Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da dodam strelicu pored jezika koja razdvaja sistemsku zonu od jezika na Taskbar ?

[es] :: Windows desktop :: Kako da dodam strelicu pored jezika koja razdvaja sistemsku zonu od jezika na Taskbar ?

[ Pregleda: 2151 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DURMITORKA
Crna Gora

Član broj: 249786
Poruke: 45
*.crnagora.net.



Profil

icon Kako da dodam strelicu pored jezika koja razdvaja sistemsku zonu od jezika na Taskbar ?04.02.2010. u 14:11 - pre 173 meseci
Da li neko moye da mi pomogne kako da dodam pored jezika u Taskbar onu strelicu koja odvaja sistemsku zonu od jezika? Bicu vam zahvalna. ...
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Kako da dodam strelicu pored jezika koja razdvaja sistemsku zonu od jezika na Taskbar ?04.02.2010. u 15:48 - pre 173 meseci
Mislis na strelicu "levo-desno" koja se dobije kada se decekira "Lock the Taskbar" ili mislis na strelicu koja se dobije sa: Desni klik > "Additioanal icons in taskbar" ili nesto trece?
 
Odgovor na temu

DURMITORKA
Crna Gora

Član broj: 249786
Poruke: 45
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Kako da dodam strelicu pored jezika koja razdvaja sistemsku zonu od jezika na Taskbar ?04.02.2010. u 16:23 - pre 173 meseci
Mislim na strelicu koja je pored EN i klknem na nju i otvori mi se sve sto ima u sistemskoj zoni, to je strelica lijevo/desno. Ali kada kliknem ja desni taster misa i Lock the Taskbar meni se nece da pojavi strelica ? uopste se ne pojavljuje?
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kako da dodam strelicu pored jezika koja razdvaja sistemsku zonu od jezika na Taskbar ?04.02.2010. u 17:15 - pre 173 meseci

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sc0rp10
Virtual

Član broj: 150826
Poruke: 327



+16 Profil

icon Re: Kako da dodam strelicu pored jezika koja razdvaja sistemsku zonu od jezika na Taskbar ?04.02.2010. u 19:17 - pre 173 meseci
Sloba je odgovorio, samo da se nadovezem na njega, kad cekiras to polje idi na customize i za one programe sto hoces da sakrijes samo kad su neaktivni tj. kad ih ne koristis idi na "hide when inactive", za one koji "trce" u pozadini odnosno rade non-stop a ne trebaju ti inace idi "always hide" i za one koje hoces stalno da budu prikazani (u mom slucaju menadzer od wireless kartice) idi na "always show".
Divide et impera.

Android power!
 
Odgovor na temu

DURMITORKA
Crna Gora

Član broj: 249786
Poruke: 45
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Kako da dodam strelicu pored jezika koja razdvaja sistemsku zonu od jezika na Taskbar ?05.02.2010. u 07:10 - pre 173 meseci
Hvala puno, uspjela sam da odradim ovo. Divni ste ! Veliki poljubac zaVas !
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Kako da dodam strelicu pored jezika koja razdvaja sistemsku zonu od jezika na Taskbar ?

[ Pregleda: 2151 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.