Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

proglem prelazak preko granice madjarska srbija

elitemadzone.org :: AutoZone :: proglem prelazak preko granice madjarska srbija
(Zaključana tema (lock), by vladd)

[ Pregleda: 3831 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ssmmaarrtt

Član broj: 236718
Poruke: 90
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon proglem prelazak preko granice madjarska srbija11.06.2010. u 21:51 - pre 168 meseci
pozzz swima ...izvinjavam se ako nisam na pravom mestu, ali mi treba hitno odgovor, bio bih zahvalan svima.... radi se u mom ujaku koji je otiso 1999 godine u svajcarskoj kao azil, sada je dobio vizu... sinoc je krenuo oko 2h ka srbiji sa kolima Golf 4 98 god. a pre polaska on je izgledami odjavio auto i uzeo col tablice, preso je madjarsku granicu kad je doso na granici madjarska srbija ispada proglem ne pustaju ga sa autom da prodje rekli su mi da su mi col tablice i da ne moze da prodje sa autom.... molim vas pomozite mi sta da uradi?
 
0

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3739
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: proglem prelazak preko granice madjarska srbija11.06.2010. u 22:47 - pre 168 meseci
Treba da podmaze cariniika i policiju, sta drugo...
 
0

ssmmaarrtt

Član broj: 236718
Poruke: 90
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: proglem prelazak preko granice madjarska srbija12.06.2010. u 06:20 - pre 168 meseci
ostavio je auto tu, i snaso se do subotice da ode da prespava, pa cemo videti danas... pa koliko da mu stavi e u pasos ? sa koliko bih bili zahvalni? imate li jos koju ideju?
 
0

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: proglem prelazak preko granice madjarska srbija12.06.2010. u 13:29 - pre 168 meseci
Ovo pitanje nije za raspravu na ESu.



P.S. Redovna procedura je da se vozilo vrati nazad, ili proda u nekoj drugoj drzavi koja dopusta uvoz automobila sa ovakvim motorom. Ako ujak zeli doci sa njim regilarno i legalno, takvo vozilo mora posedovari i regularnu registraciju u zemlji iz koje dolazi. U protivnom, nasa carina ga ne sme pustiti da udje.
 
0

ssmmaarrtt

Član broj: 236718
Poruke: 90
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: proglem prelazak preko granice madjarska srbija12.06.2010. u 13:35 - pre 168 meseci
proglem resen.... kakvi smo mi srbi to ljuti, dok ne se podmiti nesto nema od posla nista..... swasta samo pare...
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: proglem prelazak preko granice madjarska srbija
(Zaključana tema (lock), by vladd)

[ Pregleda: 3831 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.