Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bačena baklja na autobus GSP-a!

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bačena baklja na autobus GSP-a!
(Zaključana tema (lock), by Srđan Pavlović)
Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21328 | Odgovora: 90 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Bačena baklja na autobus GSP-a!13.09.2009. u 22:54 - pre 177 meseci
B92

Citat:
Ubačena baklja u autobus GSP-a
13. septembar 2009. | 20:46 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Jedna osoba je zadobila lakše opekotine kada je u Bulevaru vojvode Mišića, oko 16 sati, grupa mladića ubacila upaljenu baklju u autobus GSP-a na liniji 53.

Doktorka Nada Macura iz Gradskog zavoda za hitnu medicinsku pomoć kazala je da devojka ima lakše opekotina butina i da je odmah prebačena na Kliniku za opekotine u Zvečanskoj ulici.

Prema rečima dežurnog dispečera GSP Slobodana Vučenovića, grupa navijača ubacila je baklju u trenutku dok je autobus stajao, a vatru je protivpožarnim aparatom ugasio vozač čime su sprečene veće posledice.

Prilikom tog incidenta razbijena su vetrobranska stakla, kao i staklo na trećim vratima autobusa, a intervenisala je i policija, dodao je Vučenović.

U Beogradu je danas odigrana fidbalska utakmica između Čukaričkog i Partizana.


Ovakve vesti polako postaju svakodnevnica...
 
0

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!13.09.2009. u 22:59 - pre 177 meseci
Sta reci... :(
 
0

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.111.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!13.09.2009. u 23:06 - pre 177 meseci
Mi kao klinci nekada grudvama a ovi manijaci bakljama...
make love - !war
 
0

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!13.09.2009. u 23:07 - pre 177 meseci
Navijači..,....
Ne sumnjam da će uskoro da se javi neko da ih brani. I to u fazonu to nisu pravi, mi nismo takvi
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
0

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.du.xdsl.is.

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!13.09.2009. u 23:45 - pre 177 meseci
Pa ono... jesu baklje nešto malo efektivnije od grudvi... ;-)
 
0

Danijel Krmar
Novi Sad

Danijel Krmar
Član broj: 158660
Poruke: 325
*.static.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!13.09.2009. u 23:50 - pre 177 meseci
Samo čekam izjavu uprave kluba. Garant će biti opet nešto tipa da je vođena prljava kampanja po medijima, i nije to baš tako bilo... A možda se i ne oglase.

Sve u svemu ništa novo, i sreća da niko nije značajnije povređen.
 
0

bubalo

Član broj: 64632
Poruke: 44
*.dynamic.sbb.rs.



+20 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 02:40 - pre 177 meseci
Pa ne znam bas,

Šesnaestogodišnja K. D. zadobila je opekotine po butinama i zadnjoj loži kada je juče oko 17 sati grupa od tridesetak mladića ubacila zapaljenu baklju i demolirala krcat autobus GSP-a na liniji 53, u blizini Beogradskog sajma. Pretpostavlja se da su u pitanju navijači, koji su išli na fudbalski meč Partizan - Čukarički.

http://www.alo.rs/sport/19249/Vandali_sprzili_devojcicu
 
0

Danijel Krmar
Novi Sad

Danijel Krmar
Član broj: 158660
Poruke: 325
*.adsl.eunet.rs.



+9 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 06:15 - pre 177 meseci
Strašno je to što se desilo toj devojci, to ni ne sporim.

Nego kažem da je sreća što je ta devojka prošla samo sa opekotinama drugog stepena i što niko drugi nije ozbiljno povređen. Zamisli samo koliko štete, tj. teških povreda je mogla da napravi ta baklja u punom autobusu. Ta baklja je mogla nekoga i da oslepi, ili da spali lice nekome, užas jedan samo kada čovek pomisli na to.

Ne znam, iskreno mi sve to ide više na onu stvar, sve to postaje kod nas puka svakodnevnica, čini mi se da se više retko ko i uzrujava na takve vesti. Eto, to je danas vest u novinama, ali misliš da će se sutra ili ovih dana naći u novinama kako su počinioci tog zločina uhapšeni i kako će fasovati dugogodišnju robiju? Mogu ti odmah odgovoriti da neće. A ako i bude nešto, tu je advokat Borivoje Borović, koji će sve to da sredi.

Na žalost, takvim likovima ne pomaže ni Leslijeva govnjiva motika, takve bilmeze treba obesiti za m00da po banderama, čisto kao primer.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
*.teletrader.com.



+10246 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 08:23 - pre 177 meseci
Pravda za bacača baklje u pun autobus !
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
93.87.4.*



+30 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 08:31 - pre 177 meseci
Citat:
Danijel Krmar: sve to postaje kod nas puka svakodnevnica, čini mi se da se više retko ko i uzrujava na takve vesti

Evo, da napisem i ovde ono sto sam vec napisao kao komentar na B92 (tamo su mi malo prekrojili komentar, pa da vratim kako je bilo):

Mozemo mi da se cudimo i zgrazavamo do besvesti, ali sve dok se ovakvi primerci (ne)ljudskog roda ne budu slali na OBAVEZNO prevaspitavanje u vidu (bar) dvogodisnjeg prinudnog (i za drustvo korisnog) rada, od jutra do veceri, bez mogucnosti za pomilovanje, nista se nece promeniti.
Kada neizivljeni praznoglavac bude imao na umu da ce njegovo huliganstvo SIGURNO biti "nagradjeno" na adekvatan nacin, aktivirace to zrno graska koje ima umesto mozga i odustati od svoje namere...mozda ne bas svaki, ali veliki broj hoce.

A do tada, svi mozemo ocekivati da ce nam neko ispred nosa baciti neku baklju.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 11:22 - pre 177 meseci
da uradim "paralelu" [iako bas ne moze,ali dobro] sa kockarima maloletnicima,neko je u drugoj temi rekao nesto u fazonu "pa sta sad,ako roditelji ne znaju da ih vaspitaju,treba drzava?" da!
a isto tako kao sto su roditelji svesni da im je dete kockar,isto su tako svesni i da im je dete idiot koji unistava pod opravdanjem "navijac" i naravno ni jedan ni drugi roditelj nista ne rade,a ni ona koja bi najvise trebala,drzava,ne radi

tako da,dok drzava ne uzme stvar u svoje ruke,"blago nama"...

[a bila je uopste juce neka utakmica?]
 
0

Danijel Krmar
Novi Sad

Danijel Krmar
Član broj: 158660
Poruke: 325
*.adsl.eunet.rs.



+9 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 13:41 - pre 176 meseci
Citat:
acaradio:Mozemo mi da se cudimo i zgrazavamo do besvesti, ali sve dok se ovakvi primerci (ne)ljudskog roda ne budu slali na OBAVEZNO prevaspitavanje u vidu (bar) dvogodisnjeg prinudnog (i za drustvo korisnog) rada, od jutra do veceri, bez mogucnosti za pomilovanje, nista se nece promeniti.

Ja se iskreno pitam da li je uopšte za tim likovima raspisana neka poternica, da li se traže da se privedu pravdi? Kao što već rekoh, čitamo takve vesti u novinama, ali se ne sećam kada sam zadnji put pročitao da je došlo do privođenja.

Mislim da si u pravu što se tiče društvenokorisnog rada, zatvor bi za takve verovatno bio odmor i mesto gde bi mogli da upoznaju njima slične pajtaše. Mada bih ja lično osudio par tih grupica na nekih deset do dvadeset godina, čisto kao primer ostalima.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.112.*



+558 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 13:41 - pre 176 meseci
Citat:
acaradio: Mozemo mi da se cudimo i zgrazavamo do besvesti, ali sve dok se ovakvi primerci (ne)ljudskog roda ne budu slali na OBAVEZNO prevaspitavanje u vidu (bar) dvogodisnjeg prinudnog (i za drustvo korisnog) rada, od jutra do veceri, bez mogucnosti za pomilovanje, nista se nece promeniti.
Kada neizivljeni praznoglavac bude imao na umu da ce njegovo huliganstvo SIGURNO biti "nagradjeno" na adekvatan nacin, aktivirace to zrno graska koje ima umesto mozga i odustati od svoje namere...mozda ne bas svaki, ali veliki broj hoce.

Tacno, i bez pozivanja na neznu i siroku slovensku dusu, nego nema milosti ni za koga. Tako rade ozbiljne drzave a rezultati im daju za pravo.
 
0

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 13:46 - pre 176 meseci
Ucimo od prirode. Bol i strah su resenje za svako nezeljeno ponasanje
 
0

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 14:19 - pre 176 meseci
Citat:
Java Beograd: Pravda za bacača baklje u pun autobus !

Da znas da me ne bi uopste cudilo da osvanu ovakvi grafiti ako ovog kojim slucajem navataju....
 
0

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.92.*



+7 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 14:31 - pre 176 meseci
Navataće ih sigurno...

jednog već jesu,a čisto sumnjam da je tvrd ko "Mali Radojica"...

miriše jako na izbore,a ovi manijačko-razbijački lelemudi od "navijača" ionako nisu nikakvo biračko telo...
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
93.86.37.*



+5251 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 17:01 - pre 176 meseci
Taj mali radojica vec peva sve arije iz turandota, tako da su ostatci pitanje sati.

Elem, zaista su javni radovi resenje, prenoce u buvari, porodice mogu da im dostave jaku hanu, i drogu ako hoce, i jedno dve godine rekreacije na izgradnji puteva, mostova, uredjenje obala.

Pa da mogu sa ponosom da pricaju unucima kako su gradili drzavu

Poz



 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
93.86.126.*



+35 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 17:07 - pre 176 meseci
Citat:
i drogu ako hoce


A ja jos nisam video narkomana koji baca baklje u/na autobus.

A ove oranguntane sto hitnije izolovati - za stalno.

Kakvi javni radovi, kakvo prevaspitavanje, izolacija je za to...

Cilj je da se nenormalni odvoje od normalnih i da prestanu da ih ugrozavaju.

Uh, kako vreme odmice, svi cemo postati leslijevci, vidim ja, jbg.
 
0

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.92.*



+7 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 17:29 - pre 176 meseci
Ma meni se čini da bi onaj pop Brana iz Crne Reke trebao da proširi listu bolesti koje leči,ali ako i bude tako odosmo mi sa Leslijem zajedno u srednji vek.

Ili smo možda još uvek tamo,odnosno ovde je,e, sad,*ebiga,ko je , šta je, gde je....
 
0

skocimish
Zemun

Član broj: 133188
Poruke: 153
*.adsl.eunet.rs.



+41 Profil

icon Re: Bačena baklja na autobus GSP-a!14.09.2009. u 17:29 - pre 176 meseci
Navijači... sve je to ista gamad koja ide od stadiona do stadiona i usput uništava, pali i ubija.
Sad bi se pojedini javili sa pričom kako nisu svi navijači isti... naravno da nisu.
Mogu se razvrstati u mnogo kategorija: navijači huligani, navijači ubice, navijači uništitelji imovine, tabadžije, pljačkaši, silovatelji i ostalo.
Normalan navijač je pojam koji je iščezao u ovom slučaju, baš zbog ovakvih bitangi
jer rezultat utakmice je najbolji kada se nešto polomi i opljačka, atmosfera će biti još bolja ako nekog povrede ili ubiju.
Jedna neverovatno tupava fela ljudi bez straha od bilo kakvih posledica, ubiješ boga u njemu ali ne vredi, opet ide glavom kroz zid.
Pitam se da li pali baklju i u kući (ako je ima) i da li su ti roditelji toliki moroni da trpe takvu bitangu na grbači ?
Iskreno se nadam da moje dete neće biti takvo, u protivnom, liferovaću ga iz svog života, pa makar bilo. Neka ga majka ponovo primi na sisu ako je luda.
Da očekujemo efikasniju reakciju nadležnih u ovom slučaju ne možemo jer u autobusu nije povređen niko bitniji, npr. pandur, već "samo" jedna devojka, vrlo važno.

Pozdrav !



dobro je...
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Bačena baklja na autobus GSP-a!
(Zaključana tema (lock), by Srđan Pavlović)
Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21328 | Odgovora: 90 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.