Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evolucija je providna laz

elitemadzone.org :: MadZone :: Evolucija je providna laz

Strane: << < .. 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 120826 | Odgovora: 761 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

morpheusxxx
M.Milosevic
beograd/surcin

morpheusxxx
Član broj: 139878
Poruke: 332
93.93.194.*

Sajt: www.juvebalkan.com


+86 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 14:58 - pre 167 meseci
Vazno je da su pojedinci istrcali sa uvredama na moj racun..... da li sam spavao,zasto sam pisao,da li verujem,zasto verujem..... da sam mnogo smesan..... Drzite se svojih majmunskih predaka i uzivajte,jer nemam nameru bilo koga ubedjujem u bilo sta,samo iznosim svoje misljenje........ strucnjak do strucnjaka...
Bolji je častan bijeg, nego nečasna smrt!
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 14:59 - pre 167 meseci
pa nisi ni ti strucnjak, al ajde
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6282

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 15:05 - pre 167 meseci
Citat:
djordje1979: Uvek se radi o evoluciji u malo sirem smislu. Ne postoje vestacki napravljene vrste. To sto je covek umesao prste ne znaci da je to nesto vestacki jer je i covek deo prirode. Covek je vrsio nekakvu selekciju i napravio svetleceg zeca bas kao sto lavovi vrse selekciju i love zebre koje sporije trce.


Al ga ti proširi. Pa onda su i kreacionisti evolucionisti jer i njihov bog stvoritelj je deo prirode pa ako je on sve napravio, to je opet prirodno, to jest evolucija :)


Citat:
morpheusxxx: Vazno je da su pojedinci istrcali sa uvredama na moj racun..... da li sam spavao,zasto sam pisao,da li verujem,zasto verujem..... da sam mnogo smesan..... Drzite se svojih majmunskih predaka i uzivajte,jer nemam nameru bilo koga ubedjujem u bilo sta,samo iznosim svoje misljenje........ strucnjak do strucnjaka...


Istina je jedna, a kakva god da je, treba da je prihvatamo. Nema svrhe osporavati samo zato što nam se ne dopada.

Činjenica je da su sva živa bića načinjena od istog materijala, definisana na isti način - kroz genetski kod, te da su u tom smislu, sva u nekom srodstvu, pa čak i da ih je sva stvorio bog, opet su u nekom srodstvu. na kraju, krajeva i sa stvoriteljem smo u nekom srodstvu i on se toga ne libi iako smo mi za njega mnogo niža vrsta nego što su majmuni za nas.
 
Odgovor na temu

morpheusxxx
M.Milosevic
beograd/surcin

morpheusxxx
Član broj: 139878
Poruke: 332
93.93.194.*

Sajt: www.juvebalkan.com


+86 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 15:06 - pre 167 meseci
Citat:
flylord: pa nisi ni ti strucnjak, al ajde


Bas tako .... ali za razliku od pojedinaca,nisam nikoga vredjao!!! To sto neko nema svoj stav i misljenje,a neko ga ima i misli da cemo za 400 godina biti visoki 2,5m... podrzavam.... Samo ne vidim nista konstruktivno u recenici "morpheusxxx je smijesan" i to posle texta o naucnim suprostavljenim stavovima....
Bolji je častan bijeg, nego nečasna smrt!
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 15:10 - pre 167 meseci
Pa i da budemo visoki 2.5m, to nije evolucija!
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 15:10 - pre 167 meseci
Citat:
morpheusxxx: o naucnim suprostavljenim stavovima....

Nikakva nauka nije dokazala niti moze dokazati da je zemlja i sve na njoj nastalo za 7 dana.
Sto rece neko, obe jesu samo teorije, ali ta tvoja nema apsolutno nikakvog smisla niti moze naci ikakvu naucnu potporu.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 15:11 - pre 167 meseci
@morpheusxxx

Tvoje, Pedjino, moje i uopšte naše ponašanje nije ništa čudno, ovakvo majmunisanje smo nasledili od predaka.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

morpheusxxx
M.Milosevic
beograd/surcin

morpheusxxx
Član broj: 139878
Poruke: 332
93.93.194.*

Sajt: www.juvebalkan.com


+86 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 15:21 - pre 167 meseci
Biblija, kao pisano otkrivenje Stvoritelja, nas na samom pocetku izvestava da se stvaranje Zemlje, zivota na njoj i univerzuma desilo u periodu od 6 doslovnih dana od 24 sata. Ako je do tako necega zaista doslo, ocekivali bismo da nadjemo neki dokaz u prilog takve tvrdnje. I zaista, u osnovnim stenama Zemlje nalazi se nesto sto bismo mogli nazvati "zigom stvaranja". Kao da je Stvoritelj ostavio otiske svojih prstiju kada je stvarao Zemlju, koje mi danas mozemo da otkrijemo i da na taj nacin jos jednom potvrdimo istinitost Njegovog pisanog otkrivenja.

Americki naucnik, Dr. Robert Gentry, otkrio je u osnovnim stenama Zemlje ostatke radioaktivnosti koji ukazuju na skoro trenutno stvaranje nase planete. Njegovo otkrice je objavljeno u najeminentnijim evolucionim naucnim casopisima i predstavlja, po nama, jedno od najznacajnijih naucnih otkrica u ovom veku. Dr. Gentry je objavio knjigu i dve video kasete o svojim pronalascima (koje su prevedene i sinhronizovane u Jugoslaviji, i mogu se nabaviti od autora ove prezentacije).

U nastavku cemo videti kako je Dr. Gentry dosao do ovih otkrica, i to iz njegovog pera. Evolucionisti su kazali da je u pitanju mala misterija koju oni u ovom trenutku ne mogu da objasne, ali da ce to u skoroj buducnosti uspeti. Proslo je nekoliko decenija, a mala misterija stvaranja je ostala i dalje misterija, ali samo za evolucioniste. Prezentaciju Dr. Gentry-ja mozete videti na adresi: www.halos.com


izvor :http://www.cps.org.rs/Cks6/cks6.html
Bolji je častan bijeg, nego nečasna smrt!
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 15:57 - pre 167 meseci
@morpheusxxx

Moram da priznam da je malo bez veze ovo sto radis sa copy/paste. Ti izgleda ne zelis neku diskusiju, nego samo da bombardujes citatima sa drugog sajta.

Mislim da je jednom postavljen link ka tom sajtu dovoljan. Koga zanima procitace, koga ne...ali ovo sto radis nije diskusija.
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2808

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+656 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 15:59 - pre 167 meseci
Citat:
morpheusxxxBiblija, kao pisano otkrivenje Stvoritelja, nas na samom pocetku izvestava da se stvaranje Zemlje, zivota na njoj i univerzuma desilo u periodu od 6 doslovnih dana od 24 sata. Ako je do tako necega zaista doslo, ocekivali bismo da nadjemo neki dokaz u prilog takve tvrdnje. I zaista, u osnovnim stenama Zemlje nalazi se nesto sto bismo mogli nazvati "zigom stvaranja". Kao da je Stvoritelj ostavio otiske svojih prstiju kada je stvarao Zemlju, koje mi danas mozemo da otkrijemo i da na taj nacin jos jednom potvrdimo istinitost Njegovog pisanog otkrivenja.

Ako krenes sa ovime kao radnom pretpostavkom - sve ostalo moze da prodje odma. Odma ovde si bacio nauku kroz prozor i zaboravio na nju. To da posle krenes da trazis neke dokaze koji bi to potvrdili je totalno nebitno - nikada neces imati valjanu teoriju, jer nikada nista neces moci da predvidis. A to da ces naci nesto sto, uz gore boldovanu pretpostavku (tj. dve - prva je da postoji "stvoritelj" - ta je implicitna, ali jos manje dokaziva), sto nije nemoguce da je u skladu sa tom pretpostavkom... cuj - ako verujes u ovo gore mozes i u sve ostalo. Onda lepo veruj - ali ne zovi to naukom.
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 16:15 - pre 167 meseci
Citat:
Zašto misliš da veštački stvorena vrsta ne može imati potomke?


Moze, a nit je taj zev novi zec, nit ce on imati takve potomke. Ovo cak nije argument ni za kreacioniste, s ozbirom da oni tvrde su citavi organizmi stvoreni iz nicega.

Citat:
Uostalom, ja sam, eto, tebe naveo da sam izneseš dokaze koji osporavaju to u šta veruješ i šta tvrdiš, i kao što vidimo, to i dalje veruješ u to što si osporio i i dalje tvrdiš to što si osporio.

Samo kada bi zec argument bio tacan...
Tako da i dalje cekam odgovor na pitanje koje su to rupe u TE.

Citat:
morpheusxxx:Evolucionisti su kazali da je u pitanju mala misterija koju oni u ovom trenutku ne mogu da objasne, ali da ce to u skoroj buducnosti uspeti. Proslo je nekoliko decenija, a mala misterija stvaranja je ostala i dalje misterija, ali samo za evolucioniste. Prezentaciju Dr. Gentry-ja mozete videti na adresi: www.halos.com


To nije ni bila misterija.
I ovaj tekst kao i svi ostali se odnose na delimicne naucne istine. Autor uzima cinjenicu da je vreme poluraspada 130 i kusur dana, a onda na osnovu toga tvrdi da drugacije nije moglo biti, osim da je taj polonijum tu stvoren, pa napravio oreole. Kad bi u obzir uzeo gas radon i uranijum, prica bi dobila drugaciji kraj.


Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 16:19 - pre 167 meseci
Citat:
3way: Tako da i dalje cekam odgovor na pitanje koje su to rupe u TE.

Navedi makar jednu vrstu koja je 100% sigurno i provereno nastala iz neke druge.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 16:24 - pre 167 meseci
To je bar lako.
Medved->Bosanac
 
Odgovor na temu

morpheusxxx
M.Milosevic
beograd/surcin

morpheusxxx
Član broj: 139878
Poruke: 332
93.93.194.*

Sajt: www.juvebalkan.com


+86 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 16:38 - pre 167 meseci
Zalosno je sto vecina ovde zastupa jedan stav, bez ikakvih argumenata, samo na osnovu onoga što su apsorbovali u svoj intelekt tokom svoje edukacije, u kojoj je silom prilika nametnuta "Teorija evolucije". Podsecate me na one statiste iz spota " another brick in the wall" Od pink floyda ! Nema prelaznih formi... a ono malo sto ima je falsifikat !
Bolji je častan bijeg, nego nečasna smrt!
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 17:05 - pre 167 meseci
"Um koji se ukalja u mladosti nikad se vise ne moze oprati.
To znam iz vlastitog iskustva, a do dana danasnjeg negujem
nepomirljivu gorcinu prema nevernim cuvarima svoga mladog
zivota koji su mi ne samo dopustili, nego me i nagnali,
da procitam neprocisceno izdanje Biblije prije navrsene
petnaeste godine."

Mark Twen
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 17:08 - pre 167 meseci
Edukacijom protiv povratka u srednji vek. Šta reći. :)
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 17:10 - pre 167 meseci
@morpheusxxx : biblija je validna kao izvor informacija kolko i Hari Poter
 
Odgovor na temu

morpheusxxx
M.Milosevic
beograd/surcin

morpheusxxx
Član broj: 139878
Poruke: 332
93.93.194.*

Sajt: www.juvebalkan.com


+86 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 17:12 - pre 167 meseci
Citat:
flylord: @morpheusxxx : biblija je validna kao izvor informacija kolko i Hari Poter


Reci mi,sta mislis,ko bi se vise razocarao ako nije u pravu... ti ili ja?
Bolji je častan bijeg, nego nečasna smrt!
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 17:15 - pre 167 meseci
da, zaista bih se razocarao ako se ispostavi da je sve sto je napisano u Hari Poteru laz, jer sam jako veliki fan doticnog i verujem svakoj reci
 
Odgovor na temu

morpheusxxx
M.Milosevic
beograd/surcin

morpheusxxx
Član broj: 139878
Poruke: 332
93.93.194.*

Sajt: www.juvebalkan.com


+86 Profil

icon Re: Evolucija je providna laz01.09.2010. u 17:19 - pre 167 meseci
Citat:
flylord: da, zaista bih se razocarao ako se ispostavi da je sve sto je napisano u Hari Poteru laz, jer sam jako veliki fan doticnog i verujem svakoj reci


mislim na bibliju kao izvor informacija....
Bolji je častan bijeg, nego nečasna smrt!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Evolucija je providna laz

Strane: << < .. 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 120826 | Odgovora: 761 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.