Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fiat Stilo (otkljucan/zakljucan)???

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Stilo (otkljucan/zakljucan)???

[ Pregleda: 3232 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Boobec
admin
Beograd

Član broj: 70217
Poruke: 124
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Fiat Stilo (otkljucan/zakljucan)???03.03.2010. u 20:24 - pre 171 meseci
Pre neko vece zakljucam kola, dadjinski, ujutru kada sam dosao do kola, on otkljucan i otvorena sva cetiri prozora...:|
Zna li neko u cemu bi mogao biti problem i dal je jos neko imao slican...???

U pitanju je Stilo 2004g. karavan...

Da napomenem jos i da je tog dana isao na masinsko pranje, ako bi moglo da ima neke veze


Pozz
 
Odgovor na temu

radanovic
Rade Radanovic
Zabalj

Član broj: 221750
Poruke: 20
*.mynsn.net.



Profil

icon Re: Fiat Stilo (otkljucan/zakljucan)???03.03.2010. u 21:52 - pre 171 meseci
Kad na daljincu pritisnes dugme za otkljucavanje i zadrzis ga malo duze onda se otvaraju prozori. Tako kod nekih auta radi a obrnuto kad zakljucavas. Moguce je da je usla vlaga u elektroniku i napravila spoj i taj proces otkljucavanja se sam odradio.
Proveri to sa otkljucavanjem.
 
Odgovor na temu

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+115 Profil

icon Re: Fiat Stilo (otkljucan/zakljucan)???03.03.2010. u 23:19 - pre 171 meseci
........ima veze to što je bio na pranju.....poslušaj predhodnika mada većina zaboravi na taj "incident" sa prvim toplim danima što posle ume da bude poprilčno pogubno za pojedine sklopove.......pozzzz!
....ο τολμών νικα!
 
Odgovor na temu

Boobec
admin
Beograd

Član broj: 70217
Poruke: 124
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Fiat Stilo (otkljucan/zakljucan)???04.03.2010. u 18:58 - pre 171 meseci
Znam za to sa zadrzavanjem dugmeta...Nego totalna nebuloza, normalno zakljucan, a on uspeo i da se otkljuca i otvori prozore, dobro nije ni vrata otvorio :)
Moguce je da je vlaga, ne znam kako bi to moglo da se spreci ubuduce...
 
Odgovor na temu

radanovic
Rade Radanovic
Zabalj

Član broj: 221750
Poruke: 20
*.mynsn.net.



Profil

icon Re: Fiat Stilo (otkljucan/zakljucan)???06.03.2010. u 20:33 - pre 171 meseci
Pozdrav
Kod tih Fiata uvek moras voditi racuna kad teras na pranje a posebno ako peru motor, moze doci i do vecih ostecenja pa i da nece da upali motor.
Najbolja varijanta ti je da peres sam auto. Ja imam Punta 2 isto posle pranja imao sam problema sa elektronikom zato sto peraci ne vode racuna kuda sve nabijaju pritisak vode. Posle oksidiraju spojevi dzeksne pa kad to pocne da te zaj... onda si nadrljao
pozdrav!
 
Odgovor na temu

Boobec
admin
Beograd

Član broj: 70217
Poruke: 124
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Fiat Stilo (otkljucan/zakljucan)???11.03.2010. u 19:17 - pre 171 meseci
Bio je na masinskom pranju, a u svakom slucaju gledacu da izbegavam te vrste pranja pod pritiskom ;)

Hvala na odgovorima
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Fiat Stilo (otkljucan/zakljucan)???

[ Pregleda: 3232 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.