Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 968333 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Z.R
Ratko Zivanovic

Član broj: 90200
Poruke: -7
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 16:37 - pre 218 meseci
Veceras u 21.00 iznecu kratko saopstenje Zarka Radosavljevica i njegov komentar u vezi ovog foruma, vas koji na njemu ucestvujete i koeficijenta uspesnosti Zarkovih naprednih tehnika u ucenju i radu.
 
Odgovor na temu

burex
Software developer
Iterro
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
82.131.178.*



+679 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 16:49 - pre 218 meseci
Jedva čekamo...
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.suonline.net.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 16:57 - pre 218 meseci
Kakve ste vi paljevine reklamirate budalu sa svojim pisanjem ...
Ko da neznate da je i antireklama -reklama...daj zakljucavajte ovu temu jer je najduza na ovom forumu a nezasluzuje to da bude ni sa jednim jedinim postom.....
 
Odgovor na temu

Z.R
Ratko Zivanovic

Član broj: 90200
Poruke: -7
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 20:19 - pre 218 meseci
Zarko sa velikim interesovanjem prati izjave clanova foruma, pogotovo onih koji napadaju njego lik i delo. Zarko je nezadovoljan nivoom tolerancije i pristojnosti, i u potpunosti podrzava nastojanje Moderatora da u ovaj forum unesu elementarni nivo pristojnosti i time poboljsaju, kako ugled ove teme koja traje vec godinama, skoro od pocetka ES-a, tako i ugled samog ES-a koji je vec potvrdio svoj kvalitet.

Sto se tice Zarkovih izjava on priznaje da su novinari cesto menjali ono sto je on rekao i izvlacili reci iz konteksta, pa samim tim pravili senzacionalisticke naslove.
Sto se tice njegovog rada, Zarko jos uvek nije na ovom forumu procitao nijedan los komentar osoba koji su zavrsili obuku u njegovoj skoli, pa je deplasirano pricati o necemu a priori.
Takodje Zarko priznaje da su neke njegove izjave date u marketinske svrhe, ali je veca vrednost saveta koje je na raznim mestima davao, i njegovo ucesce u opismenjavanju i osposobljavanju gradjana nase zemlje rada na kompjuteru.

Kako bi se ove njegove reci pravilno razumele, to ovaj put nece duziti i opovrgavati svakakve navode i tvrdje izrecene na ovom forumu.

Zarko ce sa velikim interesovanjem pratiti dalju diskusiju i pomoci da svi steknu realnu sliku o onome sto radi, onome sto je radio i sto ima nameru u buduce da cini za dobrobit svih dobronamernih gradjana nase zemlje.

Sa velikim postovanjem i nadom da necete obrisati ovu poruku (samo danas su mi obrisane tri poruke),
Ratko Zivanovic i Zarko Radosavljevic.


[Ovu poruku je menjao Z.R dana 04.04.2006. u 21:25 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 20:56 - pre 218 meseci
Ja bih rekao da ovde neko pati od MPD.

Citat:
Z.R: Sa velikim postovanjem i nadom da necete obrisati ovu poruku (samo danas su mi obrisane tri poruke),
Ratko Zivanovic i Zarko Radosavljevic.


[Ovu poruku je menjao mkdsl dana 04.04.2006. u 21:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.178.58.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 21:09 - pre 218 meseci
Ljudi,ako ovaj covek koji koristi nick Z.R nije Zarko Radosavljevic,onda je to neki klinac koji pokusava sve da nas za*ebava.Malo je verovatno da je to neki Zarkov prijatelj.
BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
Odgovor na temu

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.verat.net.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 21:39 - pre 218 meseci
Citat:
Ljudi,ako ovaj covek koji koristi nick Z.R nije Zarko Radosavljevic,onda je to neki klinac koji pokusava sve da nas za*ebava.Malo je verovatno da je to neki Zarkov prijatelj


Mozda imas pravo. Prvo to nije Z.R. nego je to Z.R znaci bez tacke posle R.
Ili na fin nacin pokusava da objasni da je lagao, pa nam stavlja do znanja da ne moze i da izvrsi samoubistvo priznavanjem svega i svacega sto je rekao, napisao preko Z.R. , Z.R , ili Ratka Zivanovica, ili nas neko zeza. Ali sve u svemu zezali su nas i prethodna dvojica. Videcemo.
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
Odgovor na temu

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.178.58.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 21:59 - pre 218 meseci
Ipak ja mislim da to nas neko lozi jer je malopre napisao poruku u kojoj priznaje da je on Zarko i da na forumu priznaje greske kao i da zeli da zapocne novi zivot
BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

AleksandarNS
Član broj: 36938
Poruke: 1209
..mtsns-ns.customer.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 22:02 - pre 218 meseci
Ratko, da li je Žare pominjao tastaturu možda?
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.verat.net.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 22:08 - pre 218 meseci
I ja sam procitao tu poruku. Napisao je da priznaje greske i da hoce da to sada ispravi.
Mozda se kaje a mozda je folirant. Ipak ne mozemo da ocekujemo da bas sve prizna. E sad da li hocemo da ga pustimo da se tek tako izvuce?
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
Odgovor na temu

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.178.58.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 22:17 - pre 218 meseci
Namlatio se para,s*ebo tolke ljude pa se sad kaje?Pa i ja bi se kajao...
BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
Odgovor na temu

Ell Diablo
Beograd

Član broj: 39293
Poruke: 208
217.26.79.*



+18 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.04.2006. u 22:29 - pre 218 meseci
KAJE ?!!! he he he he he ...........
 
Odgovor na temu

Mystery_Men
Nebitan Lik
masem putnicima na autobuskoj stanici ,
ponekad i na zeleznickoj
somwhare in brda

Član broj: 75046
Poruke: 159
*.gromnet.net.

Sajt: www.upcomingsites.com


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.04.2006. u 01:35 - pre 218 meseci
Shto da se kaje?:)
Kintu je zaradio na tako opushtenu legalnu prevaru:))))
Treba se ipak toga setiti;) , pa te price o tastaturi , ucenje za 7 dana...
Mislim da je taj covek dobar psiholog , sve je dobro proracunao , nije on dzaba mahao s tom tastaturom okolo:))) (unovcilo se to xxxxx evropljana:) , ipak gledaju televiziju i nepismeni:D , lakoverni , glupi...-->obljasni seljaku kako racunar funkcionise iz pomoc belog luka i slanine;) , a ljakse dodje i da pare , a Zare udari neku pricicu i smajlija:)
Ja licno verujem da se on na seljacima i namlatio para , ---> ipak ko god je malo upucen i pismen zna da je to nemoguce:))) , zato su u tu skolu isli mentoli i seljaci = i placali skolarinu:)...
A to sto je izjavio za tastaturu , da oce Microsoft da mu da silne milione = al on nece da je proda iz principa , to je izjava sa ciljem da se privuce broj skolaraca , i da se zarade pare:) ,
ali gledano sa pravne strane tu nishta nije ilegalno - Mogu i ja sutra da izjavim negde - zakupim termin na nekoj budjavoj televiziji i kazem : Kontaktirao me je jedan direktor iz firme Google , zainteresovani su da im prodam svoj novi pronalazak = pretrazivac koji radi na glas = kazete u microphone shta vas zanima , a pretrazivac slusa vase komande:) , nude mi 500 miliona eura ali se josh uvek dvoumim...(doduse to je realnije od one tastature:- mozda cak i nije nemoguce:) = seljaci to vide na tv-u , kazu : ja cu bolan brajko kod njega na obuku:)...televizija je cudo:D
-E sad tu postoji onaj drugi faktor , treba biti takav covek da te negrize savest kad nekoga izvarash za kintu... , ja licno to ne bih mogao da radim , ali ono ima likova (i to dosta) koji to rade ...i prolaze u svakom slucaju bolje nego poshteni ja:(...

[Ovu poruku je menjao Mystery_Men dana 05.04.2006. u 02:37 GMT+1]
uuuuu potiljak!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

NSA
John Doe
Belgrade

Član broj: 75866
Poruke: 19
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.04.2006. u 03:25 - pre 218 meseci
Z.R

Izvinjavam se ti nisi Zarko Radosavljevic, ti si njegov direktor odredjenog sektora u firmi NL PRO GROUP, i ti i ja znamo ko si, da li zelis da sopstim clanovima foruma ko si ?

Da li zelis da napisem koliko imas nick-ova i zasto si ih sve koristio?
Znam zbog cega ga branis, daje ti platu, to je posve razumljivo, lojalnost pre svega.

Lepo je sto vracas coveku, ukazano poverenje.

I ti i Zarko vrlo dobro znate, da nista od skole racunara ne bi bilo da nije imao ekstraordinarne predavace, koji imaju medjunarodne licence, koji su njegove mape i losa objasnjavanja tematskih celina i metodskih jedinica, dopunjavali i pruzili svo svoje znanje, ne bi li polaznici obuke bar nesto naucili. Medjutim te predavace je otpustio jer nisu hteli da rade po njegovom ili su ulazili u konfrontaciju sa njim, i vrlo dobro znas da im nije uplaciovao staz i da im je krao projekte, da im je obecavao novac za projekte i nije isplacivao.

I vrlo dobro znas da je Zarko sklon diskriminaciji, da nije dao ljudima posao, zato sto su ili preniski ili imaju neku drugu po njemu "manu".

Takodje znas da Zarko prati ovaj forum od prvog dana od kada je nastao, i znas da nikada nije imao hrabrosti da se ukljuci i da bilo sta napise.

Znas i to da nijedna referenca koja stoji u reklami skole NL PRO GROUP nnije validna i da su tu imena firmi upisivana zato sto je na obuku dosao jedan ili nekoliko zaposlenih iz te firme na svoju ruku, zbog straha da ne izgubi posao.
Jedine firem koje su platile obuku su BPI (Beogradska Pekarska Industrija), FAM (Fabrika Maziva), BK kompanija,za ostale sam vec objasnio.

I vrlo dobro znas da od tastature nema nista, prvo sto je marketinski trik koji mu se obio o glavu, drugo prevazidjeno i vec vidjeno.

Znas da imam podatke da je bio na pregovorima za tastaturu i u Briselu i u Irskoj, i da je kasnije pregovarao sa kinezima, i znas da znam ko mu je u tome pomagao.

Kada neko na sastanku u firmi donese neku ideju, Zarku ona nevalja, pa zatim prodje par meseci i prezentira je kao svoju, a posto se dovoljno ne razume u tematiku od toga ispadne monstrum.

Predugacak je spisak losih stvari koje je Zarko uradio, na svu srecu ima ko da se pozabavi sa time, pogadjas ko ...

I nemoj molim te na zaboravite (ti i Zarko) jednu vrlo bitnu stvar, da ja imam sve podatke o njemu i o skoli,sve ugovore,svu dokumentaciju, sve spiskove,sve skripte,sve mape, i znate sta je najlepse od svega vas dvojica to znate.

Znam da si mu obecao da ces razbiti temu, znam da si mu obecao i rekao da je sve pod kontrolom, znam da te stalno pita kada ce svi ti napadi na njega da prestanu, moja sugestija za tebe, ogradi se od njega dok je vreme.

Znas da nista nije stvorio, da je osobe koje su mu pomogle u pocetku, prevario za novac, znas da su hteli vise puta da mu otmu skolu,znas da je mnogo ljudi prevario.

Imas dokaze kao i ja, znas o cemu se radi, molim te ovo sto radis je neukusno.

Nijedna osoba nije zasluzila vredjanje, svi ucesnici na temi su bili enormno korektni,iznosili su svoje misljenje, na sta imaju pravo, izvinjavam se ne bih zeleo da govorim ni u cije ime, pa stoga nastavljam u prvom licu, jos jednput se izvinjavam, uvek sam govorio sto mislim i bio spreman da cujem stav druge strane, voa polemika na temi treba da nas razivije, nauci necemu,otvori horizonte,vulgarne reci su suvisne.

Svi ljudi su u ocima Dragog Gospoda Boga isti, niko ne sme da pravi razliku i da se nekom obraca na nacin na koji ne prilici.

Nadam se da cemo nastaviti da polemisemo o pojavi zvanoj Zarko Radosavljevic, jer cilj ove teme je da spreciti ljude da dodju u zabludu, i postaviti prave vrednosti u IT oblasti,u tome lezi prosperitet ove zemlje, u kvaltetu ne u osrednjosti.

Sto se tice izjave to Zarko nikada ne bi rekao niti napisao, jednostavno on je takav,gord,osion,prosecan i neprihvata tudje stavove.

Nezaboravi suvise ga dobro znam.

Hvala na strpljenju i razumevanju

S postovanjem

...

(Znate ko sam)
 
Odgovor na temu

vejin
a.k.a. NOVII
Apatin

Član broj: 36383
Poruke: 524
*.apatinonline.net.

Sajt: zanimljiv.org


+22 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.04.2006. u 06:28 - pre 218 meseci
Sanjao samjednu fantasticnu stvar i to vec neko vreme. Mozda ovo nije pravo mesto ali cu ipak da napisem sta sam sanjao.
U principu uz pomoc tog programa ljudi bi mogli da se dopisuju u realnom vremenu, a takodje bi tu bio mali dodatak uz pomoc kojeg bi mogli da igraju neke jednostavnije igrice. Takodje cu nekako da im omogucim da razmenjuju fajlove direktno preko tog programa. Upotreba mikrofona i web kamerice se podrazumeva, e sada ne znam tacno kako ali bi trebao da napravim i mogucnost da se podaci o svim korisnicima cuvaju na serveru uz mogucnost pretrazivanja.
Ostvarenje tog projekta ca morati da sacek kos koji mesec dog ja otspavam jos koju turu pa da detaljnije sagledam sve aspekte tog programa, pre svega tehnicke.

Za sad znam samo da ce se program zvati "Ja trazim tebe" ili najverivatnije neka skracenica od toga. I da cujem sada neverne Tome koje ce reci verovatno da je tavo nesto vec izmisljeno, ali neka im to sluzi na cast.

Mislim sta reci .......................................
dajte nam sve podatke i dajte nam slobodu odlučivanja
novii blog
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.04.2006. u 06:36 - pre 218 meseci
a sto je zarku tesko da udari jedan register na forum kad ga vec prati od nastajanja? ili mu lakse da po tebi prenosi poruke? ili mozda treba da ide na dugogodisnju obuku zza registraciju na forum.
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Ell Diablo
Beograd

Član broj: 39293
Poruke: 208
194.106.169.*



+18 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.04.2006. u 12:57 - pre 218 meseci
POGLEDATI LINK OBAVEZNO ZA SVE !!!!!!!!



http://www.googlefight.com/ind...jevic&word2=Ostatak+Srbije
 
Odgovor na temu

kumkat
Beograd

Član broj: 22180
Poruke: 522



+15 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.04.2006. u 15:24 - pre 218 meseci
Ova tema je odlicna.... da vidite kako je komsija odustao od zarkove skole cim sam mu pokazo temu, znaci posle pola procitane strane :))

Lik nezna skoro nista o kompjuterima i dosao kod mene da pita da li sam cuo za NL Pro, mislili su da upisu on i sestra pa da se raspita...ja reko dodji da vidis nesto :)))

Pozdrav.



 
Odgovor na temu

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.178.58.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.04.2006. u 15:34 - pre 218 meseci
Jel oni i dalje rade?!?!?
BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
Odgovor na temu

kumkat
Beograd

Član broj: 22180
Poruke: 522



+15 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.04.2006. u 16:31 - pre 218 meseci
Ja mislim da rade.

http://www.nlprogroup.com/

POSTANITE IT EXPERT ZA 7 DANA :)))))))))))))))))
Blago nama sa ekspertima koji "znaju" da rade u wordu i da posalju mail..........

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 968333 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.