Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974072 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Djuki
Djurdjevac Ivan
Pancevo

Član broj: 56
Poruke: 171
*.3dnet.co.yu.

Jabber: djuki_mag@elitesecurity.org
ICQ: 66867882


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!29.06.2005. u 10:24 - pre 228 meseci
Citat:
dejan,: Gde li je ona čuvena Žarkova tastatura,nešto je nema.Da mu je možda nisu ukrali oni “Vladari iz senke” ili možda CIA.Inače Žarko i ekipa su smislili novu foru,dele flaere “Postanite IT Ekspert za 6 meseci i sa našom sertifikovanom diplomom zaposlite se u zemljama Evropske unije,prosečna plata 4000€”.Produžili su malo “obuku”


Pa ni za 6 meseci se ne postaje ekspert.
I Plata od 4000 evra, pa ni vani ne cvetaju ruže, a i niko u stratu nema takvu platu, to je plata dokazanog eksperta, koji treba da se dokaže i pokaže na radnom mestu , a za to je potrebno najmanje 6 meseci da radi za mnogo manju platu.

Jerdini kurs koji cenim je Majkrosoftob, i ko njga završi posle faksaq ili više škole, e za njega se može reći da ima dobar preduslova za eksperta.

Tačnije ono što sam hteo da kažem je da niko ne može biti ekspert bez dana radnog staža.

1) Potreban nam je Advokat, koji bi bez naknade zastupao grupu građana, u slučaju protiv NL Pro Group i Žarka Radosavljevića.

2) Posle konsultacije sa Advokatom, verovatno skupiti potpise ako je potrebno, i pokrenuti krivičnu prijavu.

3) Akcija!

Nek se javi neko sa konkretnim planom, šta kada i kako. Prazne priče po strani.
Prvo da nađeno Advokata, pa onda u Akciju, bez njega ne možemo ništa.
 
Odgovor na temu

simonzec
kg

Član broj: 60415
Poruke: 378
62.108.101.*



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!30.06.2005. u 12:39 - pre 228 meseci
stvarno mislim da me ne zanima tema ali stvarno moram da stavim na forum ove super pasuse:
Zarko Radosavljevic: Ova tastatura, koju danas koristimo, napravljena je pre 135 godina i prekopirana je sa tadasnje pisace masine. Sustinski promasaj je dijagonalni raspored tastera, koji je pomeren udesno, drugi promasaj je raspored slova zato sto se najslabijim prstom kuca najcesce upotrebljavano slovo u svim azbukama, a to je "a". Moje resenje je drugacije.
OBUKA ZA "SLEPO" KUCANJE
TRAJE SAMO SAT
Zarko Radosavljevic je novom tastaturom privukao paznju mnogih privatnih investitora, od italijanskog vlasnika lanca restorana do americkih finansijera koji su mu trazili neku garanciju uspeha. Ovaj vispreni mladic im je dao veoma zanimljiv predlog.
- Pozvao sam ih da dodju sa punim koferom novca, ugovorom i motornom testerom. Nije im bio jasno zasto da ponesu motornu testeru. Objasnio sam im da ce oni, ili neko ko ne zna da kuca, sesti za tastaruru i ako posle sat vremena ne bude "slepo" kucao, mogu da mi motornom testerom odseku ruke. Dakle, svojim rukama garantujem uspeh.
VLADA SRBIJE STALA IZA PROJEKTA,
INTERESUJU SE JAPANCI I "SIMENS"
S: Posle ponude "Majkrosofta", da li se pojavilo ozbiljnije interesovanje u zemlji?
Z.R: Da. Sada vodimo pregovore u Vladi Srbije koja je stala iza projekta. Takodje, izuzetno su zainteresovani Japanci za koje je ovo strateski proizvod, ali je i vlasnicima "Simensa" ovo zanimljiv projekat. Pregovori su u toku i sacekacemo najbolje uslove. Nije tu samo novac u pitanju, vec zastita na globalnom nivou.

http://www.svedok.co.yu/index.asp?show=29218

Znaci za Zarka i Vlada i Majkrosoft i Simens i Japanci,a vi protiv njega??Pa gde ce vam dusa??:))))))))))))))))
ah da i ko nije video Zarka moze da vidi sliku na http://www.danas.co.yu/20021016/com_media.htm tu je i slika tastature(doduse malo losija grafika:))))))))))


[Ovu poruku je menjao simonzec dana 30.06.2005. u 13:45 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao simonzec dana 30.06.2005. u 13:46 GMT+1]
WWW.SUMADIJSKICVET.COM - klaster SUMADIJSKICVET -Kragujevac
 
Odgovor na temu

Ave
Beograd

Ave
Član broj: 17476
Poruke: 152
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+238 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!30.06.2005. u 19:03 - pre 228 meseci
Toliko smo mu naudili da to nije normalno, a on sve bogatiji i bogatiji.
Ma Zare je majstor, ovi ljudi nikako da shvate da je sve ovo njemu besplatna reklama.
 
Odgovor na temu

neiskoriscenusername
Aleksandar
Beograd

Član broj: 27918
Poruke: 36
195.252.85.*

ICQ: 91854452


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.07.2005. u 21:01 - pre 228 meseci
Da jedna zanimljivost...
Zarko svojim polaznicima (devojka koja je zavrsila Matematiku) prica o neuspesnim pokusajima atentata na njega. Da li bi iko promasio?
No
 
Odgovor na temu

ghost2k3
Lat45.2508; Lon19.3919

Član broj: 25133
Poruke: 691
217.24.27.*

Jabber: ghost2k3
Sajt: www.zombo.com


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!08.07.2005. u 23:49 - pre 228 meseci
Sta bi sa onom tastaturom? Prodjose godine, a nista se ne desava.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8358
*.panet.co.yu.



+1344 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!09.07.2005. u 11:41 - pre 228 meseci
Pre nekoliko godina sam napisao da je tastatura jedna od najzescih Zaretovih izmisljotina, na osnovu koje se i vinuo medju zvezde novinskih clanaka mnogih jadnih srpskih novinara koji su gradili svoju karijeru pisuci o njemu senzacionalisticke tekstove.

Te budale nisu bile svesne da time i vaspitavaju veliki deo ovog racunarski nepismenog naroda, sto je i dovelo takvog Zaretovog uspeha koji, siguran sam, ni on nije mogao da predvidi.
 
Odgovor na temu

ghost2k3
Lat45.2508; Lon19.3919

Član broj: 25133
Poruke: 691
217.24.27.*

Jabber: ghost2k3
Sajt: www.zombo.com


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!09.07.2005. u 13:21 - pre 228 meseci
Jos uvek mi ne ide u glavu kako neko moze tako da izlevati ljude i da ih vuce za nos sa necim sto ne postoji. Nije moguce da ga niko nije skontao i to dao u javnost. Kolika god bila senzacija ta njegova tastatura, bila bi isto tako velika senzacija i da se razotkrije.
 
Odgovor na temu

ctrl alt del
BG

Član broj: 48501
Poruke: 534
*.rcub.bg.ac.yu.



+183 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.07.2005. u 13:36 - pre 228 meseci
Jel iko od tih novinara video tu tastaturu kako radi (i otkucao par reči na njoj) pre nego što su napisali svoje članke.
 
Odgovor na temu

plcb83
Nis

Član broj: 62739
Poruke: 274
*.dial.b92.net.

ICQ: 168538686
Sajt: www.gradnis.net


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!13.07.2005. u 00:05 - pre 228 meseci
molim da me neko "prosvetli":)

Da li je meni komp i kvaru ? o ovoj temi se pise pune 3.5 god (tri i po godine)?????????????
www.gradnis.net
www.glavnibaja.info

Moje misljenje ce se vremenom menjati ali ne i cinjenica da sam u pravu.

 
Odgovor na temu

Mishkin
Cacak

Član broj: 797
Poruke: 87
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 43134240


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.07.2005. u 01:23 - pre 228 meseci
lose si podesio vreme :)
No matter how hard you try,
You can't stop us now!!!
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.07.2005. u 13:12 - pre 228 meseci
Ustvari namena teme je da se skupi kriticna masa ljudi koji ce da lincuju genija , pa ce posle zasluzeno da ode u post mortem legendu .

U pravilniku ES nigde ne pise da nije dozvoljeno planiranje takvih stvari na forumu .


Javite rezultate ....
 
Odgovor na temu

Dzoni_m
DE

Član broj: 8675
Poruke: 23
212.62.39.*



+105 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.07.2005. u 12:33 - pre 228 meseci
Samo da se pofalim:)

Procitao sam temu od 1 (prve) stranice do POSLEDNJE i sve sto mogu reci je: SVAKA MI CAST hehehehe.
 
Odgovor na temu

misa J.
Leskovac

Član broj: 32911
Poruke: 142
*.dial.b92.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.07.2005. u 15:12 - pre 228 meseci
Khm, bas me interesuje kako ce te na toj tuzbi da objasniti sve ovo, s obzirom na IT obrazovanost ovdasnjeg stanovnista :) A svako operacija preko interneta je besmislina, pa ova tema ima vise pregleda nego NL pro group sajt.

-------------------------------------------------------------------------------

A evo jednog njegovog bisera:

Internet špijunaža: Srbija na udaru tajnih službi

Pažnja, slušaju nas!

Zvanično, niko ne može ili ne želi da potvrdi sumnje da se kod nas prisluškuje internet saobraćaj. Nezvanično, ipak, postoje kompetentni ljudi koji o tome otvoreno pričaju. Jedan od njih je Žarko Radosavljević, vrhunski programer, matematičar, inovator, vlasnik škole računara "NL pro group" iz Beograda. Ovaj kompjuterski genije započeo je karijeru upravo u Telekomu. Prvo je radio na poslovima obezbeđenja, ali kada je talenat izbio u prvi plan, postao je programer i instruktor za obuku novih kadrova.

http://www.politika.co.yu/ilustro/2277/4.htm

[Ovu poruku je menjao misa J. dana 25.07.2005. u 16:14 GMT+1]
::Imagine something funny here::

 
Odgovor na temu

stonex

Član broj: 25873
Poruke: 642
217.24.27.*



+9 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.07.2005. u 00:13 - pre 228 meseci
Sa gornjeg linka Politike :


(citat ) – Nedavno smo kontaktirali sa čuvenim "Majkrosoftom" – priča Radosavljević. – Poslali smo jednu poslovnu ponudu na njihovu šifrovanu i- mejl adresu i oni su nam uzvratili. Međutim, samo petnaest minuta kasnije, na našu adresu je stigla ponuda firme "San mikrosistem" za isti posao. Dakle, pratili su našu komunikaciju sa "Majkrosoftom" i odmah reagovali. (kraj citata )


Da je Zare dalaBu - to vec svi znaju , ali da je Politika spala na ovakve tekstove i lazi - to je vec dno dna za ovu kucu .

PA KAKAV JE ZARE LAZOV , OVO JE BRUKA !!!
 
Odgovor na temu

plcb83
Nis

Član broj: 62739
Poruke: 274
*.com
Via: [es] mailing liste

ICQ: 168538686
Sajt: www.gradnis.net


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.07.2005. u 00:45 - pre 228 meseci
DA li taj zare zna za ovaj forum?:)
xe xe
www.gradnis.net
www.glavnibaja.info

Moje misljenje ce se vremenom menjati ali ne i cinjenica da sam u pravu.

 
Odgovor na temu

JustUser
Dragan Sataric
Beograd

Član broj: 62313
Poruke: 10
147.91.184.*



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.07.2005. u 08:52 - pre 228 meseci
Ali ljudi.... nama treba neko takav!!!

Čarli Čaplin je odavno mrtav. Eto i Beni Hila lagano zaboravljamo. I Minimaks se skoro upokojio.

Kako reče Bora Čorba narodu treba:
"Čkalja, Maksim Gorki, Paja Patak"

Pa zar nije genijalna njegova priča
(citat iz novina)
Citat:
Prototip tastature o kojoj je rec napravljen je i rastavljen na sest delova. Sam Zarko zna gde se nalaze dva.


Plakao sam od smeha....

A način njegovog bogaćenja... e to je već priča o Kleo Patri i sličnim prevarantima.
Za te stvari valjda su zaduzeni UBPOK i slični...
Just another f***in forum writer.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8358
*.panet.co.yu.



+1344 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.07.2005. u 09:33 - pre 228 meseci
Citat:
JustUser
Pa zar nije genijalna njegova priča

Citat:

Prototip tastature o kojoj je rec napravljen je i rastavljen na sest delova. Sam Zarko zna gde se nalaze dva.



Plakao sam od smeha....



Ali posle je "napredovao"...

Citat:


nova tastatura je trenutno u delovima, u 263 segmenta koji se nalaze na različitim lokacijama.



Samo u Srbiji je to moguce...
 
Odgovor na temu

dejan,
Beograd

Član broj: 61886
Poruke: 126
212-200-135-72.dialup.sezampro.yu.



+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.08.2005. u 01:42 - pre 227 meseci
Gde li je Žarko u zadnje vreme se ne pojavljuje u medijima?
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.08.2005. u 18:28 - pre 227 meseci


al je tastatura ,neko bezveze nacrtano g**** ,i sta ja da kucam na ovim krugovima i samo ce Srbi da imaju ovako lgupe tastature ,m`da ,sto nije dao sliku gotove tastature ,ili nije obucio likove za 1 dan da je naprave.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

CooLa
Sibin Grašić
SysAdmin
Beograd

Član broj: 57939
Poruke: 698
*.neobee.net.

Sajt: etfovac.com


+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!16.08.2005. u 00:42 - pre 227 meseci
@Dejan

Verovatno uzeo kintu i zapalio na Havaje
Pitaj decka zasto ga zovu Gojko Sisa
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974072 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.