Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preporucite neki film.

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Preporucite neki film.
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1016553 | Odgovora: 2454 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Preporucite neki film.31.01.2014. u 04:36 - pre 123 meseci
@Valerijan

Aha, jasno k`o dan. Nisam imao priliku da pogledam original DVD sa tim dodacima, ali dacu se u potragu pa cu odgledati. Verujem da ce mi biti zanimljivo cuti sve te komentare...

Pozdrav!
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

casperns2
Full Stack Java Web Developer
Novi Sad

Član broj: 288154
Poruke: 227
*.dynamic.sbb.rs.



+45 Profil

icon Re: Preporucite neki film.31.01.2014. u 09:48 - pre 123 meseci
Mozda je neko vec preporucio ovaj film ali odavno nisam gledao bolji film ... ili je ovaj mnogo dobar ili su ostali losi...
The Next Three Days sa Russell Crowe ..
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Preporucite neki film.31.01.2014. u 09:54 - pre 123 meseci
Citat:
casperns2:
The Next Three Days sa Russell Crowe ..


Gledao sam ga (prepoznao po trejleru), ali posto se niceg od radnje ne secam, ocigledno je na mene ostavio srednje-zalostan utisak...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2920 Profil

icon Re: Preporucite neki film.31.01.2014. u 12:27 - pre 123 meseci
Citat:
Sonec:
Miracle in Cell No. 7 (2013)



Prica o maloumnom ocu koji se osudjen nas smrt zbog navodnog silovanja i ubistva koje je izvrsio. Prikazuje se prelep odnos između kcerke i oca. Film ima momente komedije, a zatim prelazi u dramu, i te slike se naizmenicno menjaju. Vrlo emotivan film za mene, ne secam se kad sam zadnji put pustio suze zbog filma, verovatno neka osnovna skola. Od mene i preporuka, mada verujem da film ima elemente vec vidjenog, al to upakovano na korejski nacin, tako da je meni odgovaralo.

Odgledao na tvoju preporuku.
Odlican film!

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.236.*



+627 Profil

icon Re: Preporucite neki film.31.01.2014. u 22:56 - pre 123 meseci
Mikro v izbor sa FEST-a 2014

David Lynch - Duran Duran: Unstaged :detalji

Samo jedna noć na sceni u Los Anđelesu bila je dovoljna kultnom bendu Duran Duran da naprave događaj za sva vremena, uz prisustvo najpoznatijih zvezda u muzičkoj istoriji. Režiju potpisuje uvaženi filmski autor Dejvid Linč, koji svojim prepoznatljivim vizuelnim stilom stvara nezaboravno muzičko iskustvo.

Sava centar: 09. Mar | 22:30 | 350 RSD________________________________________________________________________________________


Wes Anderson - The Grand Budapest Hotel :detalji

Film rekonstruiše avanture Gustava H., legendarnog nastojnika čuvenog evropskog hotela između dva rata, i belboja Mustafe, dečaka koji postaje njegov najverniji prijatelj. Film prikazuje krađu i povratak neprocenjivo vredne renesansne slike, kao i bitku za ogromno porodično bogatstvo u vreme dramatičnih promena u Evropi.

Sava centar: 05. Mar | 19:00 | 350 RSD / 06. Mar | 13:30 | 250 RSD________________________________________________________________


Woody Allen - Blue Jasmine :detalji

Pošto joj se sruši ceo život, uključujući i brak s bogatim biznismenom Halom, elegantna Džasmin, nekada pripadnica njujorške elite, useljava se u skromni stan svoje sestre Džindžer, tražeći spas u San Francisku. Međutim, u pokušaju da zaboravi na svoje narcističke potrebe koje je progone, ona polako gubi bitku. Stare navike i nove laži počinju da zagorčavaju sve živote, a posebno njen.

Sava centar: 01. Mart | 19:00 | 350 RSD / 02. Mar | 13:30 | 250 RSD / 08. Mar | 11:00 | 250 RSD_______________________________________


Lars von Trier - Nymphomaniac :detalji

Nimfomanka je strasna, poetska priča o životnom putu jedne žene od njenog rođenja do pedesete godine - glavne junakinje Džo koja sebi postavlja dijagnozu nimfomanke. Jedne hladne zimske noći šarmantni neženja Seligman nailazi na pretučenu Džo. Dovodi je u svoju kuću kako bi joj pomogao. Tokom sledećih osam poglavlja filma naratorka Džo rekonstruiše svoj zamršeni, višestruki život koji vrvi od asocijacija i isprepletanih događaja.

Sava centar: 07. Mart | 22:00 | 500 RSD_______________________________________________________________________________________


Jim Jarmusch - Only Lovers Left Alive :detalji

Adam je usamljena rok zvezda čija je jedina želja da se skloni od fanova i komponuje muziku. Eva je njegova voljena žena, koja napušta svog najbližeg prijatelja kako bi sa Adamom putovala po svetu i živela u trošnom studiju na periferiji Detroita. Njihove snove podjednako ugrožavaju Adamovi obožavaoci, koji logoruju na pragu njegovog skloništa, kao i Evina plahovita sestra.

Sava centar: 28. Feb | 22:00 | 350 RSD / 01. Mar | 11:00 | 250 RSD________________________________________________________________


Joel Coen, Ethan Coen - Inside Llewyn Davis :detalji

Film prikazuje nedelju dana u životu mladog folk pevača koji se pokušava da se probije na sceni Grinvič Vilidža 1961. godine. Luin Dejvis je na raskršću. Tegleći gitaru, boreći se sa oštrom njujorškom zimom, pokušava da uspe kao muzičar, suočavajući se s poteškoćama. Za neke od njih je i sam kriv. Luin Dejvis verzija je Dejva van Roka na velikom ekranu, amblem Grinvič Vilidža i pogonska snaga folka. On je učio Boba Dilana prvim akordima. Dejvisova priča ilustruje privatni svet njujorške folk scene u trenucima njenog formiranja.

Sava centar: 02. Mar | 22:00 | 350 RSD / 03. Mar | 11:00 | 250 RSD________________________________________________________________


Roman Polanski - Venus in Fur / La Venus a la fourrure :detalji

Posle niza bezuspešnih audicija za novu predstavu koju planira da režira, Tomas ostaje u pariskom teatru, žaleći se na loš kvalitet prijavljenih kandidatkinja. Nijedna nije dovoljno dobra za naslovnu ulogu. Baš kada krene kući pojavljuje se Vanda, neobuzdana i bestidna u svojoj energiji. Vanda je otelotvorenje svega što Tomas prezire. Ona je drska, bezobrazna i ne preza ni od čega da bi došla do uloge. Kada ubedi reditelja da je sasluša, on je fasciniran njenom transformacijom. Ne samo da je našla pravo uporište za ulogu, ona razume junakinju i zna tekst napamet. Audicija se produžava i postaje sve intenzivnija, a Tomasova pažnja pretvara se u opsesiju.

Sava centar: 04. Mar | 22:00 | 350 RSD / 05. Mar | 11:00 | 250 RSD________________________________________________________________
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Preporucite neki film.31.01.2014. u 23:15 - pre 123 meseci
The World's End - Odlična komedija sa jako dobrom glumačkom ekipom. Ko voli uvrnute zjbncije, ne treba da propusti.


about:networking
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.236.*



+627 Profil

icon Re: Preporucite neki film.31.01.2014. u 23:57 - pre 123 meseci
Na stranu majica i privezak..."uniforme" ulivaju dodatnu nadu... :)

asocijacija:

Citat:
Mädchen in Uniform je njemački crno-bijeli film snimljen 1931. u režiji Leontine Sagan, poznat kao jedno od prvih ostvarenja svjetske kinematografije koje je na eksplicitan način prikazivalo lezbijsku ljubav i koje zbog toga danas uživa kult status u lezbijskim krugovima.

Temelji se na istoimenoj drami Christe Winsloe, koja je napisala i scenarij zajedno sa F. D. Andamom. Radnja je smještena u Prusku prije prvog svjetskog rata i prikazuje kako mlada, slobodoumna i osjećajna djevojka (čiji lik tumači Hertha Thiele) dolazi u strogi internat gdje stiče naklonost mlade učiteljice (koju tumači Dorothea Wieck).

Mädchen in Uniform je bio neobičan film za svoje doba ne samo zbog teme, nego i zbog toga što su i režiser i glavna scenaristica bile žene, što u njemu nije bilo muških uloga, a i po tome što su se svi glumci i članovi ekipe bili vlasnici udjela u poduzeću osnovanom za potrebe njegovog snimanja (iako kasnije nisu dobili obećani udio od zarade). Film je doživio komercijalni uspjeh te bio hvaljen od kritike i prikazivan u nizu zemalja, iako ponekad u cenzuriranoj verziji. Njegov uspjeh je u sljedećih nekoliko godina potakao snimanje nekoliko filmova slične tematike, a vjeruje se da je i američki producent Irving Thalberg njime bio ohrabren da ubaci implicitne lezbijske sadržaje u znameniti film Queen Christine sa Gretom Garbo.

U samoj Njemačkoj je zabranjen nakon dolaska nacista na vlast; vjeruje se da je razlog manje bio u lezbijskom sadržaju, koliko u kritike pruskog autoritaritarnog sistema i jevrejskog porijekla velikog broja glumaca i članova ekipe.

Godine 1951. je u Meksiku snimljen remake pod naslovom Muchachas de uniforme, a 1954. u Japanu pod naslovom Onna no sono/The Garden of Women. U Zapadnoj Njemačkoj je 1958. snimljen Mädchen in Uniform (Lilli Palmer/Romy Schneider), iako su u njemu lezbijski sadržaji bili daleko implicitniji.

_zanimljivost:_

Erika Julia Hedwig Mann (9. novembar, 1905. – 27. avgust, 1969.) bila je nemačka glumica i spisateljica, najstarija ćerka pisca Thomasa Manna i Katije Mann...Kao glumica bila je angažovana u filmu Mädchen in Uniform (1931, Leontine Sagan), ali je napustila snimanje pre njegovog kraja. Godine 1932. objavila je prvu od nekoliko dečjih knjiga...Godine 1933., Klaus Mann, Therese Giehse i ona su osnovali kabare u Minhenu, pod nazivom Die Pfeffermühle, za koji je Erika pisala veći deo repertoara, koji je bio antifašistički. Erika je bila poslednja članica porodice Mann koja je napustila Nemačku nakon dolaska nacista na vlast. Sačuvala je veliki broj rukopisa Thomasa Manna iz kuće u Minhenu kada je pobegla za Cirih. Kabare Die Pfeffermühle je 1936. ponovo otvoren u Cirihu, gde je okupljao ekzilante...Godine 1938. ona i Klaus su izveštavali o Španskom građanskom ratu i objavljena je njena knjiga o obrazovnom sistemu nacista. Tokom rata radila je kao novinarka u Engleskoj. Nakon rata, bila je jedna od retkih žena koje su izveštavale sa Nürnberškog procesa. Takođe, nakon rata Klaus (brat) i Erika su privukli pažnju FBI-a zbog političkih stavova i homoseksualnosti. Godine 1949., Klaus Mann je izvršio samoubistvo. Ovaj događaj je imao ogromne posledice na Eriku...Godine 1952. vratila se u Švajcarsku sa roditeljima. Pomagala je ocu oko pisanja i bila je zadužena za njegove i Klausove rukopise po njegovoj smrti. Umrla je u Cirihu. Escape to Life: The Erika & Klaus Mann Story (2000) izvor: Wikipedia


[Ovu poruku je menjao valerijan dana 01.02.2014. u 09:43 GMT+1]
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Re: Preporucite neki film.01.02.2014. u 21:42 - pre 123 meseci
A Pure Formality (1994)
"Una pura formalità" (original title)



http://www.imdb.com/title/tt0110917/

Film sam gledao jos dete dok sam bio i skoro opet pogledao, stvarno je filmcina.
Verujem da se necete pokajati ako ga budete gledali, sigurno ga je vecina i gledala ali vredi ponovo
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Preporucite neki film.01.02.2014. u 21:57 - pre 123 meseci
E onda i ovo da stavimo,mada mnogo starije.Ja sam taj film prvi put gledao u Kinoteci.


Rosemary's Baby (1968)


http://www.imdb.com/media/rm2862525440/tt0063522?ref_=tt_ov_i
 
Odgovor na temu

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Re: Preporucite neki film.03.02.2014. u 01:31 - pre 123 meseci
Preminuo Filip Simor Hofman

http://www.rts.rs/page/magazin...minuo+Filip+Simor+Hofman+.html

 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Preporucite neki film.04.02.2014. u 01:51 - pre 123 meseci
Mars Needs Moms (2011)

Ovo je jedan vrh od animiranog filma, a katastrofalno ocenjen na imdb. Zašto je tako, pojma nemam.
Svi koji vole SF, prate zbivanja nasinog rovera koji prčka tamo po četvrtom kamenu od sunca i vole lepe crtaće, biće prijatno iznenađeni.
about:networking
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.236.*



+627 Profil

icon Re: Preporucite neki film.06.02.2014. u 11:21 - pre 123 meseci
Citat:

A Pure Formality ili nisam gledao ili ga se ne sećam.

Moj predlog je Tenant (1976)

Kao što je navedeno (povodom filma Tenant) 10.02.2012 u 18:55h u kritici filma Carnage (2011)
Citat:
...hermetičnost u i oko nas...

===============================================================================================================

Vest:
Citat:
Jedini roman koji je napisao slavni holivudski glumac i reditelj Čarli Čaplin, "Footlights", nedavno je objavljen u Italiji. Ovo je prvi put da je Čaplinova porodica dozvolila objavljivanje jednog rada koji nije izdat tokom umetnikovog života.

Objavljivanje romana omogućili su Kinoteka u Bolonji, zadužena za restauraciju Čaplinovih filmova, i umetnikov biograf Dejvid Robinson.

Napisan 1948. godine, priča romana "Footlights" poklapa se sa pričom iz Čaplinovog klasika "Svetla pozornice" iz 1952. u kojem ostareli, zaboravljeni klovn Kalvero nalazi novi smisao života kada upoznaje mladu plesačicu.

"Svetla pozornice" je po mnogo čemu autobiografski film jer omogućava Čaplinu da se sa dozom gorčine osvrne na vlastiti život, na zalasku umetničke karijere. Roman "Footlights" je, prema onima koji su učestvovali u njegovom izdanju, još mračniji. Kalverov strah od publike je daleko prisutniji u knjizi nego u filmu.

Treba reći da je roman napisan u jednom teškom periodu za Čaplina kada je bio optuživan za antiameričke aktivnosti i komunističke sklonost, te odatle njegovo razočarenje.

Oba dela, film i knjiga, označavaju Čaplinovo opraštanje od čuvenog komičnog protagoniste kog je tumačio u mnogim kultnim nemim ostvarenjima.

Objavljivanje romana na neki način zatvara krug budući da se ove nedelje obeležava 100-godišnjica od prvog pojavljivanja na velikom platnu simpatičnog čovečuljka prepoznatljivih brkova, u crnim vrećastim pantalonama, prevelikim cipelama i malim polucilidrom. Čarli Čaplin je, naime, svog alter ega predstavio publici u filmu "Kid Auto Races at Venice" koji je prikazan 7. februara 1914.

Za one koji bi želeli da provere da li je Čaplin bio isto toliko dobar romanopisac koliko i sineasta, knjiga je dostupna na sajtu Kinoteke Bolonje po ceni od 34 evra.

Kako prenosi AFP, knjiga, izdata samo na engleskom jeziku, ilustrovana je dosad neobjavljenim dokumentima i fotografijama iz Čaplinove arhive, kao i slikama pozorišnog sveta u kojem se umetnik kretao u svojoj mladosti. izvor

Predlog je Modern Times (1936)
Citat:
Moderna vremena često se navode kao jedno od Chaplinovih najvećih postignuća, a ostaje jedan od njegovih najpopularnijih filmova.
Antologijski prikaz Chaplina kako mahnito radi kako bi održao tempo na tekućoj vrpci inspirirao je mnoge kasnije komedije.

Bio je to prvi Chaplinov očigledni politički film, a njegov nelaskavi prikaz industrijskog društva prouzročio je nakon objavljivanja kontroverze u nekim krajevima.

Glazbene brojeve skladao je sam Chaplin, a aranžirao ih uz pomoć Alfreda Newmana.
Romantičnoj temi poslije su dodani stihovi pa je postala pop standard "Smile" (YouTube link verzije)
Prvi ju je snimio: Nat King Cole (YouTube link verzije).
Poslije su je obrađivali umjetnici poput:
Judy Garland (YouTube link verzije)
Michaela Jacksona (YouTube link verzije)
Liberace (YouTube link verzije)

Chaplin je počeo pripremati film 1934. kao svoj prvi zvučni pa je počeo pisati scenarije dijaloga i eksperimentirati s nekim zvučnim scenama. Međutim, ubrzo je napustio ove pokušaje i vratio se nijemom formatu sa sinkroniziranim zvučnim efektima. Dijaloški eksperimenti potvrdili su njegovo dugogodišnje uvjerenje da će univerzalna pojava Skitnice biti izgubljena ako lik progovori. Doista, ovaj film zadnji filmski nastup Skitnice, a vjerojatno je i posljednji film ere nijemog filma.

Iako nije zvučni film, Moderna vremena uključuju sinkronizirani zvuk, glazbu, pjevače i glasove koji dolaze iz radija, zvučnika i monitora u tvornici. Na kraju filma se po prvi put može čuti glas Skitnice koji improvizirajući izvodi popularnu pjesmu Lea Daniderffa, Je cherche apres Titine. (YouTube link verzije)
(izvor)

Uz glas Skitnice, korak po korak, dolazi i glas Proleća.
Citat:


[Ovu poruku je menjao valerijan dana 06.02.2014. u 19:47 GMT+1]
_._/._./_ _ _/_.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

vjamovic
Vlada Jamovic

Član broj: 99968
Poruke: 95
*.static.sbb.rs.



+39 Profil

icon Re: Preporucite neki film.06.02.2014. u 15:17 - pre 123 meseci

Izuzetan španski crni triler

Mirno spavaj originalni naziv "Mientras duermes" 2011

http://www.imdb.com/title/tt1437358/
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.236.*



+627 Profil

icon Re: Preporucite neki film.06.02.2014. u 18:10 - pre 123 meseci
^ Bilo :) Doduše: bez opisa.


_._/._./_ _ _/_.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Re: Preporucite neki film.08.02.2014. u 00:18 - pre 123 meseci
gledao sam ga ali ne mogu da se setim da li sam ga bas i ja postavio na nekim stranicama da li na ovom ili nekom drugom forumu...
edit;
tek sada vidim da u postu stoji lik od pretrage, zato sam i napisao sto sam napisao iznad jer nisam bio siguran a film je i dalje ostao u secanju...

verovatnio nisam ni pisao o filmu neki put jednsotavno ne znam odakle da pocnem da bih napisao nesto o filmu da bi nekog privuklo da ga odgleda... ponekad kada imam te inspiracije toliko ispisem da na kraju samom kazem - pa ovo niko nece razumeti, i tako puno puta i odustanem od bilo kakvog opisa...

btw sinoc ogledao bas

The Book Thief (2013)



http://www.imdb.com/title/tt0816442/

Meni je bas film prijao traje dva sata i nije mi bio dosadan. Film koji prati devojcicu koja je prisvojena kod nemaca za vreme rata ujedno i devojcica koaj prezivljava bombardovanje, posebno mi je paznju drzalo i zbog glumca koji glumi ocuha ( Geoffrey Rush ) koji je ostavio dobar utisak iz filma Najbolja ponuda ( the best offer - http://www.imdb.com/title/tt1924396/ )

[Ovu poruku je menjao Mitkoni dana 08.02.2014. u 02:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sonec

Član broj: 284879
Poruke: 892



+332 Profil

icon Re: Preporucite neki film.11.02.2014. u 19:52 - pre 123 meseci
Vidim da niko nije postavljao, a stvarno je greota ne pogledati ovaj film

Four Lions (2010)

Film sam gledao pre jedno dve godine i nameravam uskoro ponovo, jer danas su retke dobre komedije. Naime, ko sto rekoh, komedija, al moglo bi reklo i crna komedija, drama, mada elementi komedije preovladavaju. Prica je o cetiri lika, muslimana, koji planiraju da izvrse teroristicki napad u Londonu (dakle, ozbiljna tema moglo bi se reci). Odlicno, odlicno uradjeno, nemojte propustiti. Velika preporuka od mene.



I jedno novije ostvarenje Dallas Buyers Club (2013)

Dakle, prica o jednom liku, iz Teksasa, koji se bavi rodeom, neustrasiv zna se, i koji zbog svoje malaksavosti zavrsava u bolnici. Tu saznaje da je dobio jednu tesku bolest i prica se odvija. Matthew McConaughey je svojom ulogom ovde zasluzio oskara (prvenstveno zbog glume, mada mu se ja divim i za fizicku stransformaciju koju je uradio) i prema svim prognozama i osvojice ga, sasvim zasluzeno kazem. Prica je dobra, na mene sad nije ostavila neki veliki utisak, izgleda da na to imaju uticaj i azijski filmovi koje dosta gledam, pa je potrebno nesto epohalno da bi me zadivilo, ali verujem (a i u prici sa nekim ljudima) da ce ogromnu vecinu oduseviti (malo i zato sto su ubaceni neki momenti, da ne kazem klisei, koji ljudi vole da vide). Svakako vredi pogledati.




Leonardo da Vinči

Nema istine u onim naukama u kojima se matematika ne primenjuje.

Milorad Stevanović

Bog postoji zato sto je matematika neprotivurečna.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Preporucite neki film.15.02.2014. u 16:06 - pre 123 meseci
Evo još tri jako kvalitetna animirana fima.

Battle for Terra (2007)

Megamind (2010)

Escape from Planet Earth (2013)

Ne zamerite ako sam ponovio već jednom preporučeno.
about:networking
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2920 Profil

icon Re: Preporucite neki film.16.02.2014. u 21:36 - pre 123 meseci
Dugu nisam nista preporucio...

Evo jedan dobar francuski triler:
Le guetteur (2012)

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

casperns2
Full Stack Java Web Developer
Novi Sad

Član broj: 288154
Poruke: 227
*.dynamic.sbb.rs.



+45 Profil

icon Re: Preporucite neki film.17.02.2014. u 22:20 - pre 123 meseci
Da li neko zna kako se zove film o mobilnom telefonu koji sam salje poruke onome ko ga ima , osobe koje su ga imale su poginule i sada je dospeo kod glavnog glumca .Mobilni salje poruke i govori mu sta da radi....

Gledao sam davno ali ne mogu da se setim ni glumca ni kako se zove... ?
 
Odgovor na temu

Sonec

Član broj: 284879
Poruke: 892



+332 Profil

icon Re: Preporucite neki film.20.02.2014. u 17:50 - pre 122 meseci
Fruitvale Station (2013)

Po istinitoj prici uradjeno. Sama ideja filma se ne otkiva do samog kraja jer bi to upropastilo sam ugodjaj, ali to ne predstavlja manu ovog filma. Meni se svideo, film je odlican i od mene preporuka.


Leonardo da Vinči

Nema istine u onim naukama u kojima se matematika ne primenjuje.

Milorad Stevanović

Bog postoji zato sto je matematika neprotivurečna.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Preporucite neki film.
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1016553 | Odgovora: 2454 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.