Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za vodjenje evidencije klijenata

[es] :: Windows aplikacije :: Program za vodjenje evidencije klijenata

[ Pregleda: 11943 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

solaric
Aleksandar Solaric
frizerski salon SHINE ON
Novi sad, Srbija

Član broj: 234054
Poruke: 4
212.200.65.*



Profil

icon Program za vodjenje evidencije klijenata28.09.2009. u 10:36 - pre 177 meseci
Pomagajte!
imam frizerski salon i hocu da vodim evidenciju klijenata,sto znaci da upisujem ko je kad bio sta sam radio i sve njihove podatke, za svakog posebno,tipa kad ukucam necijeime da mi izbaci njegove podatke i sa svim njegovim posetama ili tako nesto slicno.
 
Odgovor na temu

solaric
Aleksandar Solaric
frizerski salon SHINE ON
Novi sad, Srbija

Član broj: 234054
Poruke: 4
212.200.65.*



Profil

icon Re: Program za vodjenje evidencije klijenata28.09.2009. u 10:53 - pre 177 meseci
Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

tkaranovic
Tomislav Karanović
Beograd

Član broj: 220507
Poruke: 307



+18 Profil

icon Re: Program za vodjenje evidencije klijenata01.10.2009. u 06:16 - pre 177 meseci
Šaljem svoj program koji je besplatan i može da se koristi bez ograničenja a odgovara datom opisu. Pošto je besplatan pretpostavljam da postavljajući ga ovde ne kršim pravila ovog foruma.

Nema instalaciju, dovoljno ga je raspakovati u direktor u kojem će se koristi i startovati. Ne upisuje u registi ili ini fajl nikakve podatke. Upisuje samo u bazu podatke koji se unose za klijente.

Dopisujem ovu poruku... hteo sam da pošaljem a zaboravio sam da postoji ograničenje za veličinu fajla uz poruku. Ne može da stane cela arhiva uz poruku.
 
Odgovor na temu

solaric
Aleksandar Solaric
frizerski salon SHINE ON
Novi sad, Srbija

Član broj: 234054
Poruke: 4
212.200.65.*



Profil

icon Re: Program za vodjenje evidencije klijenata01.10.2009. u 09:15 - pre 177 meseci
Cao! Molio bih Vas ako ne moze da se okaci ovde program da mi posaljete na e-mail [email protected]
Bio bi Vam puno zahvalan jer pokusavam na netu da nadjem neku takvu aplikaciju ali mi ne ide.
Hvala!
 
Odgovor na temu

tkaranovic
Tomislav Karanović
Beograd

Član broj: 220507
Poruke: 307



+18 Profil

icon Re: Program za vodjenje evidencije klijenata01.10.2009. u 13:21 - pre 177 meseci
Citat:
solaric
Cao! Molio bih Vas ako ne moze da se okaci ovde program da mi posaljete na e-mail [email protected]
Bio bi Vam puno zahvalan jer pokusavam na netu da nadjem neku takvu aplikaciju ali mi ne ide.
Hvala!


Stavio sam ga ipak u ovom forumu uz poruku tkaranovic u temi koja je namenjena ovakvim programima. Biće da sam nabrzinu konstatovao da je arhiva veća od limita...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Program za vodjenje evidencije klijenata

[ Pregleda: 11943 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.