Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 968347 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoranRuma
ruma

Član broj: 74486
Poruke: 58
80.74.166.*

ICQ: 207855451


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!09.01.2006. u 02:40 - pre 221 meseci
zalosno
secam se zarka od pre par godina i njegove tastature
samo se nadam da ce takvi zavrsiti gde im je mesto ,koliko je ova drzava smesna kad portiri vrse prevare i svi znamo da je prevara i niko nista ne preduzima.
mape su zaista jasne i mnogo sam naucio, hvala ti zarko za sve znanje koje si preneo meni obicnom smrniku (a nisi uzeo od mene ni evro)
p.s. sada sam i ja hacer
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!09.01.2006. u 13:17 - pre 221 meseci
Citat:
malataca: Da, odgovorio si mi. A reci nesto i o Dr. Tomasevicu. Da li je istina da je Zarkovom ocu izlecio rak? To je Zarko pricao na televiziji.


Koliko znam Zarko je pricao da mu je izlecio majku.
To sve u vezi, dr. Tomasevica je evidentno da je prevara, sve radi na "placebo efektu", bili ste u pravu bolesni ljudi naraocito od najtezih bolesti kao sto su razne vrste karcinoma, hvataju se za "slamku", ako je "dobro" izlekramirano radi, nemojte nikada da zaboravite tri puta ponovljena laz postaje istina.

Da bi neki lek ili preparat bio priznat MORA da ide na klinicka ispitivanja koja traju vise godina, sto veci broj testiranih subjekata, i veci udeo pozitivnog dejstva leka na simptome bolesti, to je veca mogucnost njegovog prihvatanja i verifikovanja.

Posto preparat koji je "dr."Tomasevic prodavao nije testiran, Zarko Radosavljevic je uzeo na sebe ulogu Medjunarodne zdrastvene federacije i Klinika za borbu protiv karcinoma i proglasio lek za "CUDO".

To je isto kao kada bi neko od Vas osobama obolelim od leukemije, delio recep za supu od orijentalnog ljiljana i govorio da je to lek, taj recept je proizvod kineske tradicionalne medicine, ali ne leci bolest samo poboljsava malo stanje bolesnog organizma, A USPUT TU INFORMACIJU DA NAPLATITE NEKOLIKO HILJADA EVRA.

Sto se tice, osoba sa prezentacije "dr."Tomasevica, ne zaboravite svaki covek ima svoju cenu, e sada da li se isplati platiti je ...

Medjutim tu moze da dodje do pripisivanja zasluga, kada neko dodje kod prevaranta kao sto je Tomasevic, on kaze da se ne prekida sa konvencionalnom terapijom, vec da se njoj doda i njegov preparat, onda ili dodje do ozdravljenja ili do smrti.

Postoje lekari koji u svetu lece odredjene vrste karcinoma, od hemangiona,do nespecificnih vrsta karcinoma (karcinom misica srca, itd), sve informacije o tome mogu se naci na NET-u. To su lekari koji su svoje terapije i preparate testirali i dokazali.

Sa najtezim bolestima i ljudima koji su od njih oboleli se ne igra, tu nepostoji opravdanje za gresku, ne postoji "imao sam dobru nameru", ne zaboravite put u pakao je poplocan dobrim namerama.

Nadam se da ce Zarko Radosavljevic i njegova svita dobiti ono sto zasluzuju, sta je to nesto, ako uspem da ga utamnicim (postoji velika mogucnost, zato sto trenutno prosledjujem dokumenta o nelegalnom poslovanju njegove firme Ministarstvu za finansije i Drzavnom tuzilastvu), ako to ne uspe tu je Dragi Gospod Bog koji sve to posmatra, a kaznu ce osetiti.

Ako neko od Vas ne daj Boze bude imao nekoga u porodici (blizoj ili daljoj) nekoga ko je oboleo od karcinoma, uvek preko Interneta mozete dobiti adekvatnu pomoc ili savete, postoje mnogi institui i klinike sirom sveta koje uspesno lece razne vrste karcinoma.

I ne zaboravite zdrastvena kultura je kljuc svega, dva puta godisnje kontrola krvane slike (kompletna) i plus uraditi tumor markere (CEA) i svaki problem je resen, jer ako se toga pridrzavate i ako postoji karcinom otkriva se u ranom stadijumu gde je prognoza ozdravljenja mnogo veca, ne dozvolite prevarantima da Vas unuste, edukujte se i pomozite sami sebi. Postoje savetovalista za borbu protiv karcinoma, pomoci ce Vam, i naravno budite verujuci.

Zarko Radosavljevic je prevarant i los covek i to je cinjenica, koja je toliko istinita da boli, njega i sve iz njegovog okruzenja.

I neizmerno Vam se divim sto ste imali snage i strpljenja da sve ove godine radite na raskrinkavanu Zarka Radosavljevica i svih osoba sa kojima je radio.

Narocito sam impresioniran, moderatorima i svima Vama koji ste iznosili nepobitne dokaze o njemu.

Vreme je da Zarko Radosavljevic zavrsi kako zasluzuje.

Javno je vec ponizen, ostaje samo jos ROBIJA !!!

 
Odgovor na temu

malataca
Tatjana Milosevic
Beograd

Član broj: 76334
Poruke: 23
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!15.01.2006. u 18:44 - pre 221 meseci
Ovako je Zarko jednom prilikom objasnjavao kako se koriste Mape uma, pa kaze
Ako dve drugarice spremaju Rimsko pravo (nekoliko stotina strana), podele gradivo na dva dela, pa tako jedna za jedan dan napravi Mape uma za prvi deo, a druga drugarica napravi Mape uma za drugi deo, pa te mape sutradan razmene, i za DVA DANA NAUCE RIMSKO PRAVO.
Originalno, nema sta.
 
Odgovor na temu

bakiman
Branislav Vučić
C:/europe/serbia/belgrade

Član broj: 21588
Poruke: 1538



+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!15.01.2006. u 21:19 - pre 221 meseci
Lele, pa ova tema ima više stranica od Ilijade. Može li interpretacija ovog "dela" o ŽR?

Šta se ukratko izešavalo?
Popravke, prepravke i pravke

YouTube kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCxSBMiROqcdInnr219qMYeg

Instagram stranica:
www.instagram.com/banellones
 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!24.01.2006. u 16:06 - pre 220 meseci
I ima dobre inicijale... ;)
 
Odgovor na temu

R.Z.
Ratko Zivanovic
Beograd

Član broj: 82322
Poruke: 17
*.ikomline.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.01.2006. u 10:08 - pre 220 meseci


ma necu ja nikog da prosvetlim, ali brate preterali ste.

Ja kapiram da ovaj NSA -koji nece da se predstavi- ima nesto licno protiv, ali mislim da nije u redu da mesa porodicu... slazete li se?

Meni da je dirao porodicu, udavio bi ga kao zeca. I ne znam zasto niko od moderatora ne reaguje - to se brate ne radi!!!
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.nspoint.net.



+110 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.01.2006. u 11:52 - pre 220 meseci
Citat:
R.Z.: Evo ukratko,

grupa intelektualaca-lezilebovica-neradnika, sedi po ceo dan u protekle cetiri godine i bavi se zivotom i delom Zarka Radosavljevica. On im dodje kao neki idol !!!

Vise znaju o njemu nego on sam, to su psiholoski profili, biografija, novinski clanci...

Bolesno !

Ajte ljudi uradite nesto korisno u svom zivotu !



Znaci ti si uradio nesto korisno, procitao si svih 70 stranica postova, koliko si vremena utrosio za tako nesto (da nije pao kurs brzog citanja :))))) ?
Zasto nesto korisnije nisi uradio sa svojim zivotom nego si citao "gluposti" koje pisu "intelektualaci-lezilebovici-neradnici". Pa si se jos registrovao da nam ocitas bukvicu.

Da ne spominjem ove kolelktivne kvalifikacije...covece
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

R.Z.
Ratko Zivanovic
Beograd

Član broj: 82322
Poruke: 17
*.ikomline.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.01.2006. u 00:17 - pre 220 meseci
Ko bi jos citao 70 stranica vasih gluposti?!

Uostalom svi znaju koje Zarko, ali niko ne zna ko ste vi koji ga pljujete...

U tome je osnovna stvar brate.

Ili sam ja neobavesten da je ovo deo neke kolektivne terapije pod nazivom

''iskali svoje zivotne neuspehe na nekom uspesnom''

Budite konstruktivni i radite nesto korisno u zivotu!
 
Odgovor na temu

ntojzan
Sandor II Tojzan
Becej

Član broj: 36657
Poruke: 168
*.171.244.43.ap.yournet.ne.jp.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.01.2006. u 01:11 - pre 220 meseci
@R.Z.:

Kao prvo, mislim da ti niko ovde nije rodbina, pa mozes slobodno da batalis "brate" iz recenice, posto se pod 1) niko nece uvrediti, a pod 2) neces toliko liciti na Zarka, koji takodje obozava da koristi tu rec bez preke potrebe.

Sto se tice cinjenice da svi znaju ko je Zarko, a ne znaju ko su ljudi koji postuju, to jeste veoma bitna stvar, ali to ne pokazuje uzvisenu vrednost Zarka, nego samo nivo drzave same, koja voli da forsira ljude poput Zarka, Marka i sl. Koji u civilizovanom drustvu nikada ne bi isplivali iz mulja gde im je uostalom i mesto. Za razliku od takvih ljudi, mnogi koji postuju ovde rade znacajne poslove, i ite kako imaju reputaciju u krugovima koji cene znanje i rezultate a ne pare utrosene u marketing.

[Ovu poruku je menjao ntojzan dana 26.01.2006. u 02:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
*.ev.co.yu.



+110 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.01.2006. u 08:40 - pre 220 meseci
Citat:
R.Z.: Ko bi jos citao 70 stranica vasih gluposti?!


Pa kako onda znas da su sve to gluposti, kako znas da tu nema kreativnih i duhovitih opaski i komentara.

Citat:

Uostalom svi znaju koje Zarko, ali niko ne zna ko ste vi koji ga pljujete...


Covek je neke stvari tvrdio u JAVNOSTI i svako ima pravo da komentarise reklamu na televiziji ili neciji JAVNI stav, to se zove demokratija.

Citat:

Ili sam ja neobavesten da je ovo deo neke kolektivne terapije pod nazivom

''iskali svoje zivotne neuspehe na nekom uspesnom''

Budite konstruktivni i radite nesto korisno u zivotu!


Zivotne neuspehe (gledas u pasulj, citas sudbine iz karata kad sve znas)? Svako ko iznese kriticki stav je neupesan u zivotu? Pa ti ovde kritikujes nas, da li i ti onda spadas u tu kategoriju?

[Ovu poruku je menjao Black_eyed dana 26.01.2006. u 09:41 GMT+1]
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

R.Z.
Ratko Zivanovic
Beograd

Član broj: 82322
Poruke: 17
*.ikomline.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.01.2006. u 09:39 - pre 220 meseci

Zao mi je sto ste se toliko uzbudili pa ne vidite sumu od drveta.

Naravno da nikome ne smeta da ima kriticki stav, ja samo principijelno govorim o tome da sa jedne strane:

- nije u redu da se u citavu pricu mesa porodica, verenica i ljudi koji imaju veze sa njim
- nije u redu da se iznose neargumentovani stavovi i pausalne ocene (''evo ga jos jedan moron'' i sl.)

Black_eyed:
slobodno komentarisi svoj stav - to je demokratija ali na televiziji lepo izadjes predstavis se pa pricas o svemu, pa kad te klepi neki sudija za klevetu jer u medijima ne mozes da lupas gluposti bez papira.

Ntojzan:
covece, ne znam da li si ikada izasao iz zemlje, ako jesi mogao si da vidis da je sve marketing.

Dejan,:
moras da razlikujes principijelni stav od licnog. Ja nemam razlog ni da ga volim ni da ga mrzim, samo sam hteo da ovu diskusiju postavimo na neki konstruktivniji nacin, a ne da pljujemo jedni po drugima.

U svakom slucaju on je covek uspeo da realizuje svoje ideje, i to je ono sto je vazno, da je uradio nesto lose vec bi ga uhapsili.

Ne znam da li znate da u Americi i nekim evropskim zemljama takodje kursevi traju kratko 3-7 dana za razne stvari. Ljudi prvo idu na usku specijalizaciju a drugo ko ima vremena da ide na kurs od 3 meseca !!!

 
Odgovor na temu

ntojzan
Sandor II Tojzan
Becej

Član broj: 36657
Poruke: 168
*.bbtec.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.01.2006. u 10:44 - pre 220 meseci
@R.Z.: Mozda bi mogao da obratis paznju na polje "lokacija" kod usera, pa bi primetio da se nalazim u Japanu. ;-)

Inace sto se marketinga tice. Radio sam na 4 TV stanice u Srbiji, tako da mi je sve poznato. Imao sam i "cast" da upoznam Zareta licno, cak sam bio prisutan na 4 snimanja njegovih blebetanja, tako da znam tacno kako on (a bogami i marketing uopste) funkcionise.

A za hapsenje, ko da ga hapsi!? Policajci koji pojma nemaju o zivotu? Come on.
 
Odgovor na temu

R.Z.
Ratko Zivanovic
Beograd

Član broj: 82322
Poruke: 17
*.ikomline.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.01.2006. u 16:19 - pre 220 meseci

Ntojzan:
jedna stvar je ako ti hoces da budes reformator i da drzavu sistemski poboljsas, a potpuno druga stvar je ako se bavis diskreditacijom bilo koga

Ne moze se nijedna pozitivna stvar napraviti na negaciji !!!

 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.01.2006. u 05:41 - pre 220 meseci
Pretpostavljam da ako neko laze i vara ljude koji nepoznaju materiju -> ostali, kojima je vise nego ocigledno o cemu se tu radi, treba da cute?!

Mislim bas suprotno. Postoji neki limit koji je prevarant Zarko Rdosavljevic odavno presao, i zato je totalno ispravno izneti sve sto se zna o njemu i skoli. Ako se on samoinicijativno narodu prikazuje kao "programer" i "pronalazac", donosilac "vize za evropu" , treba ljudima pokazati o kome se zaista radi. I hvala bogu da postoji ES na kome se moze procitati i drugacije misljenje, za razliku od ljudi koji su dobili saku eura za zakupljen TV termin, reklamu ili "svedocenje"... a ko zna da cita neka sam proceni.
 
Odgovor na temu

R.Z.
Ratko Zivanovic
Beograd

Član broj: 82322
Poruke: 17
*.ikomline.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.01.2006. u 10:03 - pre 220 meseci

a1200:
na osnovu cega mislis da je prevarant, i kako je moguce prevariti vise od 10.000 ljudi koji su prosli kroz njegovu skolu?! Ja bih cak razumeo da se neko od polaznika skole oseca prevarenim, ali ne kapiram sto se neko od vas ostalih buni, izuzev ako vam nije konkurencija u biznisu.

Cinjenica je da je masi ljudi razbio strah od kompjutera i u tome je njegova ingenijalnost. Sto se tice tastature, patent postoji - videcemo za dalje.

Siguran sam da nije nigde prekrsio zakon inace bi ga dosad dusmani vec sjebali, a to sto onaj NSA prica o nekim papirima bla, bla, vidi se iz aviona da covek nema pojma ni o cemu vec samo gomilu mrznje, krivo coveku sto je Zarko napravio biznis i to odlican.

Kazi mi ti konkretno gde on ljude vara i laze?!
 
Odgovor na temu

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.vdial.verat.net.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.01.2006. u 12:41 - pre 220 meseci
Citat:

R.Z.: Sto se tice tastature, patent postoji

STA VISE RECI O TOME?





[Ovu poruku je menjao operacija dana 28.01.2006. u 18:03 GMT+1]
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16681
*.c.strato-dslnet.de.



+7166 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.01.2006. u 12:44 - pre 220 meseci
Citat:

Cinjenica je da je masi ljudi razbio strah od kompjutera i u tome je njegova ingenijalnost. Sto se tice tastature, patent postoji - videcemo za dalje.


A jel mozemo da saznamo broj patenta, ili aplikacije i gde je fajlovan - posto meni nije poslo za rukom da ga pronadjem? :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.01.2006. u 12:47 - pre 220 meseci
Citat:
R.Z.:
Kazi mi ti konkretno gde on ljude vara i laze?!


Ovaj,... imaš 70 stranica ovde na temi gde se o tome priča. Da kreneš od prve, pa redom?
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.dialup.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.01.2006. u 12:53 - pre 220 meseci
Ali

Citat:
i u tome je njegova ingenijalnost



I'm speechless

Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

vaderru
ruma

Član broj: 80853
Poruke: 118
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.01.2006. u 13:18 - pre 220 meseci
Ajde da dovedemo zarka da me nauci da hack,i to za nedelju dana?!
Ocu i ja da budem hacer pa da hakujem Vujovica?!
Zarko dobio si jos jednog ucenika?!?!
Vidimo se za nedelju dana, cuvajte se?

[Ovu poruku je menjao vaderru dana 28.01.2006. u 14:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 968347 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.