Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vračanje u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Vračanje u Srbiji

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8431 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Vračanje u Srbiji20.04.2010. u 14:37 - pre 170 meseci
Kao sto tema kaze, ovde bi moglo da se govori o pitanjima vracanja u Srbiji, i kolko je to uzelo maha. Dakle, da li je vama nekad neko uterao dobro, a isterao zlo? Ja znam neke ljude kojima su doobroo uterali, ali ne znam da li su im isterali zlo. I ko ima vecu moc? Vracare ili marketing menadzeri? Ko bolje uterava?
 
Odgovor na temu

djole_za
zajechar

Član broj: 158998
Poruke: 101
*.mbb.telenor.rs.



+6 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji20.04.2010. u 20:56 - pre 170 meseci
masoni,iluminati i jevreji
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
*.static.nscable.net.



+45 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji20.04.2010. u 22:03 - pre 170 meseci
nama vise ni vracevi ne mogu da pomognu, propali smo skroz. :)

a sto se tice teme ima ima, ima i na rts najdanovi krugovi i ko zna sta jos. davljenik se i za slamcicu hvata.
 
Odgovor na temu

wex-alpha
Sarajevo

Član broj: 7580
Poruke: 845
85.158.36.*



+13 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji20.04.2010. u 23:04 - pre 170 meseci
Citat:

Kao sto tema kaze, ovde bi moglo da se govori o pitanjima vracanja u Srbiji, i kolko je to uzelo maha. Dakle, da li je vama nekad neko uterao dobro, a isterao zlo? Ja znam neke ljude kojima su doobroo uterali, ali ne znam da li su im isterali zlo. I ko ima vecu moc? Vracare ili marketing menadzeri? Ko bolje uterava?



I ja mogu utjerat dobro... i istjerat zlo :P
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji21.04.2010. u 00:12 - pre 170 meseci
Jel ima neko ko nije video groblje puno hrane, i da li ima neko ko ne vezuje deci crveni koncic oko ruke? Jel smo mi Hriscani, ili sta smo? Jel pregorela konacno licna u lobanji? Kakva su vasa iskustva, jel odvezuju i zavezuju po komsiluku, jel se muvaju po groblju raspadnute kretencine? Jel baju skrndelji? Jel odnese poneki komsija motornu testeru kod vracare da je popravi...i koji je procenat stanovnistva kojim vlada ta stoka i vracare?
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji21.04.2010. u 07:26 - pre 170 meseci
Citat:
boxxter:  Jel smo mi Hriscani, ili sta smo?

Kad nađeš sve odgovore samo na ova tvoja dva pitanja,nećeš više imati potrebe da pokrećeš slične teme...;)
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji21.04.2010. u 08:47 - pre 170 meseci
Pa u pravu si. Postovanje, ako si pravi Hadzi. Ako nije samo nick. A postovanje i ako je samo nick :).
Pa i vidim da nema vajde, niko ne pise. Frka od vestica a? Nikad se ne zna? He,he. Jel moguce da su te fekalije pobedile? Znaci da ti skrndelji upravljaju nasim drustvom i obicajima. Zanima me i ko ima vecu moc da ubedi ljude, da nametne svoju neophodnost, vracare ili bia? Izgleda da nece biti razgovora na ovoj temi xD.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9513
*.teletrader.com.



+10254 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji21.04.2010. u 09:00 - pre 170 meseci
Citat:
boxxter: Kao sto tema kaze, ovde bi moglo da se govori o pitanjima vracanja u Srbiji, i kolko je to uzelo maha. Dakle, da li je vama nekad neko uterao dobro, a isterao zlo? Ja znam neke ljude kojima su doobroo uterali, ali ne znam da li su im isterali zlo. I ko ima vecu moc? Vracare ili marketing menadzeri? Ko bolje uterava?

Vidim ti si sav srećan i poletan danas. Neko ti je isterao zlo ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji21.04.2010. u 09:40 - pre 170 meseci
A zamisli da mi se desi nesto danas, al` bi bilo : " eto ga, zezao se sa vracarama.." He he. Bu! Vracare!
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-199-117.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji21.04.2010. u 10:02 - pre 170 meseci
inace,ovu temu si pokrenuo jer si gledao insajder emisiju "paranolmalna srbija"?
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji21.04.2010. u 10:37 - pre 170 meseci
Nema tu puno šta da se kaže. Ko veruje u crvene konce i krilo od slepog miša, njemu jedino vračara može da pomogne.

Citat:
1. bonus eruptus

A rare disorder in which the skeleton tries to jump out of the mouth and leave the body.

"The only cure for bonus eruptus is transdental electromicide!"


 
Odgovor na temu

Vladokv
Vladimir Knezevic
Svuda po gradu
Sopstvena Gewerbe
Berlin

Vladokv
Član broj: 31521
Poruke: 478
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: goo.gl/ZbvDC


+16 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji21.04.2010. u 10:40 - pre 170 meseci
Ljudi jednostavno ne zele da snose odgovornost za sebe i ono sto rade. Bilo i ostalo.
To je koren pojave! Prebaciti odgovornost na virtuelni entitet.
Tako sta god da se desi, pripisace visim silama.

Tako isto je uradjeno i sa korporacijama. Odgovornost vise nije na coveku, nego na fiktivnom telu od papira bez duse.
Sta god da se desi, reci ce - odgovorna je korporacija. Malo ko ce reci da je odgovoran i zasluzan onaj ko njome upravlja.
Tako i osiguravajuce kuce - sam nesto uprskas, a drugi snosi odgovornost(osiguravajuca kuca).

Jednostavno ljudi ce platiti da ne snose odgovornost, neki ne mogu da snose odgovornost ni za sebe,
a kamo li i za druge. I sada je kriticna masa takvih!


Uvek je bilo takvih, ali sada je kriticna masa takvih i javlja se problem.
Mada ne treba se nervirati, nece zbog njih svet stati...
 
Odgovor na temu

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji21.04.2010. u 18:53 - pre 170 meseci
dok mogu da "rade" ova tkzv. svestena lica (poju, masu tamjanom, zaglupljuju ,trube) , mogu da rade i vracare.


Za neke gluposti u drustvu - imam dobre ideje kako bi ih ukinuo ; za organizovanu religiju - nazalost , bas i ne.




H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji21.04.2010. u 19:13 - pre 170 meseci
Citat:
Vladokv: Ljudi jednostavno ne zele da snose odgovornost za sebe i ono sto rade. Bilo i ostalo.
To je koren pojave! Prebaciti odgovornost na virtuelni entitet.
Tako sta god da se desi, pripisace visim silama.

Tako isto je uradjeno i sa korporacijama. Odgovornost vise nije na coveku, nego na fiktivnom telu od papira bez duse.
Sta god da se desi, reci ce - odgovorna je korporacija. Malo ko ce reci da je odgovoran i zasluzan onaj ko njome upravlja.
Tako i osiguravajuce kuce - sam nesto uprskas, a drugi snosi odgovornost(osiguravajuca kuca).

Jednostavno ljudi ce platiti da ne snose odgovornost, neki ne mogu da snose odgovornost ni za sebe,
a kamo li i za druge. I sada je kriticna masa takvih!


Uvek je bilo takvih, ali sada je kriticna masa takvih i javlja se problem.
Mada ne treba se nervirati, nece zbog njih svet stati...


Vladokv, hvala na korektnom i kvalitetnom postu.

Citat:
Horvat: inace,ovu temu si pokrenuo jer si gledao insajder emisiju "paranolmalna srbija"?


Nisam ni gledao tu emisiju, samo sam cuo najavu o njoj. Zanimao me je procenat, i zvanicna statistika, koliki je procenat stanovnistva u sluzbi crne magije, i koliko je ubistava i zlocina u srbiji inspirisano vracanjem.
Takodje mi je insteresantno sto i bia i cia, istim recima kao i vracare, ubedjuju ljude u svoju neophodnost: " Imas dva dusmana, jedan ti spolja, jedan unutra- da ti uteram dobro, da ti izadje zlo."

[Ovu poruku je menjao boxxter dana 21.04.2010. u 21:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji22.04.2010. u 17:03 - pre 170 meseci
Ljudi ceo dan mi nesto nije dobro, povlacim sve sto sam rekao za vracare. Jel zna neko neku vracaru, da mi donese malo zemlje sa sveze iskopanog groba, ili ako moze da da mi zakopava nesto po dvoristu, neke kosulje ili gace, ili sta vec treba. Da mi utera dooobro za nekih 50 eura.
 
Odgovor na temu

herzog

Član broj: 69219
Poruke: 1095
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 41486438


+298 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji22.04.2010. u 19:28 - pre 170 meseci
Ono sto mene nervira kod tih (jer imam tih mantara po nazalost blizoj familiji, sa sviju strana-gle cuda)
je da polovina njih zna vrlo dobro crkvene obicaje, pa te onda jos podsecaju,
gnjave, o svemu tome ( a naravno, sve te crkvene stvari totalno nipodostavaju,
jer ih totalno briga samozivo samo za svoje dupe , kako im ovo propalo globalisticko
drustvo i nalaze). Crkva k'o crkva, mogla bi makar da se aktivno angazuje u bilo cemu
pa makar da upre (sada vec vrlo govnjivim ) prstom u takve spodobe.

ne znam, mozda cu se i ja jednog dana pridruziti tim dzem seshnima po grobljima,
tim fanki procesijama , ali zasad ne.

Da, zaista kvalietatn komentar malo gore iznad, stvarno covek da stavi prst na celo.
H bibz cbgcvfh arzn zhqebfgv , cerqwv an fyrqrćv.
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji22.04.2010. u 20:15 - pre 170 meseci
Da, decko je vrlo kvalitetan post napisao o tom fenomenu. Cak i Sveto Pismo nas uci da ce svako odgovarati za svoja dela. Buducnost nam je u takvim mladim ljudima. Mislim da se veliki deo naroda muci u mraku i u okovima vracanja i vesticarenja. Kad bi znali kako je lako rasterati te vestice, dovoljno je da neko upali svetlost, i razbezace se ko bubasvabe. Svetlost ih jednostavno spaljuje. I mislim da bi mnogi predahnuli, kad bi izasli na svetlost, i osetili malo slobode.
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

newtesla
Član broj: 147164
Poruke: 1532
cable-89-216-188-182.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji23.04.2010. u 10:02 - pre 170 meseci
...khm...kašlj.... da, opet sukob religija:

-s jedne strane veštice/vračare
-s druge strane organizovane/većinske religije

...i svi, ali svi oni su rešili da otmu pare - samo se pozivaju na različite knjige.

End.
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

boxxter

Član broj: 189779
Poruke: 710
*.bitinfo.rs.



+21 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji23.04.2010. u 16:05 - pre 170 meseci
Pa moram da odgovorim, zato sto ovo ne moze biti "end", jer kad bi ovo stvarno bio "end", onda bi stvarno bio "end" xD. Nemoj da mesas Crkvu, koja je cista, i ljude.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vračanje u Srbiji23.04.2010. u 19:22 - pre 170 meseci
Citat:
boxxter: Nemoj da mesas Crkvu, koja je cista, i ljude.


Pa ono...i komunizam je super na papiru, al upropastise ga ljudi...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vračanje u Srbiji

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8431 | Odgovora: 38 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.