Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Humanitarne akcije - Katarina Rebrača

elitemadzone.org :: MadZone :: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 56347 | Odgovora: 204 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača14.04.2010. u 23:35 - pre 170 meseci
Pa stvarno, ovi drugi barem pošteno obijaju banke, ubijaju ili šta već, a ne na ovakav način...
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
*.teletrader.com.



+10255 Profil

icon Katarina Rebrača - jeste koka, ali je i dalje zgodna i lepa15.04.2010. u 08:29 - pre 170 meseci
Što se vidi iz priloženog
















OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 08:46 - pre 170 meseci
Bice celebrity u zabeli Kad izadje garant ce odma na farmu ili u vb.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
212.200.65.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 08:49 - pre 170 meseci
^
Biću vrlo blizak s njom, kako stvari sada stoje.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 08:53 - pre 170 meseci
X Files - nemoj da izneveris nasa ocekivanja
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 09:01 - pre 170 meseci
Nesto mi se cini da ce jedino "lezanje" koje ce ona da obavi biti druge prirode, a ne zatvorske... :-)

Sad nesto razmisljam, izraz "zalegnuti" mi postaje potpuno jasan...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.rs.



+896 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 09:30 - pre 170 meseci
Citat:
milivoje t:Evo ga jos jedan, samo pilcar:
"Osumnjičeni Bojović (1989.god) je 16. marta 2010. godine, kod hosting provajdera Nordnet iz Subotice, registrovao internet domen i postavio prezentaciju pod nazivom "Apel za pomoć Strahinji Bojoviću".
 

Takodje, vidi se da je pokrao slike od neke (pretpostavljam) americke porodice (jasno se vide klasicni elektro uredjaji na slikama iz USA), pri tom se i vidi da ljudi na slikama nisu s ovih prostora...

Strasno sta se desava i sta ljudi rade, i zaradjuju i na tudjoj nesreci i na humanosti drugih.
 
Odgovor na temu

jerryrain

Član broj: 141562
Poruke: 231
*.dynamic.sbb.rs.



+45 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 09:47 - pre 170 meseci
Ili mene oci varaju ili je nesto drugo u pitanju jer ova vasa dobra riba meni izgleda kao debela krava...
Mozda je nekad bila dobra ali brate, izadjite malo na ulicu i svez vazduh pre nego sto krenete da pricate kako je sad dobra...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
*.teletrader.com.



+10255 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 09:58 - pre 170 meseci
Citat:
jerryrain: Ili mene oci varaju ili je nesto drugo u pitanju jer ova vasa dobra riba meni izgleda kao debela krava...

Pa dobro, kao što rekoh, već je koka. Sa izraženim oblinama. Neki muškarci vole obline, neki ravnine. Sve je za ljude.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 10:16 - pre 170 meseci
Citat:
jerryrain: Ili mene oci varaju ili je nesto drugo u pitanju jer ova vasa dobra riba meni izgleda kao debela krava...



Aj ne pričaj gluposti.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 10:23 - pre 170 meseci
=)

http://www.youtube.com/watch?v=oBSP6i1nXP0&feature=related

:P

http://www.youtube.com/watch?v=wc38vkWquaU&feature=related
 
Odgovor na temu

abitbp6

Član broj: 221384
Poruke: 216
*.ptt.rs.



+17 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 13:46 - pre 170 meseci
Jeste koka, i jeste i dalje zgodna i lepa, ali je pritvorena zgodna i lepa koka. Navijam da cela ekipa odrobija svaki pronevereni dinar. To su fenserke (osim njene majke, koja već ima zatvorskog iskustva), njima zatvor posebno teško pada. Jbg, nije lako preći iz čirokija i minđuša od par stotina hiljada, na zatvorski hleb od juče i posan pasulj (kad ima). Pa sam čiroki ima površinu ćelija u kojima sada borave, verovatno ne same. Malo će se odmoriti, naspavati, pripremiti za suđenje, rano se ustaje, rano leže, redovni obroci, uredan život i tako još nekoliko godina.
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

noreniou
Član broj: 6411
Poruke: 392
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+120 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 14:01 - pre 170 meseci
^cozmo_im

Citat:
Takodje, vidi se da je pokrao slike od neke (pretpostavljam) americke porodice (jasno se vide klasicni elektro uredjaji na slikama iz USA), pri tom se i vidi da ljudi na slikama nisu s ovih prostora...

Strasno sta se desava i sta ljudi rade, i zaradjuju i na tudjoj nesreci i na humanosti drugih.


imamo istu konstataciju
sa prve strane teme

---
Dno dna.
 
Odgovor na temu

101010

Član broj: 166349
Poruke: 112
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+18 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 14:14 - pre 170 meseci
Prevarant je uhapsen, a sajt je jos uvek online ?! Trebali su ga ugasiti ili na sajt staviti obavestenje o prevari.

http://sbojovic.org
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+26 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača15.04.2010. u 14:22 - pre 170 meseci
Citat:
101010: Prevarant je uhapsen, a sajt je jos uvek online ?! Trebali su ga ugasiti ili na sajt staviti obavestenje o prevari.

http://sbojovic.org


Dobri su mu Veliki prijatelji na dnu sajta!
 
Odgovor na temu

ArtCool

Član broj: 227913
Poruke: 639
*.dynamic.sbb.rs.



+9 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača16.04.2010. u 01:02 - pre 170 meseci
Steta koja je nastala delovanjem Katarine i njene majke je nemerljiva.Pare su (po starom obicaju) na drugom mestu.
S obzirom koliko je bila uticajna u drustvu i na koliko je vrata kucala zarad popularisanja kampanje, ovakvim delovanjem je sva ta vrata prakticno zatvorila.Ko je vise lud da u buducnosti daje nesto.Svako ce prvo pomislitu na "opet" neku prevaru.
Imace ona posebno mesto ako ne u sudstvu ono barem u paklu (iskreno se nadam).
Uspela je da minira na stotine organizacija koje su dobrovoljno davale sredstva za tako tesku bolest.Ja licno ne znam kucu koja je prosla bez obolenja iste.U mojoj porodici je desetkovano troje, a operisano isto toliko.U zgradi gde zivim preko 40% je imalo neki obilik tumora...Od mog najboljeg druga otac je stradao...
Za ovako tesku bolest nije bilo uopste tesko skupljati novac, jel su mnogi donatori imali ili licna iskustva ili porodicna.
Imam utisak da nije ona sama ovo izdejstvovala vec neko mnogo jaci, novac tu nije bio u igri nego sabotaza sistema koji se bori protiv tumora.Jel se narod bukvalno desetkuje od ove bolesti.
Jednostavno "jakim" neodgovara da budemo zdravi i gotovo.
Truju nas preko hrane i tecnosti a sad su prakticno i poplasili dobrovoljne davaoce da dalje deluju u istom smeru (pomoc drugima).
Isti princip urusavanje celog sistema i drzave se odvija na svim nivoima, i tu pomoci nema.
Jel se cuti i sve se ceka da se nesto samo promeni.
Naredjenja postoje i ona se vrlo predano izvrsavaju, a rezultate vidi svako.
Od sada ako i budem donirao za nesto, to cu licno uradi po sitemu "roba u ruke" a ne pare na racun.
Pa setite se samo enormnih prevara u zdravstvu, obnove Tirsove, lobiranju da se kupi Siemens oprema, ogromnih troskova za kupovinu vakcina, blokiranju domacih proizvodjaca da snabdevaju bolnice (jer "drzava" bolje zivi od uvoza i provizije).

Sta reci...

Samo jos jedna afera u nizu pa jos jedna pa jos jedna i tako do kraja...

 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača16.04.2010. u 10:06 - pre 170 meseci
Citat:
ArtCool: Steta koja je nastala delovanjem Katarine i njene majke je nemerljiva.Pare su (po starom obicaju) na drugom mestu.
S obzirom koliko je bila uticajna u drustvu i na koliko je vrata kucala zarad popularisanja kampanje, ovakvim delovanjem je sva ta vrata prakticno zatvorila.Ko je vise lud da u buducnosti daje nesto.Svako ce prvo pomislitu na "opet" neku prevaru.
Imace ona posebno mesto ako ne u sudstvu ono barem u paklu (iskreno se nadam).
Uspela je da minira na stotine organizacija koje su dobrovoljno davale sredstva za tako tesku bolest.Ja licno ne znam kucu koja je prosla bez obolenja iste.U mojoj porodici je desetkovano troje, a operisano isto toliko.U zgradi gde zivim preko 40% je imalo neki obilik tumora...Od mog najboljeg druga otac je stradao...
Za ovako tesku bolest nije bilo uopste tesko skupljati novac, jel su mnogi donatori imali ili licna iskustva ili porodicna.
Imam utisak da nije ona sama ovo izdejstvovala vec neko mnogo jaci, novac tu nije bio u igri nego sabotaza sistema koji se bori protiv tumora.Jel se narod bukvalno desetkuje od ove bolesti.
Jednostavno "jakim" neodgovara da budemo zdravi i gotovo.
Truju nas preko hrane i tecnosti a sad su prakticno i poplasili dobrovoljne davaoce da dalje deluju u istom smeru (pomoc drugima).
Isti princip urusavanje celog sistema i drzave se odvija na svim nivoima, i tu pomoci nema.
Jel se cuti i sve se ceka da se nesto samo promeni.
Naredjenja postoje i ona se vrlo predano izvrsavaju, a rezultate vidi svako.
Od sada ako i budem donirao za nesto, to cu licno uradi po sitemu "roba u ruke" a ne pare na racun.
Pa setite se samo enormnih prevara u zdravstvu, obnove Tirsove, lobiranju da se kupi Siemens oprema, ogromnih troskova za kupovinu vakcina, blokiranju domacih proizvodjaca da snabdevaju bolnice (jer "drzava" bolje zivi od uvoza i provizije).

Sta reci...

Samo jos jedna afera u nizu pa jos jedna pa jos jedna i tako do kraja...


ma jasno. Sve je to zavera. Samo nisi objasnio jeli protiv jadnih Srba ili čovečanstva generalno.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.206.*



+471 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača16.04.2010. u 11:55 - pre 170 meseci
Citat:
džeri: Ili mene oci varaju ili je nesto drugo u pitanju jer ova vasa dobra riba meni izgleda kao debela krava...


Supe riba. Maca. Stisko bi se uz nju. A ni mama joj nije loša.
 
Odgovor na temu

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača16.04.2010. u 12:00 - pre 170 meseci
Hehe, po reakcijama vidim da je Dimke (ponovo) u pravu: odležaće ona znatno kraću, ali intenzivniju "kaznu".
Tipa "25 po tooru"
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača17.04.2010. u 10:45 - pre 170 meseci
Bila sinoc neka emisija na RTSu o tim humanitarcima, i rece jedna koja je u UO neke humanitarne organizacije, da su oni profesionalci, tj. da su tamo zaposleni i da primaju plate. Interesuje me ukoliko neko zna, od koga primaju plate? Odakle im novac za isplatu tih plata? Da li drzava ucestvuje u tim redovnim isplatama - platama?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Humanitarne akcije - Katarina Rebrača

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 56347 | Odgovora: 204 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.