Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 973432 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MoDcHe
SER Sabac

Član broj: 4
Poruke: 486
*.ptt.yu

Jabber: modche@elitesecurity.org
ICQ: 73295306
Sajt: localhost


+3 Profil

icon Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2001. u 14:06 - pre 272 meseci
Pre par minuta videh najavu za emisiju na BK "Crni Biseri" u kojoj gostuje neki "najjaci haker" u YU i kaze da je Billi-ju dao neku ideju za koju mu je ovaj nudio cifru sa vise nula ali ovaj je odbio rekavsi da vredi vise :)

Emisija pocinje veceras u 23h BK

[Ovu poruku je menjao random dana 31.01.2005. u 02:52 GMT+1]
When you say "I wrote a program
that crashed Windows", people
just stare at
you blankly and say "Hey, I got
those with the system, *for
free*".
-- Linus Torvalds
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.verat.net



+7173 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2001. u 14:21 - pre 272 meseci
Hehe :) Pa da, u Srbiju ima sve bre - i najjaci hakeri i vidovnjaci ... sve mi znamo :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2001. u 15:13 - pre 272 meseci
e ajd sad unapred da se dogovori ko ce da snima pa da prebaci na net i posle da se smeju oni koji nisu gledali... da ne bude ko onda za cyberba
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Dusan Marjanovic
Član broj: 59
Poruke: 1290
*.ptt.yu

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2001. u 15:40 - pre 272 meseci
hah...e pa evo sad je 16:33 i sad mi je vec BK na tv-u, jeste da je sad Milan Panic na bk...ali neka...docekacu ja i tog `akera da vidim...nema sanse da propustim :)
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

Dragoslav Krunić

Član broj: 225
Poruke: 1083
*.verat.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2001. u 17:12 - pre 272 meseci
Hah, video sam i ja reklamu, juce i ne smem da propustim emisiju. Mozda ce cela VK ekipa da dodje? Ko zna...
Ajde ljudovi koji imate vidoja snimajte pa da to posle moz' da se skida.
 
Odgovor na temu

Zoran Rašković
Serbia

Član broj: 95
Poruke: 1360
*.vis.clearwire-dns.net.



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.11.2001. u 20:26 - pre 272 meseci
ajde bash i mi iz USA da vidimo to
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 00:09 - pre 272 meseci
Snimio sam emisiju, totalni užas, gore nego što se očekivalo.

Kaže dečko ovako nama koji se "bojimo kompjutera":
"...Postoji 5 glavnih programa za rad na računaru. To su Windows, Word, Excell, Access i Internet Explorer. To su programi koji postoje na SVIM računarima na svetu. Ja vas obučavam i nudim da za 7 dana uz obilato korišćenje SILVA metoda naučite ono što se na ETF-u u Beogradu uči 3 godine!..."

Parafraziram ali 99% su njegove reči..

Biser je i više nego crn, a ovo je samo jedan isečak.. prepisaću bitnije delove za neki dan, ili bi neko da digitalizuje ovo i kači na net, može i kasetu da dobije..

 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 00:15 - pre 272 meseci
uglavnom je lik izmislio tastaturu sa kojom bi za 3 sata naucio slepo kucanje ?!

to je znaci meni trebalo nekih 5 godina

i to je ponudio majkrosoftu i kao nije prihvatio malo mu bilo...

a sto se tice hakerisanja lik je nacuo neke price pa sad prica nesto pogresno sto je zapravo mislio ili ni sam ne zna sta prica...

i to je samo na kratko pomenuo prevare dza bu...

onda prica kako je izlecio kicmu za 3 minuta ne znam ni ja cim i sve to naucno ne znam ovo ono...

i stalno favorizuje japance kao da su najaci na svetu...

al dobro nije bilo kako se ocekivalo... najmanje je prico o hakerisanju i tim glupostima...
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

CorpseEater
Core of I/O

Član broj: 959
Poruke: 268
*.flashnet.co.yu.

Sajt: 127.0.0.1


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 05:33 - pre 272 meseci
Ovo sam hteo sinoc da postujem ali je provajderu pao server pa nisam uspeo :

Evo sad sam odgledao - 'hakera' - na BK u biserima i doshao sam do neverovatnog zakljuchka :

Tip je pocheo na C64 - i ja sam
Tip je odslushao Silva metod - i ja sam
Tip misli da je Microsoft s***** - i ja to isto mislim
Tip svira gitaru - i ja znam po neki akord
Tipa su bolela ledja - i mene nekad probada

Jebote ja sam 'haker' a da nisam ni znao !

P.S. Tip zaradjuje ogromnu lovu - hmmmm, ma i ja cu sigurno

Bolje šest sati u školi nego uopšte ne spavati.
--
Ko uči znaće, Ko krade imaće !

 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.verat.net



+6455 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 09:39 - pre 272 meseci
Gojko, daces mi kasetu... a ja cu tebi ako oces onu sa B92... imam obe emisije :)
 
Odgovor na temu

Dragoslav Krunić

Član broj: 225
Poruke: 1083
*.verat.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 12:22 - pre 272 meseci
Ja sam razočaran sinoćnom emisijom. Prvo, lik je kenjao kako može da te za 7 dana obuči za rad na računaru i to da uspešno koristiš, po njegovim rečima, 5 (ili 7) najkorišćenijih programa. To je glupost. Totalnom početniku bi se sve to za 7 dana zbrljalo u glavi da ne bi znao gde se nalazi pa makar to bio i Supermen metod. U stvari, zavisi šta te uči. Neke stvari mogu da se nauče i za dan...

Zatim je govorio o tome kako čovek prosečne inteligencije nema šanse da koristi MS softver. Pa majku mu, ovde smo svi prosečne inteligencije (izvinjavam se izuzetcima) i ne znamo, kao, da koristimo MS softver? Ma to su gluposti. Kaže da je softver tako napravljen da ne možeš da ga koristiš normalno i da te namerno ometa u radu. Tu je, sećam se, nešto kenjao ali sam zaboravio. Uglavnom se nalupao.
Posle je pričao da MS proizvodi imaju namerne greške. E, ovo je tačno, lik je bio u pravu. Ne znam da li se sećate, a možda i grešim, da je MS ubacio backdoor u njihov SQL server, šta su i morali da priznaju par dana nakon otkrivanja 'greške'.

E onda je pričao kako je MS k**** od firme i kako je ona jedna 'sitna riba u ovom moru plavom' kako je Bill Gates (najbogatiji čovek na svetu) samo mali pijun u celoj toj priči i da iza njega stoje drugi ljudi koji ga pokreću (ovde sam ostao bez reči) da bi kasnije rekao kako je Japan tu jak i kako su japanske firme najjače. Onda je pomenuo neku za koju ja nikad čuo... Ovde sam počeo da se krstim. A zašto onda ceo svet fura MS proizvode? Zato što su hard-to-learn 'n' use ? Mda...

Nije mi se svidelo to što je čovek doveden u emisiju da priča o svom patentu a on je u stvari tokom cele emisije kenjao o silva metodu, svojoj školi, o tome kako se mučio dajući free časove matiša itd... Vrlo kratko je pričao o patentu što me je stvarno, razočaralo. I, da - emisija mi je nekako kratko trajala. Imao sam utisak da čim je počela da se završila... Al' šta je tu je. Sledeće nedelje bi Cyber-B mogao da uleti. Bilo bi zanimljivije. Ovaj put 4 soma? Ko zna...SMS". Nakon toga dobiti cete e
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.drenik.net

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 12:32 - pre 272 meseci
Nemojte bas tako, otkud znate sta lik zna, mozda je sve to istina, naravno mozda i nije, ali je mene zainteresovao Silva metod, zna li neko nesto vise o tome?
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

alex
Aleksandar Radulovic
Senior Software Engineer, Spotify
Stockholm, Sweden

alex
Član broj: 71
Poruke: 2194
194.144.223.*

Jabber: alex@a13x.info
ICQ: -1
Sajt: www.a13x.info


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 12:36 - pre 272 meseci
Od svih ovih prica i utisaka koje ste napisali apropo Crnih bisera, mogao bi neko da se seti da napise makar kako se lik koji je gostovao ZOVE!

Posto nisam u prilici da pratim BK, valjalo bi kad bi videli i neki stream ili slicno.. Pa da pogledam tu emisiju..

Poz, alex.
Alex: My favorite site is http://localhost/
R.J. Oppenheimer: "I am become death, destroyer of worlds" (1945 AD)
tweet.13x ||
linkedin.13x
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Dusan Marjanovic
Član broj: 59
Poruke: 1290
*.ptt.yu

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 12:45 - pre 272 meseci
Pazi stvarno...mada ili on to nije pomenuo ili sam ja taj deo propustio...ipak nije on kao mi...covek voli da bude anoniman, mozda namerno nije napomenuo ime i prezime...
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

ledeni
Agencija za potrazivanje i naplatu

Član broj: 562
Poruke: 116
*.beotel.net

Jabber: ledeni@jabber.com


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 13:12 - pre 272 meseci
Citat:
TheGhost je napisao:
...ali je mene zainteresovao Silva metod, zna li neko nesto vise o tome?


Ovako

1) Nisam gledao Crne bisere, ali vidim da je taj lik spominjao silva metod.

2) Silva metod je braco SEKTA, zato zajebite tu stvar odmah. Mislim da imam neki txt o njima i cim ga nadjem poslacu vam na uvid.

Pozdrav
"...Kad to cuse pope Milo polece mu sablji ruka,
a dva oka ko strijele sijevnuse u hajduka
vojvode se uplasise od izgleda vuka gorskog..."
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 13:12 - pre 272 meseci
Žarko Radosavljević je čovek o kome pričamo..

A rekao je da klinci nemaju pojma o kompjuterima, te vas molim da pazite šta pričate, čovek je stručnjak za WORD i srodne programe!!
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 13:32 - pre 272 meseci
http://www.bktv.com/ram/biseri_sekte.ram

HE HE HE

Nažalost ovo je samo da steknete utisak kakva je to vrsta emisije, ali ovo NIJE epizoda od sinoć, to ćemo tek da digitalizujemo i okačimo ovih dana..
 
Odgovor na temu

alex
Aleksandar Radulovic
Senior Software Engineer, Spotify
Stockholm, Sweden

alex
Član broj: 71
Poruke: 2194
194.144.223.*

Jabber: alex@a13x.info
ICQ: -1
Sajt: www.a13x.info


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 13:38 - pre 272 meseci
Citat:
Gojko Vujovic je napisao:
Žarko Radosavljević je čovek o kome pričamo..


Hmm, mora da na domacem Internetu ima vise informacija o ovom liku?

Valjalo bi kad bi pronasli sto vise informacija o njemu i objavili ovde, npr:

- Sta je studirao, gde i kako..
- Ko mu je odobrio taj patent
- vise informacija o tom patentu

i slicno..


Poz, alex.

Alex: My favorite site is http://localhost/
R.J. Oppenheimer: "I am become death, destroyer of worlds" (1945 AD)
tweet.13x ||
linkedin.13x
 
Odgovor na temu

ledeni
Agencija za potrazivanje i naplatu

Član broj: 562
Poruke: 116
*.beotel.net

Jabber: ledeni@jabber.com


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 14:28 - pre 272 meseci
Evo kao sto sam i obecao, pronasao sam jedan txt o Silva metodi.
Ovaj odlomak je deo mnogo veceg clanka (napisan od strane Bogdana Todorova i Aleksandra Senica) i odnosi se na simbole i naravno Silva metod!

Clanak u postunosti nosi naziv:

Parohijski hram Sv. Aleksandar Nevski

DA LI OBRACANJE ZA POMOC BIOENERGETICARIMA I NOVIM TRAVARIMA
STVARNO PREDSTAVLJA PORED DZEPA OPASNOST I ZA ZDRAVLJE

...
Tako cesto upravo dobro poznavanje simbola moze da otkrije da je prava sustina necega bitno razlicita od forme kojom se to prikazuje. Medju mnogim kursevima isceljivanja i samoisceljivanja, zahvaljujuci oglasima ali i svojim propagandnim materijalima, kao i knjigama koje su namenjene za slusaoce razlicitih nivoa, posebno je zapazen Silva metod. Skripta i knjiga za ovaj kurs, sto se obradjuje i na predavanjima, upucuju ljude kako da aktiviraju svoje nedovoljno iskoriscene moci i potencijale da bi popravili zdravstveno stanje, poboljsali zdravstvenu situaciju,uspeli na poslovnom planu, ostvarili svoje emotivne zelje, i slicno. Mnogi od slusalaca su zahvaljujuci ovim upustvima,i povecanom verom u same sebe, uspevali da postignu svoje pre toga neostvarene ciljeve. Voditelji kurseva posebno naglasavaju da nije u pitanju ni sekta, ni religijsko ucenje, nego strogo naucno zasnovani pristup ucenja koje ima za cilj da ljudi sami, sopstvenom voljom, iz sebe pokrenu energije koje ce im omoguciti da vode onakvu vrstu zivota kakav zele. Ovo bi bez daljega bio divan primer prave humanosti koja coveka oslobadja raznih vidova patnji, kada simbol kojim se kurs oglasava u novinama, i koji se nalazi na koricama skripti, ne bi izgledao vrlo cudno. Rec je o istostranom trouglu sa vrhom okrenutim na dole,pri cemu je jedna vrlo uzana baklja u obliku slova “S”latinicom polazi od donjeg kraka trougla i zavrsava se izvan naspramne gornje strane trougla. Ako se zna da se kod svih oznacavanja simboli uvek biraju, sa punim poznavanjem njihovog znacenja i zeljenog dejstva, postavlja se pitanje sa kojom namerom i radi postizanja kojeg cilja su za obelezavanje kursa upotrebljeni obrnuti trougao kao prizivni simbol djavola i S-simbol zmije, i to tako uklopljeni da i laika asocira na lik djavola. Naime, baklja unutar trougla vizuelno razdvaja dve polovine lika i podseca na nos, donji krak na spicastu bradu, dva gornja kraka na dva roga, pri cemu vrh baklje predstavlja treci rog, sto je saglasno crnomagijskim prikazivanjima djavola da on ima tri roga, gde su dva jednaka a treci razlicite duzine, a prosirenje baklje unutar trougla obezbedjuje da preostali prostor do ivice trougla izgleda kao dva oka koja pogledom prozdiru posmatraca. U svetlu ovakve simbolike i samo ucenje se sagledava da je usmereno razvijanju ega coveka i njegove iskljucive samodovoljnosti da samo za sebe i eventualno clanove svoje porodice obezbedi optimalne zivotne uslove, sto kao krajnju posledicu dovodi do daljeg medjusobnog otudjivanja ljudi, zbog stvaranja privremeno zadovoljnih, samozivih pojedinaca, nezainteresovanih za srecu drugih i dalji razvoj sire drustvene zajednice. Kolika se vaznost pridaje pravilnom izboru simbola za nacionalne simbole na zastavama pojedinih drzava svedoci znanje i brizljivost sa kojom su birani, zbog mogucih posledica koji njihov izbor eventualno moze da ima na sudbinu tih naroda i drzava. Za statistiku se tvrdi da predstavlja jedinu pravu nauku, jer za svaku pojavu nepogresivo utvrdjuje da li postoji veza izmedju predpostavljenog uzroka i stvarne posledice, i zakonitost njegovog pojavljivanja, ne upustajuci se u teoretska objasnjenja zasto se to desava. U tom svetlu treba razmisliti sta je razlog statisticki utvrdjene pojave da one evropske drzave koje imaju krst na svojim zastavama za zadnjih sto godina ili uopste nisu ucestvovale u ratnim okrsajima, ili je to bilo kratkotrajno na samom pocetku i kraju rata uz minimalne ljudske zrtve i materijalne gubitke. Drzave koje su na svojim zastavama imale crnog dvoglavog orla, pri cemu crna boja simbolise grabljivice, nasrtale su u istom periodu na teritorije svojih suseda, izazivale ratove koje su na kraju ipak gubile,i pri tome imale manje zrtava, jer zivotinje grabljivice karakterise da napadaju samo onda kada procene da ce to biti uz minimalni rizik, i povlace se ako akcija pocinje da poprima nezeljeni tok, i sto je apsurdno, ali tacno, uvek su na kraju izgubljenog rata imale vise stanovnika, nego na pocetku. Za razliku od njih, drzave koje su za simbole izabrale bele orlove,gde bela boja simbolise mir i nenasilje, prolaze slicno kao i simboli koje su odabrali,odnosno kao ptice svetlih boja cija je sudbina da zavrsavaju u loncu zato sto su pitome, ili kao plen grabljivica.
...

Ceo clanak se moze naci na www.spc.org.yu, e sad se ne secam tacno gde, ali postoji jedan deo koji se odnosi na sekte i tu je...

Pozdrav
"...Kad to cuse pope Milo polece mu sablji ruka,
a dva oka ko strijele sijevnuse u hajduka
vojvode se uplasise od izgleda vuka gorskog..."
 
Odgovor na temu

CyberB

Član broj: 169
Poruke: 58
195.252.107.*



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.11.2001. u 14:37 - pre 272 meseci
dajem casove slepog kucanja... za dva sata uz GARANCIJU ;)
jeftino... mislite o tome
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 973432 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.