Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969911 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spartak

Član broj: 5625
Poruke: 631
195.252.87.*



+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!02.04.2004. u 22:48 - pre 243 meseci
Pricao je o tome kako je mali broj prebogatih izmislio vrhunski sport da bi zamlacivao raju, pa je karikirao recimo skijaske skokove pricom kako "te bogate chike onda postave nekoga na dve daske i puste ga niz vrtoglavo brdo i smeju se nama kako mi to gledamo a ne razmisljamo kako nam je u zivotu i.t.d."..

Inace je cela emisija prelivala od njegovih recepata socijalne evolucije, prognoza kako ce 2 milijarde nastradati u ratovima, 2 milijarde ce umreti od virusa koje te bogate chike prave a ostace 2 milijarde da zivi na zemlji..


Ocigledno je da sve cita po "mapama", preleti, pohvata neke sustinske teze i onda mashta o njima. Ovo o sportu krade od Ducija Simonovica i tako redom..

 
Odgovor na temu

thermal bug
nbg

Član broj: 23708
Poruke: 6
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.04.2004. u 14:07 - pre 243 meseci
iju, pa cudo bi bilo da takav vrhunski um ne zapadne u paranoju, pravo chudo...
 
Odgovor na temu

PSO




Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!09.04.2004. u 14:17 - pre 243 meseci
Koji je taj lik pozer.. to je strasno
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.panline.net



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!10.04.2004. u 18:29 - pre 243 meseci
Ovaj post koji traje preko 3 godine, ima 702 poruke i 51810 pregleda do sada.

Da li pozeri dobijaju toliko paznje?

Ne bih rekao. => Covek nije pozer.

Predstavio je sebe kao ludog i nesebicnog genija/naucnika koji nama "naivnim Srbima" otkriva tajne sveta.

Takvih nesebicni-propovednik-biznismena u Americi ima hiljade i mlate dobru lovu. Tako da njegov nastup i nije nista novo. Sacekajte godinu dve i videce da ce se javiti jos 1000 ljudi slicnih njemu, samo u drugim bransma biznisa.
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.04.2004. u 23:45 - pre 242 meseci
Ja čitam ovu temu od juče, malo sam se smejao, malo plakao, ali nisam mogao da se odvojim od monitora. Dakle, pročitao sam sve poruke i mislim da zaslužujem za to neku nagradu (gajbu piva na primer). Kako je vreme prolazilo, stvari su postajale sve jasnije, ali i onaj ko prati ovo sve umorniji. Od samog početka je sve bilo poznato - da ovaj muljator mulja, da ga je smešno slušati, da tastature nema, a i da je ima, jako bitna stvar, znalo se ime i prezime dotičnog, gde radi, pa čak i gde svako jutro pije kafu. U međuvremenu saznali smo mnogo toga o mentalitetu ovog naroda, o informatičkoj pismenosti da ne govorimo. Ja sam doduše 20. vek prespavao, pa ne bih znao da primim fax, ali email (tako sam čuo da izgovara jedan od kandidata za NL PRO), to rasturam. Dakle, čuli smo i kako škola radi od bivšeg predavača, i ko su sadašnji predavači, i to da MS ipak nije sedeo skrštenih ruku kako su neki od vas mislili. Čuli smo i turbo dens pesmicu koja me inače podseća na neku poznatiju, samo ne mogu da se setim, a i bio bi blam za moj nick da se u to razumem. Sve znate, ali jedan mali ali bitan delić mozaika još fali. Ko je u stvari Žarko Radosavljević? Pođimo od citata:

Citat:
Nemezis:
Gde ste submediokriteti ?
Pa kako ste danas ?
Mnogo ste me razocarali ?
Pa Vi o niocemu nemate pojma .
Sto se tice toga ko sam ja, ja sam mozda covek koji prolazi pored vas na ulici , ja sam mozda clan vase familije , ja sam mozda vas ortak iz drustva , ja sam mozda covek koji vam sluzi hranu (a pre toga verovatno sam vam ubacio sputum u hranu), ja sam mozda vas kolega sa posla , ja sam mozda vas kolega sa faksa ili da pojednostavim ja sam osoba koja vas sazaljeva zbog vase licemernosti i zatupljenosti .


Da li je moguće da baš niko osim naše "noćne more" nije gledao Borilački klub (Fight Club) sa Edvardom Nortonom i Bred Pitom? Bio je čak i na tv-u par puta. Za one koji nisu: glavni junak je šizofreničar sa udvojenom ličnošću, ali uspeva da napravi tajnu organizaciju koja od amaterskog borilačkog kluba u napuštenom podrumu postaje savršeno organizovana teroristička organizacija u koju nijevišebitnonakojinačin bivaju uključeni i šefovi policije, i političari, doktori, konobari... Naš drug nemezis je upravo izrekao rečenicu iz tog filma koju filmski ludak kaže šefu policije, preteći mu da obustavi istragu. Da li je moguće da drug Žarko toliko uspešan u životu, nikako ne može da prestane da posećuje rcub gde je i početak ove tužne priče. "Ja koristim internet od 93" reče drug Nemezis. "Meni je trebalo 6 meseci da naučim mejl" reče drug Žarko. Pa normalno kad je to tada bilo nešto novo, ni ja ga nisam lako skapirao, meni je trebalo više. Nije zajebancija, ja sam 95. dobio nalog na buef31 koji smo mi tadašnji etfovci dobijali po defaultu, radi prijave ispita. Sa tim buefom31 mogao je da se koristi neki program tin koliko se ja sećam. To je bio neki forum ali mnogo prostiji od ovog danas. A pogodite ko je bio glavni baja na forumu, koga sam jedino upamtio. Naš drug Nemezis koji je tada znači bio student etf-a, i koji je izgleda više vremena provodio po terminalima po rc-u i rcub-u, nego u amfiteatru i "golubarniku", pa mu ni studiranje nije izgleda išlo. Da ne mislite da sam ja bolji, ja sam posle par meseci napustio faks jer mi se učinio pretežak. Poenta je da se godina kad je drug Žarko bio student ETF poklapa sa godinom kad je drug Nemezis bio student istog. Dodatni dokaz je i to što drug Nemezis i dalje koristi rcub za internet (ne svaki put) a i to što smo čuli da drug Žarko neće da plati internet za sedmi dan nego idu u net cafe. A i kad bi drug Nemezis došao do tolko para da je plaćao i internet? Pa onda ovo njegovo poistovećivanje sa matrixom, kao kompjuterski bog, pa Nemezisovo poistovećivanje sa genijalnim šizofreničarom iz Borilačkog kluba. Zamislite udvojenu ličnost gde je jedna polovina poznati prevarant, naivnima simpatičan, mlad, uspešan, idealni srpski zet posle Mateusa, koji ne može bez medijske pažnje da živi, koji voli da mu se dive kao i striptizeta sa slike pore njega što voli da se pokazuje. A druga polovina ličnosti je u ilegali. Veliki haker iz RCUB-a (reci ti nama druže koji si nivo u mad-u ako to još postoji), najpametniji zli um koji je toliko anoniman kao i Minimax samo nije svestan svoje nesvesti. A i druge stvari se poklapaju - rečeno je Žarko ušao u policiju, vojsku, obrazovne ustanove, spc, vladu, bk, rts. A to isto je uradio i naš junak iz Borilačkog kluba, a to nas opet vodi našem drugu Nemezisu koji voli da mu se sve definiše. Našem drugu Nemezisu koji voli da splavari po Tari i provodi se sa fenomenalnim društvom (koga ti farbaš kad ti je jedino društvo Žarko, a i nikad niste zajedno u isto vreme, uvek je samo jedan od vas dvojice prisutan). Dosta sam napisao za početak, čekam reakcije. Nadam se da sam uspeo malo da zatalasam, pa neka drug Nemezis kaže da li sam u pravu ili je on nepravedno optužen. Sve ovo mogu biti i koncidencije. Ako grešim, onda izvini Žarko, pardon Nemezis :-))


[Ovu poruku je menjao BluesRocker dana 25.05.2004. u 05:11 GMT]
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.04.2004. u 00:51 - pre 242 meseci
Samo bih još dodao da je drug Nemezis od svih tema na ES jedino slao poruke na ovu, što takođe ide u prilog mojoj tvrdnji, a nisam ja prvi ko je ustanovio njegov identitet.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.panet.co.yu



+1340 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.04.2004. u 10:45 - pre 242 meseci
Verovatno sam ja prvi jer iz pretrage njegovih postova se moze videti da sam odmah, samo par sati posle Nemezisove prve poruke, posumnjao da nam je konacno licno Zare dosao u goste.


 
Odgovor na temu

weB_KiLeR

Član broj: 238
Poruke: 1317
*.air.tehnicom.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.04.2004. u 10:54 - pre 242 meseci
To jeste on, mada opet shvatio sam jedno ako on obmanjuje raju nek to radi, valjda ce ljudi skapirati da je prevara, osim sto ga reklamirate i negativna reklama je ipak reklama, mislim ne znam sto se snjim opterecujete, ima debila koji veruju u sve sto kaze pa nek ih sisa ko ovce to nije vas problem, i nema sta vi da ga mrzite zbog toga.
Ja sam bio prvo nadrndan do jaja, zato sto taj covek toliko para zaradjuje a obmanjuje ljude, dok sad me licno bas briga srecno mu bilo dok god bude ovaca za sisanje bice i ovakvih poput Zarka.

Od nerviranja nema vajde pustite coveka nek radi to sto radi, on je shvatio da samo tako moze da zaradi vece pare ovde.
Da varas lazes i obmanjujes i sluzis se time sto je raja kod nas 90% psihicki bolesna...
Uglavnom Zare srecno ti bilo pametan si ti cim si skapirao i cim se pravis naivan, ali opet to je tvoja stvar i zato samo gubis status u drustvu :)
 
Odgovor na temu

thermal bug
nbg

Član broj: 23708
Poruke: 6
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.04.2004. u 10:59 - pre 242 meseci
evo nama i zavere?
 
Odgovor na temu

angelos
Predrag Petrovic
Field Support Engineer
Serbia,Belgrade

Član broj: 11840
Poruke: 444
*.yubc.net



+159 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.04.2004. u 12:55 - pre 242 meseci
Konacno i ja nesto da dodam na ovu temu.
Zarko je jedan ortodoksni hostapler,poseduje tu drugu skolu u kojoj navlaci studente sa ETF-a da spremaju ispite kod njega. Izmedju ostalog jedna moja drugarica sa ETF-a pohadja kurs kod njega iz matematike. Neki njegovi likovi tvrde da matematika 1,2,3.. mogu da se spreme za mesec dana,taj kurs se placa 150 eura za dve nedelje.Ti ljudi provode vreme na nastavi od 8h do 22h nekad se desi da ostaju cak posle ponoci. Dobijaju po par stotina zadataka koji nisu reda 2+2=4.Predavaci iz NL Pro skole tvrde da mogu svih 12 predmeta sa ETF-1 mogu da se spreme za par meseci. Ova moja drugarica je bela ko krpa,od mozga joj nishta nije ostalo,ko zna shta im tamo rade vishe od 12 h dnevno.Radi se za uskrs,bozic,drzavne praznike. Jebem im kevu sektasku!!!
Ako neko zna neke info o ostale dve skole neka jave. Nesto se razmisljam da se infiltriram u sve tri skole koliko ih vec ima i da snimam sta se radi iza kulisa!


Pozdrav!!
 
Odgovor na temu

angelos
Predrag Petrovic
Field Support Engineer
Serbia,Belgrade

Član broj: 11840
Poruke: 444
*.yubc.net



+159 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.04.2004. u 13:00 - pre 242 meseci
Ona negova tastatura mi lichi neshto mnogo na moju miksetu,neshto se mislim da zavarim moju staru tastaturu na miksetu i da to sve lepo povezem. Sa mojim izumom cete u isto vreme moci da skrechujete i da pishete na bimu.
 
Odgovor na temu

thermal bug
nbg

Član broj: 23708
Poruke: 6
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.04.2004. u 16:20 - pre 242 meseci
matematike 1 2 3 i mogu da se spreme za mesec dana pod uslovom da se sedne i buba! ne vidim tu neko dostignuce... ispiranje mozga je druga pricha, al znate kako je na etf, posle 23 puta polaganja istog nije teshko izgubiti kriterijum i pamet...
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu



+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.04.2004. u 17:33 - pre 242 meseci
Citat:
angelos:
....
provode vreme na nastavi od 8h do 22h nekad se desi da ostaju cak posle ponoci. Dobijaju po par stotina zadataka koji nisu reda 2+2=4.Predavaci iz NL Pro skole tvrde da mogu svih 12 predmeta sa ETF-1 mogu da se spreme za par meseci. Ova moja drugarica
...


heh, pa za toliko matematike dnevno mozes da je spremis i bez da bilo kome, a ne njemu das pare...
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.vdial.verat.net



+968 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.04.2004. u 19:43 - pre 242 meseci
Citat:
Nemezis:
... ja sam mozda covek koji vam sluzi hranu (a pre toga verovatno sam vam ubacio sputum u hranu),...


Ha, ha, ha... Žare, ne jedi feces.
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.04.2004. u 16:43 - pre 242 meseci
http://www.nlpro.co.yu/
_____________________
nlpro.co.yu

Prezentacija u pripremi
_____________________
Sta bi sa sajtom?
Radi li ta skolica jos uvek?
Ima li g.Zarka jos na TV?

http://avala.yubc.net/~darkodd/
_____________________________________________________
Forbidden
You don't have permission to access /~darkodd/ on this server.

Apache/1.3.22 Server at avala.yubc.net Port 80
_____________________________________________________
Sta je sa veterinarom?
 
Odgovor na temu

angelos
Predrag Petrovic
Field Support Engineer
Serbia,Belgrade

Član broj: 11840
Poruke: 444
*.yubc.net



+159 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.05.2004. u 09:01 - pre 242 meseci
Veceras dana 01.05.2004 u 18 h na artu nova emisija o jednoj od skola u sklopu nl-pro-a.Govorice studenti bla,bla.....
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.05.2004. u 12:43 - pre 242 meseci
J3bo te, kucam neki rad u wordu i svaki čas klikćem na ikonicu save jer se bojim da mi ne nestane struje, i uvek se setim Žarka i da je to zabranjeno. Ne znam šta više da radim. Lepo nisam pametan.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

angelos
Predrag Petrovic
Field Support Engineer
Serbia,Belgrade

Član broj: 11840
Poruke: 444
*.yubc.net



+159 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.05.2004. u 18:10 - pre 242 meseci
Upravo sam odgledao emisiju i komentari su sledeci,da krenemo od kraja:
1)Pitam li se kako li izgleda ona kartonska kutija zvana pc,covek ce da mi objasni shta je unutra?
2) Mala sa desne strane u crvenom dzemperu nije morala bash da digne toliko brus necemo valjda u Nl na kres kombinaciju !(Paxy nema prava da komentarishe na ovo i iznosi info!!!!!!)
3)Iznenadan prestanak programa Uuuups :-) !
4) Ja se frljam sa padezima,da li neko sa foruma zna tipove iz leskovca i odakle ono beshe(stepojevac)?

....................................................

 
Odgovor na temu

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.dialup.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!02.05.2004. u 13:36 - pre 242 meseci
Citat:
spartak:
Pricao je o tome kako je mali broj prebogatih izmislio vrhunski sport da bi zamlacivao raju, pa je karikirao recimo skijaske skokove pricom kako "te bogate chike onda postave nekoga na dve daske i puste ga niz vrtoglavo brdo i smeju se nama kako mi to gledamo a ne razmisljamo kako nam je u zivotu i.t.d."..


true
 
Odgovor na temu

machiavelli
Beograd

Član broj: 7080
Poruke: 216
194.106.165.*



+164 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.05.2004. u 02:29 - pre 242 meseci
Mnogi su imali ideju da se Zare pozove na nekakav TV duel i da se svetu dokaze koliki je prevarant.Od toga nema nista. Nije toliko lud. Mozda bi pristao na TV duel ako bi se pricalo o marketingu, jer je jedino u tome uspeo.Jedino sto mozemo su dve stvari.Prva je da se skrene paznja Microsoftovom predstavnistvu pa neka ga oni tuze ili sta vec zbog silnih baljezgarija. Druga stvar - da neko ko je preduzimljiviji,bez interesa,potkovan znanjem,i ko je clan neke organizacije (ako takva postoji) pozove redakciju "Kurira", ugovori sastanak sa nekim malo pismenijim novinarom i oplete svoju pricu o Zaretu. Da, dobro ste procitali - Kurir. Ako neko cita taj list zna o cemu pricam. To je mozda jedini list bez kupljenih novinara i koji pise sve.Samo je bitno da se neko pljuje.Objavili bi pricu 100% i to na naslovnoj strani pod nekim socnim naslovom (njegova slika a ispod - "Srpski Bill Gates prevarant" - vec se sladim!!). Bilo bi dobro i da se nadje neko od nezadovoljnih musterija da nesto prokomentarise i da se svima koji zele vise da saznaju u kolumni postavi link za ovaj forum.Verujem da imate jos ideja.
Ovo moze biti prvi, ali veliki korak (s obzirom na tiraz Kurira) ka nekoj TV emisiji gde bi se usmeno osakatio Zare.Jedino da se izabere neko ko ce da da intervju.Zato predlazem da to bude neki lik koji stoji ispred neke firme, udruzenja, neke normalne i sertifikovane skole racunara ili neceg slicnog jer bi bilo opravdanije.Bilo bi bezveze da se prijavi neko "obican" koji bi predstavljao grupu gradjana sa ES foruma.
Mozemo da prdimo ovde jos 2 godine , a Zaki mlati kesh. Ko smatra ideju izvodljivom i voljan je nekog da predlozi ili sam istupi neka postuje da smlatimo budalu.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969911 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.