Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 75995 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
79.101.232.*



+558 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 14:16 - pre 183 meseci
Citat:
Horvat: lesli,moram te pitati,ko su ti ti gejleni?,nikako da ukapiram to [sorry na off-u]

Ma to je lik iz filma Planeta majmuna, u sustini pozitivan lik, ako se ja dobro secam, a maska je bila veoma slicna onoj slici sa naslovne strane jucerasnjeg Blica. Mislim, kad sam video onu sliku, onako iz daleka, u glavi mi se stvorio lik Gejlena, posle sam procitao sto je to na slici ovaj Miladin. Ne kazem da decko lici na majmuna, pa i da lici nije tio vazno, ali onako sa onom bradurinom i zapusten mene je podsetio na tog Gejlena.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 14:22 - pre 183 meseci
Citat:
kelja
Krajnji poraz, krajnji moralni pad ovog naroda bio je, kada su krajem devedesetih objavljeni rezultATI NEKOG ISTRAZIVANJA MEDJU OSNOVCIMA, koji su govorili da VECINA dece smatra da je najbolje zanimanje - kriminalac.


ovo je najtuznije od svega!

@a1200

kao da ja napisah!
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 14:29 - pre 183 meseci
@a jedno pitanje,da li imas podatak da je doticni sin jevreja
i ,drugo,i da jeste,kakve veze ima sto je "jevrej"?nisi mogao napisati sin "uticajnog/imucnog..." nego sin "jevreja" [sorry ako nisi nista zlonamerno time mislio ;)]

@lesli,hvala
@braker,hahahah,twilight zone :D

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 22.02.2009. u 19:16 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 14:35 - pre 183 meseci
Kakva zamjena teza. Sad opet da umjesami i Jevreje???? Dokle braco Srbi?
Citat:
U tuči, koja je navodno počela pošto se Brajan Stajnhauer "nabacivao" Kovačevićevoj devojci, učestvovali su i Edin Džubur (24) i Sanel Softić (21), koji su takođe uhapšeni pošto je Brajan završio sa frakturom lobanje, slomljenom vilicom i podlivima ispod očiju.

Posle tog incidenta, Kovačević je uhapšen, posle izlaska iz pritvora na osnovu kaucije od 100.000 dolara, koje je njegova porodica položila 6. juna, on na nezakonit način, samo tri dana kasnije, a uz pomoć vicekonzula Miloševića, odleteo iz Amerike, sa aerodroma Njuark.

Dvadesetogodišnji Kovačević, zvani Minja, 6. juna je izašao iz zatvora uz kauciju od 100.000 dolara koju su njegovi roditelji poslali Igoru Miloševiću, zameniku srpskog konzula u Njujorku. Američke vlasti smatraju da je Kovačević pobegao sa "rezervnim" pasošem, a da je u to umešan i Milošević.

"Zahvaljujući tom dokumentu, kojim je Kovačević zamenio pasoš koji je predao američkim vlastima, on je uspeo da pobegne iz zemlje 8. juna letom iz Njuarka za Nemačku", navodi njujorški list.


Zaebite Jevreje, Hilari, Marsovce, Sv. Petra i pogledajte cinjenice.
Za njega se jedva i znalo dok nije zapalio iz USA, tako sto mu je nas diplomata dao dupli pasos, IAKO JE UCESTVOVAO U CJELOM TOM PROCESU OD POCETKA I ZNAO DA SU MU ODUZELI PASOS.

Sta jos treba da se napise???? Kakvi bre marsovci i Jevreji?

Drzava je napravila glupost i sada sa milion $ (nasih milion $) pokusavaju da se operu. E, nece da moze.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 22.02.2009. u 19:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

obucina

Član broj: 38191
Poruke: 723

Jabber: obucina


+7 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 14:41 - pre 183 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: ...ali onako sa onom bradurinom i zapusten mene je podsetio na tog Gejlena.

Mene je podsetio na nekog talibana, pa sam baš pomislio kako nije našao dobar imidž za skrivanje. Kada ga amerikanci isprepadani od talibana vide onakvog, još više će ga želeti u zatvoru.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 14:45 - pre 183 meseci
@Horvat
Nisam mislio nista loshe. To da je iz jevrejske porodice sam procitao u nekim stranim vestima ... isto tako je mogao da bude i hispano tatica, afro-american tatica ili bilo ko drugi :)
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 14:49 - pre 183 meseci
aha,ok,onda ono moje izvinjenje iz zagrade :)
samo ne vidim smisao pominjanja religije/narodnosti i ostalog ,pa ni u takvim slucajevima,jer to samo lose stvara
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 16:47 - pre 183 meseci
Decko jeste iz jevrejske porodice, a jevreji imaju izuzetno uticajan (ako ne i najuticajniji) lobi, pa zbog toga nije ni cudo kako
su dva senatora (Charles Schummer i Hillary Clinton) brze bolje potrcali da svoju brass sekciju (trube, tromboni...)stave na raspolaganje.

U principu, taj detalj nije ni bitan, tj. poreklo i okolnosti drustvenog uticaja porodice zrtve.

@a1200
cela prica je upravo to sto si napisao.
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
79.101.196.*

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 17:05 - pre 183 meseci
milanche:

Citat:
U principu, taj detalj nije ni bitan, tj. poreklo i okolnosti drustvenog uticaja porodice zrtve.




Bitna je krivica, i odgovornost.
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 17:09 - pre 183 meseci
@vladd

Citat:
Sto se tice teme, vise je sramnih radnji, pod okriljem drzavnog posla. I postavljanje nivoa drzavne tajne, i naknadni potezi "istrage" ko je objavio sluzbenu tajnu.

Cirkus je toliki, da vise ne znam, da li je femili Kovacevic spremana od strane neke sluzbe za spavaca u USA, pa se mali zaigrao sa vaznoscu, i sada sluzba na mala vrata zatrpava peskom brljotinu.


Odlicno zapazanje.

Ovo je deo cele price koji je izuzetno interesantan, i sto cela afera duze traje postaje sve primetniji.

Ko je i zasto toliko mudo da sluzbenik ambasade pristane tek tako da svoju kozu stavlja na siljak. Velike su sanse
da nije bio toliko neobavesten da ne zna sta cini i sta sve to moze da znaci u zemlji u kojoj obavlja duznost konzularnog
predstavnika.

Takodje, ne lici mi na konzulat da tek tako potrci i da kauciju od 100,000 USD za nekoga, znajuci da je bekstvom
klinca u Srbiju tih 100,000 USD otislo u nepovrat. Pogotovo uzevsi u obzir da se kaucija moze obezbediti uz malo
povuci-potegni sa rodbinom i prijateljima u slucaju stranog drzavljanina.

Osim 'srpske tradicionalne' varijante (baraba na sluzbenoj poziciji uzeo pare i radi para cini svaku mogucu svinjariju),
polako se pomalja se i ova varijanta dodatnog uticaja druge prirode, i nekih skrivenijih igara, gde vise lici da je konzul
odigrao tacno ono sto mu je receno da odigra.

Cela situacija smrducka na to da je bio jos neki bitniji deo cele price.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
93.86.204.*



+5251 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 17:21 - pre 183 meseci
Ti iz Friska imas presiroke poglede.

Odavde iz BG-a samo gledamo poznate igre, kako se igraju tajne sluzbe.

Napravljena je i lobi grupa koja treba da pregovara sa familijom zrtve, previse je to aktivnosti za nestasluk.

Pre neki dan izgibose ljudi u kafani u Madjarskoj, i nisu se sastajale vlade i placale kaucije...

Drzava ako oseca odgovornost, ona dramaticno kazni konzula i posalje notu izvinjenja, forme radi..

Ali, dzabe navodjenje nelogicnosti kada je ova druga igra ociglednija...ako se samo poznaje status "gradjana" "miljenika" sluzbe..

Poz

P.S.
Ovo "gradjana" znaci da su oni "pripadnici" a mi ostali "civili"

A posto se znaju patroni SDU, LDP, B92, DHSS...onda sledi zakljucak da je ova provala samo omalovazavanje u zayebancija jedne u odnosu na drugu sluzbu

 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 17:33 - pre 183 meseci
vladd nemoj da se zezas, vidis da se ljudi primaju na price o tajnim sluzbama :).

Lepo ja rekoh nesto ranije, svi ce biti krivi, Marsovci, Sv. Petar, Hristo Stoickov, samo ne onaj sto je umalo ubio coveka i onaj drugi sto je ovom prvom omogucio da pobjegne od pravde i da cjelu drzavu izvrgne ruglu. Onda su dosli i ovi treci i pokusali sve to da zamaskiraju sa nas 1 milion $.

Ali sta da se radi, ovo je omiljena igra u Srba. Drz'te looopoova. Izmisljanje "cinjenica" (@a1200), zamjena teza (milanche) i slag na torti (ovi sto ce da se prime na vladd-ovu pricu o zavjeri i tajnim sluzbama).
So Serbia. The best country ever.

Vi kako hocete, ja cu za moje pare, sto sam prije neki dan direktno uplatio na ime poreza na imovinu i one od PDV-a na jogurt i kobasice od jutros, i da grizem ako treba.

P.S. Sad se sjetih da uskoro treba da idem za At ponovo, pa nesto razmisljam da izazovem kakav medjunarodni incident tamo, dok jos ima love u budzetu. Ko uhvati dok je mutno, uhvatio je. Kad se ova prica zavrsi, bice kasno.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 18:25 - pre 183 meseci
Citat:
Izmisljanje "cinjenica" (@a1200)


jel te ne bi mrzelo da malo elaboriras u vezi ove teze ?

Sta je to izmislio a1200 ?
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 20:57 - pre 183 meseci
Citat:
milanche: Sta je to izmislio a1200 ?

Npr, koliko mene sećanje služi, medijska buka digla se tek kad je džentlmen zbrisao iz USA.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 22:14 - pre 183 meseci
Naravno da me ne mrzi:
Citat:
Takodje mediji su na ovo poceli da obracaju paznju, pretpostvaljm zbog 'tatinog' uticaja
Posto je Srpski tatin sin, uspeo da se dokopa maticne mu zemlje, USA krece da pritiska celu *ebenu zemlju zbog tuce

Decko, tako se ne pravi aeroplan!

One njegove zakljucke, proizasle iz ovakvog stava ne bih ni da komentarisem.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 22:42 - pre 183 meseci
Ja sam mozda pogreshio, kad sam pomislio da bash svako ne moze da dodje do Hillary Clinton i senatora Chuck Schumer-a, tj. da se oni zainteresuju i posvete bas "ovom slucaju", od svih ostalih u USA... mislim da je to dovoljan dokaz da 'tatica' iz USA ima debele veze (izraz lobiranje mi je na vrh jezika). Al' sta ja znam... mislio sam, da slucaj bezanja iz zemlje i nanosenja teskih telesnih povreda, ne moze svako da digne do medjudrzavnog nivoa...

Citat:
Sen. Chuck Schumer says to deny Serbia funds until Kovacevic returns.
"Miladin Kovacevic has been on the loose for nearly three months, and that is three months too long," said Schumer, who has met with Secretary of State Rice and FBI Director Robert Mueller about withholding federal funds.

"We will ramp the pressure up and up and up until Serbia hands him over," Schumer said.

http://www.nydailynews.com/new...er_says_to_deny_serbia_fu.html

Citat:
Hillary Clinton, Chuck Schumer warn Serbs on U.S. aid over thug
"We have been as clear as day with the Serbian government: They must return Mr. Kovacevic to stand trial as soon as possible," Schumer said. "There is a great deal of leverage we have on the Serbian government, and if we have to look at foreign aid, wewill."

http://www.nydailynews.com/new..._chuck_schumer_warn_serbs.html

Sustina mog prethodnog posta, u svakom slucaju, ostaje ista...

A odgovornim za trenutnu situaciju, bi redom trebalo suditi, ovde (ako nista drugo, onda zbog nanoshenja stete ugledu Srbije). Placanje je samo pokusaj nevestog zataskavanja cele ove situacije, a preko grbace naroda.


[Ovu poruku je menjao a1200 dana 23.02.2009. u 00:08 GMT+1]
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića22.02.2009. u 23:43 - pre 183 meseci
@Laki_Gen

na ovdasnjim televizijama periodicno ide show 'The most wanted fugitives', gde u trajanju od sat vremena
pokazu ukratko ljudima ko su pomenute face, uz obavezan savet tipa 'naoruzan je i opasan', i apel da ko ih
god primeti javi to policiji/FBI-u.

Gotovo po pravilu, svako od tih likova (uglavnom latino amerikanci, ali ima i razne druge raje) je napravio bas
neki zesci pitchwais, tipa sprovodili ga u zatvor, oteo serifu pistoj, ubio cetvoro tom prilikom, itd. itd.

Na moje zaprepascenje, gotovo ni za koga od njih nisam pre toga cuo, iako medije pratim ko i svaki obican
covek, kresnem TV ujutru, malo odgledam vesti dok pijem kafu, i slicno tome uvece kad dodjem kuci.

Zasto ovo isticem ?

Zato sto se dovoljno secam da je ovo sa Miladinom bila bas udarna vest, sto mi samo ostavlja nekoliko izbora da
prosudim cime je zasluzilo specijalan status medju ostalim kriminalnim rabotama.

Tako da bih u krajnjem zbiru, ipak dao prevagu tome sto je a1200 citirao (uticaj tate, lobija, politicara).

Sto se jablanove primedbe tice, zaintrigirala me je naprosto zato sto se apsolutno ne secam hronologije vesti.
Pretraga i google-ovanje je u toku. Za sada, svi su izgledi da je jablan uboo pogodak.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića23.02.2009. u 00:27 - pre 183 meseci
Citat:
milanche: Tako da bih u krajnjem zbiru, ipak dao prevagu tome sto je a1200 citirao (uticaj tate, lobija, politicara).

Reci mi jednu stvar, interesuje me živo, da li je iza ikoga od tih najtraženijih begunaca stala neka druga država izazivajući time diplomatski incident?

Ne isključujem mogućnost da je medijskom "kavredžu" koji je slučaj dobio kumovao neki bogati tata, ali da li si i na trenutak pomislio da za to što je slučaj dospeo na naslovnice barem delom zaslužna činjenica koju sam naveo?
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića23.02.2009. u 01:54 - pre 183 meseci
Citat:
Reci mi jednu stvar, interesuje me živo, da li je iza ikoga od tih najtraženijih begunaca stala neka druga država izazivajući time diplomatski incident?


Drzava nije stala iza toga, iz prostog razloga, zato sto je odmah povukla doticnog zamenika konzula i pokrenula sudski proces... koji, uzgred, ne moze da se zavrshi bez ucesca USA strane (dokaza poslatih iz USA).
USA dokaze ne salje, jer ne priznaje da je nase pravosudje nadlezno, vec se bavi pritiskom na zemlju da se Kovacevic isporuci i da mu se sudi u Americi.


......
Slicna situacija bi bila kao kad bi npr. rekao da je USA stala iza ubijanja 17 Irackih civila od strane BlackWatera, izazivajuci time diplomatski incident...
Pa moze se reci da USA nije stala iza takvog postupka, jer je pokrenut proces protiv njih u USA. Bez obzira sto Iracani zele da im sude u zemlji u kojoj su pocinili zlocin.

Citat:
The demands - part of an Iraqi government report examined by The Associated Press - also called on U.S. authorities to hand over the Blackwater security agents involved in the Sept. 16 shootings to face possible trial in Iraqi courts.

http://www.newsobserver.com/news/story/730277.html
http://www.foxnews.com/story/0,2933,311562,00.html

Sa druge strane, nekima od njih su dali 'immunity' - but, hey, they are not off the hook :)

Citat:
WASHINGTON — State Department officials have reportedly granted several Blackwater employees immunity from prosecution in its case of last month's deadly shootings of 17 Iraqi civilians, but officials close to the investigation told FOX News the guards are not off the hook.

http://www.foxnews.com/story/0,2933,306057,00.html


[Ovu poruku je menjao a1200 dana 23.02.2009. u 03:06 GMT+1]
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića23.02.2009. u 07:24 - pre 183 meseci
Citat:
Reci mi jednu stvar, interesuje me živo, da li je iza ikoga od tih najtraženijih begunaca stala neka druga država izazivajući time diplomatski incident?


Definitivno nije.

Cinjenica je da sa velikim brojem drzava postoje bilateralni sporazumi o izrucenjima kriminalaca, pa tu onda nema mnogo filozofiiranja. Sa nama
takav ugovor nije nikada ratifikovan.

Citat:
Ne isključujem mogućnost da je medijskom "kavredžu" koji je slučaj dobio kumovao neki bogati tata, ali da li si i na trenutak pomislio
da za to što je slučaj dospeo na naslovnice barem delom zaslužna činjenica koju sam naveo?


Gledano sa logike medijskih kuca, obicno termine i minutazu dobiju dogadjaji i licnosti atraktivne u bilo kom smislu, makar i u krvavom.
Ovi likovi koje su navodili su svi do jednog bas bili krvozedne ubice da ti se stomak prevrne, silovanja, ubistava, pucnjava, i bekstava
koliko hoces, pa nisu oni dobijali mesto u vestima, sasvim sam siguran. Osim TV vesti, kad se logujem na lokalni internet provajder
(comcast) obavezno prvo naletim na stranicu sa vestima dana, tako da mi u principu ne promicu takve neke stvari.

S druge strane, kad su dani relativno mirni, onda u vesti prodju i manji zlocini, tipa 'lacross team from Duke University accused of raping a stripper'
(http://en.wikipedia.org/wiki/2...iversity_lacrosse_team_scandal), ali to onda ide recimo jednom u tri-cetiri dana, i to kod
dezurnih TV tuzibaba (Greta Van Susteren, Nancy Grace...), i posle periodicno, jednom mesecno kad se nesto novo desi u sudskom
procesu.

Kovacevicev slucaj je ni riba ni devojka. Tezina samog zlocina je prilicno niska na listi delikata, a medijska paznja je bila nesrazmerno velika.

Prilicno slican slucaj se desio mozda godinu dana ranije - neki Englez ozenjen negde na istocnoj obali (mota mi se North Carolina po secanju),
je za sobom ostavio leseve zene i deteta i odputovao u Englesku. Ne mogu da nadjem na web-u, jer ne znam pouzdano ni jednu kljucnu rec,
ali se secam da zagrizenost medija nije bila ni priblizno tolika kao u ovom slucaju. Nasli su ga, ispitali, i mislim da je bio proglasen krivim.

Dobro se secam komentara neke amerske devojke na nekom sajtu tipa 'u cemu je fora, cemu se dize ovolika medijska frka zbog bar fight-a,
u kojem je neko stradao, da niste malo preterali ? Ako je pobegao, idite uhvatite ga, nije vam to valjda prvi put', aludirajuci na cinjenicu da
cesto profesionalni bounty hunter-i predju granice (najcesce latino americkih zemalja) i dovedu trazenog coveka nazad. Neka druga riba je
rekla nesto tipa 'ako momak ne sme da me zastiti u baru od stipanja za dupe a da se zbog toga ne dignu svi mediji i dva senatora, onda bih
mozda trebalo da trazim srpsko drzavljanstvo'.

Dakle, medijski coverage na TV je bio relativno nesrazmeran, i to su primecivali i neutralni lokalci. U stampi je bio i gori, jer su sevali politically
incorrect izrazi tipa serbian bully, serbian thug, serbian coward, serbian hulky basketball player, sto mislim da se ne moze desiti u slucaju ni
jedne druge nacije. Ne daj boze da se kaze 'murderous nigger' ili za nemca 'filthy nazi thug', neko bi u medijima ostao bez posla dozivotno.

Ako me pitas u cemu lezi razlika, finalni racun po nekoj mojoj proceni bi bio:

oko 30 % sto je bio u bekstvu.
oko 50 % sto se radi o Srbinu i Srbiji iza pumpanja ove stavke bih rekao da Hillary & co stoij sa 95 % uticaja.
oko 10 % sto na slici izgleda kao mrga i sibadzija, pa dobro dodje kao organic substitute for baba roga.
oko 10 % sto u tom trenutku nije bilo drugih slicnih prica.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: B92 - Vesti - Borba: Milion dolara za Kovačevića

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 75995 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.