Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??

elitemadzone.org :: MotoZone :: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 25737 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ROTKOS
Petar Stojakovic
Student

Član broj: 221340
Poruke: 8
79.101.86.*



Profil

icon ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??02.05.2009. u 14:36 - pre 181 meseci
Pozdrav Drustvo
Evo imam par pitanja za vas iteresuje me SPRINT Eagle novi model (2009) u nizu njihovih skutera pa dal neko ima neka iskustva u vezi tog modela-motora?
Kolko torosi kolko je kvalitetnije odradjen nego prosle generacije (200 i takodje me interesuje i drugi model,i dal neko ima iskustva sa SPRINT-EXACTLY
Da mi uporedi te ova dva modela razlika u cenama je nekih 17.000 din
HVALA VAM UNAPRED SVIMA;)
NADAM SE DA CE TEMI POMOCI U ODABIRU OVA DVA MODELA...
Pozz
,Petar

 
Odgovor na temu

ROTKOS
Petar Stojakovic
Student

Član broj: 221340
Poruke: 8
93.87.171.*



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??02.05.2009. u 23:34 - pre 181 meseci
Daj te ljudi pa zar niko nema neki komentar.....:)
Stvarno bih mi koristo svaki savet sugestia bilo sta:)
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??03.05.2009. u 10:40 - pre 181 meseci
Nemoj da si nestrpljiv. Nekad odgovor dođe u roku od minut, a nekad i u roku od dan-dva.

Ako mene pitaš, bolje je da sačekaš nekog kompetentnijeg, nego da se zadovoljavaš bilo kakvim odgovorom.

Mnogi vole da škrabaju šta stignu, a nemaju (na primer) nikakvog iskustva, kao ja po pitanju ove teme. Na primer, mogao bih da Ti napišem sledeće:

Citat:
Šta znam, nije loš, mada je prethodni model bio bolji. Šrafovi su kod njega u startu razglavljeni i moraš sve dovesti u red pre nego što počneš da ga rabiš. Kvalitet je koliko para - toliko muzike. Bolje kupi nešto polovno, a provereno.


^A sve to, kad bi bilo tačno (znači, ovo gore sam lupio, čisto pokazne vežbe radi). ^Ovakvi^ odgovori umeju da budu česti po forumima. Ljudi vole da nekome "pomažu", pa vele - "ajd' da i ja nažvrljam nešto".

Zato - strpljivo i naći će se već neko. Praznici su, ljudi se razbežali po brdima, planinama, vikendicama.... opuštaju se pred sezonu. A ovi od kojih baš i očekuješ odgovor (bajkeri i svi njihovi derivati), njima je sezona na dva točka odavno počela, pa se malo teže prihvataju tastature.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

ROTKOS
Petar Stojakovic
Student

Član broj: 221340
Poruke: 8
93.86.84.*



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??03.05.2009. u 13:34 - pre 181 meseci
hahahhahaahhahah StORM48 upravu si totalno:)
Sacekacemo pa ce mo da vidimo sta ljudi kazu;)
Hvala na svetu...
 
Odgovor na temu

ROTKOS
Petar Stojakovic
Student

Član broj: 221340
Poruke: 8
77.46.205.*



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??05.05.2009. u 17:42 - pre 181 meseci
Motorasi ajmo neki odgovori i komentari
 
Odgovor na temu

ROTKOS
Petar Stojakovic
Student

Član broj: 221340
Poruke: 8
93.86.33.*



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??06.05.2009. u 23:21 - pre 181 meseci
pa za nista(((((((((((
 
Odgovor na temu

BioSQUAD
BioSQUAD

Član broj: 70379
Poruke: 566
212.200.23.*



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??06.05.2009. u 23:33 - pre 181 meseci
Sigurno ne vozi niko i nemaju iskustvo!
Samsung Note II # iPhone 5 user
 
Odgovor na temu

ROTKOS
Petar Stojakovic
Student

Član broj: 221340
Poruke: 8
213.198.238.*



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??07.05.2009. u 07:11 - pre 181 meseci
Razume ja drustvo da je on tek izaso....Ali cisto neki vas prijateljski savet to valja ovo nevalja to mi se svidja ovo ne ....
Jer vi ste sigurno mnogo vise kopetetnji za ovu temu nego da ja bilo sta kazem jer se ne razumem puno u ovakve stvarcice...
Jer posle Tomos Automatika iz 85' ovo je space shuttle
 
Odgovor na temu

yu1ny
Beograd KN04ET

Član broj: 85832
Poruke: 1793
213.198.215.*



+13 Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??07.05.2009. u 10:01 - pre 181 meseci
Iskustva sa Sprint Eagle nemam, ali prošle godine sam bio ponosni vlasnik skutera Sprint Phantom, koji ima istu 2-taktnu mašinu kao i Exacty.

Imaš na ovom podforumu dve teme baš o ovim modelima Sprinta, pa malo pretraži.

Moja iskustva sa Phantomom su odlična, posle mnogo negativnih iskustava raznih ljudi sa kineskim skuterima, sa zebnjom sam u maju prošle godine kupio Phantom. Motorče je dugačko i veliko, nikad se ne bi reklo da ima samo 50 kubika. Dvotaktna mašina, pali kao mina, troši od 3.5 do 5 litara/100 km, zavisi da li po polasku odmah daješ pun gas i tako ga držiš stalno ili ne.
Posle nekih 1500 km ugradio sam mu "kit" od 70 kubika, sa njim mnogo bolje vuče i max. brzina se povećala za nekih 7-8 km/h, na otprilike 80 km/h. Sa malo lakšim rolnicama i malo jačom centralnom oprugom na kvačilu vuče k'o blesav i ide do nekih 90 km/h, što je ipak previše za njegovu konstrukciju.

Prodao sam ga negde u novembru, sa pređenih oko 5500 km, bez ikakvih kvarova i problema sa njim, dečko se i danas vozi samo sipa benzin i kvalitetno (Motul) ulje.

 
Odgovor na temu

ROTKOS
Petar Stojakovic
Student

Član broj: 221340
Poruke: 8
79.101.141.*



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??16.05.2009. u 13:11 - pre 181 meseci

@yu1ny hvala na svim savetima PUNO SI MI POMOGO:)

Aj mo neko koga je provozo da kaze nesto da podeli svoje iskustvo sa nama:)

 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??24.05.2009. u 11:20 - pre 180 meseci
e ovako da ti ja kazem za sprint eagla ako jos nije kasno!!! :) motor je extra, ide ko lud, jacina mu je 3.52 kw sto nije malo... za razliku od exatlia ima kvalitetniju rezonu!!!! svi ti sitniji kvarovi su uklonjeni i jedini motor koji ima dva diska!!! veruj mi uzimaj taj motor i przi ga!!! to jemoj savet i ja sad treba da ga uzmem!!! a ovi ljudi sto ti govore kao sprin kinez ovo ono!!! ne slusaj to... pa pogledaj malo oko sebe, svaki drugi u gradu ima sprinta sto znaci da ne moze biti los cim ga svako uzima... i veruj mi ako ti redovno menjas delove i odrzavas ga trajace ti.... mozes i aeroxa da uzmes pa da nevodis racuna o njemu pa da ti rikne posle 5000 km!!!!
nzm to ti je moj savet!!! samo ako ga uzmes ili ako si ga vec uzeo samo se lepo brini o njemu i menjaj redovno delove koji su potrebni da se menjaju posle predjenih odredjenih km!!! to ti je moj savet pa ti sad vidi!!! pozzzz
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??24.05.2009. u 20:28 - pre 180 meseci
Pozdrav
SPRINT Eagle sam kupio 2.maja tako da ni moje neko iskustvo nije veliko. Sto se tice samok skutera kvalitet mu je dobar. Masina ima dosta snage tako da ono 3,53kw nije samo napisano reda radi. Jedina yamerka kao i kod svih kineza jesu plocice na diskovima, ako se jednom yagreju dobro pocinju da piste. Sto se tice blokade u ovlascenim sevisima kazu da jos ne znaju gde je. Ali stvari stoje ovako. Eagle ima dve blokade. Prva je elektronska i gasi masinu na 45 do 50 km/h u zavisnosti kako je kod koga postavljena pri montazi. Druga je na varijatoru ali sa tom nisam jos eksperimentisao. Prvu blokadu skidas jednostavno. Skines poklopac gde se sipa ulje za mesavinu iznad boce za ulje gldano sa leve strane skutera u gornjem delu (tacno ispod sedista) nalazi se jedna plasticna elektronska kutija velicine kutije sibica. U nji ide roze zica. Tu zicu raskaci na buksni i prvu blokadu si skinuo. Tada skuter ide nesto preko 70 km/h. To mu je brzina i kada se voze dvoje na skuteru. Ujedno tada se masina vrti i preko 10000 obrtaja/min. Druga blokada je negde na varijatoru ali nisam stigao jos dotle.
Inace od mene sve pohvale za ovog Kineza
Promenio sam dosta motora do sada ali mislim da je ovaj posle GILERE Stalker mozda najbolji skuter koji sam uopste vozio.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

ROTKOS
Petar Stojakovic
Student

Član broj: 221340
Poruke: 8
93.87.185.*



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??24.05.2009. u 21:18 - pre 180 meseci
Eeeee hvala vam puno na savetima nije kasno jos vise ste mi podigli samopouzadnje u utorak idem po njega pa cemo da vidimo sta kaze EAGLE:))))
Raci mi koje ulje da koristim benzin i td??Ulje polu siteticko ili full i koja je marka ulja je najbolja po tebi....
I takodje te plocice na kocnicama to se moze zameniti jel tako???
Kolka mu je potrosnja pri ono normalnoj voznji??:)
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??30.01.2010. u 18:24 - pre 172 meseci
ja bas hocu sutra da kupin skuter...a pitam se koga cu uzet...sta vi mi slite dali sprint eagle ili keeway f-act 50..fala unaprijed....
 
Odgovor na temu

lux9412

Član broj: 254896
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??18.03.2010. u 18:36 - pre 170 meseci
uzmi eagle! nije skup. a dobijas odlicne performanse... ali ti preporucujem da ga ne silis odmah na pocetku kao turiranje itd. nego ga vozi ako je moguce prvih 500km sa gasom nesto vise od pola! imam iskustva sa kinezima. odlicni su, samo ih vozi po knjizici!!!
 
Odgovor na temu

igaigi
Igor Ivanković
----

Član broj: 229525
Poruke: 35
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??04.04.2010. u 13:54 - pre 170 meseci
Ja ljudim imam Eagla već skoro godinu dana i nisam zadovoljan,mislim do prvih 1000km sve je bilo ok i sve radilo ok,onda kad sam napunio 1000km ovi u servisu mi skinu blokadu i onda nastanu problemi.Nisam ni presao oko 300km nakon skidanja blokade skuter mi je zaribao,otisle su mi karike i klip koje sam morao cekat skoro 4mj. sto je stvarno bezveze,a kad sam skinuo blokadu primjetio sam kad ga vozim malo duze vrijeme oko 60km/h da pocne se grijat i smanjuje brzinu sam,tako da ja bas nisam zadovoljan i gledam da ga se rijesim a najvise sto je utjecalo je to sto mi se stari okrenuo protiv skutera skroz i imam male šanse da ga nagovorim da mi kupi novi ali što se tiče izgleda i ostalih stvari sve 5.I kad sam ga dobio nakon 4mj. imao sam na njem oko 1200km i sad sam presao oko 1800km i vrijeme mijenjat karike jer mi gubi snagu tako su mi rekli ali napisao sam na to TEMU gore Sprint Eagle problemi u voznji.POZDRAV!!!
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??06.04.2010. u 09:58 - pre 170 meseci
ja imam eagle godinu dana,motor je bruka,samo ko god ga kupi nek mu skune uljanu pumpu,jer hoce da crkne,pa onda motor trosi cist benzin i zariba za par kilometara...(kao sto je meni)
BOLJE PRAVITE SAMI MESAVINU... tolko od mene....
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??30.05.2010. u 15:59 - pre 168 meseci
Ljudi ja sam kupio eagla prosle godine.... presao sam 7 000 kilometara ni svecicu mu nisam menjao.... juce mi je bas crkao to jes poceo je da gusi uzbrdo i tesko jako tesko da pali.... otisao mi je klip i karike samo... radilica je ko nova.... inace skuter kao skuter je extra i sat i detalji na njemu.... samo sto sam ja mom plastike izlomio.... al jbg. da se i to srediti skuter je brutalan.... ide 75 skinuta mu je strujna blokada... a sad cu gledati i drugu da mu skinem....
 
Odgovor na temu

igaigi
Igor Ivanković
----

Član broj: 229525
Poruke: 35
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??31.05.2010. u 17:19 - pre 168 meseci
Ja kad sam kupio Eaglea rekli mi kad pređem oko 1000km da dođem na servis i da ce mi skunut blokadu i tako i bilo i ono vozam se par dana i vidim čim vozim skuter malo duđe oko 65 na sat počne gubit snagu i moram stat par sekundi pa ona krenut i tako mi je i crknuo,i odvezao ga na servi a nisam ni presao oko 1250km tako nekako i kazu meni motor si zeznuo jer nije bilo ulja i naravno nije bilo do mene jer je bilo ulja i uspostavilo se da su mi stavili novi klip i karike i nemam vise garancije na njega i sad ponovo vraćena blokada i evo presao sam oko 2300km i sve ok za sad!!
Neznam sta je točno ali sam vidio da ljudi pričaju da kad se skine blokada da onda ne radi pumpa od ulja kako treba!!!
ETO to od mene.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??27.03.2011. u 14:46 - pre 158 meseci
ima kod mene u selu jedan eagle,jeste da je to sve lepo i digitalna tabla i diskovi i napred i pozadi...al mu ja sa maxx-om uvek dam flekicu...;)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: ISKUSTVA SPRINT Eagle novi model(2009)??

Strane: 1 2

[ Pregleda: 25737 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.