Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fotografisu vozila na trotoaru???

elitemadzone.org :: MadZone :: Fotografisu vozila na trotoaru???

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 76262 | Odgovora: 368 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Yoba
Projektant

Član broj: 240687
Poruke: 121
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???24.02.2010. u 16:21 - pre 172 meseci
Dakle na nekoj od prethodnih strana sam izneo relativnost nepropisnog parkiranja. Evo da dodam primer kako to funkcionise.


Ne tako davno, kada predjete Brankov most i udjete u Brankovu ulicu sa _obe_ strane je bilo zabranjeno parkiranje. Zapazim pre neko jutro da je ispred zgrade APR-a (na pochetku, sa desne strane) dodata _dva_ parking mesta. Da li treba da kazem da tu _ne moze_ proci mama sa kolicima?
Dakle, kada treba Vladi parking onda ono sto je do juche bilo zabranjeno sada je sasvim okej? Zasto po toj logici i vlasnici ostlaih lokala u Brankovoj nemaju mogucnost da prakiraju ispred lokala.


Zemlja je totalno korumpirana&trula.....



Ne treba bahato parkirati ali isto tako ne treba unistavati automobile koji su nepropisno parkirani jer ce mozda bas to mesto sutra biti parking mesto ALI za Vladine idimi-dodjimi Agencije...
 
Odgovor na temu

ZM0501
dipl.mas.inz
Beograd

Član broj: 238001
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.vatroival.com


Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???24.02.2010. u 21:41 - pre 172 meseci
Citat:
a1200: Najbolje bi bilo da postoji lepo telefon koji okrenes (policija?) oni dodju, izvrshe uvidjaj, po zakonu naplate kaznu/uklone vozilo/napishu prijavu, sud to resi po zakonu i na vreme (ha ha)... da, da, to bi najbolje bilo.


http://www.parking-servis.co.rs/cir/pitanja_i_odgovori

Citat:
8. Ne mogu da izađem sa parkinga, neko me je zagradio... Da li mogu da pozovem „pauka“ da ga ukloni i na koji telefonski broj?
Služba za prenos vozila JKP „Parking servis“ će se, ukoliko je u mogućnosti, u ovakvim slučajevima odazvati Vašem pozivu i poslati dizalicu da ukloni vozilo koje je zagradilo Vaš automobil. Broj na koji možete pozvati „pauka“ je 30-35-400.



Citat:
Još jedan "lep" primer parkiranja iz svakodnevice. Ovome nisam ništa uradio. Koja mi je sada dijagnoza? Depresija, ravnodušnost? :)


Naravno da nisi ništa uradio jer se bojiš posledica koje mogu da nastanu, ovakav auto i sa ovako lepom registracijom ne vozi neki penzos.
Ovaj tvoj gest samo pokazuje tvoju selektivnost i tvoju doslednost, lomiš brisače jugićima, golfovima itd a skuplja kola preskačeš jer znaš da ne bi bilo pametno da se sa njima kačiš.
Ili lomi svima brisače zbog parkiranja ili ne.

 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???24.02.2010. u 22:08 - pre 172 meseci
Nešto ovako :)

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???24.02.2010. u 22:17 - pre 172 meseci
Ju, ko mi bre slikao dzipa ?
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???25.02.2010. u 01:20 - pre 172 meseci
A ti si probao taj telefon... Bas si mi sad otkrio toplu vodu. Znas li koliko puta ti kazu da trenutno nema slobodnih vozila, al' da ce poslati pauka cim se neko oslobodi... u ostalom probaj sam (pa uzmi i meri vereme da li i kad ce da dodje... napravi mini statistiku). Realno oni u spicu (a i inace) retko kome salju pauke jer "normalnog posla" ima i previshe, a ako posalju pauka cesto se dogadja da se lik pomeri pre nego sto oni stignu... pa su izgubili vreme, a vreme = novac, sto znaci - nema slobodnih vozila za tebe, na poziv, jer su sva na terenu i vec odnose sa dobro poznatih lokacija na kojima uvek ima nepropisno parkiranih.

Kako bi sistem trebao da funkcionishe i kako funkcionishe su dve razlicite stvari. Slicno kao kad udjes u postu i zelis da plats racun, odjednom vidis red od 20 ljudi, pogledas na saltere i vidis da radi jedan , a ima ih 5 (slovima pet)... i ko je tu magarac, nije da posta ne radi - radi ona, samo kako... tako i parking servis ima svoju racunicu, a ti si taj koji na kraju ispasta sto sistem ne funkcionishe kako bi trebao.

P.S. Ja sam ih nekoliko puta zvao, i uvek je bio taj odgovor - poslacemo vozilo cim se oslobodi... na moje insistiranje, zvanje vishe puta, i zelju da im ostavim licne podatke kao garant da sam ozbiljan, tek tada su poslali pauka koji je stigao posle pola sata. Znas li koliko puta uopste nije doshao ... a pritom to su bili sve pozivi za centar, gde ih inace ima najvishe i stalno nose (tako da u svakom slucaju ne bi gubili vreme, jer u toj istoj ulici sigurno u svakom momentu ima barem troje nepropisno parkiranih).
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???26.02.2010. u 17:15 - pre 172 meseci
Citat:
ZM0501: Naravno da nisi ništa uradio jer se bojiš posledica koje mogu da nastanu, ovakav auto i sa ovako lepom registracijom ne vozi neki penzos.
Ovaj tvoj gest samo pokazuje tvoju selektivnost i tvoju doslednost, lomiš brisače jugićima, golfovima itd a skuplja kola preskačeš jer znaš da ne bi bilo pametno da se sa njima kačiš.
Ili lomi svima brisače zbog parkiranja ili ne.

Ne budi smešan, apsolutno nisi u pravu, štaviše pre bih slomio brisač ovom X5 nego nekom bedniku s jugićem. Znam kako rade službe za odnošenje vozila - nose jugiće a BMW ne diraju.

Drugo ne lomim brisače po pravilu. Par puta koliko sam to uradio je izuzetak a ne pravilo, s obzirom da dnevno nailazim na nebrojeno ovako parkiranih vozila kao na slikama. Znači kada bih to radio po pravilu, trebalo bi da lomim bar 10ak brisača dnevno, a slomio sam ih tek par komada u životu. Inače ovaj o kome se govorilo, i zbog koga sam proglašen maltene za ludaka, je bio Audi - tek da se zna da nije bio Jugić ili tako neki auto iz "nacionalne klase".

Na kraju krajeva, nemam razloga da se tebi pravdam niti da dokazujem svoju doslednost. Vama ovde na forumu ništa ne valja, niti kad lomiš brisače niti kad ih ne lomiš. Ali šta ću, takav je naš narod, sklon osudama i pre(dra)sudama, bez obzira na činjenice. Ti si sigurno primer doslednosti u svom životu, verovatno napravičniji čovek na svetu, pa si samopozvan da sudiš drugima. Šta ti ja mogu, najbolje bi bilo da gledaš svoja posla što sam već preporučio drugima koji su me osuđivali, ali ne vredi. Voli naš čovek da drugima soli pamet pa to ti je.

Samo ne volim da me se proziva za navodni "strah od posledica". Koje bi molim te posledice mogao da imam da sam na bilo koji način oštetio ovaj auto? Vlasnika nije bilo ni na horizontu. Mogao sam da ga izlomim da sam hteo i ne bih imao nikakve posledice. Ali ti si sebi uvrteo i glavu neku nebulozu i to je to. Ne vredi ti govoriti, samo trošim reči i vreme. Mea culpa.
Citat:
8. Ne mogu da izađem sa parkinga, neko me je zagradio... Da li mogu da pozovem „pauka“ da ga ukloni i na koji telefonski broj?
Služba za prenos vozila JKP „Parking servis“ će se, ukoliko je u mogućnosti, u ovakvim slučajevima odazvati Vašem pozivu i poslati dizalicu da ukloni vozilo koje je zagradilo Vaš automobil. Broj na koji možete pozvati „pauka“ je 30-35-400.

Ko će meni da refundira cenu poziva? Zašto bih ja morao da trošim vreme i novac da opominjem gradske službe da rade svoj posao? Da je bar toll-free number pa i ajde da ih pozoveš. Ovako ti plaćaš cenu njihovog javašluka.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Yoba
Projektant

Član broj: 240687
Poruke: 121
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???27.02.2010. u 10:09 - pre 172 meseci
>>Ko će meni da refundira cenu poziva? Zašto bih ja morao da trošim vreme i novac da opominjem gradske službe da rade svoj posao? Da je bar toll-free number pa i ajde da ih pozoveš. Ovako ti plaćaš cenu njihovog javašluka.


posto ochigledno nemas pametnija posla vec ides po gradu i "regulises parking" i ne treba da ti refundiraju :-P

jer imas visak vremena (=visak novca).


ostali, po defaultu rade (nemaju visak novca) zato nemaju visak vremena da "regulisu parking" xD
 
Odgovor na temu

zmau
Dragan Jovanović
programer
Šabac

Član broj: 80834
Poruke: 290
*.mbb.telenor.rs.



+80 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???27.02.2010. u 12:12 - pre 172 meseci
A ti si sav u poslu, čim ispisa ovolike postove. Ajd kad budeš imao nešto argumentovano da kažeš, javi se.

Citat:
ali isto tako ne treba unistavati automobile koji su nepropisno parkirani jer ce mozda bas to mesto sutra biti parking mesto ALI za Vladine idimi-dodjimi Agencije...

Ja se već danima trudim i nikako da ukapiram ovu kauzaliju.

Citat:
Par puta koliko sam to uradio je izuzetak a ne pravilo

He he, bttp, da si dosledan čovek, ti bi po tvom veselom Vračaru dan i noć samo lomio brisače, i nikad ne bi uspeo sve da ih slomiš, kolko se toga koti.

it works on my machine
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???29.07.2010. u 18:50 - pre 167 meseci
Ako narednih dana vidite automobil nepropisno parkiran, nemojte ga grebati ključem, lomiti mu retrovizor, brisače... Zalepite na zadnji deo tog vozila nalepnicu "bahatoparkiram.com" i slikajte ga. Možda osvojite i neku nagradu.

Rešeni da nekulturi stanu na put, Agencija za saradnju sa nevladinim organizacijama grada Beograda i Kolektiv za razvoj i održivost (KRIO), organizovali su nagradni foto konkurs u okviru kampanje Bahatoparkiram.com, a na temu nepropisnog zaustavljanja vozila, nekulture i neodgovornosti pojedinaca u saobraćaju.

"Ovim foto konkursom želimo da pozovemo sve građane da nam se pridruže u pokušaju da na kreativan način promenimo navike jednog broja vozača u Beogradu. Nadam se da će ova kampanja navesti sve učesnike u saobraćaju da duboko razmisle pre nego što se odluče da svoje vozilo nepropisno zaustave i time izazovu dodatne gužve.

Takođe, cilj nam je da nagradnim konkusom dodatno osnažimo kampanju bahatoparkiram.com, kao sjajnu inicijativu iz nevladinog sektora, koja na veoma interesantan način doprinosi rešavanju određenog problema u našem gradu", izjavio je na konferenciji za medije Danko Runić, direktor Agencije za saradnju sa nevladinim organizacijama.

"Poziv za učestvovanje na konkursu upućen je svima bez obzira na to da li se profesionalno bave fotografijom ili ne. Jednake šanse imaju amaterske fotografije ekstremnih slučajeva privremenog zaustavljanja ili parkiranja vozila, kao i profesionalne, umetničke fotografije koje svojim sadržajem ili neposrednim značenjem šalju jaku poruku o ovom sveprisutnom problemu", objasnio je Filip Milošević iz nevladine organizacije KRIO.

Radovi se uz prijavni formular dostavljaju u digitalnom formatu na e-mail adresu [email protected]. Konkurs će trajati od 29. jula do 15. oktobra 2010. godine.

Najinteresantniji radovi biće predstavljeni krajem novembra na izložbi u Kulturnom centru Beograda, kao i u katalogu konkursa i internet strani projekta, dok će autorima tri najbolje fotografije biti dodeljene vredne nagrade.

"Upozoravamo one koji planiraju da isceniraju neku situaciju i da je potom slikaju, da to nikako ne rade jer ćemo u žiriju imati stručne ljude koji će lako provaliti da se radi o nameštaljki", upozorio je Danko Runić.

Više informacija i detaljne propozicije konkursa dostupne su na internet stranici grada Beograda, kao i na www.bahatoparkiram.com.

Bahatoparkiram.com je kampanja koja već godinu dana vrši uticaj na svest građanstva o problemima nepropisnog parkiranja obeležavajući prestupnike nalepnicama sa subverzivnim sloganom koji, osim svoje direktne poruke, upućuje i na internet stranicu koja razjašnjava problematiku i otvara mogućnost građanima da uzmu učešće u akciji.

Kampanja je nastala kao reakcija na jedan od gorućih gradskih problema - nepropisno zaustavljanje i parkiranje automobila čime se remeti redovan saobraćaj, ali i nesmetano kretanje pešaka. Osobe u invalidskim kolicima, majke sa bebama, starije osobe, često na trotoaru nailaze na automobile parkirane tako da predstavljaju prepreke koje je gotovo nemoguće zaobići.

Jedno istraživanje je pokazalo da nepropisno zaustavljeno vozilo za samo pet minuta uspori 540 drugih učesnika u saobraćaju.

Zbog svega toga je pokrenuta kreativna "gerilska" akcija Bahatoparkiram.com, koja podrazumeva lepnjenje specijalnih nalepnica na zadnje deo nepropisno parkiranog ili zaustavljenog vozila.

Nalepnice možete dobiti ako pošaljete imejl na adresu [email protected]. Osim nalepnica dobićete i detaljno uputstvo u vezi sa tim kako da ih pravilno, ali i bezbedno, koristite.

http://www.mondo.rs/s178026/Li...arkirane_i_osvoji_nagradu.html

"Nije uvek lako zalepiti nekome nalepnicu koja ga okrivljuje da je bahat vozač, ali do sada nismo imali većih problema osim verbalnih sukoba. Ljudi ipak više vole da im se stavi nalepnica, nego da im automobil bude izgreban ključem, da mu se polome retrovizori, brisači, probuše gume...", kaže Filip Milošević.

Dakle, nalepnice i fotoaparate u ruke.

http://www.mondo.rs/s178026/Li...arkirane_i_osvoji_nagradu.html


"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???29.07.2010. u 19:02 - pre 167 meseci
Citat:
Jagnjeca brigada: Ako narednih dana vidite automobil nepropisno parkiran, nemojte ga grebati ključem, lomiti mu retrovizor, brisače... Zalepite na zadnji deo tog vozila nalepnicu "bahatoparkiram.com" i slikajte ga. Možda osvojite i neku nagradu.


A koja je kazna za lepljenje nalepnica na tudje automobile? Ko sam ja da nekome lepim nalepnicu na automobil? I zar u tom slučaju ne treba da snosim neke posledice? Zar ne postoje sankcije za bahato lepljenje nalepnica na tuđe automobile? Jel može i rođacima vozača da se istetovira na čelu "rođak onoga što bahato parkira"?

A ako zalepim nalepnicu nekome ko nije bahato parkirao? Šta onda!? Šta ako zalepim nekome nalepnicu iz zezanja ili zato što ne volim boju automobila? Šta da radi taj jadni savesni vozač u tom slučaju što mu je neko bez razloga unakazio izgled automobila i izblamirao ga tek tako?

Cela ta akcija je s*anje živo! Idiotizam!
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.92.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???29.07.2010. u 19:27 - pre 167 meseci
nalepnice su male i lako se skidaju (koliko sam ja upoznat) i ni na koji način ne uništavaju auto.

Akcija je odlična, samo da potraje, možda nekom i sine iz d*peta u glavu i počne normalnije da se ponaša u saobraćaju.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+32 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???29.07.2010. u 19:35 - pre 167 meseci
@Onaj
Koje ti je najomiljenije mesto za parkiranje ako nije tajna ;)
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???30.07.2010. u 09:08 - pre 167 meseci
@Onaj, neće ti naljepnica oštetiti auto, ali znaš šta hoće: oštra strana ključa.

SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???30.07.2010. u 10:30 - pre 167 meseci
Citat:
barakuda111: @Onaj
Koje ti je najomiljenije mesto za parkiranje ako nije tajna ;)


Moja garaža. Pa slobodno probaj da uđeš na moj posed da mi zalepiš nelepnicu.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???30.07.2010. u 10:38 - pre 167 meseci
Citat:
etjen: nalepnice su male i lako se skidaju (koliko sam ja upoznat) i ni na koji način ne uništavaju auto.


Uništavaju ugled onoga kome su bez razloga zalepljene. Pošto su, kako tvrdiš, nalepnice male znači i da vozač možda dugo neće primetiti da ima jednu takvu nalepnicu na svom automobilu - a da li je ta nalepnica tu sa razlogom ili bez to možemo da nagađamo. A verovatno nije baš svejedno da ti prijatelj/žena/dete/šef vidi takvu nalepnicu koja može biti zalepljena i iz čiste ljubomore što imaš dobar auto npr.

- - - - -

Ja sam za kažnjavanje bahatosti u saobraćaju, ali zna se ko treba taj posao da radi i ko prima platu za to. Glupo je da ti neki tamo bezveze nalepnica-man deli nekakvu svoju "pravdu". Pre bi trebalo lepiti nalepnice i postere ispred zgrada policije koja treba da reguliše i kažnjava bahatost - a kazna je najbolja metoda za regulisanje reda u saobraćaju.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6610
*.adsl-a-7.sezampro.rs.



+536 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???30.07.2010. u 10:52 - pre 167 meseci
Nije li malo čudno osuditi "kaljanje ugleda" nekom ko parkira vozilo tamo gde mu nije mesto?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???30.07.2010. u 10:52 - pre 167 meseci
Cela stvar ce se zavrsiti kada neki od pravdoljubljivih zavrsi u urgentnom centru ili mrtvacnici :)

Onda ce slediti niz komentara tipa "DACICU!", "U kakvom drustvu mi zivimo", "Gotovo... odlazim odavde", "spalicu se na sred trga" itd... nekoliko dana, a onda ce se sve to lepo zaboraviti, ukljucujuci i ovu kampanju za isterivanje "pravde".

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???30.07.2010. u 11:16 - pre 167 meseci
Citat:
Miroslav Cvejić: Nije li malo čudno osuditi "kaljanje ugleda" nekom ko parkira vozilo tamo gde mu nije mesto?


Uh ajde još jednom da ponovim: nije, čudno je ne osuditi kaljanje ugleda nekome ko parkira tamo gde mu jeste mesto.

Parkirao si uredno na dozvoljenom mestu. Ako ti ja onda prilepim na auto jednu takvu nalepnicu npr. iz čiste ljubomore samo zato što si npr. viši od mene 15cm ili imaš bolji posao, imaš bolji auto ili nisi ćelav da li ta nalepnica dokazuje da si parkirao tamo gde ti nije mesto? A ugled ti je ukaljan jer bi ako ne primetiš i ne skineš tu nalepnicu ljudi mogli pomisliti da si stvarno bahato parkirao, sram te bilo!
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
212.200.65.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???30.07.2010. u 11:55 - pre 167 meseci
Nisam baš pristalica akcija ovoga tipa, ma koliko jesam za uvođenje reda po pitanju parkiranja. Previše je tu prostora kako za zloupotrebu, tako i za "nepredviđenu situaciju", koju je opisao Ivan. Posle će toj ulici da daju ime po nastradalom heroju.
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???30.07.2010. u 12:17 - pre 167 meseci
Ne treba puno pameti da se primeti povezanost tema: ove i ove

Znači neko uzima u ruke nalepnicu, metalne šipke, lance ili silu mase istomišljenika ( neko je poredio sa ponašanjem "sportskih" navijača)...da rešava stvari, dovodi u red.
Bile one smislene ili bezsmislene, ali mi se nikako ne sviđaju.
Setite se svih onih Tema o zauzimanju parkova, pruga, auto-puteva i sl.

Neko će reći - nemoć ove Vlaste.

Ali, takođe treba da se seti da smo uvek pronalazili rupe u Zakonu, još u fazi prednacrta...pa one čuvene "niko ne može toliko malo da me plati...", sve u istom sledu poruke: biće kako mi želimo, a ne kako vi propisujete.

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Fotografisu vozila na trotoaru???

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 76262 | Odgovora: 368 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.