Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Džoni Dep kod Borisa Tadića :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 23415 | Odgovora: 103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)17.01.2010. u 07:03 - pre 173 meseci
http://www.vreme.com/cms/view.php?id=387238
 
Odgovor na temu

igor-ch
IT

Član broj: 12902
Poruke: 647
*.dclient.hispeed.ch.



+69 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)17.01.2010. u 08:59 - pre 173 meseci
Citat:
bttp
Boris tadić je anonimus i Džoni Dep, pored toga što ne zna ni ko je on (nikad nije čuo za njega), nema apsolutno ništa od toga da se sa njim upoznaje. Utoliko je nebuloznije nateravati ga da mu dolazi na noge i poklanja mu se.


Pa mozda je ponekad i bolje biti nepoznat, nego da te ceo svet poznaje, i to po zlu.
Na srecu takvi obicno i zavrse na nekom porodicnom groblju i jedini koji im dolaze u posetu su vrapci...

Citat:
bttp:
Ne možeš porediti američkog predsednika, koji je zbog svoje funkcije poznat širom sveta, predsednika Srbije koji je u svetskim okvirima niko i ništa.

Americki predsednik je toliko poznat u svetu da je ove godine dobio i Nobelovu nagradu za mir. Verovatno zbog te funkcije, koju ti toliko velicas, a koja se sastoji u ratovima i ubijanju, a sve u cilju "mira"...
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)17.01.2010. u 16:40 - pre 173 meseci
Citat:
igor-ch: Americki predsednik je toliko poznat u svetu da je ove godine dobio i Nobelovu nagradu za mir. Verovatno zbog te funkcije, koju ti toliko velicas, a koja se sastoji u ratovima i ubijanju, a sve u cilju "mira"...

Jesam mu ja dao nobelovu nagradu? Po čemu to ja posebno "veličam" funkciju američkog predsednika?
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

igor-ch
IT

Član broj: 12902
Poruke: 647
193.246.91.*



+69 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)18.01.2010. u 07:35 - pre 173 meseci
Citat:
bttp: Jesam mu ja dao nobelovu nagradu? Po čemu to ja posebno "veličam" funkciju američkog predsednika?


Odgovor na ovo pitanje dao si vec sam sebi:

Citat:
bttp: Znači svaki primer koi ti daš u smislu poređenja američkih predsednika, britanskog PM, engleske kraljice itd. su nesuvisli, jer oni za razliku od Borisa Tadića predstavljaju nešto u svetu..


Inace, nije mi jasno kako je moguce da se na ES stalno otvaraju nekakve teme gde se (in)direktno vredjaju politicari koji vode ovu drzavu? Pre par nedelja je na meti bio ministar Jeremic zbog svog (ne)znanja Engleskog, a sada je na redu predsednik Tadic zato sto je primio Dzonija Depa. Ako je politika na ES zabranjena onda bi to trebalo da vazi za sve, a ne da se teme otvaraju kao zbog neke sitnice, a da kasnije to preraste u direktno vredjanje i omalovazavanje.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)18.01.2010. u 09:49 - pre 173 meseci
Citat:
bttp:
Tim si malo pomešao lončiće. Ne možeš porediti američkog predsednika, koji je zbog svoje funkcije poznat širom sveta, predsednika Srbije koji je u svetskim okvirima niko i ništa. Takođe ne možeš porediti prijeme američkog predsednika za američke javne ličnosti. Da li ti misliš da je Džoni Dep uopšte ikada čuo za Borisa Tadića da bi mu dolazio na noge da mu se pokloni?

Ne, mislim da si ti malo pomesao loncice. Potpuno je usporedivo i jedno i drugo, jer se radi o istom cilju, politicki poeni i kod malih i velikih, uopste nema veze koji predsednik ima kakvu "tezinu". Ti samo stvari posmatras subjektivno zato sto zivis u Srbiji, i onda ti i ovakve nebitne stvari privlace paznju.
Da si priznao da je to nesto sto se dogadja svaki dan u svetu poverovao bi ti, ovako kad opravdas ostale po svetu znam da ti je prica ipak izazvana necim drugim. Sad se samo drzis price iz inata.
Citat:

Američki predsednik sam po sebi nosi određenu specifičnu težinu, i ljudi koji se pojavljuju sa njim takođe imaju nekakve koristi od toga ili barem mogu da imaju, ako se bire za neke stvari za koje im treba politička podrška.

Politicka podrska. Kljucna rec. Zasto u politici svi imaju potrebu da se lizu sa poznatim licnostima iz sveta sporta, filma itd? Kakva je razlika izmedju Tadica i Dzoni Depa i argentinskog predsednika i Madone?
Citat:

Znači svaki primer koi ti daš u smislu poređenja američkih predsednika, britanskog PM, engleske kraljice itd. su nesuvisli, jer oni za razliku od Borisa Tadića predstavljaju nešto u svetu.. Utoliko si potpuno promašio poentu.

Mislim da si ti promasio poentu. Svaki predsednik predstavlja nesto u svetu - drzavu koju zastupa. Ako je drzava veca i vaznija onda je ok da premijer prima koga god hoce? Kakva je to logika, objasni mi? Princ Carls prima pop pevacice a premijer rok pevace? Ah, pa to je UK, oni su veliki, onda je ok.
Citat:

Ali ti ćeš i dalje terati svoju priču koja veze nema sa realnošću, bez obzira na sve argumente koji ukazuju na suprotno.

Argumente tek treba da prikazes. Ja cak i ne sporim da te posete selebritija predsednicima nemaju nikakvu svrhu osim jeftine politicke proagande, ali ne mogu da shvatim tvoju logiku, ako to uradi Tadic onda je to smejurija ili blamaza. Ako Princ Carls primi Jordan, trash celebrity iz UK, onda je to ok jer su oni velika drzava i sigurno postoji neka pozadina te price. (Mozda prave sex tape)
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-a-7.sezampro.rs.



+395 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)18.01.2010. u 10:38 - pre 173 meseci
Citat:

Kakva je razlika izmedju Tadica i Dzoni Depa i argentinskog predsednika i Madone?

Opet dajes primere , pa ces posle da kazes kako sam se bukvalno uhvatio samo za njih
Pa nije li ono Madona snimala film o Eviti Peron a Tadic ce verovatno da nastavi Pirate sa Kariba
Razlika je u nekom iole ozbiljnijem povodu. Nikako da skapiras ili si previse politicki korektan ?







Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)18.01.2010. u 12:10 - pre 173 meseci
Citat:
deerbeer: Opet dajes primere , pa ces posle da kazes kako sam se bukvalno uhvatio samo za njih :)
Pa nije li ono Madona snimala film o [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Evita_(film)]Eviti Peron[/url] a Tadic ce verovatno da nastavi Pirate sa Kariba
Razlika je u nekom iole ozbiljnijem povodu. Nikako da skapiras ili si previse politicki korektan ? :D

Pa koja je razlika, evo ti mi reci. Predsednik Argentine iskoristio Madoninu popularnost i taj film da bi skupio koji politicki poen. Tadic iskoristio boravak Dzoni Depa kod Kusturice da bi pokupio koji politicki poen. Ricard Nikson primio Elvisa da bi se dodvorio mladima. Ronald Regan primio Muhamed Alija da bi se dodvorio crncima.

Zanimljivo je koliko se ljudi ovde ubise da objasne da kad neko drugi to radi onda je ok, a ako se slicna stvar kod nas desava onda je smejurija i blamaza. E to je prava smejurija. Ali dobro, neka, nema potrebe da me ubedjujete vise, verovatno ne mogu da skapiram.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
79.101.232.*



+558 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)18.01.2010. u 12:23 - pre 173 meseci
Ima tu logike, ali onda bolje da je primio Kristijana Golubovica. Vise bi sakupio politickih poena.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)18.01.2010. u 12:45 - pre 173 meseci
Da bogami dobra ideja :-)
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)19.01.2010. u 13:01 - pre 173 meseci
Citat:
DaliborP: Pa koja je razlika, evo ti mi reci. Predsednik Argentine iskoristio Madoninu popularnost i taj film da bi skupio koji politicki poen. Tadic iskoristio boravak Dzoni Depa kod Kusturice da bi pokupio koji politicki poen. Ricard Nikson primio Elvisa da bi se dodvorio mladima. Ronald Regan primio Muhamed Alija da bi se dodvorio crncima.

Samo mi reci da li su te pop/rock i ine zvezde i zvezdice krenule nekim drugim poslom pa neplanirano svratile kod princa Čarlsa na kaficu, ili je taj prijem ipak unapred upriličen? Koliko ja znam Džoni Dep nije imao nikakvu nameru da se upoznaje sa Borisom Tadićem (za koga ponavljam, kladim se da ne zna ni ko je ni šta je), niti je to bio planirani deo njegove posete Srbiji (a još manje svrsishodan), već ga je onako umornog Kusturica bukvalno odvukao na noge Tadiću. Pre će biti da ako neko tu skuplja nekakve poene, da je to Kusturica. I mani me tog svog kvazisvetskog pogleda na stvari i svet oko sebe. Kao ti si svetski čovek a mi ostali smo provincijalci. Ja sam mišljenja da je tvoj stav po ovom pitanju apsolutno nesuvisao.

A i ti tvoji tzv. "politički poeni" koje je Tadić skupio dovlačeći Džonija Depa na noge mu, su najblaže rečeno upitni. Šta kao, on je moderan predsednik, naterava holivudske zvezde koji su sticajem okolnosti u poseti Srbiji da mu dolaze na noge? To je možda za tebe neki "politički poen", no kladim se da ima isto tako mnogo ljudi koji ne dele tvoje mišljenje i koji se tome podsmevaju kao i ja.
Citat:
igor-ch: Inace, nije mi jasno kako je moguce da se na ES stalno otvaraju nekakve teme gde se (in)direktno vredjaju politicari koji vode ovu drzavu? Pre par nedelja je na meti bio ministar Jeremic zbog svog (ne)znanja Engleskog, a sada je na redu predsednik Tadic zato sto je primio Dzonija Depa. Ako je politika na ES zabranjena onda bi to trebalo da vazi za sve, a ne da se teme otvaraju kao zbog neke sitnice, a da kasnije to preraste u direktno vredjanje i omalovazavanje.

Izvini gde san ja to vređao Borisa Tadića na ličnom nivou? Ja kritikujem njegove poteze, što je valjda dozvoljeno osim u diktaturama. A kladim se da je i čitava ta ideja potekla od njegovih PR savetnika. Baš me zanima o čemu su to razgovarali Dž.D. i B.T? Ono kao "gledao sam sve vaše filmove i sjajni su". "Hvala, hvala, Kusta mi je mnogo pričao o vama, osećam se kao da vas već poznajem" :)
Citat:
DaliborP: Argumente tek treba da prikazes. Ja cak i ne sporim da te posete selebritija predsednicima nemaju nikakvu svrhu osim jeftine politicke proagande, ali ne mogu da shvatim tvoju logiku, ako to uradi Tadic onda je to smejurija ili blamaza. Ako Princ Carls primi Jordan, trash celebrity iz UK, onda je to ok jer su oni velika drzava i sigurno postoji neka pozadina te price. (Mozda prave sex tape)
Citat:
DaliborP: Potpuno je usporedivo...

Kod nas se inače kaže - uporedivo. Ali dobro, ti si svetski čovek, govoriš više jezika, srpski, hrvatski itd. Pa ti se omane da u svom izlaganju na srpskom upotrebiš reč koja se kod nas baš i ne koristi.

P.S. Akonto Evite Peron, nisam znao da je argentinski predsednik birao glavnu ulogu za taj film. Štaviše Madona nije bila u užem izboru, ali je svojim entuzijazmom (čitaj materijalnim uticajem) izborila tu ulogu.

[Ovu poruku je menjao bttp dana 19.01.2010. u 14:16 GMT+1]
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)19.01.2010. u 17:16 - pre 173 meseci
Citat:
bttp: Samo mi reci da li su te pop/rock i ine zvezde i zvezdice krenule nekim drugim poslom pa neplanirano svratile kod princa Čarlsa na kaficu, ili je taj prijem ipak unapred upriličen? Koliko ja znam Džoni Dep nije imao nikakvu nameru da se upoznaje sa Borisom Tadićem (za koga ponavljam, kladim se da ne zna ni ko je ni šta je), niti je to bio planirani deo njegove posete Srbiji (a još manje svrsishodan), već ga je onako umornog Kusturica bukvalno odvukao na noge Tadiću.


Upravo tako, to je sustina price. Druga stvar bi bila da je Dep dobio ulogu kod Kuste da glumi Milosa Obilica u americkoj adaptaciji boja na kosovu pa mu je uprilicen prijem kod predsednika drzave, ili tako nesto. Ovako je ispalo: dos'o covek iz daleke Amerike na poziv svog pajtosa u neko tamo selo u nekoj tamo Srbijici da krka slaninu i pije radzu ali to je ispao toliki dogadjaj da mu se odmah uprilucuje poseta na najvisem nivou kod, ni manje ni vise nego, predsednika drzave.

Prosto i jednostavno, ovakvo ponasanje drzave je samo jedan indikator i poruka izmedju redova koja kaze (onima koji to umeju da uoce) "ej vidite nas kako smo mali i jadni kad su ovakve stvari prvorazredni dogadjaj u nasoj carsiji".
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Milan M. Radovic
Član broj: 16959
Poruke: 743
93.86.88.*



+25 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)19.01.2010. u 19:48 - pre 173 meseci
Joj.... plače mi se koliko smo banana-država.
Znate, ovo mi jednako jadno kao i kad je u ukraini na evroviziji izašao sam predsednik na binu.. mislim, kako ljudi ne vide da je to glupo, jadno. To je kao da izađeš sa zastavom - "We are pathetic".. a smešno mi bilo ono kad je Dep rekao "Svidja mi se ponos"... mora da se šalio al niko nije shvatio! :D
A još mi je tužnije bilo kad je ona novinarka smarala Džonija sa pitanjima tipa - "Šta mislite o Srbiji?" , "Sta vam se svidja ovde?" "Koji srpski brend znate?"

A covek pokusava na lep nacin da pokaze.... da je tek stigao u Srbiju posle 18 godina samim tim, logicno i ne zna sta mu se svidja i da li mu se svidja, a kamoli da zna sa srpski brend... srpski sta? Brend? Pa ja ne znam da li bilo gde nesto srpsko brend!!!

A Kusturici se na ocima vidi da ga je sramota ove moždane neaktivnosti u vrhovima ....

SrbijaTM

I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)19.01.2010. u 20:09 - pre 173 meseci
Mikky +1
Milan Radović +1

Nažalost to što ste vi rekli a konačno i razlog zbog kojeg sam otvorio temu, nekima nikako ne dopire do mozga.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

igor-ch
IT

Član broj: 12902
Poruke: 647
*.dclient.hispeed.ch.



+69 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)19.01.2010. u 21:42 - pre 173 meseci
Citat:
Milan M. Radovic: Joj.... plače mi se koliko smo banana-država.


I to je sad kao razlog da se jedna zemlja nazove banana-drzavom?!?
Pa sta onda treba da se kaze za onu zemlju u kojoj se gradjanima druge nacionalnosti tj. vere vade organi i prodaju? Pa sta onda da se kaze za onu drzavu ciji su stanovnici ubedjeni da su bas oni potomci Aleksandra Makednonskog? Ili mozda o drzavi ciji je predsednik kiwiman,koji je upravo danas izjavio bi da ako RS raspise referendum on odmah poslao vojsku? Ili o onoj zemlji ciji je premijer na slobodi zahvaljujuci dipl. imunitetu?.......
 
Odgovor na temu

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Milan M. Radovic
Član broj: 16959
Poruke: 743
93.86.88.*



+25 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)19.01.2010. u 21:58 - pre 173 meseci
Citat:
igor-ch: I to je sad kao razlog da se jedna zemlja nazove banana-drzavom?!?
Pa sta onda treba da se kaze za onu zemlju u kojoj se gradjanima druge nacionalnosti tj. vere vade organi i prodaju? Pa sta onda da se kaze za onu drzavu ciji su stanovnici ubedjeni da su bas oni potomci Aleksandra Makednonskog? Ili mozda o drzavi ciji je predsednik kiwiman,koji je upravo danas izjavio bi da ako RS raspise referendum on odmah poslao vojsku? Ili o onoj zemlji ciji je premijer na slobodi zahvaljujuci dipl. imunitetu?.......

A posle svega sto nam se desava mi opet mislimo da smo strava pametni, najbolji, najjaci i sl.... kako onda da je nazovem?
Citat:
bttp: Mikky +1
Milan Radović +1

Nažalost to što ste vi rekli a konačno i razlog zbog kojeg sam otvorio temu, nekima nikako ne dopire do mozga.

Cekaj, sta sam pogresno rekao?
I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)19.01.2010. u 22:30 - pre 173 meseci
Citat:
bttp: Kod nas se inače kaže - uporedivo. Ali dobro, ti si svetski čovek, govoriš više jezika, srpski, hrvatski itd. Pa ti se omane da u svom izlaganju na srpskom upotrebiš reč koja se kod nas baš i ne koristi.

I tu se zavrsava diskusija. Dao si argument koji vise niko ne moze da obori.
Upotrebio sam rec koja se kod nas bas i ne koristi :) Sta reci, jok nisi ti provincija.
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-3.sezampro.yu.



+198 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)19.01.2010. u 22:37 - pre 173 meseci
Citat:
A još mi je tužnije bilo kad je ona novinarka smarala Džonija sa pitanjima tipa - "Šta mislite o Srbiji?" , "Sta vam se svidja ovde?" "Koji srpski brend znate?"


To me podseti na neku pričicu (možda sam je i ovde pročitao) koja kaže:
Kad su dali slona raznoraznim nacijama i rekli da napišu knjige o njemu, naslovi su bili sledeći:
Francuzi: "Život i filozofija slona"
Nemci: "Sve što se može znati o slonu"
Amerikanci: "Kako zaraditi pare sa slonom?"
Srbi: "ŠTA SLON MISLI O NAMA?!"

Umesto Srbija može da se stavi bilo koja "banana država" sa neodgovorenim pitanjem gde smo i kuda idemo.
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)20.01.2010. u 16:42 - pre 173 meseci
Citat:
DaliborP: I tu se zavrsava diskusija. Dao si argument koji vise niko ne moze da obori.
Upotrebio sam rec koja se kod nas bas i ne koristi :) Sta reci, jok nisi ti provincija.

Tačno je, dao sam argument koji ne može da se obori, ali ti po običaju nisi dovoljno pametan da zaćutiš već sa ad hominem napadima ispadaš još gluplji u društvu - vrlo svetski, nema šta.
Citat:
ArsenLupen: To me podseti na neku pričicu (možda sam je i ovde pročitao) koja kaže:
Kad su dali slona raznoraznim nacijama i rekli da napišu knjige o njemu, naslovi su bili sledeći:
Francuzi: "Život i filozofija slona"
Nemci: "Sve što se može znati o slonu"
Amerikanci: "Kako zaraditi pare sa slonom?"
Srbi: "ŠTA SLON MISLI O NAMA?!"

Haha, e ovo je svarno dobar vic.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)20.01.2010. u 16:46 - pre 173 meseci
Citat:
igor-ch
I to je sad kao razlog da se jedna zemlja nazove banana-drzavom?!?
Pa sta onda treba da se kaze za onu zemlju u kojoj se gradjanima druge nacionalnosti tj. vere vade organi i prodaju? Pa sta onda da se kaze za onu drzavu ciji su stanovnici ubedjeni da su bas oni potomci Aleksandra Makednonskog? Ili mozda o drzavi ciji je predsednik kiwiman,koji je upravo danas izjavio bi da ako RS raspise referendum on odmah poslao vojsku? Ili o onoj zemlji ciji je premijer na slobodi zahvaljujuci dipl. imunitetu?.......


To su "kore od banane" :) Zaboravio si i drzavu cija se ekonomija dugo vremena bazirala na svercu cigara i ima svog despota :)

Na Balkanu je prilicno mrtva trka oko tih vocnih stvari mogao bi dobar banana split da se napravi :-)

Poredjenje sa gorima nikada nije bilo nesto preterano korisno.

Sto se tice vredjanja ili "vredjanja" doticnog predsednika zemlje, u pitanju je javna licnost, koja pritom prima platu od novca gradjana - pa ljudi imaju puno pravo da kritikuju njegove akcije. Naravno, nije u domenu dobrog ukusa ad-hominem pljuckati na istog, ali teza da je primanje kojekakvih random glumaca budalastina je sasvim validno misljenje.

Moje licno misljenje je da Predsednik Srbije definitivno treba da ima pametnija posla od kafenisanja sa nekim glumcima slucajnim prolaznicima... ali, boze moj, mozda mu je konkretno Dzoni neki idol iz detinjstva, ili omiljeni glumac... ako je tako, onda sta da se radi :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.111.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)20.01.2010. u 17:39 - pre 173 meseci
Idol iz detinjstva?! Pa nema Dzoni 80 godina!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Džoni Dep kod Borisa Tadića :)

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 23415 | Odgovora: 103 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.