Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17408 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 16:29 - pre 184 meseci
Citat:
Goran Rakić: A šta ćemo kada devojke krenu da skaču u ledenu Savu? I da li policija sledeći put treba nesrećnika da priupita kog je seksualnog opredeljenja da znaju koga da povedu sa sobom? Gluposti, odrasti već jednom.


naravno da treba i onda pregovaracki tim uvek vodi sa sobom neki privlacni par za svaki slucaj :)
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.230.*



+7 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 16:39 - pre 184 meseci
Citat:
A šta ćemo kada devojke krenu da skaču u ledenu Savu?

Opet shalju devojku.
Citat:
I da li policija sledeći put treba nesrećnika da priupita kog je seksualnog opredeljenja da znaju koga da povedu sa sobom?

Ne treba.
Onaj na koga ne deluje,
taj je peder, neka crkne.
Citat:
Gluposti, odrasti već jednom.

Nikad.

 
Odgovor na temu

germanchc
drvoseca
Beograd

Član broj: 178234
Poruke: 11
93.86.144.*

Sajt: www.golfoglasi.com


Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 16:55 - pre 184 meseci
Cime se mi zaludjujemo , blokira se saobracaj zbog svakog kretena zeljnog paznje, verovatno je neko bio na izdisaju jer hitna pomoc nije mogla da da prodje od ovog imbecila a panduri ga jos ubedjuju da se ne "ubije" ladnom vodom a ima prangiju... je6es vala nasu police, jos jedan minus za njih. trebao je da naprave swiss sir od njega a ne da ovako daju podsticaj slicnim likovima zeljnim paznje da prave bedu drugim ljudima zarad svoje apatije (loseg zivota ili sta vec..).
www.golfoglasi.com - moj Golf koga prodajem vec nekoliko godina .
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 20:43 - pre 184 meseci
@germanchc
Pa i ovaj tvoj stav koji si izneo u svom post-u je prozivod apatije, loseg zivota ili sta vec... pa to nije razlog da te neko upuca,cak i takvi kao ti imaju prava na kakav-takav zivot.
Ko si ti da odredjujes ko treba a ko ne treba da zivi ?

Panduri su odradili posao onako kako i treba da se odradi, svaka im cast na trudu, ovaj put zaradili su platu.

A te price, kako je taj bolesnik mogao da upuca nekog -mlacenje prazne slame....pa kako nije mogao da upuca mene i ostatak normalnog sveta koji nisu trcali ispred kolone da zadovolje svoju bolesnu znatizelju.Kada vidis ludaka sa utokom, sklonis se ...pobegnes trkom (osim ako nisi virtuelni mangup kao @Laki_gen) a ne juris do njega da slikas i da navijas jer ti je dosadno u autu koji je zaglavljen u guzvi.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 21:00 - pre 184 meseci
Citat:
pitikovski: Kada vidis ludaka sa utokom, sklonis se ...pobegnes trkom (osim ako nisi virtuelni mangup kao @Laki_gen)

WTF? Ne kontam...
Ja na tom mostu nisam skoro bio, niti sam kome drugac trcao na utoku.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.palm.com.



+1001 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 22:44 - pre 184 meseci
Nije valjda da se niko ne seca ovog slucaja:
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=99868
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 22:54 - pre 184 meseci
Secam se slucajno sam naleteo bajsom cim se sve zavrsilo, i kako me po prirodi ne zanima nista sto mi nije prepreka ili potencijalna opasnost za vreme voznje samo sam prozujao pored :)

Samo mogu misliti kakav ce ovo ego trip doneti svim ludacima po gradu kad znaju lak nacin kojim da mogu da paralisu grad :)
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 23:02 - pre 184 meseci
Citat:
milanche: Nije valjda da se niko ne seca ovog slucaja:
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=99868

Citat:
Laki_Gen:
Bila je ona prica, kada je na Brankovom mostu neka manekenka odgovorila jednog decka od skakanja u ladnu Savu.

Vidis da se u Srbiji ipak obraca paznja na razne dogadjaje, samo neki dobiju vise, neki manje medijske paznje (elitesec. nije bas 100% merodavan za ocjenu medijske propracenosti nekog dogadjaja).
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 23:03 - pre 184 meseci
Pa nije bila bas ladna proslog leta :)

Nego kad smo vec kod psihijatriskih slucajeva na slobodi.Proslog leta idem ja bajsom niz Nemanjinu (recimo nekih 40-50kmph) kad pored mene proleti lik na rolerima.E istog sam potom vidjao kako vozi niz Bulevar Oslobodjenja.A da ne bude sve tako jednolicno par puta je upadao u tramvaj i pevao po sistemu sto duze to glasnije, sto ume da iritira kad coveka cujes i kroz pasivne nc slusalice, a pri tom traje i traje :)
 
Odgovor na temu

germanchc
drvoseca
Beograd

Član broj: 178234
Poruke: 11
93.86.144.*

Sajt: www.golfoglasi.com


Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 23:07 - pre 184 meseci
Citat:
pitikovski: @germanchc
Pa i ovaj tvoj stav koji si izneo u svom post-u je prozivod apatije, loseg zivota ili sta vec... pa to nije razlog da te neko upuca,cak i takvi kao ti imaju prava na kakav-takav zivot.



Mozda , ali ja ne uzimam prangiju u ruke i ne blokiram saobracaj , zamisli kada bi svako ko je nezadovoljan blokirao saobracaj sa vatrenim oruzijem u rukamam ? E u svakoj normalnoj zemlji to je razlog da te neko upuca . Nego , lepotice , sta znaci komentar iza :) .. mislis da je duhovit ?



Citat:
pitikovski
Ko si ti da odredjujes ko treba a ko ne treba da zivi ?

.


Gde vidis da sam ja nekome bilo sta odredio , samo sam izneo svoje misljenje isto to misljenje si i ti izneo gornjim citatom "cak i takvi kao ti imaju prava na kakav-takav zivot." Znaci, razmisli malo sta kuckas..

Citat:
pitikovski
A te price, kako je taj bolesnik mogao da upuca nekog -mlacenje prazne slame....pa kako nije mogao da upuca mene i ostatak normalnog sveta koji nisu trcali ispred kolone da zadovolje svoju bolesnu znatizelju.Kada vidis ludaka sa utokom, sklonis se ...pobegnes trkom (osim ako nisi virtuelni mangup kao @Laki_gen) a ne juris do njega da slikas i da navijas jer ti je dosadno u autu koji je zaglavljen u guzvi.


E vidis, jedini virtualni mangup si ti (izgleda tek izasao iz osnovne skole koji misli da je jako pametan), inace opet kuckas gluposti..... "ludak sa utokom je mlacenje prazne slame da je mogao nekog da upuca" , pa procitaj sta si napisao :) pa sto pises onda da treba da bezis od takvog lika ? Inace , skoro je bio isto tako jedan "normalan lik sa utokom" , koji je pobio nekoliko komsija i njihove decice... sve "nenormalan" svet , kriv samo za to sto se nasao u pogresno vreme na pogresnom mestu, pa se posle kretencina predala pandurima kada su ga opkolili na groblju , toliko je bio lud da se predao kada mu je zivot bio ugrozen....
www.golfoglasi.com - moj Golf koga prodajem vec nekoliko godina .
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.palm.com.



+1001 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 23:07 - pre 184 meseci
Sorry, Laki_Gen,...promaklo mi je da si vec pominjao slucaj.

Citat:

Citat:

pitikovski:
Pa sta bi radili sa onima koji ostanu bez goriva na mostu pa naprave zastoj, ti nisu dusevni bolesnici (ili mozda jesu?), a desava se cesto (znam jer mi je bivsi komsija,pandur,imao reon tu na Gazeli pa mi pricao).



To je sasvim druga priča, ali ja bi svakao takve drastično kažnjavao... A verovatno ako nemaju za gorivo nemaju ni za kaznu, lepo im oduzeti auto, naplatiti kaznu, a kusur im vratiti u vidu karata za gradski prevoz... Ljudi treba već jednom da shvate da vožnja automobilom nije pravo, već (skupa) privilegija.


Ovo predlozeno se vec radi na ovoj strani kugle. Kad ostanes bez benzina na mostu, policajac zaustavi saobracaj oko tebe, sacekate da dodje
vucna sluzba koja ti sipa par galona benzina, zatim te isti policajac krajnje ljubazno isprati do prvog stajalista, i onda ti jos ljubaznije zavali tiket
od par stotina USD za upravo to - nebrigu o tome da li ces imati dovoljno benzina i zaglaviti saobracaj na mostu.
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 23:07 - pre 184 meseci
Citat:
Laki_Gen: WTF? Ne kontam...
Ja na tom mostu nisam skoro bio, niti sam kome drugac trcao na utoku.

Na ovo sam mislio, napisao si to na prvoj strani :
[quote]Rukavice?
Samo da mu vidim facu, pa da ga nadjem negde u gradu...
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 23:11 - pre 184 meseci
@germanchc
Radi se o coveku koji je BOLESTAN, a ti pises o resetanju takvog. Nemam vise o cemu da polemisem sa tobom, na ovu temu
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 23:21 - pre 184 meseci
$-jedina zivotna valuta (od skora i kod nas)
skupiti sto vise $ je cilj igre, ostalo je nevazno i sluzi samo da bi te odvratilo paznju od primarnog cilja igre
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 23:28 - pre 184 meseci
Citat:
HeYoo: $-jedina zivotna valuta (od skora i kod nas)
skupiti sto vise $ je cilj igre, ostalo je nevazno i sluzi samo da bi te odvratilo paznju od primarnog cilja igre


Ovo je poenta.
Sta god mi pisali na kraju se svede na ovu jednu recenicu.
Bingo.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 27.02.2009. u 08:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
93.86.127.*



+987 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"26.02.2009. u 23:56 - pre 184 meseci
@HeYoo
Apsolutna istina. Na zalost svedok sam ovoga svakog dana. Ljudi nemaju ni trunke milosti kada su pare u pitanju.


Podseti me naslov teme na jedan citat:

Citat:

Kada cvece izgubi svoj miris
i kada nestane milosti u ljudi
ondakar ce nastupiti najveci .....
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"27.02.2009. u 09:21 - pre 184 meseci
Aha.
Koji to samoubica oblaci rukavice (da mu ne bude hladno), ako je krenuo da se ubije? Kao da ima veze dal' ce navuci prehladu, ionako je nece ziv docekati, ako je ozbiljno rjesio da skoci u Savu ili da napravi jos jedan otvor na glavi.
Meni ovo lici na dokaz da je on krenuo da se za'ebava i da privlaci paznju, pa rek'o, ne bi bilo lose da mu neko pojasni stvari...

Ne sporim da covek ima nekih zescih problema i u zivotu i u glavi. Sto bih ja onda morao da imam saosecanje prema takvim? Imam i ja svojih problema, pa se ne penjem na ogradu mosta da zaebavam posten narod. Mozda je ovo bezosecajno, ali takav je zivot.
Jos kada novinari krenu da kukumacu kako je narod postao bezosecajan, prekipi mi nacisto. Novinarski posao je da tacno i na vreme prenese vjest, a ne da drzi moralna predavanja.
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"27.02.2009. u 09:46 - pre 184 meseci
A kako da novinar "dobije na tezini" koju inace ne bi mogao da ima ako ne drobi o moralnim poukama, koje mu se kao po obicaju nalaze van intelektualnog horizonta? :) Beograd ima sam bog zna koliko ludaka na slobodi, i sad mogu misliti kako ce biti zanimljivo ziveti ovde ako policija svako malo blokira grad zbog jednog.I nekako se zapitam a sta da se nasao neki nesretnik u ambulantnim kolima zarobljen na Gazeli, i da li bi o uopste preneli.Inace sve novine su prenele onu vest o majci koja slika decu ispred ludaka, znajuci kako se kod nas prave vesti (beta,tanjug,...) + copy/paste ne znam da li je u jednim od njih izasao bilo kakav dokaz toga, ili je to mozda neki mastiljar smislio da prica dobije na tezini?
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.ptt.yu.



+395 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"27.02.2009. u 10:09 - pre 184 meseci
Citat:
Laki_Gen:
Meni ovo lici na dokaz da je on krenuo da se za'ebava i da privlaci paznju...

Pa i da jeste .. zar se nekima ne cini da je to mozda ocajnicki vapaj za pomoc.
Obicno ovakvi bolesnici su ascoijalni , nemaju nikakav osecaj pripadnosti u drustvu,
totalno skrajnuti na marginu i nemaju nikakvu podrsku u zivotu .
Da nije, uleteo bi u autobus i izresetao bi ljude u njemu, kao sto to rade u Americi,
ili kao onaj sa macetom u gsp-u sto je pretio putnicima .


Citat:
@Laki_Gen
Ne sporim da covek ima nekih zescih problema i u zivotu i u glavi. Sto bih ja onda morao da imam saosecanje prema takvim? Imam i ja svojih problema, pa se ne penjem na ogradu mosta da zaebavam posten narod. Mozda je ovo bezosecajno, ali takav je zivot.

Ne radi se tu o saosecanju i ne moras da resavas njegove probleme,
vec se radi samo o razumevanju i nekoj toleranciji prema bolesnim ljudima ,
ako nista drugo makar - sklonis se u stranu i cekas zavrsetak . Tvoj zivot ide dalje ... njegov ne ..
Jer mozda bi i upotrebio pistolj u nekoj vrsti besa ako bi ljudi poceli jos i da ga podjebavaju na mostu i da se slikaju sa njim .
A tvoj trenutni problem zbog koga si besan- npr. zakasnio si 2 sata na sastanak - je sigurno smesan i besmislen u odnosu na njegov .
Al izgleda da treba da postujemo princip - treba gaziti i podjebavati slabije od sebe - izgubljeno vreme je izgubljen novac ($) -
Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.i-rose.si.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"27.02.2009. u 10:27 - pre 184 meseci
Citat:
deerbeer: Al izgleda da treba da postujemo princip - treba gaziti i podjebavati slabije od sebe - izgubljeno vreme je izgubljen novac ($) -
A ako kola hitne pomoci ne stignu do bolnice na vreme zbog ovog ludaka onda koliko je to izgubljenog $ ?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: "Potpuni nedostatak saosecanja kod ljudi"

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17408 | Odgovora: 83 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.