovako bi bio ultimativni trash (a ja sam veliki ljubitelj toga;)). :)
 
Odgovor na temu

trfgyuiktgufvh

Član broj: 173767
Poruke: 18
212.200.176.*



+7 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine05.02.2009. u 22:50 - pre 184 meseci
Citat:
E da, to su zapravo NAJTEZA pitanja, ona ponizavajuca su, paradoksalno, mnogo laksa. Ovde se i podsvest ukljucuje, i onda covek zapravo ne moze da zna ''sta misli''. Cilj je naravno da niko ne izvuce veliki cash, i to ocito uspeva. :)


tacno, plus sto na mnoga pitanja jednostavno ne znas odgovor, nisi siguran, kao kad bi mene pitali:da li ste oprostili prijatelju sto vam je bla bla... valjda jesam a mozda i podsvesno nisam, i sta da odgovorim:) pitanja na fazon da li Kongo protice kroz Zimbabve, da ili ne, pa jbt nemam pojma



Ne zelim da znam sta ce pitati medicinsku sestru u sl emisiji...

 
Odgovor na temu

boban779

Član broj: 16815
Poruke: 433
*.adsl-1.sezampro.yu.



+41 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine05.02.2009. u 23:31 - pre 184 meseci
Hoće li biti reprize?
Keep clicking.
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine06.02.2009. u 00:17 - pre 184 meseci
Mislim da nemaju reprizu, mozda zbog novih emisija koje se spremaju. Nastavlja se Plesom do snova kao i Veliki brat na tv Pink.
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine06.02.2009. u 00:22 - pre 184 meseci
Citat:
boban779:
Hoće li biti reprize?

Vizuelnom pretragom TV programa saznajemo da će repriza biti na današnji dan u 10.15 pre podne (tj. za nešto manje od devet časova).
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

BioSQUAD
BioSQUAD

Član broj: 70379
Poruke: 566
212.200.23.*



Profil

icon Re: Kviz trenutak istine06.02.2009. u 00:49 - pre 184 meseci
Code:
http://www.youtube.com/watch?v=gVKLz6bjn7s&feature=related


Hhahaha
Samsung Note II # iPhone 5 user
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine06.02.2009. u 06:00 - pre 184 meseci
Secam se kroz maglu, bio je jedan kviz? u Makedoniji, u staroj Jugi, Mozda vise od 30 godina. Ispituju zenu (muz je pre nje odgovorio da su vodili ljubav u kuhinji sto zena u startu ne zna), dolaze do tog pitanja, pitaju je gde je zadnji put vodila ljubav, ona se usteze, slede pritisci, gde, i gde, i kazi, muz je vec rekao, itd. Na krazu zena priznaje... u .... u... dupe. Muz koji sedi u prvom redu umire od blama, publika i voditelji u soku.
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
91.150.98.*



+35 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine06.02.2009. u 09:52 - pre 184 meseci
A to je fazon iz jednog filma, inace. ;)
 
Odgovor na temu

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Kviz trenutak istine06.02.2009. u 14:35 - pre 184 meseci
@SASA M.

To je pomenuto već dva puta na ES-u, ovde i ovde, ali je oba puta smatrano urbanom legendom.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
Odgovor na temu

straconja

Član broj: 209573
Poruke: -5
*.o.pppool.de.



Profil

icon Re: Kviz trenutak istine06.02.2009. u 14:51 - pre 184 meseci
gde mogu da vidim taj kviz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kviz trenutak istine

Strane: 1 2

[ Pregleda: 21730 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.