Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problemi sa komsijom

elitemadzone.org :: MadZone :: problemi sa komsijom

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 26040 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: problemi sa komsijom10.03.2011. u 21:39 - pre 159 meseci
I ovaj ima komsiju

--
ES is the bes' ! ;)
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: problemi sa komsijom25.03.2011. u 00:51 - pre 159 meseci
Ja ne znam ko ih nema...

Moj komsa uzo kerusinu (Doga) u stanu od 35m2 i terase od 20m2 i od dlaka nemoz se zivi vec zadnje dve godine ima ih po stepenistuu otiracu...ruznije tugaljivije stvorenje koje nevoli da se mazi nisam video.
Tanak rep otegla se mudanca 10cm, lelujaju po cvecu (u hodniku) hrane ga ispred stana i tu pije vodu (lapce ko turbo pumpa) bale lete svuda...sunce ti ebem zarko...sve ih treba zacementirati...i sta da se radi.

A kad zalaje (doduse retko) hebes mi sve ako nema u momentu udarni talas od 130db mereno na bar jedno 3m rastojanja, kad infarkt par puta nisam dobio.

jel ima neko resenje...nema...dobro...sto bi rekli "cuti kenjaj i brzine menjaj"...


zamisli ovo imas u stanu...em grdno em golemo...



*slika ilustracija


Elem i de sam Ja pristigao da ovakve "muskarcine" gledam po hodniku i po mom cvecu piskaju tragove...ebla te zemlja de mi zivimo...







[Ovu poruku je menjao triac dana 25.03.2011. u 02:09 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ChanMaster

Član broj: 12043
Poruke: 551
*.3.14.vie.surfer.at.



+61 Profil

icon Re: problemi sa komsijom25.03.2011. u 11:17 - pre 159 meseci
Ako ti toliko smeta taj prozor niko ti ne zabranjuje da u svom dvoristu stavis neko drvo koje braniti pogled na tvoje dvoriste ili neku tablu na pristojnoj udaljenosti od njegovog prozora ali da opet ne moze da vidi sta se desava u tvom dvoristu...

Malo zvucis cudno...

 
Odgovor na temu

ChanMaster

Član broj: 12043
Poruke: 551
*.3.14.vie.surfer.at.



+61 Profil

icon Re: problemi sa komsijom25.03.2011. u 11:25 - pre 159 meseci
Ako ti toliko smeta taj prozor niko ti ne zabranjuje da u svom dvoristu stavis neko drvo koje braniti pogled na tvoje dvoriste ili neku tablu na pristojnoj udaljenosti od njegovog prozora ali da opet ne moze da vidi sta se desava u tvom dvoristu...

Malo zvucis cudno kao da stvarno zelis da napakostis komsiji a ne on tebi...

 
Odgovor na temu

obidijus
nezaposlen
srbija

Član broj: 190987
Poruke: 16
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+5 Profil

icon Re: problemi sa komsijom07.12.2011. u 17:51 - pre 150 meseci
Posto i ja imam problema sa komsijom idiotom,rekoh da pitam ovde.Zivim u 50-60god. staroj zgradi na periferiji Novog Sada u stanu od 48m2.Te matore zgrade su imale neke smesne ultra male terase i spajz(terasa nije bila izbacena kao kod nekih zgrada,vec je to prakticno bio vratima pregradjen deo kuhinje a spajz odma pored pregradjen nekim unutrasnjim zidom i mali metar sa metar i po,tako nesto).Mi smo srusili taj zid od spajza i terasu da bi prosirili kuhinju jos pre ne znam ni ja,ima mozda i 2 decenije.E sad imam nekog idiota iznad mene koji me prijavio gradjevinskoj inspekciji(danas dolazili),kaze kao njemu puca krov zato sto smo mi uklonili zid od tog spajza?!Elem, ova zena inspektor mu rekla nije to od toga a on pobesneo kaze joj nemas ti pojma,zalicu se tvom sefu,bla,bla,bla.I ona sta ce zapisa nesto i rece kevi(posto je samo ona tad bila kuci) da ce doci neki sudski izvrsitelj(sta ce taj da radi koji k..?)i da moramo izvaditi neke dozvole ili ponovo vratiti zid spajza.Jel zna neko jel mi bolje vaditi papire(i sta ce da kostaju)ili zidati zid.Hvala
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: problemi sa komsijom

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 26040 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.