Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Psu odsečene sve četiri šape

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Psu odsečene sve četiri šape

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14225 | Odgovora: 59 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape02.05.2010. u 13:13 - pre 170 meseci
Off

Citat:
vladd:

P.S.
O cemu mi uopste pricamo.. kakvi kucici...kakve KAZNE...

http://beta.kurir-info.rs:84/vesti/drustvo/uzas-32192.php



[Ovu poruku je menjao vladd dana 01.05.2010. u 15:49 GMT+1]


Ako je istina da su odbile da pregledaju dete, onda ih treba zakopati u zemlju i kamenovati.

Drugi deo teksta je jos tuzniji -

Citat:

Porodica Muja došla je 2000. sa Kosmeta, gde im je kuća porušena. Sada žive u krajnje nehumanim uslovima - u radničkoj baraci u Višnjičkoj ulici na Karaburmi. Imaju još desetoro dece. Njihovog sina Muhameda su pre osam godina, dok je bio beba, u istoj kući napali pacovi, izujedali ga po čitavom telu i odgrizli mu nos.


O cemu pricati uopste?




 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape02.05.2010. u 15:16 - pre 170 meseci
Citat:
vladd: Kerusa Mila(domaca) je nadjena ispod automobila parkiranog u blizini(prekoputa) stana izvesne..da ne spominjem ime..aktivistkinje Udruzenja za zastitu zivotinja "Evropska inicijativa 17".
Naravno, aktivistkinja je odmah znala GDE i KOME da se obrati.

Na jadnom kucetu su konstatovane povrede STARE 7 dana, prezizno uradjeno odsecanje sa dobrom prokrvljenoscu udova...gotovo"humano" za nekakvog "zlikovca"..



Ovo je apsolutno netacno i netacno je izneto u medijima (ta aktivstkinja se malo promovise).

Elem, kerusu Milu je nasla jedna zena iz komsiluka, a prvo su kontaktirali moju koleginicu (koja otvara azil za pse) jer je ona u drustvu za zast. zivotinja zaduzena za takve slucajeve. Kako doticna aktivstkinja (koja nije naravno pronasla psa) zivi tu u blizini, moja koleginica (Katarina, navescu ime) je nju pozvala (posto je bila na putu) i dogovorila da se (da o trosku moje koleginice) pas odveze kod veterinara. Kad je dosla s puta, odmah je slikala nesrecnog psa (prve slike u javnosti koje su se pojavile), a kako je ona inace stalno zaposlena, prepustila je doticnoj S. Spoji da zbrine kerusu Milu, a ona se posvetila slanjem price svim medijima.

Eto vi sad recimo znate pozadinu price (istinu) ali neki ljudi vole da se eksponiraju, pa se prica cesto promeni, zarad javnosti, bla bla...
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6610
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+536 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape02.05.2010. u 16:35 - pre 170 meseci
Kakve su šanse da je "neko" iz "neke" popularne organizacije za zaštitu životinja stručno uradio (amputirao šape) zarad medijske pažnje, nošen idejom "žrtvovaćemo jednu lutalicu, ali će ceo svet za ovo da čuje, pa ćemo da se malo promovišemo?.

Nije li sumnjivo da jedna ista veterinarska ambulanta dobija u sumnjivo malom vremenskom razmaku dva psa koji su misteriozno napadnuti?
Bolja reklama ne postoji.

Da ne bude da sam došao ovde da palamudim, meni je žao psa koji je unakažen, ali imao sam nesreću da upoznam neke ljude iz jedne popularne organizacije za zaštitu životinja i bez trunke sumnje izjavljujem da su na ovako nešto itekako spremni.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape02.05.2010. u 17:32 - pre 170 meseci
Procitaj gore sta sam napisao.

Dakle, slucaj je jasan kao suza, ne postoji teorija zavere.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape02.05.2010. u 22:21 - pre 170 meseci
Recimo da je "slucaj" nalazenja i komunikacije raznih medjusobno i sa medijima razjasnjen, ali je ostao sporan sam cin sakacenja psa...a i ubuduce..

A apsolutno je TACNO da je i u Bugarskoj izvedena akcija spasavanja IDENTICNO osakacenog kuceta SA gotovo identicnim LJUDSKIM imenom za kuce!!!!!!

Citat:
cozmo_imOvo je apsolutno netacno i netacno je izneto u medijima (ta aktivstkinja se malo promovise).

Elem, kerusu Milu je nasla jedna zena iz komsiluka, a prvo su kontaktirali moju koleginicu (koja otvara azil za pse) jer je ona u drustvu za zast. zivotinja zaduzena za takve slucajeve. Kako doticna aktivstkinja (koja nije naravno pronasla psa) zivi tu u blizini, moja koleginica (Katarina, navescu ime) je nju pozvala (posto je bila na putu) i dogovorila da se (da o trosku moje koleginice) pas odveze kod veterinara. Kad je dosla s puta, odmah je slikala nesrecnog psa (prve slike u javnosti koje su se pojavile), a kako je ona inace stalno zaposlena, prepustila je doticnoj S. Spoji da zbrine kerusu Milu, a ona se posvetila slanjem price svim medijima.

Eto vi sad recimo znate pozadinu price (istinu) ali neki ljudi vole da se eksponiraju, pa se prica cesto promeni, zarad javnosti, bla bla...



Izneo si odgovor kao da si UCESNIK spinovanja...DEO citata si valjda NAMERNO ostavio da bi priso rec NETACNO

"Na jadnom kucetu su konstatovane povrede STARE 7 dana, prezizno uradjeno odsecanje sa dobrom prokrvljenoscu udova...gotovo"humano" za nekakvog "zlikovca".."


Da li je i OVO APSOLUTNO NETACNO, ili je samo detalj promocije apsolutno....kao da postoji ista apsolutno...??


Poz
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape03.05.2010. u 09:12 - pre 170 meseci
Ne ne, mislio sam na informaciju o osobi koja je pronasla psa. Nije ga nasla doticna Sandra Spoja, niti je ona prva kontaktirana, vec je moja koleginica nju zvala posto zivi tu u blizini (nije uopste pas nadjen ispred njene zgrade) a kako je koleginica bila na putu, nije mogla licno da dodje, inace bi ona dosla i sigurno se ona licno ne bi medijski eksponirala (znajuci nju).

Inace, to je uradio ili neko ko se bavi hirurgijom ili neki iskusni mesar. Nema sanse da to neko uradi "tek tako".

Uostalom, i dalje se sumnja na neka dva lika tu iz kraja (jedan je upravo mesar), ali to je samo sumnja.
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
92.244.157.*



+19 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape03.05.2010. u 19:11 - pre 170 meseci
@cozmo_im
Da nemaš možda nekog poznanika u Bugarskoj koji može da potvrdi iz prve ruke ovo o čemu piše @vladd ?
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
82.117.196.*



+11 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape14.05.2010. u 22:16 - pre 169 meseci
Citat:
cozmo_im:

Dakle, slucaj je jasan kao suza, ne postoji teorija zavere.


Ne kažem ni ja da postoji, nego me onako, čisto zanima, hoće li gosn Fikus i ovu da usvoji:
Citat:
Nezapamćeno zlostavljanje životinja
Kerušu ranili strelom

Loznica - Kerušu probodenu strelom pored kičme juče oko osam sati našao je Mile Obradović, potpredsednik Društva za zaštitu životinja „Lunja“ iz Loznice. Bespomoćna životinja nalazila se u neposrednoj blizini prihvatilišta za pse lutalice, a posle prijave veterinarskoj inspekciji i policiji, Obradović je psa prevezao do Veterinarske stanice, gde su je veterinari operisali i izvadili strelu.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/189057/Kerusu-ranili-strelom

Nešto su mnogo učestani ovakvi slučajevi u zadnje vreme...

....a izbori čuče iza ćoška.

@cozmo_im, si čuo nekad za političke manipulacije ?
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape15.05.2010. u 11:00 - pre 169 meseci
Misica je odradila marketing, a kojoti ce da zavrse u nekom lepku kada se prasina slegne..

Poz
 
Odgovor na temu

Leyla77

Član broj: 103498
Poruke: 155
*.rogenerator.ro.



+18 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape21.06.2010. u 12:12 - pre 168 meseci
Prijateljica je pre 3 sata videla kako joj komsija ubija psa lutalicu stapom zato sto je njuskao smece na ulici, sto je pokusala zasustaviti, ali nije uspela. Prijavila je to policiji, ali jos niko nije dosao...Komsija je psa bacio u smece i lopatom ocistio krv sa peska. Kamion za smece je bio i odneo sve...znaci njezina rec protiv njegove :( Monstrum:(
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape21.06.2010. u 12:19 - pre 168 meseci
Sve to treba likvidirati bez mislosti. Demokratija je precenjena a Hitler je bio u pravu. Sva prirodna drustva isto rade - bez milosti istrebljuju iz sebe sve one koji su neprijatelji drustva i neke njihove mravlje, pcelinje, vucje itd "civilizacije" , pa sta onda. Istrebljivanje takvih bi u kosmickom smislu bio dogadjaj ni vredan pomena.

Evo, ja sam prekjuce posle 20 godina morao da pustim jednog od takvih mentalno poluporemecenih skotova na tavan, pomagao je nekom majstoru, koje isto ne pustam vec 20 godina da mi prismrde u kucu, ali ovo je bio specifican slucaj zato sto taj nije ni radio kod mene nego kod jednog drugog a moralo je nesto da se prolazi kroz moj tavan, i sta je bilo, ovaj poremeceni mi ukrao pola kompleta burgija za hilti busilicu, i sad tvrdi da nije, a murija nece da pokrece nista vece ako vrednost ukradene robe nije preko 2000 dinara. I sta sad ja treba da kazem, sloboda i demokratija su do jaja, svi su ljudi isti i svaciji zivot isto vredi, a o glasu kad su izbori da i ne govorimo? Aha. Ne, po meni je steta sto Hitler sve to nije istrebio u Ausvicu. To nisu ljudi i takvi ne zasluzuju da zive, ni jedna jedini od njih, dop poslednjeg. Zato ja i drzim pse u dvoristu i nikoga ne pustam da udje na kapiju. I ovo je bio poslednji put. Sledeci put kad ovome treba da mu prodju radnici, neka iznajmi kran ili neka nauci "majstore" da lete, ali kod mene vise taj sljam covecanstva i ta fukara da udje nece.

A ako bude neka sledeca buna pa se dodje do prilike da moze nekaznjeno da se vrsi odstrel takvih, ovaj ce moje burgije kroz nos da iskija, sad ili za 20 godina, svejedno.

[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 21.06.2010. u 13:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Vuvuzela

Član broj: 262036
69.31.101.*



Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape21.06.2010. u 15:52 - pre 168 meseci
Slazem se sa tobom da sve mucitelje zivotinja treba ... bez milosti.

Burgija issue:
Svega toga nebi bilo da si Prepelice drzao na tavanu a burgije u podrumu.
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape21.06.2010. u 16:12 - pre 168 meseci
Citat:
Lesli Eldridz
A ako bude neka sledeca buna pa se dodje do prilike da moze nekaznjeno da se vrsi odstrel takvih, ovaj ce moje burgije kroz nos da iskija, sad ili za 20 godina, svejedno.


A da ti je mazn'o ceo hitli, jel bi ga cekao?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape21.06.2010. u 17:13 - pre 168 meseci
Tad ne bih, kao sto necu ni sad, a trebalo bi da nedjem neke da ga malo promese, nego ce sad te burgije i stemajz za Hilti da plati ovaj sto je doveo te budale tu da rade, al ne bi on ni maznuo ceo Hilti zato sto nije krao iz koristi nego zato sto je lud. Isto kao i taj sto je ubijao psa. To su sve ljudi poremeceni i njih treba ili na silu drzati pod sedativima ili ih odstraniti negde. Cak mislimj da je ovaj burgije ili dao nekome za rakiju ili ih je bacio negde cim je izasao samo da napravi stetu, zato sto nisam hteo da slusam njegove umne predloge kako je bolje da se rusi nesto tamo sto je on predlagao da se rusi zato sto su oni u startu pogresno uzeli meru pre nego sto su poceli da zidaju, nego da oni sve to razidaju, lepo uzmu meru pa zidaju ponovo, pa sam ih najurio. Posle su dosli ponovo kad su to dole sredili i kad su ponovo dosli do tavana. Nije taj ukrao samo burgije nego i neke kineske klompe od 200 dinara od pre sto godina i parce srafovske sipke fi 6 od jedno 15 cm koje je lezalo tu na tavaju pored dimnjaka poslednje 3 godine. Kome to uopste treba? To nije normalan covek nego poremecen. I oni ce meni da pricaju neke price o pravima glasa, demokratijama, ljudskim pravima itd. Gluposti. Kad bi se mravi, pcele i ostale zivotinje koje zive u drustvima zamarale pravima poremecenih i njihova drustva bi bila svinjci kao i ljudsko. Izem ti drustvo u kome imaju bilo kakva prava poremeceni neprijatelji drustva. To nije drustsvo, to je sprdacina
Citat:
Vuvuzela: Burgija issue:
Svega toga nebi bilo da si Prepelice drzao na tavanu a burgije u podrumu.
More u podrumu ima jos vise alata, a ovo je slucajno koferce sa nekim burgijama i siljastim štemajzom ostalo na tavanu jos od prosle godine kad sam tamo nesto radio. Sav ostali alat i jeste bio u podrumu ili negde dole ;-)

Ma to su jednostavno stvorenja bez mozga koja e ne mogu ni nazvati ljudima, i za njih ne treba da vaze ista pravila kao za normalne. A te price o demokratijama i ljudskim pravima postoje samo zato da bi zlocinci i psihopate zloupotrebljavajuci takve, koji cine vecinu na svetu, dolazili do vlasti ili krali ili radili te stvari koje oni vec vole da rade.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape21.06.2010. u 17:38 - pre 168 meseci
Ima toliko mucenja zivotinja, ovaj pas sa sapama je samo
jedan u milion primera, i potpuno je svejedno koji od
tih primera ce da se iznese na TV kao "spektakl" da
bi se podigla svest naroda o tome da prestanu da muce zivotinje,
bio to pas bez sapa, onaj sto sutira macku po terenu ili sta god...

Nije to problem, naravno da treba skrenuti paznju na to, ali
je problem sto je to samo jedna senzacija, a ovamo se ustvari
nije uradilo ama bas nista, osim sto je tamo neki politicar
"usvojio" kuce da bi usvojio tako i koji glas na izborima.

Tako se "resavaju" svi problemi kod nas - prioritetno je da
se od neke senzacije okoriste politicari, zatim sledeci prioritet
je da se u stvar ulozi sto manje para a prikaze sto vise tamo gde
se dize kreda ("MMF, aaaaj das dinar?"), i sledece je naravno da
se narednih 5 meseci trabunja o "zaslugama" pojedinaca ili partija
o tome kako su "resili" problem, dok narod gleda iste stvari opet okolo
plus sto placa njihova zaduzenja.

 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape21.06.2010. u 19:07 - pre 168 meseci
Poceo si da pises u desetercu
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape21.06.2010. u 20:31 - pre 168 meseci
Nisam "poceo", uglavnom uvek pisem tako post -

To je navika da posle otprilike 10-15 cm teksta lupim
ENTER i predjem u novi red - nekako mi se cini citkije tako ;)

Jos kad bih imao opciju za obostrano poravnanje.. :D
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape22.06.2010. u 00:33 - pre 168 meseci
Bio sam dokon pa sam napravio i svoju prvu epsku pesmu na osnovu tvog posta.
Pesma se zove:

"Pisanje na forumu Pavlovic Srdjana"

Moderatore ova foruma
Pavlovicu Srdjane pisao
si nekada kao i mi drugi,
ali shvatio si da je lepse
da pises deset ili vise
centimetara teksta, pa da
lupis taster Enter i cinis
tako svoje junacke tekstove
citkije nama forumasima.
Jos kada bi imao opciju za
obostrano poravnanje ne bi
bilo kraja urednosti tvojih
postova koje pises ovde.

:)
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape22.06.2010. u 03:03 - pre 168 meseci
[off]

Sta's crveni na ES-u forumu?
Crveno je k'o zalazak sunca,
nit je krvca, nit je jagodica -
vec je dugme za posta brisanje.

Dize Srdjan misa laserskoga,
te on misli da li post da brise,
da ga brise, ili edituje...
il' da jutrom u cetiri psuje...

Smislice se Srdjan do popodne,
umorna je glava za misljenje...
Ako do tad admin ne pop*zdi,
te on dize misa kuglicara...

On udari nase deseterce,
kako ih je lako udario,
jos 3 posta iz baze izbio...

- e ne mogu vise da *****, radim od 8 ;)

[/off]
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Psu odsečene sve četiri šape22.06.2010. u 07:36 - pre 168 meseci
Citat:
[url=/p2630551]To je navika da posle otprilike 10-15 cm teksta lupim
ENTER i predjem u novi red - nekako mi se cini citkije tako ;)


Sve je to sjajno, ali ubija na 1920x1080 rezoluciji. Ukoči mi se vrat, samo gledam na levu stranu. :D
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Psu odsečene sve četiri šape

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14225 | Odgovora: 59 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.