Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Psu odsečena glava

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Psu odsečena glava
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17685 | Odgovora: 95 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 16:19 - pre 166 meseci
Mislim da bi najbrojniji protest napravili vickasti građani koji od svireposti prave zajebanciju i isteruju neku svoju laissez faire logiku.
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 16:24 - pre 166 meseci
Citat:
Pirossi:neki navode primer sela "vidite kako tamo zlostavljaju", što je čisto lupetanje.
kao klinac sam redovno odlazio na selo i video sa kakvim poštovanjem se seljaci odnose prema životinjama.


Ovaj... jesi li ti prisustvovao nekada klanju na selu? Znaš, ono, kada ti tvoji seljani puni poštovanja prema svojim domaćim životinjama reše da zakolju neku svinju, ili nego goveče. Ajde lebati, reci mi, baš me zanima.

 
0

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 16:31 - pre 166 meseci
jesam. 1000 puta.
nikada životinja nije mrcvarena.

reci mi ti, lebati, je l' praviš razliku između psa i svinje?
je l' to toliko teško?

drugo, ako idemo tom tvom logikom. što je čovek bitniji od životinje?
klaćemo i nih. samo neka zucnu.
 
0

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 16:34 - pre 166 meseci
Citat:
reci mi ti, lebati, je l' praviš razliku između psa i svinje?
je l' to toliko teško?


Aj leba ti, objasni nam razliku izmedju psa (zivotinja) i svinje (zivotinja)?

I ko je taj sto je doneo odluku "svinje mogu da se ubijaju a psi....e to je vec zlocin."
 
0

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 16:38 - pre 166 meseci
ko je doneo odluku da ako ubiješ čoveka je zločin?
nema odluke, već normirane vrednosti i civilizacijske tekovine.

edit:
ako mučiš svinju i to je zločin.
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 16:42 - pre 166 meseci
Znaci, posto se pilici kolju mogu da preskocim kod komsije i macolom zunem njegovo pseto, te mu posle odtesterim lubanju jer mi ide na nerve.

Ok. Logicno.
 
0

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.static.isp.telekom.rs.



+137 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 18:15 - pre 166 meseci
Citat:

reci mi ti, lebati, je l' praviš razliku između psa i svinje?
je l' to toliko teško?


iako je vec postavljeno pitanje na ovaj debilizam moram jos jednom da postavim: U cemu je razlika izmedju svinje i psa???

u stvari znam: prasece je ipak malo ukusnije od hot doga
 
0

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 18:34 - pre 166 meseci
pa to ja i tvrdim.
i između čoveka i svinje ima sve manje razlike.
ako ju je ikada i bilo.
 
0

Count Zero

Član broj: 32400
Poruke: 203



+406 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 21:05 - pre 166 meseci
"...The creatures outside looked from pig to man, and from man to pig, and from pig to man again; but already it was impossible to say which was which."
Animal Farm, George Orwell
 
0

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 21:08 - pre 166 meseci
Citat:

Beograd -- Trojica hrvatskih državljana, čiji je automobil juče obijen u Beogradu, kažu da je, kada su prijavili slučaj, policija nekorektno postupala prema njima.

Automobil trojice hrvatskih državljana obijen je noćas na Starom Sajmištu u Beogradu i ukradeno je, prema njihovim tvrdnjama, stvari i novca u vrednosti 4.000 evra.

Međutim, iako su se obraćali za pomoć policiji, trojica Zagrepčana kažu za B92 da im je u stanici na Novom Beogradu prećeno batinama i da policajci nisu želeli da im pomognu.
Opšitnije

Evo o čemu pričam. Znači pokradu čoveka, prete mu batinama, a policiju to ne dotiče.
Da su umesto krađe prijavili da su našli iskasapljenog kera eto za pola sata stiže policija, veterinari, SWAT tim, Dexter, Skali i Molder... Ovako su sa običnom krađom ostali kratkih rukava.


 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 21:15 - pre 166 meseci
Ko im je kriv kada im lopovi nisu ukrali i zlostavljali kucnog ljubimca... onda bi slucaj preuzele kolege iz SAJ-a, a potrazi za pociniocima bi se pridruzili i mediji i vodece NVO :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 21:17 - pre 166 meseci
Citat:
anakin14:U cemu je razlika izmedju svinje i psa???


U tome sto niko nije pojeo ovog psa.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 21:48 - pre 166 meseci
Citat:
Pirossi: jesam. 1000 puta.
nikada životinja nije mrcvarena.


1000 puta? Bogami, ti si izgleda profesionalni koljač po selima, koji radi brzo i efikasno. Opasan igrač.

Ako nekad čuješ na selu svinju kako skiči 10-15 minuta, to je kolju amaterski, i uzgred šure vrelom vodom dok je još živa nedoklana. To možeš da vidiš u svakom selu gde su seljaci amateri a ne profesionalni koljači.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 22:01 - pre 166 meseci
A sto niko ne prdi protiv lova?

I tamo ubijaju zivotinje, i to iz zabave. Jos kad je ne pogode dobro, nego rane, pa se mrcvari danima i kilometrima u mukama dok ne ugine.
A onda joj odsjeku glavu i prepariraju.

Bas me zanima sta bi rekli kad bi neko ubijao kucice, sjekao im glave i preparirao. Iz zabave naravno.
 
0

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 22:20 - pre 166 meseci
Citat:
pisac: 1000 puta? Bogami, ti si izgleda profesionalni koljač :-) po selima, koji radi brzo i efikasno. Opasan igrač.

Ako nekad čuješ na selu svinju kako skiči 10-15 minuta, to je kolju amaterski, i uzgred šure vrelom vodom dok je još živa nedoklana. To možeš da vidiš u svakom selu gde su seljaci amateri a ne profesionalni koljači.

gde sam napisao da sam ja klao.
pišeš proizvoljno.

Citat:
Odin D.: A sto niko ne prdi protiv lova?

I tamo ubijaju zivotinje, i to iz zabave. Jos kad je ne pogode dobro, nego rane, pa se mrcvari danima i kilometrima u mukama dok ne ugine.
A onda joj odsjeku glavu i prepariraju.

Bas me zanima sta bi rekli kad bi neko ubijao kucice, sjekao im glave i preparirao. Iz zabave naravno.

isto važi i za lov.
čist atavizam.

nikad neću da zaboravim izjavu jednog čoveka sa Peštera, Memedović ga valjda intervjuisao.
zima, neljudski uslovi, on ima stado ovaca i non-stop mu stado napadaju vukovi pa se, jadnik, dovijao na razne načine što ogradom što psima da se odbrani od vukova.
i pita ga Memedović: "Pa dobro, da li bi bilo bolje da vukovi nestanu, da ih nema?"
a seljak će: "Kako da nestanu? Pa ne može da nestanu, vuk mora da živi." i ostavi Memedovića bez teksta a, bogami, i mene.
mislite o tome.
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 22:34 - pre 166 meseci
Citat:
Odin D.: A sto niko ne prdi protiv lova?

I tamo ubijaju zivotinje, i to iz zabave. Jos kad je ne pogode dobro, nego rane, pa se mrcvari danima i kilometrima u mukama dok ne ugine.
A onda joj odsjeku glavu i prepariraju.

Bas me zanima sta bi rekli kad bi neko ubijao kucice, sjekao im glave i preparirao. Iz zabave naravno.


Zato sto malo ljudi zivi pored divljih veprova i jelena, pa ne mogu da se saosecaju sa njima.
Uostalom, divljastvo kao i ovakve stvari.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 23:19 - pre 166 meseci
Pa to i ja kazem.
Ali prditi za jedno a cutati za drugo koje je isto ko i ono prvo ne moze nikad dovesti do nekih rezultata.

A ovoliko dizanje ove pompe oko ovih slucajeva dok brod tone ima istu funkciju kao i pomracenje Sunca g-dina Milosevica i jos neki "pompezni" dogadjaji svima dobro poznati.
Citam danas kako se u prosjeku na izvrsenje pravnosnazne presude ceka 650 i nesto dana, kako sudski procesi u prosjeku traju 1,3 milijarde godina, ubice dobijaju uslovne kazne, za vise od godinu dana od donosenja novog zakona o gradnji nije izdata NIJEDNA dozvola za gradnju u Bg...

Sa takvim zabijanjem glave u pijesak moze se ocekivati da cemo uskoro dostici standard nekih zemalja ekvatorijalnog pojasa gdje je odsjecanje glava ljudima uobicajena svakodnevna vijest.
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 23:21 - pre 166 meseci
Citat:
Odin D.
A ovoliko dizanje ove pompe oko ovih slucajeva dok brod tone ima istu funkciju kao i pomracenje Sunca g-dina Milosevica i jos neki "pompezni" dogadjaji svima dobro poznati.


Upravo tako, bas sam pre neki dan rekao da se osecam kao tih 'mracnih devedesetih'. Na dnevniku je ili sve lepo, ili se jako brinemo o tome sto u parku nije trimovana trava, a cvece opraseno. Moze nam se, jer su putevi sagradjeni, tabla obrisana, a kreda zasiljena.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 23:26 - pre 166 meseci
Sto se svinja tice...

Evo dokumentovanog zlostavljanja:



Sokantno, ali nikog od posmatraca nije briga... primalni instinkti su im pomracili pamet ;-)

Izbor izmedju brige za zivotinje i rostilja? Hmm... tezak, vrlo tezak ;-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
Prikačeni fajlovi
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Psu odsečena glava23.08.2010. u 23:39 - pre 166 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Izbor izmedju brige za zivotinje i rostilja? Hmm... tezak, vrlo tezak ;-)


Znaci, psa su pojeli?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Psu odsečena glava
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 17685 | Odgovora: 95 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.