Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Džoni Dep kod Borisa Tadića :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 23432 | Odgovora: 103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 15:13 - pre 174 meseci
Gluposti. Ima li zemlje na svetu u kojoj nema strajkova a predsednik ne prima ljude iz javnog zivota?
Jel treba da dajem suprotne primere? Kakav je to pokazatelj, ja video Obamu kako se smeje na televiziji a nezaposlenost raste! Zamisli kakva banana drzava!
Sta ti uopste ocekujes od predsednika da tokom strajkova posti na vodi i moli se celu noc, ne razumem? Ne sme da se smeje i da ide na koncerte?


 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.111.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 15:18 - pre 174 meseci
Slozio bih se sa Daliborom oko ovoga, dogadjaj kao dogadjaj je beznacajan apsolutno.

Za zezanciju jeste ova tema ali za dokazivanje politicke korektnosti/nekorektnosti nikako nije tako da nije lepo da od ovoga pravimo politicku prepirku.
make love - !war
 
Odgovor na temu

HarryTuttle

Član broj: 221581
*.fejk.se.



+1 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 15:25 - pre 174 meseci
@DaliborP: Ja na primer ocekujem nesto konkretno od njegove "vladavine"... a poredjenje sa USA je u najmanju ruku smesno.

Selo gori a baba se ceslja

--
I da glupo je raspravljati ovde o politici... tako da ako ti nije smesno ili ti je bas cool, ti tako napishi... glupo je ispitivati "sta je tu smesno?" nekima je zalosno, nekima smesno, a nekima je bas cool - tj. svetski
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 15:26 - pre 174 meseci
@DaliborP
Trpas drugima reci u usta .
Niko nije rekao da ne treba da se slika tj. da je to nenormalno, nego je to simptomaticno za njega .
Ja sam samo spomenuo , kad vec voli da izlazi medju narod , da se pojavljuje u raznim emisijama ,
slika se na otvaranju ovog, onog, a tamo gde je gusto (strajkovi) nigde ga nema , ni na TV-u ni uzivo, niti ikog od njegove svite.




[Ovu poruku je menjao deerbeer dana 13.01.2010. u 16:46 GMT+1]
Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 15:30 - pre 174 meseci
Pa sta njega briga za strajkove, njegova firma lepo radi :)
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 15:34 - pre 174 meseci
Citat:
HarryTuttle: @DaliborP: Ja na primer ocekujem nesto konkretno od njegove "vladavine"... a poredjenje sa USA je u najmanju ruku smesno.

Poredjenje u ovom kontekstu je upravo validno sa bilo kojim predsednikom. Ovde se komentarise susret Tadica i Dzoni Depa, zar ne? Kakva je razlika izmedju tog susreta i onih susreta ostalih predsednika sa drugim poznatim licnostima? U tim zemljama nema krize i strajkova? Predsednici ne primaju poznate licnosti?
Evo objasni mi, bas bih zeleo da cujem.
 
Odgovor na temu

HarryTuttle

Član broj: 221581
*.km31531.keymachine.de.



+1 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 15:42 - pre 174 meseci
Mozda je za tebe validno... za mene nije. Nego tako bi smo zasli u dublje politicko prepucavanje, sto je na ovim forumima zabranjeno.

Ako ti je neko uvredio idola, nashao si se povredjen, sorry:
mnoooogo se izviiinjaaavam

Nemamo svi istu precepciju sveta i stvari koje se oko nas dogadjaju, tako da je iluzorno trositi vreme to objasnjavajuci, pogotovo kad je rec o fizicki ne merljivim stvarima - kao sto rekoh: nekima je tuzno, nekima smesno, a nekima bas cool
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 15:49 - pre 174 meseci
Citat:
HarryTuttle: Mozda je za tebe validno... za mene nije. Nego tako bi smo zasli u dublje politicko prepucavanje, sto je na ovim forumima zabranjeno.

Ako ti je neko uvredio idola, nashao si se povredjen, sorry, mnogo se izviiinjaaavam :)

Nemamo svi istu precepciju sveta i stvari koje se oko nas dogadjaju, tako da je iluzorno trositi vreme objasnjavajuci, pogotovo kad je rec o fizicki ne merljivim stvarima - kao sto rekoh: nekima je tuzno, nekima smesno, a nekima bas cool

Nema ovo nikakve veze sa politikom, samo si ti umislio da ima. Ovaj dogadjaj je potpuno beznacajan, samo kazem neki imaju volju da serru i kad nema razloga za tim, kao ti na primer u ovom slucaju. Smeta ti sto Tadic primio nekog glumca umesto da nazuje gumene cizme i obilazi fabrike. E to je tuzno politicko razmisljanje.

Daleko od toga da mi je iko od te dvojice idol, niti smatram da je nesto cool u ovom svemu. Potpuno nebitan dogadjaj. To si ti samo umislio posto imam razlicito misljenje od tebe. Isto mi znaci ovo koliko i prijem Dzordz Klunija kod Obame. Ili Elvisa kod Nixona. Ili Madone kod Simona Peresa.
 
Odgovor na temu

HarryTuttle

Član broj: 221581
66.230.230.*



+1 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 16:00 - pre 174 meseci
@DaliborP: meni se cini da jedini ti ovde "serres", i "umisljas" ... ali sta ja znam. Btw. vec je jedan moderator rekao da ovo pocinje da lici na politicko prepucavanje... za realno beznacajan dogadjaj. Mozda je i on "umislio"?

Meni je ultra smesno, cela fotka me podseca na one filmove gde neki lik pokusava da se prikaci "cool" ekipi, ne bi li i on bio cool... "popularan" :)
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 16:07 - pre 174 meseci
Ovo definitivno nije cool dogadjaj.
Tek kad dodje u posetu princ debt-relief advocacy-a Bono fckn Vox, onda ce to biti oficijelno cool stvar.
I samo ako sastanak bude odrzan u okviru akcije The Coca Cola Civic Action Network-a i ako Tadic bude nosio Bio Cotton atlet majicu :)

Ovo sad je samo Johnny svratio bezveze.
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.111.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 18:58 - pre 174 meseci
E ovaj Dzoni je smesan, Bono dok ne pokloni Naocare (capital n nije tu slucajno) nista nismo uradili :D
make love - !war
 
Odgovor na temu

igor-ch
IT

Član broj: 12902
Poruke: 647
*.dclient.hispeed.ch.



+69 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 19:07 - pre 174 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Mozda Boris gotivi Dzonija pa je hteo da se upozna :)

Glorious nation of Banana :)


Pa onda ni Nemacka nije nista bolja...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 19:11 - pre 174 meseci
owned :)
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 19:42 - pre 174 meseci
Johnny Depp je kralj :), ladno je opusteno odspavao turu na aerodromu :)

Neki "ostali" su malo diskutabilni. Btw. Johnny je doshao privatno na poziv Kusturice, tj. nije dosao kod Tadica ili negde u Srbiju zvanicno (na filmski festival, otvaranje ko-zna-cecega, ko Bono fckn Vox da valja neku pricu), vec je dosao na zurku/zaj*bavanje kod Kusturice. To jeste vest i jeste cool, jer je poznata licnost u pitanju, ali sta od toga ima da se pravi "sastanak s' predsednik"... smeskanje sa uslikavanjem.

...
@combuster: mozda je poklonio kapu!


EDIT: Izgleda da je doshao na festival koji je organizovao Kusturica.

[Ovu poruku je menjao a1200 dana 13.01.2010. u 21:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 20:40 - pre 174 meseci
^^
Johnny je kralj u svakoj opciji, pa i u ovoj. Tu nema sumnje ;)

Pa ni Tadic mi nije nesto van svog okvira ovde - politicar + slikanje sa facom koju zene i deca vole = uobicajena stvar.


Taj treci mi je iritantan u svakoj opciji. Sa Kostunicom vija miseve po trgovima, sa Tadicem sedi po kabinetima, po potrebi globalista / antiglobalista...
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.dynamic.sbb.rs.



+435 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 21:38 - pre 174 meseci
Ma ovo je Dzoni prosao kroz devetu kapiju i evo gde se nasao!Da,da,pogledajte samo taj sto sa tom dvanaestokrakom zvezdom,pa krug u sredini,pa tu plamenu boju,pa cudnovato rukovanje...brrrrrrrr,necastivi
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.yubc.net.



+67 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)13.01.2010. u 22:34 - pre 174 meseci
hahahaha
bravo morihei!


inace, u potpunosti se slazem sa daliborom,
sad ste svi uvatili da mrachite,
najbolje nek cela vlast izvrsi kolektivno samoubistvo zato sto ima strajkova u zemlji...

predsednik u nasoj drzavi i jeste ponajvise figura, premijer je mnogo bitniji po ovlascenjima,
ali i da je u pitanju premijer,
ne mogu ljudi na tako visokim funkcijama da se bave svakim pojedinacnim nezadovoljnim gradjaninom ili grupicom gradjana/seljaka...
vi to zamisljate ko u vreme kraljeva, pa da mu svi dolaze pred noge i zhale se kako im je komshija otrovao kravu?

cinjenica je da je zalosno sto neki ljudi rade u fabrici bez struje/vode, ali je tako isto i cinjenica da ovaj susret nema nikakve veze sa tim...
kao sad da se nije sreo sa dzoni depom, problem u toj fabrici bi bio resen...

 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
93.87.117.*



+141 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)14.01.2010. u 08:02 - pre 174 meseci
Sigurno bi bilo glupo da pitam ko je taj Dzoni? I sigurno bi sad vecina pomislila da sam ja nepismen i neobrazovan kada ne znam ko je on, ali ja uopste nemam naviku da pamtim kako se koji glumac zove. I sigurno ga ne bih prepoznao kada bi prosao ulicom pored mene.
Ja sam se cak i rukovao sa nekim vaznim licnostima iz nekih ministarstava ekonomije, turizma, regionalnog razovja, vecinom poslanika iz sadasnjeg saziva, ruskim ambasadorom, Zikom, Luisom, Jellenom i 'bem li ga s kim sve, a kao coveku iz provincije mi nije pridavalo toliku paznju u zivotu.

Citat:
Ovaj dogadjaj je potpuno beznacajan

Pa kada je toliko beznacajan zasto je bio udarna vest na svim medijima?

E, a da nije tih strajkova i blokada puteva sada bih ja bio na terenu a ne bih se mlatio ovde sa vama...
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)14.01.2010. u 09:10 - pre 174 meseci
Hehe ..Somborac kralj


Viva lollapalooza
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.183.*



+558 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)14.01.2010. u 09:25 - pre 174 meseci
Citat:
bttp: Stvarno smo najgori :) Ovo ni Sloba nije radio.

Kako nije? Dovodili su Prodidzi pa su ih jos proglasili za pocasne gradjane Beograda (mozda su onda ovi mogli da kad su izbori setaju ispred birackih mesta obuceni u kostime za spot Firestarter, penzioneri bi pobegli pa ne bi mogli da glasaju za Slobu slobodu) pa su onda posle dovodili Boba Geldofa a on ih popljuvao, a onda vise nisu to radili.

Mislim slazem se da je ovo uslikavanje jeftin populizam i smesno, ali i Sloba je isti bio. Sve je to ista zalosna bagra i jadovani. A najzalosnije je sto ta bagra nema alternativu u nekim ozbiljnim ljudima. Znaci, ignorisati.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 23432 | Odgovora: 103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.