Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Strana kompanija" - tajna organizacija

elitemadzone.org :: MadZone :: "Strana kompanija" - tajna organizacija

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 27558 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: "Strana kompanija" - tajna organizacija27.08.2010. u 21:13 - pre 166 meseci
Pa nista, onda je mozda pao/la na tvoj sexy glas, pa vredi da se proveri ;-)
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: "Strana kompanija" - tajna organizacija22.11.2010. u 19:11 - pre 163 meseci
Znači, lyoness nije toliko dobar, a?
 
Odgovor na temu

FoxVanis
IMS-tim (Internet Marketing Studio)
Subotica

FoxVanis
Član broj: 89834
Poruke: 95
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: "Strana kompanija" - tajna organizacija03.12.2011. u 11:36 - pre 150 meseci
Haha, svima je čudno kada vide ljude srećne i mirne. Problem pojedinaca je taj što kada im se ponudi dobar posao i mogućnost odbiju jer se uplaše, što je razumljivo. Ja sam 3 godine u Lyoness-u, neradim nigde, zarađujem od raznih firmi ali ja sam radio u inostranstvu. Elektronikom se bavim iz hobija i imam svoju radionicu da mi nebude dosadno a glavni prihod mi je lyoness. Nisam pucao na 5-6 hiljada evra platu jer me smara ta svakodnevna priča i prezentacije ali 500-600€ možeš veoma lako zaraditi i imati fiksno...

Vremenom dobijaš i više...

Poslušaj prijatelja... Bar otiđi na seminar... Moj savet...
Web Designer, PHP Developer
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: "Strana kompanija" - tajna organizacija03.12.2011. u 12:26 - pre 150 meseci
ha, obozavam ove prodavce koji ti uvaljuju sve i svasta najcesce im zatvorim vrata ili spustim slusalicu.

Problem nije sto oni prodaju svoju robu, mada i tu ima elemenata uznemiravanja. Mislim, kupac sam treba da odluci da li ce nesto da kupi, a ne da mu sad ti nesto naturas. Medjutim juce, nazove me neka zenska, kao oni su neka telekomunikaciona kompanija i nude mi da predjem kod njih i tvrde da sam njihovu ponudu dobio sa poslednjim racunom telekoma. To je zapravo moj kod, sa kojim bih teoretski mogao i da blokiram liniju ili promenim ugovor. Lopovi.

Telekom Italije je posebna prica. Gubitak monopola poklapa se sa uvodjenjem ADSL. Tu su se telekomovci dobro prosvirali (a mozda je bila i neka namestaljka) jer su javno odbijali da daju adsl bez fiksne linije na koju se placa pretplata. Manje vise tako je svugde u Evropi, ali sad tu dolaze novi provajderi koji kazu NE NEMOJTE PLACATI RACUNE TELEKOMU mi vam nudimo ADSL tutto incluso (Sve ukljuceno). Trebalo je izdrzati sve te kanonade poziva, ponuda a u sustini to njihovo sve ukljuceno bilo je npr 35 evra mesecno adsl+fixni. Dok telekom kaze 19 evra adsl i 17 fixni - isto dakle.

Primetio sam da je koeficijent inteligencije i tehnicka pismenost u obrnutoj proporciji sa teznjom da se napusti telekom i ponovo plati instalacija i uvodjenje drugog provajdera po istoj ili cak i visoj ceni uz cak losiju uslugu i suport.

Izgleda da je evropski komesarijat za zastitu potrosaca samo mit posto on nikom ne treba. Pametnoga neces preci, budali neces pomoci, a i muljatorima je ok.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: "Strana kompanija" - tajna organizacija04.12.2011. u 12:07 - pre 150 meseci
Mene takodje povremeno zovu na fiksni telefon i to uvek zenske osobe se jave. Cim se javi pitam koji joj je JMBG. Kad me pita sta ce mi, kazem joj da hocu da je proverim u bazi MUP-a. Tu se razgovor zavrsava
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
41.71.156.*

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: "Strana kompanija" - tajna organizacija05.12.2011. u 08:17 - pre 150 meseci
Citat:
fanfon: Mene takodje povremeno zovu na fiksni telefon i to uvek zenske osobe se jave. Cim se javi pitam koji joj je JMBG. Kad me pita sta ce mi, kazem joj da hocu da je proverim u bazi MUP-a. Tu se razgovor zavrsava :D


Ahahahahahahaha, ovo je najbolji odgovor (na ovakva sra*ja) koji sam cuo u poslednjih par godina!
 
Odgovor na temu

3MAJ86
Marko Radić
Business Development Manager, Beauty
Industry
München

Član broj: 46087
Poruke: 253
*.static.sbb.rs.

Sajt: marko-radic.blogspot.com


+137 Profil

icon Re: "Strana kompanija" - tajna organizacija05.12.2011. u 11:27 - pre 150 meseci
Zanimljiva tema, imao sam i ja dodira sa ovime.

Bio sam 4. godina gimnazije, i negde u gradu pokupim flajer kao nudi se posao. Može full time, može part-time, šta god. I ja kao usijana glava, a imao sam već tada fino znanje iz programiranja, reko' aj da vidim šta nude, možda im treba neki programer ili štaTiJaVećZnam. Javim se nekom liku na mail, malo napišem šta znam da radim, ali nije on to ni pročitao, već je rekao da je u pitanju firma (ime_firme :), kao vodeća firma u welness industriji bla truć), i da dođem u onaj hotel na Obilićevom Vencu (beše Mažestik? zaboravih). Otišao ja tamo, oni kao prodaju neke proizvode za mršavljenje. Kao što neko reče, sve u histeriji, svi fantastični, svi zarađuju ogromne pare. I kao ovi likovi što su nas doveli kao svi koriste, i kao svi su smršali 150000 kila za 2 meseca (a ono podmetnuli slike koje nisu ni photoshopovane, već otprilike odrađene u paint-u :) ). A gomila tih likova što prodaju su i sami debeli kao svinje, a kao smršali su već od tog njihovog "proizvoda".

A posle se pojavio taj moj "kontakt" i počeo da me smara nešto da mi objašnjava. Ja sam samo rekao "da da, kako da ne" i otišao sam. Sva sreća, pa sam i tada kao klinac umeo da nanjušim sr@nje na vreme. Žalim samo utrošenog vremena. Čak nam ni sok nisu dali, a ne nešto više. Pih.
when there is a why there is no how
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Strana kompanija" - tajna organizacija

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 27558 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.